>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 10.03.2014 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
pingwin 117

pingwin

Użytkownik
Dyscyplina: Hiszpania La Liga ⚽
Godzina: 22:00
Spotkanie: Real Sociedad - Rayo Vallecano
Typ: Real Sociedad - 1,5
Kurs: 2,15
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Popieram typ malin157, jednak postanawiam zagrać odważniej, to znaczy z handicapem na gospodarzy. Baskowie po ograniu Barcelony, chyba poczuli się zbyt pewnie, bo przegrali kolejny mecz z Sevillą. Jednak można to usprawiedliwić faktem iż był to mecz wyjazdowy, a jak wiemy Real Sociedad o wiele lepiej czuje się na własnym boisku. Tamten mecz sam w sobie nie był taki zły w wykonaniu Basków i myślę że remis byłby tam zasłużonym wynikiem. Dla gospodarzy jest to ostatni dzwonek aby powrócić do walki o Champions League, uznaję mecz z Sevillą za wypadek przy pracy i licze na rehabilitację przed własną publicznością. Rywalem będzie nieobliczalne Rayo, które potrafi zagrać świetny mecz, jednak jest to rzadkością. W drużynie gości brakuje powtarzalności. Chcą oni grać w stylu Barcelony, jednak brakuje piłkarzy o wysokiej jakości do realizacji takiej taktyki. Moim zdaniem Rayo musi szukać punktów w następnych meczach u siebie, a dzisiaj typuję pewną wygraną gospodarzy.
⛔100
 
denzel 144

denzel

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Europa, Liga Bałtycka - Play off
Godzina: 19:00 Spotkanie: Norrkoping - Prienai Typ: Prenai
Kurs: 2,10 Bukmacher: bet365
Analiza:
Mecz pomiędzy 3 drużyną ligi szwedzkiej a 2 drużyną ligi litewskiej. Spotykają się w 2 meczu rundy play off w której gra się mecz i rewanż. Wczoraj grali pierwszy mecz i zakończył on się wynikiem Norrkoping - Prienai 69-83. Oto moje argumenty na powodzenie mojego typu:
  • drużyna Prenai wczorajszy mecz przez cały czas miała pod kontrolą, gospodarze tak naprawdę nie potrafili im zagrozić

  • dotychczas odbyły się 3 mecze pomiędzy tymi drużynami i zawsze zwyciężała drużyna Prenai

  • Prenai ma następny mecz dopiero 18.03 natomiast gospodarze grają już 13.03 i jeżeli nie wyjdzie im początek spotkania (co jest normą w ich przypadku) odpuszczą mecz

  • obie drużyny grają po tylko jednodniowej przerwie co na pewno widoczne będzie w ich grze i myślę, że tu będzie miało znaczenie doświadczenie gości, gdyż zdarzało się im grać już w takich spotkaniach

  • goście dodatkowo pamiętają to że w tamtym roku dotarli do finału tych rozgrywek gdzie przegrali, myślę że będą chcieli powtórzyć ten wynik z końcowym lepszym rezultatem, więc będą bardziej skoncentrowani

✅110
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
dawid_m 218

dawid_m

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - Czechy
Godzina : 18:20
Spotkanie: Pardubice - Slavia Praha
Typ : (pierwsza tercja) 1
Kurs: 2.25
Buk: BAH
Analiza:
Nie wiem dlaczego az tak wysoki kurs na gospodarzy. Ale mnie o to nie pytajcie.
O godzinie 18:20 Sparta dostanie porzadna lekcje hokeja. Gospodarze prowadzic beda juz po pierwszej tercji... pytanie tylko iloma bramkami? Mysle ze jedna to minimum. Sparta zanotowala w tym sezonie duuuuzy spadek formy. Czego nie mozna powiedziec o gospodarzach. Dla odwazniejszych polecam typ na gospodarzy (-2) w calym meczu. Nie spodzianek to nie bedzie. Dzisiaj to pewniak. Stawka 3/10. Jesli pomoglem to wiecie co robic ;) pozdrawiam i zycze wygranych
✅125
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
P 22

prograruleta

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 20:00
Spotkanie: Emmen-Graafschap
Typ: 2DNB
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
2 przeciętne zespoły .
Lecz trzeba szeroko spojrzeć na osłabienia oraz kontuzje Emmen .
Linia Defensywna całkowite dno można by liczyć na bts lecz Graafschap polubiło gre wyjazdową .
Wszyscy zawodnicy na boisku niekwestionowane zwycięstwo z delikatną podporą ;)
KIEPSKA ANALIZA
 
Psychosocial 803,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
ilka nozna - Ekstraklasa Polska
Widzew L.-Lech P. (handicap 1:0) 10 1.50 4/10 g.18.00 &quot;Zbuk&quot; bet 365
PS: W Fortunie kurs 6,7 na zwycięstwo Widzewa. Na 1X w bet 365 2,60. Na win Lecha 1,60. Czy oddsmakerzy ocipieli ? Ja wszystko rozumiem, każdy zna sytuacje obu klubów ale takie kursy w polskiej lidze ? Rozmawiałem w tej sprawie nawet ze szczerkosem (jest Poznaniakiem i znanym typerem) i sam przyznał ze kurs na Lecha to kpina i ze powinien być najmniejszy powyżej 2.
Reasumując Obie ekipy praktycznie bez ubytków więc stawiam że Widzew może maksymalnie przegrać jednym golem.
Pzdr/Psycho
⛔ 100 zły zapis
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
apropo 49

apropo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Rosja Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Rostov - Kuban Krasnodar
Typ: 2
Kurs: 2,75
Bukmacher: bet365
Analiza:
Witam za chwilkę rozpocznie się mecz pomiędzy 9 i 10 drużyną ligi rosyjskiej. Nie będę się rozpisywał bo nie starczy czasu więc tylko kilka faktów:
  • Kuban nie przegrał z Rostov od 7 meczy od września 2008
  • Kuban ostatnio zanotował dwie porażki więc dzisiaj będą robili wszystko by nie przegrać
  • Kuban radzi sobie całkiem nieźle na wyjazdach (przeważają remisy) lecz dziś muszą wygrać jeśli chcą zając miejsce które pozwala na grę w EU turniejach
  • strzelili 25 bramek w 19 meczach
  • ostatnie i najważniejsze wierzę w tą drużynę i wiem (widziałem na własne oczy) że mają chłopaki charakterek ????

⛔100
 
asiek297 5

asiek297

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, PLH
Godzina: 18:00
Spotkanie: Tychy-Oświęcim
Typ: handicap Tychy -1,5
Kurs: 1,65
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Pierwsze spotkanie play off w walce o finał Polskiej Ligi Hokojeowej między GKS Tychy a Unią Oświęcim zapowiada się szlagierowa. Derby tamtych terenów, wielka wojna nie tylko między zawodnikami ale i wrogo nastawionymi do siebie kibicami. Atmosfera na pewno sięgnie zenitu. Także dużą rolę w tym spotkaniu z pewnością odegra teren. Mecz rozgrywany w Tychach, gdzie Oświęcimianom z reguły trudno się gra. W dodatku na lodowisku nie będą mogły pojawić się zorganizowane grupy kibiców biało-niebieskich co będzie sporym utrudnieniem. Ostatnie spotkanie w Tychach zakończyło się wynikiem 5:0 dla gospodarzy. Aksam jest drużyną młodą, będącą w fazie przebudowy i sam udział w półfinale wydaje się dla nich sukcesem. Nie wydaje mi się by zespół poszedł za ciosem po wyeliminowaniu Cracovii. Gieksa to drużyna o wiele bardziej doświadczona nie mającą w nogach 5 ciężkich meczy jak Unia. Tyszanie stają to walki wypoczęci. W ćwierćfinale rozprawili się z Bytomem 3:0 Rundę zasadniczą GKS miał zdecydowanie lepszą i jest murowanym faworytem. Uważam, że z małą dozą ryzyka można pokusić się o handicap -1,5 bądź z większą nieco wyższy.
⛔100
 
el_nino_bets 83

el_nino_bets

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Turcja
Godzina: 18:00
Spotkanie: Banvitspor -Galatasaray
Typ: Banvitspor -4,5
Kurs: 1,91
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Dobra, lakonicznie bo mecz niedługo. Zapraszam do TBL gdzie Banvitspor zmierzy się przed własną publicznością z Galatasaray Stambuł. Banvitspor zajmuje obecnie 1 miejsce w tabeli. Rozegrał u siebie w hali 10 spotkań w lidze z czego wygrał 10. 5 pktów straty do lidera ma Galata która ostatnio mocno spuściła z tomu. Przegrała z Tofas w lidzę 67:60 i z Besiktasem 82:78. Dwie porażki on road na pewno bolesne, zespół mocno próbuje swoich sił również na Europejskich parkietach w Eurolidze. Dzielenie rozgrywek poprzez ligowe a Euroligę kolejny raz wychodzi bokiem przy niezbyt wyrotowanym zespole. Banvitspor natomiast gra bardzo skutecznie u siebie. Gromił w ostatnich spotkaniach drużyny średnie w lidze a taki Besiktas ograł 8 pkt.Galata przed kilkoma tygodniami z Besiktasem przegrała więc niby daje to lekkie spojrzenie na formę i siłę drużyny ze Stambułu. Atut własnej hali wydaje się kluczowy. Przewagę psychiczną gospodarze wyrobili sobię także w początku sezonu w Stambule gdzie w wyjazdowym meczu ograli Galatę 68:79.Kursy jeszcze do wczoraj na Banvitspor wahały się w okolicach 1.75 a dziś spadły mocno do granicy 1.45. Kursy mocno wskazują faworyta tego spotkania więc idę w tym kierunku.
✅91
 
smolinekk 24

smolinekk

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie : KHL
Godzina: 18:30
Spotkanie: Dynamo Riga - Donbass
Typ: zwycięzca 1 tercji : Dynamo Riga
Kurs: 2,65
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Na dzisiaj wybrałem sobie mecz z Rosyjskiej Ligi Hokeja, a dokładnie pojedynek hokejowy pomiędzy Dynamo Ryga a Donbass. Dla drużyny gospodarzy jest to najważniejszy mecz w sezonie gdyż są to play offy a goście już prowadzą w nich 2-0 . Kolejna porażka drużyny z Dynama skreśla ich szanse. Dotychczas oby dwa mecze odbywały się na terenie gości. Gospodarz na własnym terenie jest bardzo silną drużyną i wydaje mi się ze w tym meczu zdominują gości tym bardziej ze Donbass aż tak bardzo się nie musi mobilizować. Gra Dynama w 1 tercji może cieszyć i taki jest mój typ ( zwycięzca 1 tercji : Dynamo Ryga ) . natomiast drużyna gości przebudza się dopiero w 2-3 tercji.
⛔100
 
fotiks 69

fotiks

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Indian Wells
Godzina: 19:00
Spotkanie: Vesely-Murray
Typ: Murray -5.5
Kurs: 1,66
Bukmacher: bet365
Analiza:
Dobry kurs na dzisiaj. Indian Wells jest turniejem bardzo prestiżowym i każdy z zawodników topu podchodzi do niego poważnie. Patrzyłem ostatnio na Murraya i jego wyniki nie powalają. Ale jeżeli cofniemy się do poważnego grania czyli Australian Open to Andy nie pozostawiał swoim rywalom najmniejszych szans, aż do porażki z Federrerem.
Ostatni mecz Szkota to 2:1 z Rosolem (47), w którym ten handi został pokryty. Vesely to nie Rosol. Jeśli chodzi o młodego Czecha (77) to gra tu bardzo dobrze pokonując wyżej rozstawionych rywali Sijsling i Andujar-Alba. Tym bardziej przeki=onuje mnie to jednak do grania na dość pewne zwycięstwo Murray&#39;a.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom