>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher PinnacleSports - temat ogólny

votam 0

votam

Użytkownik
Nie znalazłem w regulaminie punktu który mówi że można posiadać tylko 1 konto na osobe/rodzine/ip. Coś przeoczyłem czy rzeczywiście można mieć kilka kont?
 
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
faktycznie nie widze takiego punktu w regulaminie, ale gdy chcialem otworzyc u nich drugie konto w innej walucie to sie nie zgodzili.
walute konta mozna zmienic tylko raz - otwieraja dla ciebie nowe konto w nowej walucie, a stare zamykaja takze 2 konta jednoczesnie nie przeszly, przynajmniej w moim przypadku.
 
D 0

dawid198819

Użytkownik
Witam,mam problem z graniem live MLB na pinnacle. Czy to normalne że albo na stronie jest tylko cześć dostępnych kursów live albo pisze że jest nie połączony. Pisałem do supportu w tej sprawie to mi odpisali że może to być kwestia przeglądarki i ciasteczek oraz doradzili usunąć historię. Dodam że używam chrome&#39;a. Wyczyscilem historię i ciasteczka ale nic to nie zmieniło. W innych przeglądarkach jest podobnie. Gram w nocy więc myślę że na stronie nie powinno być takiego przeciążenia. Zastanawiam się czy to wina mojego internetu że jest zbyt wolny czy ich serwera bądź szybkości zmiany przez nich kursów na live? Jakie są wasze doświadczenia w tej sprawie?
 
M 2

maszczu

Użytkownik
Coś złego chyba dzieje się z tym bukiem niby najlepszy ale..
dzisiaj złożyłem zakład na mecz Kaiserslautern - Frankfurt , postawiłem
1 po kursie 1,52 gdzieś około pól godziny przed rozpoczęciem meczu
zakład został przyjęty - po zakończeniu został rozliczony jako - usunięty
pierwszy raz (w sumie to drugi bo kiedyś na live ale to trochę inna bajka) mnie coś takiego spotkało jestem zawiedziony i zaczynam sie obawiać tego buka
powiedzmy wprost - jest to chamska zagrywka jąką stosują niektóre pseudo-buki
zakład przyjęty i teraz czekają co się zdarzy jak wygram to usuwają a jak przegram to biorą kasę
już kiedyś taki numer mi zrobił William Hill i olałem ich
 
Q 8

qwertz

Użytkownik
powiedzmy wprost - jest to chamska zagrywka jąką stosują niektóre pseudo-buki

zakład przyjęty i teraz czekają co się zdarzy jak wygram to usuwają a jak przegram to biorą kasę
już kiedyś taki numer mi zrobił William Hill i olałem ich
Co do usunięć zakładów, od środka to wygląda tak, że jak np masz mecz który był ustawiony, anulowany, skrócony itede to mogą różne rzeczy z zakładem robić. Może nie masz farta, albo szukasz zarobku za bardzo na okazję - jak buk się pomyli w kursie, ma prawo cofnąć.
 
L 17

lorito

Speedway <3
Powiedzcie mi jaka metoda wypłaty jest najbardziej najszybsza najkorzystniejsza ;] podpowiem ze to moja pierwsza oraz jak by mogła ta osoba wytłumaczyc jak ;]]
 
E 3

expertbets

Użytkownik
@Lorito - jeśli masz Skrilla, to na Niego najlepiej pieniądze wypłacić, a potem z karty Skrill w bankomacie. Na pewno tak jest najbezpieczniej, chyba każdy Ci to potwierdzi. Pieniądze z Pina na mb do 3000USD (9000zł) idą do 30 min max., najczęściej środki są po kilku minutach max. Warto jednak odnotować, że Pinnacle oferuje tylko jedną darmową wypłatę w bieżącym miesiącu, za kolejną płaci się całkiem sporo - na zł coś koło 50 bodajże...
Do ludzi co grają w Pinnacle: czy zauważyliście, że od kilku dni trochę się pozmieniało? Mam na myśli np. fakt, iż do zakładów ako nie można dodać więcej niż np. 5 lig piłkarskich z których można złożyć kupon... wcześniej tak nie było. Oczywiście ten bukmacher najlepszy jest do gry singlami, dublami no ale czasami zdarza mi się zagrać coś dłuższego, a tu teraz taki zonk... z góry dzięki za odpowiedź.
 
F 0

frantic20

Użytkownik
było info przecież że na 7 h będzie nieczynnne ... bodajrze od 10am ? ...
ps. gram tam za wieksza kase ... i mam obawy jak z wypłatami, może nie tyle czy mi wypłącą ale też czy mój bank nie podpierdoli mnie do uS ... są jakieś bezpieczne limity ? bezpieczne operacje ? żeby być spokojnym ?
 
ahmedinho 321

ahmedinho

Użytkownik
ps. gram tam za wieksza kase ... i mam obawy jak z wypłatami, może nie tyle czy mi wypłącą ale też czy mój bank nie podpierdoli mnie do uS ... są jakieś bezpieczne limity ? bezpieczne operacje ? żeby być spokojnym ?
banki mają obowiązek zgłaszania do US przelewów powyżej 15 000 euro miesięcznie, czyli
ponad 60 000 tysięcy pln, więc bez obaw ????
poza tym jaki jest sens wypłat na konto bankowe, wal na skrill, wypłacaj kartą, przy grubej kasie prowizja chyba tak bardzo nie zaboli ;)
pzdr.
 
W 26

wpotrzasku

Użytkownik
pinek zablkowal mi wyplaty. rozumiem ze chodzi o weryfikacje ?? jakei dokumenty trzeba im przylsac ??

dobra juz wszystko wiem
 
E 3

expertbets

Użytkownik
Witam,
mam do Was gorącą prośbę, jeśli ktoś coś wie na ten temat proszę o odpowiedź, bo to dla mnie bardzo ważne.
Czy ktoś ostatnio gdzieś spotkał się z komunikatem/informacją na stronie PinnacleSports albo i w sieci, że można unieważnić zakład po ostatecznym zatwierdzeniu z tego powodu, że np. zagrałem odwrotnie niż chciałem?
Bo mam taki przypadek i Pinnacle niby dobrze się broni, tak piszę też w regulaminie, ale jestem pewien, że gdzieś widziałem ostatnio taką informację, iż w przypadku pomyłki wystarczy napisać tylko e-mail.
Proszę o odpowiedź i pomoc, gdyż chodzi tutaj o sporą kwotę pieniędzy
 
W 26

wpotrzasku

Użytkownik
witam
mam mega problem z tym bukamchjerem. do tej pory bylo super ,wyplaty szly bardzo szybko,ale wkoncu zarzadali weryfikacji wiec im wyslalem dowod i ubiezpieczenie zdrowotne. odpisali ze dowod ok ale ubiezpeicznie niecztylne(faktycznie bylo nieczytelne) po jakism czasie postanowilem doslac juz w wersji czytelnej. czekam na odp od tygodnia. wysylalem juz z kilku maili gmail,wp,o2 i nic zero odezwu . dzial obslugi klienta jakos dostaje moje maile i mozna znimi pogoadac. Odpisali mi ze compliance deparment nie dostal ode mnie zadnego maila i ze mam wyslac ponownie ( wyslalem im juz chyyba go z 6 razy z roznych skrzynek). bardzo lubie u nich grac, mam tam pieniadze ale wyplaty mam zablkowane i nic kompletnie nie moge zorbic. czy mial ktos podobny problem ?? wysylalem maila i w pdf przez zalacznik i w jpeg przez obrazek i nic. Nie wiem kompletnie co robic. TO jest dziwne podjerzane bo jakos dlaczego dzial odblusgi klienta dostaje kazdego mojego maila a dzial do weryfikacji zero a jeszcze miesiac temu jakos do nich doszly dokumenty z tym ze jeden byl nieczytelny i teraz dosylam i nic . co mam w takiej sytuacji zrobic ?? dodam tylko ze wygrywam jak na polaka calkiem spore pieniadze u nich
chcialem tez ta sprawe zalatwic przez dzial oblsugi klienta ale oni odpisali ze nie sa uprawnieni do przekazywania dokumentow na dzial weryfikacji ;/

UDALO SIE . podrzewam ze wine ponosi e mail o2 oraz wp. zmienilem na gmail . jednak na poczatku pisalem z gmaila majac u nich zarejestrowane o2 i tez nie bylo odezwu. Przeczytalem ze trzeba pisac do nich z maila ktory mam na koncie(wczesniejszy z o2 nim byl ale wiadomosci do nich i tak nie dochodizly) wiec poprosilem o zmiane maila przez dzial oblsugi klienta i od razu po zatiewerdzeniu przez nich zmiany wyslalem jeszcze raz dokumenty z gmaila do nich. po kilku minutach odpowiedz ze wyplaty zoslaty odblkowane,wchodze na stronke i faktycznie zalatwione. Troche nerwow stracilem ale najwazniejssze ze nadal bede mogl u nich grac bo obok betfair sa bezkonkurecyjni.
 
Do góry Bottom