>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Rivalo - 100% bonus aż do 200 PLN

P 15

podworkowy1

Użytkownik
i tym samym Pan arizonyfan został frajerem miesiąca.
Jak ja to mówię; nie dymaj to jest szansa ,że i Ciebie nie wydymają.
Trzeba było na kolegę zrobić itd a nie biedną dziewczynę angażować w czarne interesy.
Bukmacherka+ kobieta = kłopoty.
Skoro raz przegrałeś u tego bukmachera 200zł to nic tma po Tobie. Pozdro .
 
A 0

arizonyfan

Użytkownik
i tym samym Pan arizonyfan został frajerem miesiąca.
Jak ja to mówię; nie dymaj to jest szansa ,że i Ciebie nie wydymają.
Trzeba było na kolegę zrobić itd a nie biedną dziewczynę angażować w czarne interesy.
Bukmacherka+ kobieta = kłopoty.
Skoro raz przegrałeś u tego bukmachera 200zł to nic tma po Tobie. Pozdro .
A pan podwórkowy jest frajerem roku? Sory ale wasze dywagacje są co najmniej śmieszne. Z góry założyliście, że jestem oszustem i tyle. Gratuluję i nie mam więcej pytań. Sami sprawiedliwi na tym forum się znaleźli. Zamykam temat bo na tak niskim poziomie merytoryki to już dawno nie konwersowałem.
 
K 3

kapturek

Użytkownik
Ha ha nie wierze. Chlopie nie spamuj juz na kazdym forum o tym Rivalo. Sam sie przyznajesz ze konto na dziewczyne. I kto tu oszustem. Doswiadczony gracz a podstaw nie zna.
 
netz 0

netz

Użytkownik
Najbardziej mnie wkurwia ze taki baran moze bezkarnie oszukiwac - przyznawac sie ze z premedytacja oszukuje bo przeciez chyba nikt nie wierzy ze to jego dziewczyna grala. I najlepsze ze ten imbecyl moze bezkarnie opluwac bogu ducha winna firme. Koncz wasc osle wstydu oszczedz.
 
A 0

arizonyfan

Użytkownik
Baranem nazwałbym raczej tego, który bezpodstawnie rzuca dookoła oskarżenia. Rzuciliście się wszyscy jak reksio na szynkę, nie mając żadnych podstaw do wysuwania takich oskarżeń. Domniemywać to sobie chłopcy możecie cokolwiek tylko chcecie. Tyle, że jedną z podstawowych zasad praworządności jest udowodnienie winy. Jeśli wy tego nie rozumiecie to nie wiem dlaczego ja w ogóle z wami dyskutuję.
Do kapturka. Przyznałem się, że założyłem konto na dziewczynę?? W podstawówce uczą czytać ze zrozumieniem więc zakładam, że kolega jeszcze na tym poziomie edukacji nie jest. Napisałem wyraźnie, że pomagałem dziewczynie założyć konto, a to mała różnica.
Podsumowując nie będę się już zniżał do odpowiedzi na wasze posty. Dziękuję za miłą i konstruktywna dyskusję i pozdrawiam wszystkich sprawiedliwych.
P.S. Dam sobie rękę uciąć, że 99% oburzonych przynajmniej raz w życiu próbowało wyłudzić promocję. Ale tak panowie linczujcie mnie do woli. Wy sami najlepiej wiecie jakie z was kłamliwe kundle. Ave.
 
A 0

arizonyfan

Użytkownik
Najbardziej mnie wkurwia ze taki baran moze bezkarnie oszukiwac - przyznawac sie ze z premedytacja oszukuje bo przeciez chyba nikt nie wierzy ze to jego dziewczyna grala. I najlepsze ze ten imbecyl moze bezkarnie opluwac bogu ducha winna firme. Koncz wasc osle wstydu oszczedz.
Netz to czy ktoś wierzy, czy nie nie ma tu żadnego znaczenia. Wierzyć to sobie możesz w Boga. Winę należy udowodnić.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Ale tak panowie linczujcie mnie do woli.
Ale my nie musimy tego robić...Sam sie juz zlinczowałeś tracąc w bezsensowny sposób 200 zł ???? Czego Ty człowieku wymagałeś jak dziewczyna odebrała telefon weryfikujący i powiedziała Pani, ze nie ma czasu ? Liczyłeś na to, że Rivalo dorzuci Ci za to jeszcze 200 zł dodatkowej premii ? Trzeba było choć trochę &quot;poedukować&quot; kobietę, albo jakoś jej pomagać podczas rozmowy.
 
K 3

kapturek

Użytkownik
:grin: Lol jakie wyroznienie dla mnie . Sam rzucasz oskarzenia na buka. A nazywasz baranami tych co bezpodstawnie rzucaja dookola oskarzenia. Czyli kto wyzywa sam sie tak nazywa ????
A buk wiarygodny - to ze weryfikacji twoja dziewczyna nie pszeszla swiadczy tylko ze kreciles ... koniec
 
A 0

arizonyfan

Użytkownik
Do kapturek.
Ja rzucam oskarżenia na buka bo mam ku temu podstawy. Jestem w centrum sytuacji jakbyś nie zauważył. Bo chodzi o moją dziewczynę i mam wszystkie potrzebne informacje. Twoje oskarżenia opierają się natomiast tylko i wyłącznie na domysłach. Na prawdę nie widzisz różnicy??
Do dawczan
Już pisałem, że dziewczyna była w pracy. Dzwonili około 9:00 rano. Doedukować dziewczynę, po co?? Miałem jej pisać gotowe odpowiedzi na kartce?? Sam gadasz jak naciągacz.
Jak tobie zadadzą pytanie telefonicznie jaki kupon i o której godzinie postawiłeś 2 dni temu to bez chwili zastanowienia odpowiesz??
Dodatkowo już przecież pisałem że ja za nią robiłem przelew na konto a ona się tylko przyglądała (chyba, że uznacie, że liczy się w tym momencie kto trzymał myszkę w ręku) i też ja jej powiedziałem na jaki zakład ma postawić (chyba każdy z was poleca znajomym pewniaki).
Tego się przecież nie wypieram.
Ale nie uważam, żeby to było jednoznaczne z korzystaniem z jej konta.
Tyle z faktów.
A wasze domysły to już wiecie, gdzie możecie sobie wsadzić.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Dobra z mojej strony koniec tej żenujacej dyskusji. Chciałes wydymac Rivalo, ale sie nie udało, a teraz ich oczerniasz. Straciłes 200 zł przez głupote i albo sie z tym pogodzisz albo bedziesz dalej beczał po forach :wink:
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
A 0

arizonyfan

Użytkownik
Wydymać to chłopczyku ciebie bym mógł gdybyś tylko miał tyle odwagi, żeby mi to powiedzieć w realu. Cwaniakujesz na forum i wyzywasz od oszustów. A miałbyś tyle jaj, żeby to zrobić na żywo. Szczerze wątpię. Więc pozwól, że daruję sobie dyskusję z takim oszołomem jak ty.
 
U 0

usiu18

Użytkownik
Ktoś zakłada 2 konta na dziewczynę, psa, kota... później się dziwi że blokują środki i wypisuje pierdoły oczerniając porządnego bukmachera.
 
P 15

podworkowy1

Użytkownik
arizonyfan - jeśli chciałeś poedukować kobietę to zaczynasz od buka,którego tak naprawdę dobrze nie znasz? wow! jest wiele bukmacherow z promocjami na start np bet365,williamhill itd (gdzie bez weryfikacji tel sie obejdzie) , ale pewnie kobietka juz ma tam konta ,prawda? mimo,ze nawet nie raczkuje w temacie bukmacherka. Kolega więc postanowił &#39;poedukować&#39; kobietę w nowym buku (nie wierzę w to) ach! wrzucę ją na głeboką wodę,bo tylko tam mogę/możemy dostać bonusik ????
w realu ja bym miał jaja by Ci w twarz to powiedzieć ,ba nawet wbić Ci do głowy niektóe sprawy.
Bez odbioru,a może jednak..
 
goly78 17

goly78

Użytkownik
Jezeli twoja kobieta stwierdziła ze nie da rady rozmawiac (tel weryfikacyjny ) to z takim podejsciem do weryfilacji nie przeszłaby jej i tak .Gdzies na forum jest temat jakie pytania zadają podczas weryfikacji konta na kobiete .200 w plecy i juz
 
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
arizonyfan zadam ci pytanie, gdyż ono jeszcze nie padło.
Czy ty aby jesteś normalny choć trochę?
Próbowałeś oszukać firmę bukmacherską ok nikogo to nie obchodzi, można kombinować z bukami ale trochę głowy przy tym trzeba użyć a jak cię złapią trudno trzeba było się liczyć z tym i że za karę dostaniesz to co masz.Kasa poszła przez twoją głupotę i skąpstwo.Ja tylko współczuję tej twojej dziewczynie ale nie ważne czego ????

Firma jak najbardziej uczciwa i nie ma się co do niej przyczepić, myślałem że dostałem limit po tym jak wypłaciłem od nich naprawdę wysoką sumkę a okazało się jednak, że nie dostałem żadnego limitu z mojego otoczenia ci co zlecili wypłaty i było wszystko ok otrzymali je.
 
bukqueen 23

bukqueen

Użytkownik
właśnie, najbardziej w tym wszystkim szkoda tej dziewczyny ???? przez takich jak arizona ludzie mają utrudnioną weryfikację, lub w ogóle nie możemy pobierać bonusów ...
 
M 33

mariobross111

Użytkownik
arizonyfan zadam ci pytanie, gdyż ono jeszcze nie padło.
Czy ty aby jesteś normalny choć trochę?
Próbowałeś oszukać firmę bukmacherską ok nikogo to nie obchodzi, można kombinować z bukami ale trochę głowy przy tym trzeba użyć a jak cię złapią trudno trzeba było się liczyć z tym i że za karę dostaniesz to co masz.Kasa poszła przez twoją głupotę i skąpstwo.Ja tylko współczuję tej twojej dziewczynie ale nie ważne czego ????

Jakiej dziewczynie? Zarąbali chłopakowi kasę i tyle w temacie !(moja stara też w to samo gra ,ale jej sie udaje hahahaha )
Firma jak najbardziej uczciwa i nie ma się co do niej przyczepić, myślałem że dostałem limit po tym jak wypłaciłem od nich naprawdę wysoką sumkę a okazało się jednak, że nie dostałem żadnego limitu z mojego otoczenia ci co zlecili wypłaty i było wszystko ok otrzymali je.
Czy to jest uczciwa firma ? Wątpię .....????
 
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
Czy to jest uczciwa firma ? Wątpię .....????
Ja na ich temat złego słowa powiedzieć nie mogę gdyż bez problemu wypłaciłem pieniądze z bonusu, jeśli ktoś ma jakieś przeboje nie wiem ale ja i moi znajomi problemów nie mieli.
 
B 482

bmoran

Użytkownik
Dziwnym trafem osoby grajace uczciwie nie maja zadnych problemow u bukow, czasem ktos zadzwoni z firm czy poprosza o rachunek i to nie stanowi problemu. A jak ktos jest debilem, ktoremu wiecznie malo, to usiluje kombinowac i szmaci sie dla 200zl...
 
ahmedinho 321

ahmedinho

Użytkownik
Ja na ich temat złego słowa powiedzieć nie mogę gdyż bez problemu wypłaciłem pieniądze z bonusu, jeśli ktoś ma jakieś przeboje nie wiem ale ja i moi znajomi problemów nie mieli.
Ciekawe, bo ja Ci napiszę, że moi znajomi mają małe kłopoty, bo dwójka z nich czeka na przelew prawie 2 tygodnie.
Ja jestem w trakcie obrotu i gra się przyjemnie, mają kilka fajnych opcji. Mam na razie nieco ponad tausena, ale obawiam się o szybkość wypłaty. Otóż po wpłacie przez paysafecard pojawił się komunikat, by zachować kupon do ewentualnej wypłaty. Dla mnie to śmieszne, bo mogę zweryfikować się na 5 innych sposobów, ale kuponów paysafecard nigdy nie trzymam z racji tego, że kupuję ich sporo raz na jakiś czas, doładowuję konto i jak potrzebuję to przelewam/płacę. Pisałem do supportu czy będzie jakiś problem przy ewentualnej wypłacie, odpisano mi, że nie powinno być. Napisałem im też, że taki komunikat o kuponie paysafecard powinien pojawiać się w momencie wybrania tej metody płatności, a nie po zapłacie. Napiszę po wypłacie co i jak.
pzdr
 
Do góry Bottom