>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

PGNiG Superliga 2013/2014

kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze
Ostatnie starcie XV kolejki PGNiG Superligi. Obie drużyny przed rozpoczęciem sezonu stawiane były w roli tych które za plecami płockiej i kieleckiej ekipy będą toczyły walkę o brązowe medale. Z tej roli póki co lepiej wywiązują się podopieczni trenera Rafała Białego. Górnik z 13 pkt na 7. pozycji i walczący o awans do play off to dla mnie jedna z większych póki co niespodzianek tego sezonu. Dziś przyjdzie im zmierzyć się z ekipą która na własnym parkiecie straciła tylko jeden punkt remisują z Chrobrym Głogów. Dodatkowym problem dla trenera Górnika muszą być delikatne problemy kadrowe w swoim zespole. W Szczecinie zabraknie Sebastiana Suchowicza, Artura Banisza i Daniela Żółtaka. Jednak największym osłabieniem Zabrzan może okazać się brak Roberta Orzechowicza który nabawił się urazu na ME. W Szczecinie jest odwrotnie. Trener przez cały okres zimowy miał do dyspozycji cały zespół i dziś może skorzystać ze wszystkich zawodników. Nie wyobrażam sobie by osłabiony Górnik był dziś w stanie zagrozić rozpędzonej na własnym parkiecie szczecińskiej Pogoni.
Pogoń @ 1,533 Marathon ⛔
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Do tego wszystkiego można dodać:
&quot;Dobrą wiadomością jest ta, że na mecz z Pogonią wybiera się Adam Twardo - obrońca Górnika zmagał się w trakcie tygodnia z urazem pleców, na szczęście udało się go zniwelować na tyle, że jego występ w Szczecinie ciągle jest możliwy.&quot;
Czyli kolejny zawodnik Zabrzan nie w pełni zdrowy.
 
nbd 485

nbd

Użytkownik
Na dzisiaj widzę tylko jeden ciekawy typ. Piotrkowianin podejmie u siebie Pogoń Szczecin i przyznam szczerze, że przewiduję jednostronny pojedynek. Portowcy na pewno nie dopuszczą już do kolejnej straty punktów, jak w meczu z Zabrzem. Zresztą, ich dzisiejszy rywal jest dużo słabszy. W sumie to kolejny typ na zasadzie &#39;przepaść sportowa między dwiema drużynami&#39;, więc ciężko mi się przesadnie na ten temat rozpisywać. Po prostu goście są dużo, dużo lepsi i powinni pokryć ten niski handicap bez większych problemów.
Gaz-System Pogoń Szczecin (-3.5) @1.85 Bet365/Expekt/Betclic ▶ 31:32
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
Na dzisiaj widzę tylko jeden ciekawy typ. Piotrkowianin podejmie u siebie Pogoń Szczecin i przyznam szczerze, że przewiduję jednostronny pojedynek. Portowcy na pewno nie dopuszczą już do kolejnej straty punktów, jak w meczu z Zabrzem. Zresztą, ich dzisiejszy rywal jest dużo słabszy. W sumie to kolejny typ na zasadzie &#39;przepaść sportowa między dwiema drużynami&#39;, więc ciężko mi się przesadnie na ten temat rozpisywać. Po prostu goście są dużo, dużo lepsi i powinni pokryć ten niski handicap bez większych problemów. Gaz-System Pogoń Szczecin (-3.5) @1.85 Bet365/Expekt/Betclic
Nie wiem gdzie, ale gdzieś ostatnio czytałem o problemach finansowych zespołu ze Szczecina. Podobno zawodnicy od jakiegoś czasu nie dostają kasy za grę. I tu należy sobie zadać pytanie czy zeszłotygodniowa porażka z Górnikiem była tylko wpadką przy pracy czy może zaczyna się coś kruszyć w Pogoni. Piotrków będzie walczył i z pewnością tanio skóry nie sprzeda.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Ja gram na Pogoń, tak, kunciapek ma rację, że coś tam niby nie gra w Pogoni, no ale trudno. Są lepsi raz, dwa na wyjazdach grają solidnie, jeżdżą na nie dzień wcześniej, wyspany. Pogoń grała podobny mecz w sumie w Opolu (jak mawia LRP) i wygrała go dość pewnie, praktycznie chyba calutki mecz prowadząc. W Opolu nie było problemów finansowych, a nagle jak grali z Zabrzem się pojawiły? No ciężko tak to uznać, więc naprawdę Pogoń jest drużyną, która powinna wygrać mecz.
Pogoń @ 1.3 bwin✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Dziś 3 typy:
Zagłębie gra z Pogonią. Troszke się Pogoń rozsypała. 10 chłopa do gry, to musi się źle skończyć chociaż przypominam sobie, że kiedyś Azoty w dziewięciu w tym dwójka bramkarzy ostro powalczyły z Vive, ale to prehistoria. Zagłębie spisuje się słabo, wszystko w plecy. Jeden niezły mecz w Pulawach, a poza tym nic. A Pogoń? Wygrana w Opolu i po mękach w Piotrkowie, a teraz kolejny mecz z kandydatem do spadku. Tylko teraz nie jadą w czternastu, nie jadą w szesnastu tylko w dziesięciu. Na Zagłębiu zawsze gra się ciężko, stąd IMO taki kurs nie powinien mieć miejsca.
Azoty z Płockiem powalczą w mojej ocenie, zawsze się spinają na taki zespół i nie ma w tym przypadku, bo nawet w ujowej formie ten Płock w Puławach nie ma lekko, raz chyba dychą wygrał, a tak to blisko, blisko było. Azoty mają fajny skład i w takich meczach, gdzie nie ma ciśnienia potrafią grać, i liczę, że to udowodnią. Relacja w wiadomym miejscu oczywiście, zapraszam. :p
Do tego w Opolu zagra Chrobry. Pierwszy mecz, nie wiem jak to możliwe, wygrali dzisiejsi gospodarze czyli Gwardia, ale to ogromna niespodzianka i dla mnie lekko niezrozumiała. Zwykło się mówić o takich meczach jako o wyjazdach na &quot;trudny&quot; teren, ale jakim trudnym terenem może być Opole, gdzie wygrywa każdy, poza Legionowem i Mielcem, który miał wtedy mega problemy, a i tak odrobił 11 bramek przez połowę. Chrobry wygrał sześć meczów z rzędu, jest jak to się mówi w Izraelu - w gazie - i na pewno jest faworytem do wygranej.
Zagłębie @ 2.35 expekt
Chrobry @ 1.58 marathon
Azoty +6.5 @ 1.93 marathon
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
Legionowo - Kielce

No tu akurat nie ma się co rozpisywać tylko brać handicap jaki nam dają. Wysoki? No teoretycznie 12,5 to wysoki, ale każdy kto zna sytuację wie dobrze że jest on do pokrycia nawet w pierwszej połowie (w ostatnie 20 minut ze Stalą odjazd z -2 do +10). Brak Lijka Młodego i Dzidzi to nie są braki które mogą coś popsuć w tej machinie. Trening przed RNL i musi wszystko wychodzić już na 100 % (no może na 95% bo jeszcze trening w środę ;-) )
Kielce (-12,5) @ 1,85 SB
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Chrobry Głogów - Górnik Zabrze --&gt; 2 - 1,80 Oddsring ✅ 26-33
Wg mnie bardzo fajny kurs na Zabrzan. Po 1wsze Zabrzanie wyszli już z kryzysu. Wygrali 4 spotkania z rzędu m.in. bardzo ważny w Szczecinie. Po 2gie 1wszy mecz tych drużyn to pogrom w Zabrzu 31-20 dla Górnika. Po 3cie wszyscy ważniejsi zawodnicy Zabrzan będą grać. Mecz bardzo ważny - zespoły te sąsiadują ze sobą w tabeli. I to w zasadzie byłoby na tyle. Biorąc pod uwagę ostatnie wyniki Zabrzan, brak kontuzji i lepszą kadrę to mamy bardzo dobry kursik. Mecz o 20:00 w Polsacie Sport.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
nbd 485

nbd

Użytkownik
Na dzisiaj szykują się dwa fajne typy, jednak z dość krótkim (bo oczywistym) komentarzem.
W pierwszej kolejności Azoty w meczu z Pogonią. Nie patrzę tu na ostatni mecz Puław z Gwardią, bo to ewidentnie wynikało z tego, że ktoś tu sobie za dużo pomyślał po meczu z Wisłą i chyba panowie się spodziewali, że Opole samo odda mecz. Ale do rzeczy. Pogoń w dalszym ciągu mocno osłabiona, więc przed play-offami już nic wielkiego raczej nie zdziałają. Azoty dostały zimny prysznic, grają u siebie i mają (przede wszystkim) dłuższą ławkę. Nie widzę innego rozwiązania, jak tylko ich wygraną.
KS Azoty Puławy @1.65 Bet-at-home/Unibet ▶ 49:25
No i oczywiście Święta Wojna. Tyle, że spodziewam się jednostronnego widowiska. Płock ostatnio ewidentnie się zaciął (Puławy i Kwidzyn) i nie wierzę, że Vive nie wykorzysta tego przed swoją publicznością. U Nafciarzy już słychać, że to końcówka fazy zasadniczej i już nic się w ich sytuacji nie może zmienić, więc cudów bym się po nich nie spodziewał, szczególnie przy obecnym stanie kadrowym. A Vive w tym sezonie po prostu po wszystkich jeździ i Wisła nie była do tej pory żadnym wyjątkiem.
Vive Targi Kielce -5 @1.85 Bet365 ▶ 34:26
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
W tym Szczecinie to naprawdę muszą być problemy finansowe. Rozumiem przegrać, ale 24 bramkami no to jest lekkie przegięcie ???? Chyba, ze tam sami juniorzy dziś grali w Szczecinie ? A Górnik nic tylko się cieszy i nadrabia straty.
 
huczkins 28

huczkins

Użytkownik
@up nie finansowe, ale kadrowe

Wisła Płock - Stal Mielec over 61,5
@1.72 62 ✅
Poniedziałkowe spotkanie wydaje się grą do jednej bramki, jednak po ostatnim meczu Płocka jestem zażenowany tą drużyną... Grali na siłę bez pomysłu, miałem wrażenie jakby pół składu grało na siłe. Mielec bardzo fajny zespół jednakże na wyjeździe mówiąc w prost dupy nie urywa. Po ostatniej sromotnej przegranej z Kielcami tym razem powinni spiąć poślady i przyjechać do Płocka w pełni zmotywowani i będą liczyć na 2pkt a przy tej formie gospodarzy jest to całkiem możliwe. Biorąc pod uwagę, że niedługo mają grać z Veszprem to mogą się trochę oszczędzać. Nie będę nawiązywał do statystyk etc. bo to nie ma sensu każdy mecz jest inny jednak warto wziąć pod uwagę, że w każdym meczu Mielca pada bardzo dużo bramek.
Janyst na pewno będzie mocniejszą stroną drużyny gości podobnie jak prawe rozegranie mowa tu o Nikoli, również warto wspomnieć o Kostrzewie, który jest w formie i nie marnuje okazji. Gospodarze nie będą mogli skorzystać z Kwiatkowskiego, Paczkowskiego i możliwe, że również Lijewskiego W składzie mielczan zabraknie Glińskiego i Adamuszka jak i również Kriegera. Także jest komu rzucać w obu ekipach i gładko powinien wejść over.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
pablotbg 21

pablotbg

Użytkownik
Witam. Mam pytanie czy macie jakieś typy na dzisiejsze spotkanie Vive z Chrobrym? Czy warto zainwestować pieniądze w hc -10,5 na Vive? dzk za odp
 
yagarczi 138

yagarczi

Użytkownik
Mój typ: Chrobry Głogów +10,5
Kielce zagrają bez Karola Bieleckiego, Grzegorza Tkaczyka i Julena Aguinagalde. O osłabieniach w zespole głogowskim nie słyszałem. Zespół z Głogowa gra u siebie, a Kielczanie otwarcie przyznają, że ten mecz będzie stanowić dla nich przetarcie przed weekendowym starciem z Rhein-Neckar Lowen i w trakcie meczu w Głogowie będą próbować nowych zagrań i trenować różne elementy gry. Kielce mają już zapewnione 1. miejsce w tabeli w rundzie zasadniczej, a Głogowianie tracą tylko 2 punkty do 3. miejsca, co będzie dla nich dodatkową motywacją.
Ostatnie 5 meczów:
20.11.13 Kielce Vive Chrobry Głogów 41 : 32 różnica: 9
19.03.13 Chrobry Głogów Kielce Vive 25 : 33 8
27.11.12 Kielce Vive Chrobry Głogów 36 : 28 8
04.03.12 Chrobry Głogów Kielce Vive 29 : 39 10
30.10.11 Kielce Vive Chrobry Głogów 37 : 29 8
 
dani222 144

dani222

Użytkownik
Chrobry - Vive no bet
To trudny mecz, dla mnie z tą zwycięską różnicą bramek, bowiem...
Vive - nowy trener wprowadził taki zwyczaj że na każdy mecz typuje po 3 różnych zawodników (chyba że są kontuzje), żeby mieli wolne i nie musieli jechać i siedzieć na ławce. Dujszebajew od początku podkreśla, że forma z każdym meczem ma wzrastać na RN Loewen (ci wygrali ostatnio z Lemgo na wyjezdzie -12), nie lubi przestojów w grze, on i prezes Bertus Servaas oczekują dużego zaangażowania z grze, intensywności w kontekście odpowiedniej rywalizowacji z Loewen, więc nie chodzi o samo zwyciestwo ale o utrzymaniu wysokiego poziomu w całym meczu. Patrząc na takie założenia Kielczanie powinni pokryć hc ale niepewności do handicapów - na Vive jest to, że jest to ostatni sprawdzian i może jeszcze coś będą dopinać, przygotowywać pod Lwy i w ostatnich minutach zabraknie 1-2 bramek.
Jednak realizują dobre przygotowania 27-47 (10-29)
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Górnik-Azoty X-10 bet365

Gram delikatnie remis w tym spotkaniu. Mecz który prawdopodobnie zadecyduje o 3miejscu po fazie zasadniczej. Pojawiają się opinie że i jednym i drugim może nie zależeć na wygranej coby w plajoffach trafić na zdziesiątkowaną pogoń. Ale moim zdaniem takie spekulacje nie mają sensu bo chrobry z pogonią również mogą zamienić się miejscami w ostatniej kolejce. Gdyby doszło do pojedynku o brąz miedzy górnikiem a azotami to atut własnej hali bedzie bardzo ważny, bo h2h wyraznie w tej parze to oddaje. Azoty wygrywają u siebie, górnik u siebie( pamiętam że kiedyś tam azotom udało się wygrać w zabrzu ale to już pare lat temu było). Nie przypominam sobie w tej parze remisu, więc może akurat dziś ???? Mecz powinien być zacięty i wyrównany do końca moim zdaniem. Jak dla mnie kurs na gospodarzy(1,4) zaniżony, value widze po stronie gości(3,30) ale ci z kolei bardzo falują z formą i świetne mecze przeplatają słabymi.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Pojawiają się opinie że i jednym i drugim może nie zależeć na wygranej coby w plajoffach trafić na zdziesiątkowaną pogoń.
Bzdura. 3 miejsce daję do pólfinałów swój parkiet i każdej drużynie na tym zależy i właśnie o to jest ten mecz - o przewagę swojej hali do półfinałów. Tak ze nie ma tu opcji, żeby ktoś kombinował i chciał opuścić 3 miejsce. Faworytem Górnik i słusznie. Na wyjeździe przegrali 1, ale był to okres kiedy nie byli w formie. Teraz są w mega gazie i wg mnie będzie kolejna - 7 już chyba z rzędu wygrana.

ed://
Zabrze lekko ✅ 33-26
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
PO już na dobre rozkręcone a tu taka cisza. Myślę, że mam bardzo dobry typ, jak będzie w praktyce zobaczymy jutro, ja osobiście wjeżdżam bardzo mocno. Chodzi o spotkanie, które jutro rozegrane zostanie w Głogowie, gdzie miejscowy Chrobry podejmie zespoł Górnika (NMC) z mojego miasta Zabrza. Faworyt tej potyczki jest tylko jeden, są to goście, jednak kursy nie bardzo odzwierciedlają ten stan rzeczy. Oglądałem pierwsze spotkanie i widać jak na tacy, że na obecnym etapie rozgrywek zespoły te dzieli bardzo duża przepaść. W Zabrzu wiadoma sprawa, gwiazdozbiór w pierwszej fazie sezonu nie prezentował się okazale, lecz czas przyniósł spodziewane efekty i dzisiaj spokojnie można mówić o Górniku, iż za Wisłą i Kielcami są 3cią siłą w polskiej lidze szczypiorniaka. Fenomenalna końcówka sezonu gdzie ograli m.in. Chrobrego w Głogowie 33-26, pierwsze spotkanie PO to również pogrom 33-24, praktycznie w obydwu spotkaniach po pierwszej połowie nie było już czego zbierać z ekipy Chrobrego. Zupełnie nie radzą sobie głogowianie z szybkimi kontrami zabrzan, skrzydłowi są po prostu dla nich nie do złapania. Przewaga praktycznie na każdej pozycji. W obliczu dwumeczu z Płockiem pewien jestem, że Górnik już jutro będzie chciał zakończyć rywalizację. Tutaj powinno być nie więcej jak 1.3 na Zabrze, wjeżdżam konkretnie ;)

Chrobry - Górnik 2 1.6 ✅
praktycznie każdy buk

http://www.oddsportal.com/handball/poland/ekstraklasa-2013-2014/chrobry-glogow-zabrze-dQ8rbbu4/

edit: już pojawia się handi
-2.5 ⛔w bet365 po 2@ też wziąłem

30-28
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
K 7

karlitto

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Polska
Godzina: 17:00
Spotkanie: VIVE Kielce -Azoty Puławy
Typ: VIVE Kielce -11.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Dzisiaj o godzinie 17:00 rozpocznie się 1 mecz półfinałowy PGNiG Superligi Mężczyzn, mistrz Polski VIVE Targi Kielce podejmować będzie WIsłe Azoty Puławy. Faworyt tego meczu jest tylko jeden, i chyba jedynym pytaniem przed tym pojedynkiem jest to jaką przewagą wygrają dzisiejszy mecz gospodarze. Ja typuję że będzie to minimum 12 goli przewagi .O wielkości szczypiornistów z Kielc nie trzeba chyba pisać, bo każdy wie jaką siłą nie tylko w Polsce ale i w Europie są VIVE. Jeśli chodzi o ten sezon ligowy to VIVE było nie pokonane, wygrali wszystkie 22 mecze ligowe w fazie zasadniczej, z niesamowitym bilansem bramek 828-568. Bilans + 260goli co na 22 mecze daje średnią ponad 10 goli. Ale większość meczy to różnica ponad 15goli a dwumecz z Wisłą głównie troche zmniejszył tą statystyke. VIVE na własnym boisku miażdży każdego nawet z Wisłą Płock wygrała 8 bramkami. Jeśli chodzi o Azoty to w fazie zasadniczej zajęli 5miejsce, bilans meczy 11-2-9. Na wyjazdach jednak mieli więcej porażek niż zwycięstw 4-1-6 z bilansem bramek ujemnym 325-350. W ćwierćfinale wyeliminowali Pogoń Szczecin co może być małą niespodzianką ale Pogoń a VIVE to przepaść. Gospodarze dzisiejszego meczu mają świetną statystyke ostatnich meczy u Siebie łącząc PGNiG Superlige i Lige Mistrzów. Wygrali wsumie 8 ostatnich meczy a na 20 ostatnich przegrali tylko 2, z Barceloną i Kolding ( 1 golem). Ostatnie 3 mecze ligowe u SIebie to wygrane odpowiednio 14 i 22 z Kwidzyniem i 23 z Opolem. Jak widać twierdza w Kielcach nie jest litościwa dla swoich rywali i na pewno VIVE nie poprzestanie na kilku golach przewagi tylko będzie chciało wygrać jak najwyżej. Jeśli chodzi o H2H to Kielce u Siebie wygrało ostatnie 4 mecze z Puławami ponad 11 golami, tj. 34-19, 39-23, 49-21 i 41-29. Stawiam na bardzo wysokie zwycięstwo VIVE.
 
dynamit 440

dynamit

Użytkownik
Vive Targi (-5,5) - Orlen Wisła Płock @1,83⛔⛔ Nic z tego, ale mecz piękny:grin:
Wczoraj postawiłem handicap -4 i nawet przez chwilę nie był zagrożony. Prawdopodobnie dzisiaj będzie podobnie. Chyba Dujszebajew znalazł sposób na Lijewskiego i Jurkiewicza (pamiętam, jak w jednym meczu w Płocku miotał jak szatan, a wczoraj raptem 3 bramki). Gdyby nie karkołomne zrywy Nenadicia, zwyciestwo byłoby jeszcze bardziej okazałe. Dla odmiany w Vive odpalił Aguinagalde (oby nie jednorazowo). W Kielcach ławka rezerwowych jest znacznie bardziej imponująca (wczoraj dwunastu ludzi strzelało bramki :!: ), co wyda owoce właśnie dziś, gdy drugi mecz play-offów jest grany zaledwie 17 godzin po zakończeniu poprzedniego. Takie nazwiska jak Milas, Kević, a nawet Montoro nie postraszą Iskry. Jeśli chodzi o Vive, warto zacytować K. Lijewskiego: &quot;Potencjał zespołu z Kielc jest tak duży, że nie ma znaczenia czy gra Rosiński czy Iksiński&quot; ;) Zamiast emocjonującej szermierki do ostatnich sekund, jak w Finale Pucharu Polski, pewne zwycięstwo i festiwal triumfu w Kielcach.
 
kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
Wisła Płock - Iskra Kielce
No to czas na 3 starcie o tytuł mistrza Polski. Stan po dwóch meczach 0-2.
Muszę przyznać, że po ujrzeniu kursów na ten mecz przecierałem oczy ze zdumienia. Jakie aspekty przemawiają za gospodarzami aby na Kielczan dawać 1,70 (a było i trochę więcej). Być może jest to spowodowane ostatnim pojedynkiem w Kielcach kiedy to Nafciarze &quot;postawili&quot; się i doprowadzili do dogrywki? Nie zapominajmy jednak, że dzień wcześniej mecz potoczył się tak jak się potoczył i fakt remisu w niedzielę zapewne mógł po części wynikać z braku odpowiedniej koncentracji ze strony mistrzów Polski. Mecz ten w moim mniemaniu lepiej wpłynie na postawę podopiecznych trenera Dujszebajewa w jutrzejszym spotkaniu. Wiedzą doskonale, że z Wisłą trzeba być skoncentrowanym na 120 % przez całe spotkanie. Dodatkowym plusem dla obrońców tytułu bezsprzecznie jest powrót do gry chorwackiego obrotowego. Musa wnosi wiele do obrony, która może okazać się kluczem do zwycięstwa, co dobitnie pokazał sobotni mecz. Wisła kompletnie nie radziła sobie ze świetnie wyprowadzanymi kontrami. Kolejnym atutem, a może bardziej przeszkodą dla Wisły może okazać się fakt, że po sezonie z zespołem pożegna się 11 (!!!!) zawodników. Czy nie braknie im motywacji do prowadzenia wyrównanej walki? Jak dla mnie może być różnie. Zwłaszcza gdy czytając wywiad z Petarem Nenadicem dowiaduję się, że opuszcza on Wisłę tylko z powodu tego, że nie pasuje do koncepcji gry Cadenasa. WTF?? Zawodnik, który w moim mniemaniu jest jednym z motorów napędowych Wisły i chciał pozostać w klubie musi się z nim pożegnać. Historia ostatnich potyczek płocko-kieleckich staje się dość nudna jak na miano Świętej Wojny, jednak biorąc pod uwagę, że Wisła ma w planach budować skład niemal od początku, burząc to co w mniemaniu wielu zaczynało funkcjonować coraz lepiej trudno sobie wyobrazić aby w najbliższym czasie mecze te zapowiadały jakieś emocje. Słowem podsumowania wszelkie aspekty sportowe przemawiają na korzyść Mistrzów Polski i wierzę, że w sobotni wieczór gdy większość będzie delektować się finałem LM kibice w żółtych koszulkach w OA świętować będą kolejne mistrzostwo.
ISKRA @ 1,70 Betsafe
 
Do góry Bottom