>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Gol do XX minuty- progresja

_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Jako że ostatnio miałem lekki kryzys i ilość typów nietrafionych w ostatnich minutach bądź w niesamowitych okolicznościach urósł to frustrujących rozmiarów, zdecydowałem się po testach spróbować czegoś innego.
Gram progresje na bramki przed 10,20,30 itd. minutą. Bukmacher bet365.

Pierwsze co robimy to wybieramy mecz w którym liczymy na sporo bramek a wręcz jesteśmy absolutnie przekonani że padnie przynajmniej 1 gol i bylibyśmy gotowi postawić na to nawet 200j tylko kurs na takie zdarzenie jest między 1,01 a 1,05 max więc słaby interes.

Stawkowanie można sobie modyfikować, ja podaje swoje.
Tuż przed meczem stawiamy na bramkę przed 10 min, kurs na takie zdarzenie wynosi około 3,5-4

za 3j
ew zysk z progresji 7,5-9j

każde kolejne 10 minutówki to kursy w granicach 3-3,5
&lt;20min
5j
ew zysk z progresji 7-9,50j

&lt;30min
8j
ew zysk z progresji 8-12j

&lt;40min
13j
ew zysk z progresji 10-16,5j

&lt;50min
20j
ew zysk z progresji 11-21j

&lt;60min

35j
ew zysk z progresji 21-38,5j

&lt;70min

50j

ew zysk z progresji 16-41j

&lt;80min

80j

ew zysk z progresji 26-66j

&lt;90 min
tutaj gram bądź nie w zależności od meczu, jeżeli obie strony wydają się być zadowolone z wyniku to lepiej odpuścić, zanotować ew strate i odbijać się na kolejnych meczach, jeżeli coś się kroi to daje zwykle stawke żeby wyjść na 0 ew mały plus.

Kilka uwag. Gram strzeli przed a nie gol w okresie np. 10-19:59 (tutaj kurs oscyluje między 3,5 a 4). Dlaczego ? Otóż mogę posłać kolejny próg progresji przed końcem poprzedniego. Doskonały przykład wczoraj to mecz Feyenoordu z Heerenven. W 48 minucie był groźny rzut wolny dla Feyenoordu, dlatego zdecydowałem się posłać kolejny próg z kursem 3 ( za minute najprawdopodobniej byłby już 3,25). Padła bramka z wolnego i tym sposobem weszły 2 progi przed 50 i przed 60 ;) Oglądając mecze statystycznie 15% meczy trafiam dwa progi na raz.

Progresje stosuje też jeżeli na jakiś mecz się spóźnie, zaczynam np. od 30 min (progiem 1).

Testowałem to na sucho i był ✅✅, od piątku grałem już na realne pieniądze i mimo że czasem nie było aż tak wesoło bo weekend :cool: to ✅ 341j przez ten weekend (wtopa na plznie - odpuszczone w 70 min bo bardzo niemrawo grali, -10j na Juve bo asekuracyjnie zagrałem. Reszta ✅)

Na Real czy Barcelone grałem stawkowanie x3 bo byłem w stanie nerke postawić że nie będzie bez bramek. Barcelone nawet zaczałem 2 progresje na 2 gola, jak widać mogłem 7 takich progresji ????

Ogólnie metoda nie jest sztywna i wymaga uwagi, ale przynosi jak dotychczas niezłe zyski. Z czasem myślę że zoptymalizuję stawkowanie i system, ale póki co więcej danych muszę zebrać.

Na dzisiaj rozważam póki co mecz Torino - Napoli i Roma- Udinese, poczytam, pomyślę i pewnie zagram tylko nie wiem czy od 1 minuty. Czekam też na oferte live w bet365 na mecze czeskiej U21. Tam zawsze grad goli, problem z tym że w słabszych ligach najczęściej nie ma zakładu gol przed ;/

Jeżeli macie pytania, uwagi propozycje meczów to chętnie poczytam ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
*Tomsk Krasnodar live

Liga Rosyjska underowa ale próbuje grać od 30 min próg 1 za połowe normalnej stawki czyli pierwszy próg 1,5j


edit: kursy oscylują w granicach 4
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Lepiej się nie dało ????

gol w 59:30 i załapałem się na dwa progi:]
suma stawek
14,5 j
wygrana
43,34j

Czysty zysk 28,84j✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Panaitholikos -Xanthi gol

suma stawek
14,5 j
wygrana
22.10j

Czysty zysk 7,6j ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
K 0

kodzak

Użytkownik
Dobry system, gram tak tylko przedziały czasowe są co 15 min. czyli 6 kwadransów. Dziś weszło 6 zakładów. Podstawa to mobilny Internet ???? . Moje stawki to: 10, 20, 40, 80, 160 i 320.
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
ufff Mlada gol!!!

suma stawek
214
wygrana
240

Czysty zysk 26j✅✅✅

dotrwalem do konca ale w 80 min sie 3x zastanawialem ????

Napoli gram od 2 progu gol przed 60 min 2,75 kurs
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Troche dzisiaj sam sie niestosuje do swoich rad i gram za duzo ale passa jest to gram na czuja dalej ????
Hapoel Maccabi od 20 min za połowe stawki
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Napoli GOL!!!

suma stawek
46
wygrana
55

Czysty zysk 9j ✅✅✅


starczy tego dobrego, rozwazam granie Romy z progresja na gol konkretnie dla Romy, stawki będą jeszcze lepsze. Ewentualnie dodam post.
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
PODLICZENIE DNIA
PONIEDZIALEK

suma stawek
305
wygrana
403,54

Czysty zysk 98,54j ✅✅✅ :cool:

YIELD +32,3%

Ilość jednostek przeznaczonych na progresje 300j (stan na piątek)
Obecny stan konta 739j
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Dzisiaj wszystko wskazuje na to że nie będę online popołudniu, ale jeśli będę to na pewno będę uderzał w mecze Ligi Mistrzów. Mecz Chelsea - Galatasaray będę grał ze stawką x2. A mecz Real - Schalke gram innym stawkowaniem z racji tego że kursy mogą być minimalnie niższe a bezbramkowy remis nieprawdopodobny. Stawkuje 5 ,10 ,20 itd
 
wudar72 346

wudar72

Użytkownik
Powiem Ci że sposób niezły jak prawie każdy live,można sporo zyskać ale też nieźle popłynąć,najważniejsze to omijać mecze potencjalnie zagrożone 0:0
Ja wczoraj np.zagrałem Lens w 35 min ale 3 progi na raz do 40min kurs 5,00 do 50min kurs 2,62 do 60 min kurs 2,00 ze stawkami rosnącymi -efekt gol w 38 min i wszystkie trzy progi weszły wkład 7,38j wygrana 22,33j więc zysk ponad 200%
Żeby jednak nie było tak kolorowo później dla bezpieczeństwa wszedłem w mecz Kaiserslautern w 55 min przy 0:0 i niestety tak się skończyło więc 3 progi popłynąłem...
jest jeszcze jeden minus takiego grania (przynajmniej dla mnie) jak wszystko live wymaga ślęczenia przed kompem lub innym urządzeniem mobilnym :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
A 498

addam44

Użytkownik
Powiem Ci że sposób niezły jak prawie każdy live,można sporo zyskać ale też nieźle popłynąć,najważniejsze to omijać mecze potencjalnie zagrożone 0:0
Ja wczoraj np.zagrałem Lens w 35 min ale 3 progi na raz do 40min kurs 5,00 do 50min kurs 2,62 do 60 min kurs 2,00 ze stawkami rosnącymi -efekt gol w 38 min i wszystkie trzy progi weszły wkład 7,38j wygrana 22,33j więc zysk ponad 200%
Żeby jednak nie było tak kolorowo później dla bezpieczeństwa wszedłem w mecz Kaiserslautern w 55 min przy 0:0 i niestety tak się skończyło więc 3 progi popłynąłem...
jest jeszcze jeden minus takiego grania (przynajmniej dla mnie) jak wszystko live wymaga ślęczenia przed kompem lub innym urządzeniem mobilnym :)
Ano tak jest...juz byly tu tematy gdzie grali vabank over 0.5.
Ale coz...nawet Barcelona w styczniu zaliczyla 0-0...
Tu kolega w pierwszy poscie zrobil rozpis na 8 progow i 214j.Zalozmy ze na kazdej progresji zarobilby 20j(mysle ze zakladam duzo) tzn.ze na wygranie 200j trzeba zakonczyc szczesliwie 10progresji...
A kurs na dzis.mecz Chelsea-Galatasaray over 0.5 na BF(lay 0-0) to 1.07.
Taki kurs oznacza ze podobny zysk(dokladnie 193j) zrobimy grajac vabank 10meczy o takim kursie...
Bez kwitniecia dlugich godzin przed kompem....
 
wudar72 346

wudar72

Użytkownik
Ano tak jest...juz byly tu tematy gdzie grali vabank over 0.5.
Ale coz...nawet Barcelona w styczniu zaliczyla 0-0...
Tu kolega w pierwszy poscie zrobil rozpis na 8 progow i 214j.Zalozmy ze na kazdej progresji zarobilby 20j(mysle ze zakladam duzo) tzn.ze na wygranie 200j trzeba zakonczyc szczesliwie 10progresji...
A kurs na dzis.mecz Chelsea-Galatasaray over 0.5 na BF(lay 0-0) to 1.07.
Taki kurs oznacza ze podobny zysk(dokladnie 193j) zrobimy grajac vabank 10meczy o takim kursie...
Bez kwitniecia dlugich godzin przed kompem....
Otóż to,dobrze powiedziane a raczej napisane...
 
Do góry Bottom