>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Niższe Ligi Angielskie 2013/2014

Status
Zamknięty.
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Alfreton-Tamworth
Tamworth we wtorek grał w FA CUP, mecz zakończył się dopiero po dogrywce i serii rzutów karnych. Minęły dwa dni i kolejny wyjazd. Alfreton u siebie bilans 11-3-2, nie powinni mieć problemów z podmęczonym rywalem.
Alfreton 1.60
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Kidderminster - Darford
Fakt jest jeden że goście nie wygrali od 15 spotkań gdyby nie kryzys w Hyde to pewnie oni zamykali by ligową tabelę, drużyna ma poważne kłopoty finansowe premie nie są wypłacane podobnie jest z wypłatami także piłkarze motywacji zbyt dużej nie mają. Gospodarze natomiast mają ochotę na baraże na razie wypadli z tej strefy gdyby wygrali mogą wskoczyć do tej strefy. Ogromna szansa przed gospodarzami i wstyd byłby jej nie wykorzystać.
Zwycięstwo Kidderminster @@ 1.37 ( do dubla jak znalazł)
Handicap 0:1 @@ 1.85
 
homel 918

homel

Użytkownik
ANGLIA: Blue Square Północ , zaległy mecz.​
Gainsborough vs North Ferriby

Czternasta druzyna ligi Gainsborough podejmuje lidera North Ferriby ktory jest w formie - 8 spotkan bez porazki. Gospodarze ostatnie 5 spotkan 4 overy ! I to jakie: 1-5 , 5-4 , 3-1, 3-0 0-2 ! Gospodarze strzelac potrafia o tym wiedza juz goscie, ktorzy ostatnio rowniez hokejowe wyniki robia ; ostatnie 5 spotkan 4 overy , wyniki 0-4, 0-2, 4-4, 2-3, 2-2. Goscie maja bardzo skutecznych napastnikow , wyrozniajacych sie Wilson A. 14 goli Jarman N. 12 goli a jak ta dwojka nie moze to Kendall Robert pomoze 9 goli, natomiast gospodarze maja jednego dobrego strzelca Barraclough 9 goli. Takze hokejowe wyniki, jutro moze hokeja nie byc bo kiedys trzeba zaczac grac w pilke ale 3 bramki sa pewne jak w banku :grin:
over 2,5 1,57 bet365
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Spotkanie: Macclesfield Town FC - Chester / Gospodarze wygrają / 1.80 @ WilliamHill !
Liga: Anglia / Konferencje Narodowe
vs

Analiza: Staną na przeciw się w/w drużyny gdzie moim skromnym zdaniem
w roli faworytów tego spotkania jest drużyna Macclesfield Town. Od 14 spotkań
na boisku Moss Rose Ground nie przegrali ! W składzie gości nie zagrają pomocnik K. McIntyre 27/0, oraz obrońca R. Killock 10/1 (były gracz Leeds United), który w
ostatnim spotkaniu z Welling United ujrzał czerwień.

 
grzesio 39,1K

grzesio

Forum VIP
Anglia # Blue Square North
Stockport - Vauxhall
Stockport ✅ 4:1
Kursy ~ 1.75/1.80

Z racji sentymentu do ekipy Stockport obserwuję ich jakiś czas i dzisiaj rozgrywają zaległy mecz z ekipą znajdującą się miejsce wyżej w tabeli.
Rożnica między ekipami jest następująca - Vauxhall ma 27 rozegranych spotkań , czyli tyle co czołówka tabeli.
Stockport ma tylko 24 rozegrane spotkania i dwa punkty mniej od dzisiejszego rywala.
Z powodu zaległych gier ciągle znajdują się w drugiej połówce tabeli.
Stockport u siebie bilans 6-3-4 +7 , ostatnie porażka była z Brackley ponad półtora miesiąca temu [są obecnie na miejscu barażowym].
Vauxhall na wyjazdach sa jedną z najgorszych ekip w lidze.
Na 12 gier 2 zwycięstwa , 2 remisy i 8 porażek i bilans -11.
Ostatnim czasem na 5 ostatnich wyjazdowych spotkań tylko remis z Gainsborough z pozytywnych wyników.
Do składu Stockport zostali dodani na dzisiejszy mecz - nowe nabytki ekipy z okolic Manchesteru.
W ostatnim czasie znaczna różnica formy będzie decydować o różnicy w wyniku na korzyść Stockport moim zdaniem.
Mecz w Vauhall zakończył się zwycięstwem gospodarzy 2-1 po golu w ostatniej minucie meczu.
 
maite-radar 23,9K

maite-radar

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Conference Premier
Spotkanie: Forest Green - Braintree
Typ: X
Kurs: 3.67
Bukmacher: PinnacleSports
Dzisiaj na Wyspach &#39;grany wtorek&#39; więc tam też będę upatrywał szans na dodatkowy zarobek. (...)

Juz praktycznie napisałem analizę, ale coś mnie podkusiło żeby sprawdzić stronkę gospodarzy i wychodzi na to że będzie tylko i wyłącznie &#39;zwrot&#39; w moim przypadku.
 
kombajn 171,1K

kombajn

Użytkownik
Leyton Orient FC vs. Swindon Town FC; 22/2/2014, 4 PM

Leyton Orient win @ 1.85; 3/10 bet365


Gospodarze dzisiejszego pojedynku sa wiceliderem League One i w ostatnim spotkaniu przerwali serie czterech spotkan bez zwyciestwa (dwie kolejne porazki na Brisbane Road (The Matchroom Stadium)).
The O&#39;s moga liczyc dzisiaj juz na swego goalkiper&#39;a #1 - Jamie&#39;go Jones&#39;a, a trener Rusell Slade moze liczyc niemal na wszystkich graczy (Ben Alnwick - rezerwowy bramkarz - narzekal na jakies urazy).
U gosci sytuacja nie wyglada tak &#39;rozowo&#39; i menedzer - Mark Cooper - bedzie mial spore problemy ze skompletowaniem skladu na dzisiejszy mecz:
Swindon are short of numbers, with Alex Pritchard (knee) and Louis Thompson (ankle) joining Grant Hall, Nile Ranger and Ryan Mason on the injury list.

Forward Dany N&#39;Guessan (groin) faces a late fitness test, while Jay McEveley and Nathan Thompson are both suspended.
Orient u siebie gra przyzwoicie - 15 meczy rozegranych i bilans 9W-2D-4L, dodajac do tego klopoty kadrowe rywala i najlepszy atak w lidze The O&#39;s - wychodzi mi win gospodarzy. Kurs satysfakcjonujacy, wiec probuje!

e: 2:0 — po dwóch rzutach karnych, ale kto będzie o tym pamiętać...
✅ 2.55j
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Forest Green - Braintree / Forest Green wygra / 1.80 @ Expekt / Start 20:45
vs


Analiza: Forest Green u siebie bilans 12/2/3, także widać że są drużyną typowo dobrze
grającą na swoim terenie. Od 10 spotkań rozgrywanych u siebie Forest Green przegrało
tylko raz, z Barnet. Drużyna gości, a w tym wypadku Braintree na wyjeździe
słabiutko, wystarczy zerknąć na ich spotkania. H2h bardzo wyrównane :

Forma obu ekip kolejno od Forest Green u siebie, oraz Braintree na wyjeździe :

* * *
Bishop&#39;s Stortford - Hayes / Bishop&#39;s wygra / 1.75 @ Expekt / Start 20:45
vs


Analiza: goście od 10 spotkań nie wygrali zupełnie nic, no przepraszam, raz remis padł
to wywalczyli 1 pkt do tabeli ligowej. Na wyjeździe od 6 spotkań z kolei nie wygrali i w
ostatnim pojedynku przeciwko drużynie Bishops przegrali 3:2 pod koniec 2013
roku. Drużyna Bishops mocna u siebie, gdzie od 4 spotkań nie posmakowali
porażki (dwa remisy i dwie wygrane) , a na swojej płycie boiska niepokonani
od 9 spotkań z małym wyjątkiem bo przegrali 3:1 z słabszym od siebie Boreham Wood.
Dwa ostatnie remisy zaliczyli z drużynami ze strefy spadkowej i martwi mnie ten fakt
ale zdecydowanie chłopaki z Bishop&#39;s Storford mają atut - grają u siebie i myślę ze to
przechyli szale zwycięstwa na ich korzyść.
 
scyth 98

scyth

Użytkownik
⚽ Crewe - Oldham
Typ: powyżej 2,5 bramek
Kurs: 2,05
Bet365
W niższych ligach angielskich każdy kurs &gt; 1,80 na over jest moim zdaniem wart przyjrzenia mu się bliżej. Zwłaszcza w przypadku drużyn, które sporo strzelają i sporo tracą. A w dzisiejszym meczu można spodziewać się bramek - znajdująca się w strefie spadkowej i zajmująca 22 miejsce w lidze Crewe Alexandra podejmie Oldham Athletic, który okupuje 18 pozycję i ma tylko 2 punkty więcej niż dzisiejsi gospodarze.
Z uwagą śledzę poczynania Crewe i mam nadzieję, że jakoś uda im się utrzymać. Aby to osiągnąć potrzeba wygrywać mecze z drużynami, które są w zasięgu i które można &quot;przeskoczyć&quot;. Ścisk na dole tabeli jest duży i wystarczy trochę szczęścia żeby opuścić strefę spadkową. Dlatego z pewnością nie zabraknie dziś walki. Dołóżmy do tego fakt, iż Crewe posiada najbardziej dziurawą defensywę w lidze i już możemy spodziewać się, że nie zakończy tego meczu z &quot;zerem z tyłu&quot;.
Do tego garść suchych statystyk:
Crewe - powyżej 2,5 - 22/36 meczów (11/17 u siebie, 3/5 ostatnich u siebie)
Oldham - powyżej 2,5 - 15/36 meczów (8/18 na wyjeździe, 2/5 ostatnich na wyj)
Spodziewałem się niższego kursu ale nawet 1,90 uznałbym za wart gry. Tymczasem okazuje się, że mamy piękne 2,05 do którego pobrania zachęcam

E: W pośpiechu pomyliłem działy i umieściłem tutaj. Wpisałem już w odpowiedni więc ten post można usunąć
 
maite-radar 23,9K

maite-radar

Użytkownik
Conference North
Oxford City - Histon
X @ 3.6 Bet365
Bukmacherzy faworyzują gospodarzy, według mnie niesłusznie. Spotkanie sąsiadów w tabeli, bez większych osłabień. Niby goście na ostatnie dziesięć spotkań zremisowali tylko dwa mecze (jeden z nich 18 stycznia z aktualnym liderem!), resztę przegrywając. Ostatnio z Telford także byli blisko, wydaje mi się że jeszcze chwila i by &#39;wpadło&#39; na 3-3. Gospodarze z kolei od dziesięciu spotkań bez zwycięstwa, ostatnie cztery spotkania grając w kratkę i przeplatając remisy z porażkami. Dzisiaj nie powinno być inaczej, stawiam na podział punktów.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
mam kilka przemyśleń na dzisiejsze spotkania widzę to tak :
Sutton - Havant $ Water ------&gt; 1 @@ 1.85 ✅ ✅ ✅
Gospodarze pewnie zdobywają punkty pozostało 6 kolejek do końca są w strefie barażowej zaledwie 5pkt straty do lidera można jeszcze trochę go pogonić od 7 spotkań u siebie nie przegrali , jest Slabes, Dundas duet rodem z piekła razem prawie 30 bramek strzelonych, jeśli przegrają to goście wskakują do baraży i mogą tam narozrabiać, Także lepiej by było dla Sutton to wygrać.
Oxford - Gainsborough ------&gt; 1 @@ 2.05 ✅ ✅ ✅
Oxford przez wielu typowany na drużynę która skończy pod kreską jest w kresce jednak mają dwa spotkania rozegrane mniej jeśli uda się w nich wygrać uda się wyskoczyć ze strefy spadkowej, dzisiaj zmierzą się z Gainsborough który nie imponują formą nie wygrał od pięciu spotkań. Różnica jaka dzieli te dwa kluby to 10pkt, goście dziś grają bez środka obrony. Zdecydowanie gospodarze powinni nadawać ton temu spotkaniu.
 
roan79 456

roan79

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia Conference Premier
Godzina:20:45

Spotkanie:Tamworth-Hereford
Typ:2
Kurs:2.25
Bukmacher:Unibet
Analiza:

Na trzy kolejki przed zakończeniem rozgrywek spotykają się gospodarze 23 drużyna w tabeli z gosćmi 21 .Różnica polega na tym ,że Tamworth to już pewny spadkowicz z ligi tracą do bezpiecznego miejsca 12 punktów,a Hereford walczy o utrzymanie ma tyle samo punktów co pierwszy nad kreską Aldershot.Forma gospodarzy jest tragiczna 1 remis i 8 porażek w ostatnich meczach,zaś goście wygrali ostatni mecz wyjazdowy w Welling 17 drużyna w tabeli 1-0.Stawiam na pewne zwycięstwo bardziej zmotywowanej drużyny Hereford nad zdegradowanym klasę niżej Tamworth.
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Hyde vs Kidderminster / Kidderminster -1 @ 1,75 [1:3]
Hmm goscie 5 pkt od miejsca w PO, ostatnio niezla forma, pokonali silne Cambridge 2:0 oraz srednie Welling 2:0. Morale powinny byc po stronie gosci. Hyde nikomu nie trzeba przedstawiac. Ostatnia ekipa ligi. 10pkt w 43 meczach 114 bramek straconych 37 zdobytych zaledwie 1 wygrana w sezonie...Goscie maja o co walczyc, maja lepsza ekipa, maja cel i nie sadze by posmiewisko ligowe ich zatrzymalo. Kurs na wygrana jest troche smieszny choc do AKO warty dodania ale -1 juz prezentuje sie calkiem fanie.
 
R 50

radeknic

Użytkownik
Na dziś co prawda została godzina no ale może ktoś skorzysta, mam ciekawe spotkanie mianowicie:

Halifax-Macclesfield 1 @1,5 bet365 ✅✅✅ musieli wygrać i wygrali :p pewniak ????

Halifax świetny bilans u siebie 15-5-1, drużyna gości wyjazd 6-2-13, w ostatnich 10 meczach wygrali tylko 2 wyjazdowe spotkania. Totalnie im nie wychodzi gra na wyjeździe. Halifax wygrywając dzisiaj wskoczy przed Grimbsy, wiadomo że czym więcej pkt się teraz uzbiera tym potem potem łatwiej. Drużyna gospodarzy z 81 bramek zdobytych aż 52 zdobyła na własnym terenie. Macclesfield tak na prawdę to nie ma o co grać. Myślę że Halifax dziś wygra i wskoczy na 3 miejsce. Zostały tylko 3 kolejki do końca. Później grają z Southportem który ma wysoki poziom u siebie i Kidderminster które jest 3 pozycje niżej od nich. Według mnie muszą to spotkanie wygrać! ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom