>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Izrael (temat zbiorczy)

D 5,8K

davccio

Użytkownik
Spotkanie: H. Beer Sheva Maccabi Tel Aviv
Typ: Maccabi -1 AH
Kurs: 2,15
Bukmacher: Bet365
Maccabi w obecnym sezonie ma tylko 1 cel mistrzostwo , nowy wlasciciel sypnął kasą i zarudnił wielu nowych graczy i trenerea z Barcy ( trenował druzyny juniorskie). Jak na razie widac efekty bo bilans jest znakomity 4wygrane na 4 mecze. Dzisiaj zadanie jest lekko ulatwione poniewaz u gospodarzy nie zagraja zawodnicy wypozyczeni wlasnie z Maccabi a ponadto podstawowy napastnik jest kontuzjowany.
 
P 531

paolo_

Użytkownik
Izrael Leumit League
Hapoel Nazareth Ilit - Hakoach Ramat Gan

Goście problemy finansowe, piłkarze nie dostają wynagrodzeń od jakiegoś czasu, na mecze maja dojeżdżać we własnym zakresie, po ostatniej przegranej zrezygnował trener. Resztę ważnych i niezbędnym informacji wyczytacie w tabeli.
Hapoel Nazareth Ilit -1,5 ~1,9 B365 6/10

GL !
 
waski1133 105

waski1133

Użytkownik
Spotkanie: Maccabi Tel Aviv - Hapoel Haifa
Typ: Hapoel Haifa +1,5 (Handicap azjatycki)
Kurs: 1,71
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
W przedostatnim meczu 16 kolejki Izraelskiej ekstraklasy dojdzie do spotkania, którego wynik na pierwszy rzut oka może się wydawać oczywisty. Mianowicie liderujące w tabeli Maccabi Tel Aviv podejmie zamykający ligową stawkę Hapoel Haifa. Wystarczy jednak posunąć się w analizie tego meczu o jeden krok dalej (mam na myśli obserwacje ostatnich meczy obu drużyn) i już można zacząć się wahać. W 5 ostatnich meczach Maccabi Tel Aviv odniosło tylko 2 zwycięstwa, rywale których zdołali w nich pokonać nie należą jednak do krajowej czołówki. W ostatniej kolejce, rozgrywanej tydzień temu dopiero w 77 minucie udało się pokonać przedostatne w tabeli, słabo się ostatnio spisujące Maccabi Netanya - 2:1. Wcześniej zespół z Bloomfield Stadium przegrał z 6 w tabeli Maccabi Haifa oraz zdążył odpaść z pucharu ligi. W ligowej tabeli mimo tylko 4 punktów w ostatnich trzech meczach udało się jednak zdobyć pozycje lidera, gdyż lokalny rywal Hapoel Tel Aviv notował jeszcze gorsze wyniki. Całkiem niezłe nastroje panują w szeregach dzisiejszych gości - Hapoel Haifa po fatalnym początku sezonu, aktualnie mozolnie zdobywa punkty remisująć mecz za meczem (w ostatnich pięciu meczach ligowych aż 4 remisy!), zdolali także awansować do finału Pucharu Ligi. No właśnie wspominałem, że maccabi Tel Aviv odpadło z pucharu ligi a teraz, że Hapoel Haifa awansował do finału. Wynika to z tego, że 2 tygodnie temu zmierzyli się oni w ćwierćfinale tegoż pucharu i to najsłabsza drużyna ligi okazała się lepsza remisując u siebie 2:2 oraz wygrywając 1:0 na stadionie, na którym dziś obie drużyny znów się spotkają. Dlaczego więc mieli by nie sprawić kolejnej niespodzianki? Kurs na zwycięstwo gości dochodzi nawet do 9,26 (Pinnacle), kurs na X2 wynosi 2,38 (Bet365), ja jednak zagram jeszcze ostrożniej. Mianowicie po kursie 1,71 zagram w Pinnacle handicap azjatycki +1,5. Nawet jeśli nie uda się gościom zdobyć dzisiaj punktu, to nie powinni też dać się rozgromić, tym bardziej że w 7 meczach tego sezonu Maccabi Tel Aviv na własnym stadionie tylko 2 razy wygrało większą ilością bramek niż jedna.
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Izrael 1
Beitar Jerozolima - Ashdod
Over 2 gole (azjan)
1.66
Pinnacle

W sylwestrowy poniedziałek wybrałem mecz z ekstraklasy izraelskiej. W ostatnim meczu 16 kolejki spotkań zmierzy się ze sobą Beitar Jerozolima i Ashdod. Gospodarze po 15 meczach plasują się na 8 miejscu w ligowej tabeli. Goście z 25 punktami na koncie zajmują 4 pozycję w tabeli. Stawiam w tym meczu na over 2 gole z opcją zwrotu przy dokładnie 2 golach w meczu. Poniżej kilka zdań na temat dzisiejszego typu. Po pierwsze obie drużyny w tym sezonie zaliczają sporo wyników 2 bramkowych lub wyższych. Gospodarze na 15 meczy zaliczyli 12 razy over 1.5 gola w tym 9 razy over 2.5 gola. Były to między innymi takie mecze jak 2:2 z Shmona, 3:2 z Netanya czy 3:0 z Haifa. Goście w swoich 15 meczach mieli 11 razy over 1.5 gola i 7 razy over 2.5 gola, między innymi zaliczyli takie wyniki jak 4:0, 2:1, 3:0. Bezpośrednia historia spotkań między tymi drużynami w ostatnich latach to 5 meczy, które kończyły się wynikami 2:1, 0:0, 1:0, 3:0 i 2:2. Jak widać 3 razy mecze kończyły się wynikami 3 bramkowymi lub wyższym. Moim zdaniem dzisiaj kibice zgromadzeni na stadionie w Jerozolimie zobaczą co najmniej 2 gole. Mój typ to 2:1 dla gospodarzy.
 
marcin985 279

marcin985

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Izraelska, godz 20
Shmona – M. Tel Aviv
TYP: over 2
KURS: 1,58
BUK: Pinnacle Sports
Analiza:

Jutro o godzinie 20 rozpocznie sie bardzo interesujące spotkanie w lidze Izraelskiej a będzie to mecz pomiędzy zespołem Shmona a zespołem Tel Aviv. Według bukmacherów ten mecz ciężko wytypować dlatego kursy są bardzo wyrównane na gospodarzy czy gości. Ja również nie będę bawił się z wytypowaniem tego meczu bo naprawdę jest ciężko. Gospodarze tego meczu w lidze znajdują się na czwartej pozycji z dorobkiem 26 oczek. Na własnym stadionie rozegrali oni w tym sezonie siedem meczy w których to trzy mecze wygrali, dwa mecze zremisowali i dwa mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach siedem goli i stracili pięć bramek. Na wyjeździe rozegrali oni 9 meczy w których to cztery mecze wygrali, trzy mecze zremisowali i dwa mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach 16 goli i stracili 15 bramek. A więc jak widać na wyjeździe lepiej grają niż na własnym stadionie. Troszkę dziwnie bo na własnym stadionie powinni grać lepiej a tutaj grają słabo. Goście tego meczu w lidze znajdują się na pierwszej pozycji z dorobkiem 34 oczek. Na własnym stadionie rozegrali oni osiem meczy w których to siedem meczów wygrali i jeden mecz przegrali. Strzelili oni w tych meczach 23 gole i stracili siedem bramek. Na wyjeździe rozegrali oni w tym sezonie 9 meczy w których to cztery mecze wygrali, trzy mecze zremisowali i dwa mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach 16 goli i stracili 15 bramek. Moim zdaniem w tym meczu padnie over 2 goli ponieważ jak oba zespoły się spotykają to nie można liczyć na mniej goli niż dwie bramki. W ostatnich pięciu meczach over 2 goli padł w czterech meczach natomiast goście w ostatnich pięciu meczach over 2 goli skończyło się cztery mecze. Moim zdaniem w tym meczu padnie over 2 goli i kurs jest bardzo interesujący :smile:
 
P 31

pantryx1993

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, IZRAEL: State Cup
Spotkanie: Hapoel Jerusalem – Kfar Kasem
Typ: Hapoel Jerusalem
Kurs: 1,67
Buk: Unibet
Analiza: Długo szukałem type na dzisiaj. Udało mi się wyhaczyć spotkanie z Izraelskiego pucharu. Naprzeciw siebie staje 2 ligowy Hapoel Jerusalem oraz z ligi niżej Kfar Kasem, faworytem spotkania wydaję się być drużyna z Jerusalem. Ekipa Hapoela zaciekle walczy o zajęcie miejsca w górnej połowie tabeli i narazie wychodzi im to poniżej oczekiwań, ale druga część sezonu wygląda coraz lepiej. W ostatnich 5 meczach zdobyli 9 pkt nie odnosząc żadnej porażki, warto dodać że obecne miejsce czyli 12 nie do końca odzwierciedla to co dzieję się w lidze Izraelskiej. Pomiędzy miejscem 3 a 13 jest 5 pkt różnicy, a więc szansę na walkę o górną połówkę tabeli są bardzo realne. Dodatkowo drużyna Hapoela szuka szans na osiągnięcie maksimum w pucharze Izraela. Dla porównania drużyna Kfar Kasem to kilka poziomów słabsza drużyna, możemy o niej niewiele powiedzieć dotarli tutaj po dogrywkach i zapewne nie są faworytami tego spotkania. Dlatego myślę, że zdecydowanie można postawić na gospodarzy.
 
homel 918

homel

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Izrael-Leuimit League[2 liga Izeael] 17;00
Spotkanie:M. Nazareth - Maccabi Yavne
Typ: over 2,5
kurs:1,80
Czwarta druzyna ligi Maccabi z Nazaretu podejmuje jedenasta druzyne ligi Maccabi z Yavne. Gospodarze na 10 meczow w lidze u siebie piec razy notowali over 2,5. Goscie natomiast na 10 meczow notowali 4 overy 2,5. Ostatnie 5 spotkan gospodarzy to 3 overy H. Kfar Saba 2-1 M. Nazareth M. Nazareth 3-2 H. Ironi Rishon i Maccabi Umm 0-3 al-Fahm M. Nazareth. Goscie natomiast zanotowali 2 overy M. Petach Tikva 4-1 Maccabi Yavne i H. Bnei Lod 4-1 Maccabi Yavne. W historii pojedynkow H2h nie zdarzyło się aby w spotkaniach tych dwoch druzyn zaonotwano under 2,5, wyniki byly nastepujace w 2011/2012 r Nazaret 3-0 Maccabi Yavne w drugiem meczu 4-0 , w sezonie 12/13 2-1 2-1. Goscie w swym skladzie posiadaja swietnego killera zabojce ktory strzela mnostwo goli, doswiadczony 30 letni Maik Peretz ma w tym sezonie 13 goli na swym koncie w u gospodarzy najlepszym snajperem jest Adam Masudi 7 goli.
Wszystko wskazuje ze jutro czeka kibicow w Izraelu wysmienite spotkanie i
over 2,5 1,80 ✅ ✅
wynik 2:1 ✅
 
maniek81 314,8K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
H. Kfar Saba - H. Beer Sheva [2] 1.58 Betsson ✅
Spotkanie pucharowe, w którym zmierzą się wicelider Ligat ha&#39;Al z ostatnią ekipą grupy spadkowej 2 ligi. Co tu dużo pisać, potencjał drużny zgoła odmienny, jak i cele w sezonie. Po tym kursie z przyjemnością pobieram gości ????
 
eli.cohen 9K

eli.cohen

Użytkownik
Izrael: 2 Liga
Hapoel Katamon - Beitar Shimshon
Hapoel Katamon (draw no bet, remis = zwrot) @1.75
1000 zł 


Gospodarze na dzisiejsze spotkanie zmotywowani i jak zapowiadają "meczu nie oddadzą". 
Hapoel ostatnimi czasy ma dość mocne problemy ze strzelaniem i punktowaniem.
Myślę, że właśnie taki mecz jest idealnym momentem na zwrot obecnej sytuacji. 
Przegrać podejrzewam nie przegrają, ale typ asekuracyjny nigdy nie zaszkodzi.


      


swoje posty w działach tematycznych rozliczamy poprzez edycję postu / ibis
 
Do góry Bottom