>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kolarstwo 2014 - Tirreno - Adriatico (12.03 - 18.03)

Status
Zamknięty.
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Jutro mityczne wzniesienie, taka wisienka na torcie, miejsce gdzie każdy kozak ma weryfikowane swoje zamiary co do wygrania etapu.
Tak &quot;podjeżdżali&quot; kolarze w ubiegłym roku:
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Richie Porte - Michał Kwiatkowski 1 @ 1,556 Pinnacle ▶ Porte DNS a takie lokaty były...
Nie no! kubeł zimnej wody na głowę dla tego co uważa że jutro Michał przetrwa. Już na Passo Lanciano (11.5 kilometers at 8,5%) będzie takie tempo że Michał odpadnie, możliwe że na zjazdach dojedzie ale później mamy podjazd na 30% nachylenia i tutaj Michał kompletnie odpada. Aby przetrwać na Lanciano potrzebuje Urana który zagra na drugi fortepian i nie da się rozhuśtać Movistarovi. Ale Kolumbijczyk chyba za świeży nie jest jak dzisiaj stracił aż 40 sekund. Porte dla mnie nadal jest kandydatem do wygrania PN dzisiaj pokazał że jest mega moc, jak przycisnął na plecach został tylko Contador i Quintana. Porte jutro zabije Kwiatka na co najmniej 1 minutę jak nie więcej. Niestety.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Richie Porte - Philippe Gilbert 1 @ 1,40 Bwin ▶ Porte DNS a takie lokaty były...
Lokata. Dzisiaj przepiękny Filip stracił 8 minut do czołówki, więc z czym do ludzi na jutrzejszym etapie? Porte wyżej opisany. Gilbert słaba forma od dwóch lat czyli od kiedy zdobył koszul MŚ. Będzie mocne tempo to takie asy jak Gilbert odpadną u podnóża Lanciano.
 
M 139

marcato

Użytkownik
Fakt, dawid.400 rządzi.

Sportingbet.

Zwycięzca wyścigu - Nairo Qiuntana - 8.50
Ubezpieczenie 1/4 kursu na miejsce Quintany w trójce.

Zysk (niewielki) powinien pochodzić z ubezpieczenia. Szanse, że Quintana będzie poza trójką pochodzą głównie z możliwej kraksy lub defektu, więc sa zbyt marginalne zeby brac je pod uwage.

Zeby Quintana byl poza podium musieliby Michal i Porte dzisiaj wytrzymac a Porte pogonic Quintane na czasowce na ponad 10 sekund (a pewnie 15, bo bonifikata dzisiaj idzie do Nairo). Równie marginalnie prawdopodobne co defekt.
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
STS szarpnął się z ofertą i wypatrzyłem coś takiego:

Quintana vs Kwiatkowski |1| kurs:1,40
Porte vs Scarponi |1| kurs:1,57


Co wy na to można pograć w dubelku?
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
No tu na zmęczeniu, to się nie popisał na tych procentach, ale ważniejszy był jego atak na Lanciano. Cudo akcja ????
Tinkoff pewnie zainwestował dolary w jakieś nowości ;)
Conti i Squalo mogą narozrabiać w lipcu, za jakimś cichym porozumieniem.
Szkoda Kwiatka, bo jednak z Saganem to na takich etapach powinien wygrywać. Ale nic to, oby pokazał moc na jednodniówkach.
 
K 1,5K

kulu

Użytkownik
Nie miałem czasu by wrzucić swoje typy na weekend, ale śledziłem wyścig. Wczoraj Contador pokazał, że jest kozakiem w górach. Kwiatek jeszcze trochę za słaby na trudne, górskie etapy. Pewnie będzie chciał powalczyć na czasówce o jakiś dobry wynik. Losy zwycięstwa w klasyfikacji generalnej już rozstrzygnięte. Zapowiada się ciekawa walka o miejsca na podium we wtorek podczas ITT.
Dziś o wygranie etapu powinni powalczyć sprinterzy. Trasa praktycznie płaska z kilkoma pagórkami. W samej końcówce mamy małą hopke, ale nie powinna zmęczyć sprinterów. Wg mnie czas na rewanż za 2 etap i zwycięstwo kogoś z czwórki: Cavendish, Greipel, Kittel, Sagan.
Mark Cavendish - Matteo Pelucchi 1,36 bet365 ✅ 1 - 163
Pelucchi wystrzelił na 2 etapie. Zwycięstwo Włocha było bardzo dużą niespodzianką. Dziś wystawiają go w parze z Cavendishem. To zawodnik Omegi jest dużo lepszy sprinterem, ma też dużo większe doświadczenie. Dzisiejszy etap to dla niego ostatnia szansa na dobry wynik w tym wyścigu. Z pomocą kolegów (na 2 etapie pogubili się) ma szansę na wygranie etapu, a z Pelucchim powinien sobie spokojnie poradzić.
Peter Sagan - Gerrard Ciolek 1,36 bet 365 ✅ 3 - 95
Sagan wyścig ma już &quot;zaliczony&quot;. Zwycięstwo na 3 etapie daję mu dzisiaj duży luz, ale i tak pogram na niego. Dobra dyspozycja Słowaka (także 5 miejsce na 2 etapie) powinna się dzisiaj potwierdzić, widzę go dzisiaj w TOP-6 a to wystarczy żeby wygrać z Ciolkiem. Niemiec na razie jedzie bardzo anonimowo w tym wyścigu. W tym sezonie jeszcze nie odnotowałem żadnego dobrego wyniku Ciolka.
Cavendish odpalił;) oba typy weszły bardzo ładnie...
 
Otrzymane punkty reputacji: +80
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Michael Hepburn - Sir Bradley Wiggins 1 @ 2,20 Pinnacle ⛔ 15-3
Michael rocznik 91, swoją karierę związaną z kolarstwem zaczynał na torze kolarskim, co daje mu duże możliwości jeśli chodzi o czasówki. W tym roku wygrał 10km czasówkę w Katarze, pokonał tam takich asów jak Cancellara, Bennati, Boom czy Terpstra. Na pierwszym etapie w drużynowej czasówce ciągnął Oricę, bo prowadził przez prawie 10km, no i doprowadził drużynę na drugim miejscu za Omegą. Orica świetnie się spisuje na ITT i myślę że młodego Australijczyka urodzonego w Brisbane stać na bardzo dobry wynik, może być nawet na podium. Sir Bradley nie jest w formie, zdecydowanie nie jest w formie. W TTT jechał słabo jak całe SKY, na pewno w tym roku nie zbliża się nawet do dyspozycji z 2012 roku kiedy wygrywał TdF oraz Igrzyska Olimpijskie w ITT. Wiggins ostatnio mocno przytył i bardzo dużo stracił jeśli chodzi o ITT do tego dużą rolę odegra wiatr wiejący od morza a jak wiemy Sir nie najlepiej radzi sobie z bocznym wiatrem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 1,5K

kulu

Użytkownik
Ostatni etap wyścigu to jazda indywidualna na czas. Trasa zna jest zawodnikom bo ostatni etap odbywa się na niej od kilku lat. Przed rokiem wygrał Tony Martin, dwie wcześniejsze próby Fabian Cancellara. Na starcie stanie dzisiaj wielu specjalistów od ITT. Losy rywalizacji rozstrzygną się na sekundach, na tak krótkiej i stosunkowo łatwej trasie nie ma co spodziewać się dużych różnic czasowych.
Faworyci to na pewno Martin, Cancellara, Malori, Kwiatkowski, Contador, Wiggins (ciekawe jak pojedzie) czy Dowsett.
Danielle Bennati - Alex Dowsett 2,37 bet365 / 2,73 Pinnacle ✅ 11 - 6
Dla mnie to wyrównana para z lekkim wskazaniem na Dowsetta. Z dobrymi wynikami na ITT bardziej kojarzy mi się Dowsett. Przed rokiem wygrał czasówkę na Giro, jest też aktualnym mistrzem Wielkiej Brytanii. W poprzedniej edycji na tej trasie był 10. W tym roku 5 miejsce w Volta ao Algarve. Bennati jest wg mnie gorszym czasowcem. Błysnął dwa lata temu zajmując na tej trasie 3 miejsce. W tym roku dobrze pojechał w Katarze - 3 miejsce. Po takim kursie na pewno zagram na zawodnika Movistaru.
Peter Sagan - Moreno Moser 1,43 Pinnacle ✅ 22 - nie wystartował ? / chyba jednak zwrot
Mam słabość do Słowaka i dziś też zagram na niego. Na krótkich, szybkich czasówkach radzi sobie bardzo dobrze. Przed rokiem był 21, jeśli w tym roku pojedzie podobnie to powinien spokojnie poradzić sobie z Moserem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
niewiemnajaki 158K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Tony Martin - Michał Kwiatkowski 2 @ 5.00 bet365
Głupi ruch z mojej strony, ale przecież to jest kolarstwo. Słabsza dyspozycja/upadek/defekt i po Martinie. A na tak krótkiej czasówce różnice będą niewielkie i wszystko może zadecydować. Lubię ryzyko więc na Michała parę groszy postawię, a może coś ugra :cool:
 
K 1,5K

kulu

Użytkownik
Pora na moje podsumowanie wyścigu:
To dopiero początek sezonu więc ciężko powiedzieć kto jak potraktuje ten wyścig. Moim faworytem jest Nairo Quintana. Bardzo lubię młodego Kolumbijczyka i jego styl jazdy. Popieram granie na niego w parze z Evansem. Powinien sobie z nim poradzić. Wg mnie Cadel zbliża się już do końca kariery i forma będzie szła w dół.
Klasyfikacja generalna: Cadel Evans - Nairo Quintana 1,50 Bet365 ✅ wycofał się przed czasówką - 2

Inne typy to:
Domenico Pozzovivo - Ivan Basso 1,28 Bet365 ✅ 6 - 24
Domenico Pozzovivo - Bauke Mollema 1,55 Unibet ✅ 6 - 22
Mały Włoch z Ag2r na pewno zakręci się w czołówce klasyfikacji generalnej. Ściga się u siebie, jest dobrym wspinaczem i na dodatek dostał 1 a to go na pewno zmotywuję. O pokonanie Basso jestem spokojny. Jeśli dziś w miarę dobrze wypadnie podczas TTT to Molleme tez powinien pokonać w generalce.
Typy długoterminowe ładnie weszły;)
Ogólnie jestem bardzo zadowolony z mojego typowania, chyba tylko jeden nietrafiony typ. Forma na początku sezonu bardzo dobra.
No i dzięki za wszystkie punkty reputacji;)
Sam wyścig ciekawy. Dobra dyspozycja Contadora i Quintany, wygrane etapy przez Sagana i Cavendisha. Dziś na czasówce błysnął Malori. teraz czas na Mediolan-San Remo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom