>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kilka pytań początkującego

prof 8,8K

prof

Użytkownik
Nie lubie takiego glendzenia na zasadzie , jesli masz racje to pokaz swoje wyniki i pokaz jaki jestes zajebsity. To podobnie jak w pilce. Kibic krytykuje dany klub a ktos mu na to pokaz ze potrafisz lepiej. Jesli ktos nie gra regularnie w pokera lub nie jest na tyle dobry to nie znaczy ze nie moze miec w swoich wypowiedzach racjii opartych poprzez obserwacje tego co sie dzieje.
Gralem troche na ipoker i co prawda to tylko micro: ale dalo ciagle isc do przodu mimo iz zdarzyly sie swingi -200$ bo gralem turnieje z bi 1-2$ z rebuyami + pojedyncze za 5$ i bardzo rzadko za 10$.
Sam jestem srednii bo nigdy niemoge porzadnie zabrac sie do powaznej nauki ale na micro gra tylu dostarczycieli darmowych zetonow ze ciezko jest przegrywac.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Trzeba poprostu duzo grac i po kilka turniejow naraz bo grajac 1-2 turnieje bedziesz zarabial &quot;miesiacami&quot;. Gra jest poprostu swingowa i nawet jak przez kilka dni nie bedzie zrec to przyjdzie w koncu taki dzien ze tu i tam sie wygra. Czasem sie wpierdziela przez xx turniejow po to by wyjsc na mocny plus w 1-2 dni czy tez w tydzien.

W turniejach na zywo naprzyklad mozna przegrywac przez 2-3 lata po to by potem zaliczyc jeden mega super rok :] Panka narazie jest na fali ale i jemu zdarzy sie czarny okres ktory moze trwac bardzo barzdo dlugo bo jak wiadomo na live nieda sie zrobic duzego volume bo gra sie po jednym turnieju. Czlowiek sie nie rozdwoi ????
 
robertbyku 70

robertbyku

Użytkownik
Mam pytania do Was Panowie, jako, że jestem graczem dopiero co uczącym się pokera. Skąd macie statystyki, które wrzucacie w formie screenów? Ja sam jestem na minusie, natomiast buduje mnie informacja, że nawet pół roku zajęło Wam by wygrywać pierwsze większe turnieje.
I jeszcze jedno - jaki bankroll początkowy preferujecie do rozpoczęcia gry w pokera? Czy 10-50$ to nie za mało na budowanie bankrolla od podstaw?
Pozdrawiam serdecznie!
RobertByku
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
buduje mnie informacja, że nawet pół roku zajęło Wam by wygrywać pierwsze większe turnieje.
Wszystko zależy od Ciebie. Jeżeli szybko się uczysz, rozumiesz to co robisz, wiesz jakie błędy popełniasz i potrafisz wyciągać odpowiednie wnioski szybko zaczniesz wygrywać. Nie ktorzy po paru miesiącach od rozpoczęcia gry zostają mistrzami, innym nie starcza nawet kilka lat.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
smiesza mnie &quot;challenge&quot; grane przez pracownika PS na sofcie PS, smieszy mnie fakt, ze ludzie wierza, ze gosciu zamienia magicznie $100 w $10 000 w ciagu dwoch tygodni (gdyby to bylo takie latwe to juz dawno tysiace ludzi by tak robilo)
masz różne strony ze statystykami np http://pokerprolabs.com/. Wpisujesz login i widzisz wyniki poszczególnych graczy. Jeżeli komuś nie wierzysz wpisujesz login danego gracza i masz czarno na białym w jakim turnieju grał, jakie miejsce zajął i ile wygrał.


A co mnie obchodzi &quot;gościu&quot;. Ja mam zarabiać, a nie jakiś gościu.
Poza tym nie zasłaniaj się jakimś gościem, tylko napisz ile Ty zarobiłeś
Bo takich co mają szwagra, wujka, znajomego co kosi kapuchę na pokerze, na zakładach, na giełdzie czy robiąc różne biznesy jest pełno.
Wkurzają mnie takie teksty z wujkiem, szwagrem, znajomym, czy &quot;gościem&quot;...
Więc pokaż gościu na co ciebie stać, bo takie teksty to cienkie bolki piszą
Jeżeli chcesz zarabiać to naucz się dobrze grać. Przeczytaj pare książek, pojeździj po turniejach, przeanalizuj swoje statysyki. Jeżeli nie wiesz jak się za to zabrać zobacz jak robią to inni.
 
Do góry Bottom