>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher Bet365 - opinie

P 0

pardaf5

Użytkownik
Dlaczego zostały usunięte link przez które można się logować do bet365?? Komu to przeszkadzało??
Mógłby to ktoś jeszcze raz podać? Ewentualnie na priv.
Z góry dzięki.
Pozdrawiam.
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Ten adres działa,ale to nieszyfrowane połączenie.
Edit:Najlepiej to przez chroma i mobile.bet365.com to działa i na kompie i na komórce,tyle,że nie ma tam wszystkich opcji,ale najważniejsze rzeczy da się ogranąć, a bezpieczniej.
 
P 5

petmay

Użytkownik
Nie wiem dlaczego usunięto mi posta :;/:. Myślicie, że to dobry pomysł włazić tam przez podaną stronkę? Ciekawe co jest bezpieczniejsze, tamta strona, czy strona https, ale poprzez VPN?
 
jakub007 6,9K

jakub007

Użytkownik
Rozmawiałem z &quot;konsultantami&quot; na czacie.
Pani nr 1. prosiła mnie o wyczyszczenie plików tymczasowych i cookies - czułem, że to byle jaki pomysł, ale wykonałem - brak zmian.
Pani nr 2. chciała ode mnie nazwę użytkownika - podałem, później kod bezpieczeństwa - nie podałem. Nie potrafiła odpowiedzieć po co jej ten kod, skoro ja tylko chcę zgłosić awarię, nie tylko mojego konta. Ostatecznie stwierdziła, że mają świadomość występowania problemu. Miła nie była.
Tyle.
 
V 0

vipler1938

Użytkownik
&quot;W tym momencie wiemy, że występuje problem ze strony Neostrady/Orange i klienci nie mają możliwości połączenia się z naszą domeną. Neostrada/Orange pracuje nad zniwelowaniem problemu.&quot;

&quot;Proszę korzystać z allsport365.com . Jest to nasza domenta.&quot;

Odpowiedzi od konsultantki ???? Nie ma za co ????
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Tak jak kolega napisał, problem leży po stronie neostrady,coś z DNSami bo po ich zmianie już działa,ewentualnie tak jak pisałem wczoraj mobilna wersja strony na chromie też jest jakimś rozwiązaniem.
 
I 8

ironpl

Użytkownik
To, że akurat klienci Orange mają problemy i tylko oni, jest dość wątpliwe. Najlepiej sprawdzać czy ktokolwiek w Polsce może wejść na stronę bet365 za pomocą strony http://www.stronaniedziala.pl/. 3 niezależne serwery, wątpię aby wszystkie z Orange, pokazują od wczoraj że ta strona nie działa i tyle ;)

W każdym razie chwilowo trzeba korzystać z all sport, mam nadzieję tylko że będzie tam przekaz z MŚ w snookerze które się zaczynają za jakieś 45 minut ;)
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
O co chodzi z tym bet ???? Wczoraj smigalo wszystko dobrze, poszedlem spac o 1, wstaje i nie odpala mi stronka...
Logujecie sie na to allsport czy niebezpiecznie ?
 
R 50

radeknic

Użytkownik
Mi powiedziała że ta strona nie działa i kazała mi na niej nie grać. Ja powiedziałem że przez tą stronę się z nią kontaktuję to się rozłączyła. Miło.
//admini nie musicie usuwać wiadomości ludzi którzy dyskutują na temat błędów z bet365. Rozumiem że macie utrzymać porządek na forum, ale bez przesady.
 
C 0

chrisk142

Użytkownik
Jak mam ryzykowac z jakims allsport bo nie moge sie polaczyc normalnie bet365 to ja dziekuje zagram u innego bukmachera śmierdzi to na kilometr troche kasy im umknie to sie ogarną a z tym allsport to lipa pewnie jak by bylo pewne to sami juz by dali info
 
kon-rafal 21

kon-rafal

Użytkownik
Też od wczoraj miałem ten problem.
Zmiana DNS&#39;ów pomogła.
208.67.222.222
208.67.220.220
Sprawdźcie sobie jak zmienić dnsy w waszym systemie (gdzieś w Panelu Sterowania w zależności od systemu) i powinno działać ;)
Btw. Mam Orange/TP.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
kecaj14 14

kecaj14

Użytkownik
co do allsport to nie wiem czy taka lipa bo wczoraj wypłaciłem w miarę kasy wszystko doszło i już jest wypłacona ;)
Wystarczy zmienić DNS na 208.67.222.222 tak jak mówili przedmówcy i wszystko śmiga ????
 
Do góry Bottom