>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Taniec z gwiazdami

Dr House 106,3K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
Punkty od jury znajdziesz jak wejdziesz bodajze w aktualnosci albo zakładkę odcinki,tam jest coś w stylu live (od kogo ile pkt i co powiedziało jury)...od siebie proponuje Kwiatkowski under 34,5-1,90+Moro over 30,5-1,70+Siwiec under 22,5-1,90...tak dzis zagrałem...w kwiatka nie wierze,miał ostatnio 35 ale teraz ma wolny taniec i nawet jeśli dobrze zatańczy to 35 nie osiągnie,Moro over prawdopodobny,fajnie tańczy i potrafi co najważniejsze to robić,jury powinno to docenić co juz w 1 odcinku nadmienili,Siwiec tańczyć nie potrafi,Pavlovic i Malitowski jak łącznie 6 dadzą to bd sukces,Grabowski i Tyszkiewicz wydaje sie,że też jej nie lubią więc max 7pkt,czyli 6+14=20...sorry że tak ogólnikowo,ale brak czasu,pozdrawiam.
 
panikaer 23

panikaer

Użytkownik
Halejcio linia 32.5 na under 1.80 , Zając tez linia 32.5 a na poniżej 1.65 czyli wychodzi że Halejcio lepiej tańczy. A w bezpośrednim zakładzie kto lepszy Zając - Halejcio 1.40 2.50 , ktoś może to jakoś wytlumaczyć ? Na taśmie kilkudniowej kończy mi wlaśnie Zając z Halejcio 1 i Moro z Królikowskim 1. Jak to oceniacie?
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Halejcio linia 32.5 na under 1.80 , Zając tez linia 32.5 a na poniżej 1.65 czyli wychodzi że Halejcio lepiej tańczy. A w bezpośrednim zakładzie kto lepszy Zając - Halejcio 1.40 2.50 , ktoś może to jakoś wytlumaczyć ? Na taśmie kilkudniowej kończy mi wlaśnie Zając z Halejcio 1 i Moro z Królikowskim 1. Jak to oceniacie?
Pojecia nie masz co grasz i na czym polegaja zaklady to po co grasz ?
 
panikaer 23

panikaer

Użytkownik
jak nie potrafisz normalnie odpisać na zwykłe pytanie bez żadnej napinki to szczerze współczuje, wyjdź na powietrze bo komputer ci szkodzi.
 
bukqueen 23

bukqueen

Użytkownik
Halejcio linia 32.5 na under 1.80 , Zając tez linia 32.5 a na poniżej 1.65 czyli wychodzi że Halejcio lepiej tańczy. A w bezpośrednim zakładzie kto lepszy Zając - Halejcio 1.40 2.50 , ktoś może to jakoś wytlumaczyć ? Na taśmie kilkudniowej kończy mi wlaśnie Zając z Halejcio 1 i Moro z Królikowskim 1. Jak to oceniacie?
Chodzi o to, że oprócz głosów jury są także głosy od telewidzów. Założmy masz 10 par, najlepsza nota u jury to 10 punktów, najgorsza 1. To samo z esami od widzów. Po zsumowaniu masz klasyfikację ogólną.

Halejcio źle sobie nie radzi, ale w głosowaniu na bank przegra z Zając kilka punktów. W tańcu może wygra 1-2 punkty jak na moje oko, także Zając spokojnie z nią powinna wygrać. Moro to już w ogóle zniszczy tego drewniaka ???? jak dla mnie 1.40 na Moro to lokata jakich mało. W tańcu zdecydowanie! lepsza, w punktacji widzów też powinna być lepsza.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
panikaer 23

panikaer

Użytkownik
dzięki wielkie bukqueen za opinie , oczywiście wiedziałem że głosy o telewidzów są tak samo ważne jak opinia jurorów, tylko myślałem że Zając lepiej tańczy od Halejcio ale się widocznie myliłem ;)
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
jak nie potrafisz normalnie odpisać na zwykłe pytanie bez żadnej napinki to szczerze współczuje, wyjdź na powietrze bo komputer ci szkodzi.
Spojrz tylko na siebie. Grasz cos o czym nie masz pojecia? Po co ???? Potem ludzie sie dziwia ze sa przegrancami i trzeba chronic spoleczenstwo przed hazardem...
Rozumiem ze uwazasz mnie za guru bukmacherki i wziales typy ktore podalem w poniedzialek. Wszystko ok ale jak ja sugeruje sie czyjas analiza to chociaz wiem co gram i co musi sie zdarzyc zeby zdarzenie weszlo.
 
bukqueen 23

bukqueen

Użytkownik
dzięki wielkie bukqueen za opinie , oczywiście wiedziałem że głosy o telewidzów są tak samo ważne jak opinia jurorów, tylko myślałem że Zając lepiej tańczy od Halejcio ale się widocznie myliłem ;)
Nawet ważniejsze, bo jak będzie tyle samo punktów, to głosy widzów przeważają. Zając i Halejcjo ostatnio tańczyły czaczę - jak się nie mylę - widac buki kminią że w klasyku Halejcio będzie lepsza, ale mi się wydae, że Anetka ogarnie i będzie jej dobrze szło. A w głosowaniu widzów powinna mieć mocne poparcie; mniejsze jedynie od tego Kwiatkowskiego, który ma armię 10-latek ???? zwaną Kwiatonators czy jakoś tak pff :p
 
bukqueen 23

bukqueen

Użytkownik
Ja to rozumiem dlatego nie gram niczego all in ( nawet w sumie si nie da). Poprostu zlapalem value wg mnie. Watpie zeby dawali dychy krolikowskiemu wiec 9.9.5.5 to max jaki moze dostac i tez duzo zawyzony a i tak wejdzie. Biore pod iwage opinie tancerki ktora sama mowi ze to drewniak.

PS : KAZDA Z PAR ZATANCZY KLASYCZNY TANIEC czyli to jeszcze bardziej ulatwia typowanie bo mozna zasugerowac sie tymi parami ktore tanczyly ostatnio klasyk
Z tego co się dowiedziałem to Moro zatańczy rumbę, a to mi na klasyk nie wygląda :/ mam nadzieję, że jednak Twoje info było dobre i nie zmyliłeś tymi klasykami ...
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Z tego co się dowiedziałem to Moro zatańczy rumbę, a to mi na klasyk nie wygląda :/ mam nadzieję, że jednak Twoje info było dobre i nie zmyliłeś tymi klasykami ...
tak mowili w zapowiedzi
edit : wychodzi na to ze kazdy tanczy co innego ???
 
Dr House 106,3K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
Ale mnie Kwiatkowski załatwił, w sumie nie on ale Grabowski bo daj 10 no i w sumie 35pkt a linia 34,5. Reszta elegancko na spokojnie weszła. Szkoda.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Moro lepsza od krolikowskiego 1,60 + gruszka lepszy od siwiec 1,80 Ako 2,88 (2,53)
główny dubelek gładziutko ✅✅
Krolikowski under 28,5 dobre bo partnerka nawet narzeka na niego no i zajac lansowana cos slabo wystrzelila i powyzej 32,5 nie powinna miec.
linie rowniez mimo ze z krolikowskim bylo niebezpiecznie... ✅ ✅
Moro-krolikowski 1.60 Gruszka-siwiec 1,80 Zajac-halejcio 1,55 Rozenek-szostak 1,55 10 od pavlovic albo tego nowego NIE 1,50 Ako 10,37
taśmak juz gorzej.. pavlivic wyskoczyla z dycha juz w 3 odcinku a rozenek jednak bez rewelacji i slaba szostak go przegonila 1 pkt...
Ogolnie ładny plus na tym odcinku jednak nadal trzeba sie wglebiac bardziej w analize...
 
bukqueen 23

bukqueen

Użytkownik
Jest kasa :grin: wiadome, że limity to i tej gotówki nie za dużo, ale typ Moro - Królikowski to w ogóle było coś takiego, jakby był mecz Real Madryt - Betis Sevilla na Bernabeu i na Real daliby te kursy: 1.6, potem 1.40 ???? Taniec z gwiazdami jak się zanalizuje to można coś zarobić.

A z tą 10-ką to rzeczywiście lipa :/ jakbym się nie spóźnił to bym zagrał ten pierwszy kurs, ale po obniżce (1.25) już się - na szczęście - nie opłacało.
 
Do góry Bottom