>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Calanau's Poker Blog

calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Wczoraj nie napisalem jak zakonczyl mi sie dzien gry. Ogolnie to byla mizeria, i wlasciwie nie ma co pisac.
Liczniek: Wygrany Cash od poczatku: $ 5.97
WHPoints uzbierane: 49 - 20% obruconego bonusa ????

Dodatkowo nie wiem czy to tylko u mnie tak sie dzieje czy inni zawodnicy maja takie same problemy ale w dwoch turniejach w ktorych gralem (i to w waznych momentach gdzie bylem blisko nagrod pienieznch) soft postanawial mnie przesadzac do innego stolika. Nie bylo by w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, ze po informacji, ze zostalem przesadzony nowy stolik sie NIE OTWIERAL :p. Musialem szukac turnieju w lobby i otwierac swoj stolik manualnie....Jesli takie zachowanie softu jest tutaj na porzadku dziennym to zle to swiadczy o tym Pokerroomie. Moze ktos mi napisac czy tez mu sie taka sytuacja zdarzala czy to tylko u mnie? ????
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Chyba w całej sieci ipoker to ostatnio nawala,że jak zmienia się stół albo zamyka to stary stół zostaje i nowy się nie otwiera.
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Wlasciwie to moglbym porzucic ten temat i zajac sie wlasnymi sprawami ale czuje pewnego rodzaju odpowiedzialnosc za to co pisze, i za ludzi ktorzy czytaja moje slowa (choc pewnie nie jest ich zbyt wielu :p ) i opieraja swoja opinie co do Pokerroomu na ktorym gram. Dlatego chce dokladnie opisac swoja opinie co do mojej gry i wybranego kilka dni temu William Hilla jako pokerrumu na ktorych chcialem zbudowac swoj bankroll.
William Hill powital mnie swoim wspanialym bonusem $10 dolarowym i wlasciwie bylo na tyle jesli chodzi o zalety tego softa. Na WH gram od kilku dni i rozegralem 1693 rozdania w tym wiekszosc w turniejach darmowych - freerollach pokerstragety, freerollach do Irish open i turniejach za 0,50 cents. Reszta zostala wrzucona na stoly o hajs i w wiekszosci przegrana na rozdaniach w ktorych bylem w 90% faworytem ale zostalem, potocznie rzecz ujmujac &quot;udupiony&quot; albo na carcie river albo przez runner, runner.
Powiem szczerze, ze zastanawiam sie czy nie biec i nie odgrzebywac spalonego Pokerstars i Full Filth z paleniska za domem bo to co zaprezentowal mi WH przez te kilka dni wolalo o pomste do nieba.
Sytuacje typu 70/30 (Ak vs AQ) badz 80/20 (KK vs JT) powinny tak jak pokazuje matematyka wygrywac 70/30 badz 80/20...niestety ja przez cala swoja gre nie wszedlem all in z underdogiem a przegralem kazde decydujace rozdanie w ktorym bylem faworytem (nie wspominajac o byciu duzym faworytem tylu 95/5 badz 93/7 - 3 outs).
Dlatego do wszystkich tych ktorzy ktorzy sledza moj watek i ktorzy maja leb na karku mowie szczerze - William Hill i iPoker na ktorym WH sie opiera to jedem wielki zart. Bonusa nie jest sie w stanie obrucic nawet jesli ma sie najszczersze checi - i to nie z powodu braku wiedzy badz umiejetnosci.
Teraz juz wiem dlaczego WH proponuje swoim nowym graczom 200% first deposit + 20 free bucks + bilety do turniejow + blowjob + free house in Detroit (kazdy wie ile kosztuja domy w Detroit po kryzysie :p )!!! Dlatego, ze i tak nie da sie tego depozytu obrocic i kasa zostanie w rekach WH.
Wiem, ze wiele osob zaraz zacznie hejt ale spoko ????
Wiecie ludziska postanowilem sprawdzic ile osob z grajacych ze mna przy stolikach 0.01/0.02 centy jest tak zwanym winning player i ... wyniki byly bardzo ciekawe. Niestety Shark scope pozwala mi na sprawdzenie jedynie 5 zawodnikow w przeciagu 24 godzin wiec jeden stolik jestem w stanie sprawdzic w dwa dni. Dlatego jutro wyniki sprawdzania pierwszego stolika. Zapraszam a zapewniem, ze sie zdziwicie ????
A na koniec dla tych ktorzy nie zalapali ogolnej mysli tego posta:
NIE GRAJCIE NA WILLIAM HILL W POKERA BO TEN POKER ROOM JEST JEDNYM WIELKIM ZARTEM!
To moja opinia oczywiscie ????
__________________________
No i kurde zapomnialem napisac ile mam kasy na koncie. Wiecej na WH nie gram wiec jej nie przybedzie ani nie ubedzie
Liczniek: Wygrany Cash od poczatku: $ 1,62
WHPoints uzbierane: 59 - 20% obruconego bonusa
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Właśnie gram 15 minut na betfair(ipoker) i tylko z 2 stołów:AK w plecy z AQ(Q na flopie),JJ wygrywa z QQ,AA w dupe z TT(2 ostatnie strity na riverze).Ten ipoker to jeden wielki żart i musialbym na głowę upaść,żeby tam wpłacić jakieś swoje pieniądze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Tak jak wczoraj mowilem zaczalem sprawdzac ilu graczy z ktorymi przyszlo mi sie zmierzyc w WH jest tak zwanymi winning players - czyli ilu wygrywa pieniadze w WH grajac w Pokera na stolach 0.01/0.02. Ponoc w przyrodzie nic nie ginie wiec jesli ktos przegrywa to ktos musi wygrywac...
tutaj jest moj graf z sharkscope:

Jak widac downswing jak sie patrzy...
a tutaj winning/loosing days:

???? no nie ma co dyskutowac, co prawda to prawda ????
A tutaj przyklad dlaczego jest tak zle:
80/20 KK vs 22 (nie liczac short stacka) i jestem poza turniejem...

______________________________
Jutro pokaze staty zawodnikow z pierwszego stolika. Jest ich troche, co ciekawe do tej pory nie natknalem sie na zawodnika grajacego na stolikach 0.01/0.02 ktory ma zysk! badz jest na plusie ???? Wszyscy rowno traca kase.
Powiem wam szczerze, ze coraz bardziej jestem ciekawy calego tego iPokera. Dlatego w formie testu zastanawiam sie czy nie zdeponowac kilku dolarow i zobaczyc czy tak samo wyglada gra na wyzszych poziomach.
Smutne jest w tym to, ze wyzszych stolikow nie da sie obserwowac - albo ja nie potrafie bo w glownym lobby by zagrac przy stoliku trzeba wcisnac przycisk &quot;search&quot; i soft samodzielnie znajdzie nam wolne miejsce przy stoliku ktory &quot;wybralismy&quot;. Wybor ten jest jednak mocno ograniczony bo jedyne na co mamy wplyw to stakes, ilosc graczy 2/6/9 i tyle. Jesli chcemy najpierw obserwowac stolik to takiej opcji nie ma. Jesli chcemy zobaczyc jak wyglada gra na wyzszych limitach a nie mamy na swoim koncie wystarczajacej gotowki by zasiasc przy danym stoliku dostaniemy informacje
&quot;Sorry, but your balance is too low to buy chips on this table.&quot;
i stolik sie nie otworzy. Z czystej ciekawosci zastanawia mnie to i dlatego rozwazam zdeponowania kilku groszy i sprawdzenia, czy gra wyglada tak samo czy tez nie. Bede was informowal o postepach i czy zdecydowalem sie na depozyt czy tez nie ???? Pozdro dla kumatych ????
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Po kilku dniach przerwy wrocilem do gry. Na poczatku dnia mialem $2.11 i niewielkie szanse na wygranie czegokolwiek. By nie tracic kasy ktora mi zostala zagralem dzisiaj w 6 turniejach z czego 4 to byly freerolle a dwa to $0.10 i $0.15 turnieje dla nowych graczy na WH. I jakby na to nie patrzec udalo sie cos wygrac ???? w 4 turniejach udalo sie dojsc do wygranych. Z pozostalych 2, w jednym zakonczylem udzial jako znienawidzony &quot;bubbleboy&quot; a w drugim odpadlem jako pierwszy z calej stawki ???? . Nie to jednak bylo najwazniejsze. W najwazniejszym turnieju udalo sie dojsc do HU i ostatecznie zajac drugie miejsce choc przez caly czas finalowego stolu bylem shortstackiem. Tutaj zrzut z tabeli tego turnieju:

A tutaj moj stan konta ????

Tak wiec wrocilem do $10 dolcow ktore dostalem za free od WH i nadal musze je obrocic :/ .

Liczniek: Wygrany Cash od poczatku: $ 9.99
WHPoints uzbierane: 82.3 - 30% obruconego bonusa

 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Wczoraj wieczorem przysiadlem i zagralem w kilku turniejach dla nowych graczy oraz freerollach. W wiekszosci bylo srednio, jakies grosze wpadly, cos sie wygralo, cos przegralo ogolnie wyszedlem na maly plus dzieki temu, ze udalo sie wygrac pierwszy turniej - link do zrzutu: http://i1177.photobucket.com/albums/x352/calanau/firstwin_zps7cb8bf10.jpg oraz 11 miejsca na 1756 czy cos miejsc w $100 freerollu z PokerStrategy (zrzut http://i1177.photobucket.com/albums/x352/calanau/freeroll_zpsd73e1495.jpg).
Ale nie o tym chcialem pisac. Gralem sobie wiec dlugo, bo do 01:30 i o tej pierwszej w nocy nagle na ekranie &quot;pop out&quot;z informacja, ze dostaje $20 dolarow w podziece od PokerStrategy za pierwszy depozyt...zdziwilo mnie to bo nie dokonalem pierwszego depozytu. Pomyslalem sobie, bede uczciwy - zapytam w supporcie i jak cos jest nie tak to oddam kase. Skontaktowalem sie z supportem i pytam panienki co i jak. Okazalo sie, ze kasa rzeczywiscie doszla z PokerStrategy i moge sobie grac za te pieniadze do woli ...ale...
Panienka poinformowala mnie, ze bonus ten trzeba obrocic...wlasciwie to sam sie tego domyslilem. Jednak by te dodatkowe 20 dolcow odebrac i wyplacic trzeba uzbierac - a raczej zaplacic $30 dolarow w rake-u badz turnament fees...czyli by miec szanse ZAROBIC 20 dolcow musze WYDAC 30 dolcow...parodia ????
Odrazu, jako ze jestem ekonomista z zamilowania, przypomnial mi sie sposob kreacji pieniadza przez banki.
Banki zarabiaja pieniadze na % jaki zabieraja od podstawy pozyczonej kwoty (kredytu, pozyczki itd) - pokerroomy na rake-u czyli % od cashflow czyli wielkosci puli o jaka gracze gralja - te dwie rzeczy to dokladnie to samo.
Im wiecej pieniedzy Bank pozyczy tym wiecej dostanie spowrotem z % jaki sobie ustawi. Im wiecej Pokerroomu nam &quot;pozyczy&quot; pieniedzy tym wiecej bedzie zbieral % w rake-u bo jedyne co mozemy z tymi &quot;pieniedzmi&quot; zrobic to grac i to grac duzo by marzyc o tym by pewnego pieknego dnia wyplacic naszego bonusa.
Problem w tym, ze ani Banki ani Pokerroomy tych pieniedzy tak na serio nie maja, a to co nam &quot;wplacaja&quot; na konta to zwykle liczby. Banki zgodnie z prawem sa w stanie kreowac nawet do 30 razy wiecej pieniadza niz maja w posiadaniu...(sic) a pokeroom, ciezko powiedziec skoro nikt tego nie reguluje.
No bo jesli dla przykladu ja dostane 20 dolcow (ktore ni ebeda mialy dla mnie zadnej wartosc bo nie moge z nimi zrobic nic procz grac na WH) i 8 innych siedzacych przy tym samym stoliku osob dostanie 20 dokladnie takich samych dolcow od pokerroomu i bedziemy grac sobie ze soba przez cala noc nie wchodzac all in i z zalozeniem, ze zaden z nas nie przegra wszystkiego i zaden nie wygra wszystkiego to po pewnym czasie okaze sie, ze nikt nie bedzie mial pieniedzy. Wszystkie trafia do pokeroomu w postacie rake-u czyli pieniedzy ktore nastepnie sa rejestrowany jako legalny zarobek pokeroomu. Z niczego zrobiono zysk...genialne ????
Wracajac do WHpointsow i bonusa.
By obrocic pierwszymi $10 ktore dostalem musialem uzbierac 250 WHpoints.
By obrocic kolejnymi $20 ktore wlasnie dostalem musze zaplacic $30 w rake-u a to przeliczajac na pkt jak znalazlem na stronie WH:
34 WH Points for every €1 of rake contributed Tak wiece grajac na stolach za euro by obrocic tymi 20 bucksami musze uzbierac 34 x 30 = 1020 WHpoints.
Czyli 4 razy wiecej za 2 razy wiecej...:p no fair is it...Dobroduszny pokerroom daje nam pieniadze caly czas podwyzszajac poziom trudnosci w obrocie tym bonusem by bylo graczowi ciezej i by zwiekszyc swoje szanse na to, ze gracz przegra.
Zapytalem sie w supporcie ile WHpoints bede musial uzbierac za bonusa ktorego dostane jesli zdecyduje sie zdeponowac $100. Powiedziano mi tak:
&quot; For every 425 WHPoints you earn, you will redeem $5 from your pending bonus. These WHPoints are awarded based on rake from cash tables and tournament fees.&quot; Czyli przy zalozeniu, ze wplacam $100 dostaja - $200 bonusa czyli $200/$5 = 40 x 425 points = 17,000 WHPoints
Pamietajac o tym, ze 34 WHPoints = $1 zaplacony w rake-u to 17,000 = $500 dolarow zaplaconych w rake-u. Jednym slowem, dostajac szanse gry o $200 dolarow bonusa trzeba zaplacic $500 dolcow... ????
Dobra napisalem sie, troche to wszystko pomieszane z poplatanym ale tak to juz jest w mojej glowie ???? pozniej jeszcze sie bede odnosil do tego co napisalem, bo pewnie jakies bledy sie powkradaly. Pozdro dla kumatych ????
Liczniek: Wygrany Cash od poczatku: $ 33.99
WHPoints uzbierane: 135.12 - 54% obroconego pierwszego bonusa

 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
No i zrobili mnie w jajco banany z William Hilla. Przez caly weekend siedzialem po 6 godzin w sobote i niedziele by uciulac te 250WHpointsow i &quot;uwolnic&quot; moj pierwszy $10 bonus. Udalo sie, wczoraj o 4 w nocy, licznik przekroczyl 250 i zadowolony napisalem do supportu czy moga potwierdzic, ze pierwsza dycha jest juz oficjalnie moja...
...niestety nie jest.
Jak zwykle zostalem polaczony z bardzo mila panienka w supporcie ktora grzecznie starala mi sie wytlumaczyc na czym polega problem. A no problem polega na dodatkowych $20 ktore dostalem mimo mojej woli. Wlasnie tak Panowie. Te dodatkowe $20 dolarow sprawilo, ze by wyciagnac pierwsze $10 musze tak jak wczesniej pisalem ugrac kolejne 1020WHpoints!
Przyznam sie szczerze, ze zagotowalo sie we mnie jak mi panienka powiedziala, ze tak to dziala. Staralem sie jej wytlumaczyc, a przynajmniej przekonac ja do tego, ze te dwa bonusy byly oddzielne i nie polaczone ze soba ale trafilem na twarda sztuke, ktora nie dala sie przekonac.
Tak wiec, na dzien dzisiejszy sytuacja wyglada tak:
Liczniek: Wygrany Cash od poczatku: $ 59.66
WHPoints uzbierane: 251.12 - 100% obroconego pierwszego bonusa
Z $59 dolarow tylko 29 jest moje. Panienka uswiadomila mi, ze jedyna dobra wiadomoscia jest taka, ze nie musze juz trzymac sie najnizszych stawek i turniejow &lt;$1 ale jakos mam trudnosci by jej uwierzyc. Powiedziala mi, ze drugie $20 dolcow bylo druga tura mojego bonusa - a logicznie myslac, jesli to nadal ten sam bonus to zapewne warunki jego obrotu sa takie same.
Mam wrazenie, ze w supporcie nikt nie odpowiada za to co mowi, i jedni mowia cos innego niz inni. Juz nawet nie prosilem by przeslala mi zapis tej rozmowy, bo wiem, ze i tak tego nie zrobi - dwa ostatnie zapisy do tej pory nie doszly.
____________________________________________
Ktos wczesniej pytal po co mi te zapisy. Wlasnie po to by moc komus udowodnic, ze bylem mylnie prowadzony przez support. To, ze ja sobie zrobilem zrzut z zapisu chatu w Wordzie to nie jest to samo, co zapis wyslany z maila WH. Ktos moze pozniej powiedziec, ze sam sobie to napisalem w Wordzie i bedzie wtopa i kupa zmarnowanego czasu z mojej strony.
____________________________________________
Jak teraz mysle sobie ile czasu zajmie mi ugranie 1020WHpiontsow to odechciewa mi sie grac. Teoretycznie trzymajac sie BM powiniennem dalej grac na najnizszych stawkach, by miec jakis margines bledu, wiec uzbieranie tego tysiaca pkt bedzie graniczyc z cudem. Szczegolnie, ze na stolach cashowych niewiele sie wygrywa. Gra przy jednym stole bedzie wyjatkowo wolna jesli chodzi o zbieranie punktow a jak zaczne grac przy kilku stolach to jak to zawsze bywa, tu sie wygra tu sie przegra i wyjdzie sie na zero (badz gorzej). Ehh dylematy, tylko dlatego, ze mi dali &quot;darmowe&quot; $20 dolcow ktorych wcale nie chcialem.

 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Przybieglem powiedziec, ze pierwszy raz dostalem zapis mojego chatu z supportem WIlliam Hilla...panienka numer 4 jest super kobitka i pierwsza dotrzymala slowa ???? czyli jednak mozna... wysle jej kwiatki ???? ...
...i bombonierke :p
...jej imie Aya, chyba sie zakochalem :p
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Nadszedl kolejny piekny zimowy weekend i kolejne godziny spedzone przez komputerem ciulajac grosze - centy, eurocenty badz &quot;pennies&quot; by obrocic swoim bonusem u Williama Hilla ???? . Dzisiaj musze powiedziec, ze bylo calkiem dobrze. Z 6 turniejow w ktorych wzialem udziel 2 wygralem (male turnieje z 10 - 15 osobami) oraz w jednym wiekszym zajalem 2 miejsce (230 cos ludzi). Zrzuty wkleje pozniej dla niedowiarkow. Musze powiedziec, ze dzisiaj wyjatkowo mi idzie - by nie powiedziec, ze zostalem przez system wyselekcjonowany by wygrywac wszystko :p. Dla przykladu oto pierwsza reka z jednego z turniejow...

...hmm...&quot;u be the judge&quot;...
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
A tutaj linki do 2 miejsca: http://i1177.photobucket.com/albums/x352/calanau/2ndplace_zps1643fe3f.jpg i pierwszego miejsca: http://i1177.photobucket.com/albums/x352/calanau/1stplace_zps8fd62584.jpg .
Drugiego pierwszego miejsca nie zrobilem zrzutu ale mozecie sprawdzic, jak nie wierzycie, na sharkscope powinien byc wynik bo byl to turniej $1 dollar KO z chyba 9 wpisowymi i nagroda za 1 miejsca $3 dolce i kilka centow.
Tak czy inaczej nie obchodzi mnie czy mi ktos wierzy czy tez nie ????
Liczniek: Wygrany Cash od poczatku: $ 50.34
WHPoints uzbierane: 311.68
Kilkanascie dolcow przerzucilem na zaklady sportowe dlatego jest mniej niz powinno ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Do góry Bottom