>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Technik żywienia i usług gastronomicznych

miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Witam

Mam pytanie, a mianowicie. Byłem w technikum informatycznym właściwie z przymusu, bo nie było zbyt dużego wyboru jeśli chodzi o szkoły. Jednak teraz uświadomiłem sobie, że chce wiązać przyszłość z gotowaniem / zawód kucharz.

Można w jakiś sposób zrobić &quot;zawód kucharz&quot; bądź właśnie tytułowego - Technika, w krótszym okresie niż 4 lata... (kolejne tech)

Dzięki za wszystkie odpowiedzi.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Samo wykształcenie kuchara w polskich warunkach jest ***** warte. Liczą się umiejętności. Wiesz jak wygląda rekrutacja do renomowanych restauracji? Zaprasza się kilka osób i mówi im by zrobili to, to i to. Nikt nie patrzy na to jaką szkołę kończysz. Musisz ogarniać dlaczego łączy się poszczególne składniki i być ogólnie ogarniętym. Nie polecam technikum gastronomicznego ani innych AP edukacji. Ogarnięci kucharze, których znam (jest ich dwóch) to samouki. Jeden pracuje w bardzo dobrej warszawskiej restauracji. Nie wiem jakie są twoje ambicje.
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Ramzi @ A nie wiesz czy warto np. zrobić jakiś kurs w tym kierunku?
Ambicje mam spore , jeśli o to chodzi i także jestem samoukiem. Ale po prostu zauważyłem, że jeżeli nawet nie ma się tego &quot;tech&quot; to nawet nie patrzą na Ciebie... :/
 
Do góry Bottom