>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Skoki narciarskie 2013/2014 - MŚ w lotach Harrachov 13.03-16.03.2014

Status
Zamknięty.
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Dziś warunki na skoczni gorsze niż wczoraj i możliwe, że organizatorzy będą walczyć z pogodą by chociaż jedną serię przeprowadzić.
Andreas Wellinger - Simon Ammann 1,95 Unibet (klasyfikacja końcowa)
Po wczorajszym dniu Niemiec lepszy o 5.9 pkt oddając dwa równe skoki. Szwajcar katastrofa w pierwszej serii. W drugiej skakał w lepszych warunkach i pozwoliło mu to przesunąć się o dziewięć pozycji. Ja kierując się takim typem zwróciłem jednak uwagę na prędkości najazdowe zawodników. Prawdopodobnie kierunek wiatru ma być w plecy zawodników podczas dziesiejszych zmagań. Wellinger wczoraj prezentował się najlepiej na najeździe, a przy silnym wietrze z tyłu skoczni może mieć to kluczowe znaczenie na długości skoku. Moim zdaniem młody Niemiec nie odbiega umiejętnościami od Simona o którym pisałem wczoraj. Trzeba jednak zwrócić uwagę na pogodę przy której granie na tzw pewniaków jest niepewne.
Do tego typu dodaję Juri Tepes - Jan Matura 1.90 Bet365 (klasyfikacja końcowa). Słowo tylko na ten temat. Wiatr w plecy i nie ma Tepesa na mamucie. Do tego on po wyjściu z progu gdy wie, że będzie to słaby skok nie walczy o odległość i ląduje zwalając winę na ojca. Janek przed własną publicznością wczoraj nie błysnął. Dziś z pewnością będzie chciał się pokazać z lepszej strony.
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Prevc vs Bardal |2| kurs:3,05 ZWROT
Wczoraj miałem pogranego Freunda w parze że Słoweńcem po 3,35 na Niemca,niestety nie miałem czasu tego wrzucić.Dziś proponuje równie ciekawą parę tym razem z Bardalem.Ok,Prevc poskakał sobie na treningach powygrywał je ale konkurs zweryfikował go bardzo szybko.Freund odjechał i to on zostanie mś,a według mnie drugie miejsce zajmie Anders Bardal.Norweg wczoraj dwa razy uzyskiwał lepsze odległości i nie widzę powodu dla którego dziś miałoby się to nie powtórzyć.W dodatku dziś mają być nie ciekawe warunki,a Prevc w takowych moim zdaniem radzi sobie dużo gorzej od Bardala.Według mnie Norweg okaże się lepszy,a taki kurs traktuje jako value.
Bukmacher:Betsson
Matura vs Tepes |1| kurs:1,75 ZWROT

Uważam podobnie jak @sumada i typuje również wyższe miejsce Janka w ostatecznym rozrachunku.Tepes nie poradzi sobie przy gorszych warunkach i pewnie znowu trochę pomacha rękoma,po świruje.Matura skaczę u siebie,jest lepszym zawodnikiem i dziś powinien skakać dalej.
Bukmacher:STS
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Ja dzisiaj grubo w dubel:
Freund - Zwycięzca 1.45
Stoch - Nie będzie na podium 1.28
Ako: 1.86 Betgun
Freund ma olbrzymia przewagę, patrząc, że Bardal dla niego jest żadnym rywalem to przewaga nad Kasaim czy Prevcem jest jeszcze większa. Warunki będą ciężkie, a Freund wczoraj pokazał, że takie nie są mu straszne w przeciwieństwie do dwójki wspomnianej, ja nie widzę innego wyjścia niż jego wygrana. Skacze stylowo rewelacyjnie do tego.
Stoch i medal ? Nie róbmy sobie jaj, przygotował formę na ZIO, wypaliło, PŚ zdobędzie ale lotnik z niego żaden, a pokazał to wczoraj bo przy lepszych warunkach skakał słabiej niż inni. Do tego ta strata punktowa, on nie ma większych szans Bardala wyprzedzić, nie wspominając o Niemcu, a miałby wyprzedzić takich lotników jak Prevc czy Kasai i to obu aby być na podium ? Nie możliwe... Jak z Koudelką wygra będzie dobrze.
Dodam, że 1 seria jak się odbędzie to już zakłady będą liczone.
Edit: No niestety już 1,30 na Freunda... jeszcze ja sam nieoczekiwanie dostałem limit 300 na taki dubel.

Edit2: Prognozy fatalne, serie próbna odwołana o 14 zbiorą się kapitanowie. Najlepsze to, że wiedząc jak ma być w weekend wczoraj wystarczyło walnąć 2 serie rano, 2 po południu , albo np. 3 serie pod rząd, a olać próbną. A tak dzisiaj loteria, ale najbardziej realne to brak skoków.
 
K 40

kris_pl

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki narciarskie
Godzina: 16:00
Typ: Noriaki Kasai TOP 3
Kurs: 1.60
Bukmacher: Bet at Home
Analiza:
Noriaki Kasai ani razu w tym sezonie znalazl sie poza TOP 10 konkusu, w ktorym startowal - nikt inny nie moze sie tym pochwalic (oczywiscie nie mowie tu o epizodycznych wystepach tylko regularnym skakaniu). To najbardziej solidny zawodnik tego sezonu.
Potrafi rowniez latac, chociaz przewaznie nie osiaga jakichs spektakularnych sukcesow.
Jednak w tym sezonie jego forma naprawde jest zadziwiajaca - świetny wystep w Bad Mittendorf i 2. miejsce w PŚ w lotach oraz fakt, ze najlepiej poradzil sobie wczoraj w 2. serii konkursu, ktora byla rozgrywana w bardzo trudnych warunkach. To wszystko sklania mnie do wytypowania Noriaki Kasai jako zawodnika ktory stanie dzisiaj na podium.
 
go2grzes 7

go2grzes

Użytkownik
Czy gdziekolwiek jest możliwe postawić na mistrzem swiata zostanie S.Freund i zostanie to zaliczone na podstawie tylko dwóch wczorajszych serii? Biorąc pod uwagę dzisiejszą aurę trudno mi sobie jest wyobrazić skoki na mamuciej skoczni. Nawet jedną serię...
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Pogoda nadal trudna do skakania na mamucie. Może jednak zlituje się nad skoczkami o organizatorami i wiatr ucichnie na 1,5 godziny. Ja spodziewam się długiego odkładania startu, aż wiatr zelżeje.

Słowenia TOP3 1,90 Unibet

Mistrzowie lotów mieli by nie otrzymać medalu? Trochę to brzmi nierealistycznie. Zgadzam się, że Kranjec po kontuzji nie spisuje się najlepiej. Tepes uzależniony od wiatru. Jednak każda drużyna ma jakiś słabszy punkt. Słoweńcy zawsze potrafili się mobilizować na konkurs drużynowy. Spodziewam się, że jeśli skoki się odbędą to Słowenia powalczy z Norwegią, Austrią i może nasi albo Czesi włączą się do walki.

Polska - Czechy 2,18 Betsson

Mamy dwóch zawodników na których możemy polegać. Stoch i Kot z pewnością będą starali się prowadzić nasz team. No ale Żyła czy Murańka mogą zrobić wszystko. Murańka nie doświadczony na mamucie przy trudnych warunkach może sobie nie poradzić. Czesi w dość równym, doświadczonym składzie. Hajek po zderzeniu z bandą na szczęście poobijany tylko został wpisany dziś na listę startową. Czesi u siebie z pewnością będą chcieli pokazać się z dobrej strony. Moim zdaniem są w stanie powalczyć o medal, ponieważ cała czwórka równo skacząca. Każdy z nich dodatkowo może oddać daleki lot dający miejsce na podium.
 
pompon67 122

pompon67

Użytkownik
Cała ta tegoroczna impreza MŚ w lotach to jedno wielkie nieporozumienie niestety. Organizatorzy wiedzieli o tym jaka będzie pogoda chyba już od ponad tygodnia. Wnioskuję na podstawie tego, że wiedzieli to nawet wafle z TVP trąbiąc o tym w każdym wydaniu sportowych informacji. Czy mając taką wiedzę nie można było zorganizować tych konkursów na początek tygodnia? Szkoda fajnych konkursów. Po raz kolejny zawody skoków narciarskich to tylko i wyłącznie wielka bańka mydlana napompowana tak, żeby jej monumentalne pęknięcie prysnęło w twarz kibicowi.
Pozdrawiam miłośników
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom