>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Soczi 2014 - Hokej na lodzie (mężczyźni)

suvi 107

suvi

Użytkownik
Nie ma co gadać, gdzie over,under. Kilka głupich 2min kar w 1q i róznie może to być.
Po dzisiejszym meczu ciężko się z tym nie zgodzić. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazywały, że w meczu Finlandia- USA under 4,5 wejdzie jak nic, można się było pokusić też spokojnie o U3,5, bo kursy zachęcały, a tu proszę. Amerykanie chyba zapomnieli wyjechać na 2 tercję, a po stracie 3 bramki chcieli już tylko żeby ten mecz się skończył. W hokeju jest duża nieprzewidywalność. Miałem to już w meczu Norwegii z Rosją, w meczu o ćwierćfinał. Zagrałem na kuponie, zresztą tu na forum typowałem podobnie- Norwegia +3,5 i co z tego, że Norwegia dobrze się tam broniła, gdy zdarzenie losowe, takie jak zdjęcie bramkarza przy biernej grze ofensywnej Norwegów, wszystko przekreśliło. Dziś co prawda tego typu sytuacji za bardzo nie było, ale czy ktoś spodziewał się że Finowie rozgromią Amerykanów? Sam Amerykanów nie faworyzowałem, wiedziałem, że Finlandia jest w stanie wygrać ten mecz, ale takiego pogromu nie sposób było przewidzieć.
 
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Szwecja- Kanada 1T X @ 2,5 bet-at-home ⛔ 0:1 ⛔
Generalnie sam jestem zdania że finałów się nie gra i tak naprawdę ciężko coś wyselekcjonować na ten finał. Miałem grać under ale kursy skutecznie mnie odstraszyły. Idę więc nieśmiało w remis po pierwszych 20 minutach gry. Oczywiście prawdą jest że Kanadyjczycy od początku meczu na pewno usiądą na Szwedach i będą starali się strzelić jako pierwsi. W końcu to na nich tu ciąży tu presja wywiezienia złota z Sochi. Wydaje mi się że Szwedzi tu nic nie muszą. Na przeszkodzie może stanąć rzecz jasna Lundqwist, co nie jest żadnym odkryciem ale także nieskuteczność Kanadyjczyków co mieliśmy &quot;przyjemność&quot; oglądać w meczach z Łotwą i USA. Warto odnotować że Kanadyjczycy po strzeleniu bramki Amerykanom oddali im inicjatywę. I tu w przypadku wpuszczonej przez Lundqwista bramki szansa dla Skandynawów. Price to dobry bramkarz ale śmiem twierdzić że ten po stronie Szwedów jest odrobinę lepszy. Oczywiście oprócz przyciśnięcia Szwedów przez swoich kolegów zza oceanu jest tak samo możliwe jak to że drużyny wyjdą na lód z nastawieniem na nie stratę bramki. To może być typowe &quot;badanie się&quot; obu stron, ponieważ nikt chyba nie będzie wykonywał szalonych i zdesperowanych ataków. Ciężko o jakikolwiek racjonalny pomysł na ten mecz ponieważ może się stać dosłownie wszystko ale o tym nie muszę mówić ????
 
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Szwecja OT@2.60 b365 ⛔ //1 zdanie w tym poście sprawdziło się w praktyce.
W teorii jeśli Kanada zagra na 100% swoich możliwości to jest poza zasięgiem każdego.No właśnie,w teorii,ale czy w praktyce tak będzie?W finale spotkały się nie bez przypadku 2 najlepsze obecnie teamy na świecie mające w swoich szeregach wiele gwiazd.O wyniku więc zadecydują szczegóły i dyspozycja w danym dniu.
No bo jeśli tak spojrzeć na nazwiska w obu reprezentacjach to jakie te zespoły mają słabe strony?Nie mają praktycznie żadnych.
Bramkarze-w obu drużynach klasowi,ale jednak trochę wyżej można ocenić Henrika.
Defensywa-po obu stronach świetna i nie mająca za bardzo słabych stron.
Atak-trzeba przyznać,że jednak lepszy po stronie Kanadyjczyków.
Grając na Szwedów liczę na to,że po raz kolejny będą potrafili wykorzystać swoją grę w przewadze.Bomby Karlssona lub Alfiego mogą tutaj okazać się po raz kolejny skuteczne.
Szwedzi co pokazał półfinał z Finlandią potrafią wybronić się nawet grając w podwójnym osłabieniu.
Uważam,że szanse w tym meczu na zwycięstwo wynoszą 50 na 50.Jeśli oba teamy posiadają wszystko co potrzeba,by zwyciężyć to i warto skorzystać z takiego kursiwa i pograć w kierunku &#39;Trzech Koron&#39;,którzy tutaj wcale nie stoją na straconej pozycji jakby się mogło niektórym wydawać po kursach na zwycięstwo,czyli 1.50 do 2.60.
To na Kanadyjczykach będzie ciążyła większa presja,bo to oni bronią złota z Vancouver.
 
pato210 3,9K

pato210

Użytkownik
:hokej: Szwecja - Kanada (1,90) (0:3) ✅
Kurs: 1,90
Stawka: 100 PLN
EW: 190 PLN ✅
Buk: bet365
Na zakończenie Igrzysk wielki finał to na co wszyscy kibice hokeja czekali. Jak to pisałem kilka dni temu Kanada jest moim faworytem co do złotego krążka i nie pomyliłem się, wygrali wszystko co sie da grajac bardzo fajnie. Skład jest bardzo mocny najlepszym potwierdzeniem tych słów są statystyki Crosby i Tavares dwie największe armaty reprezentacjii Kanady nie strzelili jeszcze żadnej bramki to az nie możliwe a jednak, moc drużyny jest wielka skoro gwiazdy nie strzelają a drużyna wygrywa w bardzo pewnym stylu. Przez cały turniej Kanadyjczycy stracili tylko trzy bramki co tez jest świetnym wynikiem. Według mnie ten mecz zakończy się w 60 minutach a po meczu złote krążki dostanie druzyna z liściem klonu na fladze. Powodzenia !
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
No to mamy finał, ostatni mecz imprezy tak pięknych przewidywalnych wyników i tym razem kursy są według mnie nie adekwatne do obu drużyn i rangi meczu. Według mnie to powinno być na obie reprezentacje po 2,30 powiedzmy i niech gracz się martwi co stawiać a realia mamy takie, że buki stawiają w roli faworytów Kanadę co mnie osobiście bardzo cieszy. W Fortunie wystawili Szwedów po 3,28 a co lepsze dzisiejsze TERNO na ich stronie to 3,45 na Szwedów, bajka ???? .
Z faktem, że Kanadyjczycy dysponują najlepszymi formacjami ofensywnymi na tym turnieju chyba zgadza się każdy, ale czy tak patrząc nie po nazwiskach a na statystki ta ofensywa jest taka groźna ?
1-1 z Finlandią w grupie
2-1 z Łotwą ( aż 57 strzałów, co tylko pokazuje słabą skuteczność)
1-0 półfinał
Z kolei jeśli idzie o Szwedów tutaj każdy solidaryzuje się z pozostałymi, że obrońców Trzy Korony to mają zdecydowanie najbardziej solidnych za równo w bronieniu jak i w zdobywaniu bramek i przede wszystkim najważniejszy punkt programu czyli Henrik Lundqwist. To będzie bez wątpienia najlepsza defensywa z jaką spotkają się Kanadyjczycy i w tym upatruje klucz do zwycięstwa - diabelsko mocna defensywa.
Jak to z reguły się mówi w takich meczach - Z tyłu na zero a z przodu na pewno coś wpadnie.
SZWECJA - KANADA ⛔⛔⛔
Buk: Fortuna
Kurs: 3,45
EDIT: A jednak w końcu odpaliła skuteczność i sam Crosby.
 
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Szwecja - Kanada
Wkońcu nadszedł czas na Wielki Olimpijski Finał, już za niespełna godzinę na przeciw siebie staną ekipy z pod znaku Trzech koron i Klonowego liścia. Są to triumfatorzy ostatnich dwóch turniejów Olimpijskich, odpowiednio z Turynu i Vancouver. W dzisiejszym starciu z pełnym przekonaniem biorę stronę Szwedów, którzy grają świetnie w trakcie tego turnieju. Mają chyba najlepszego bramkarza i rozmiar lodowiska według zasad IIHF jest z pewnością ich atutem. Po drugiej stronie Kanada, która również trzyma poziom. Jednak muszę stwierdzić iż mnie nie przekonali. W meczach z mocniejszymi ekipami mieli spore trudności i wygrywali zaledwie jedną bramką. Dziś bedą mieli jeszcze ciężej, widać że europejski teren średnio im służy. W bramce Price, który co prawda zaliczył shutout z Amerykanami, ale muszę też przyznać iż Jankesi zagrali w tamtym meczu tak słabo, że Price mógł potraktować ten mecz jak zwykły trening. Dziś Szwedzi nie pozostawią mu już żadnych złudzeń. Trzy korony zostaną dziś mistrzami olimpijskimi i gorąco polecam zainwestowanie pięniędzy w ekipe ze Skandynawii.
Szwecja OT 2,55 Pinnacle ⛔ Totalna dominacja Kanadyjczyków, Szwedzi kompletnie bezradni na tle rywala. :;/:
 
J 99

jan_kulczyk

Użytkownik
Szwecja - Kanada
Under 1,5 w 1 tercji @1,52 Betclic ✅ /dobry wybor - grunt to wiedziec na jakie zdarzenie postawic najwiecej

Remis w 1 tercji @2,30 Betclic ⛔ /czwarta bezbramkowa 1 tercja nie została osiągnięta

Szwecja -1.5 @4,30 Betclic ⛔ /jednak jest coś w tej nielogicznej zależności wyników, zwyciezca wybrany zbyt wczesnie - ale nie mialem opcji, zeby zagrac live tak jak wczoraj.

Kursy na moje ulubione zdarzenia trochę spadły, buki widać czają bazę.
Najwięcej stawiam na under w 1 tercji. Na razie 3 razy pierwsza tercja była bezbramkowa, w razie gdyby jedna bramka padła to zaklad i tak wejdzie.
Na remis w 1 tercji planuje postawić live po kilku pierwszych minutach.
Zachęcony wczorajszym zakladem live - przy stanie 2:0 dla Finów postawiłem na Finów z handi -1,5 (kurs był ok.1,50) postanowiłem dzisiaj przed meczem postawić trochę na Szwecję z handi -1,5 (coś dla odważnych osób).
Często logika przy obstawianiu sie nie sprawdza, ale zalozmy ze dzisiaj sie sprawdzi - Finowie rozgromili USA, z którymi Kanada ledwo wygrala, Szwecja pokonała pewnie Finów, tak więc i z Kanadą sobie poradzą;)
Odradzam dzisiaj stawianie underów/overów w całym meczu - loteria.
Do zobaczenia w maju na mistrzostwach świata na Białorusi!
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
No i po Igrzyskach... dla innych pozostaję niedosyt, dla niektórych fajnie, bo niedługo znowu NHL.. postanowiłem się trochę podzielić refleksjami o tej Olimpiadzie. Ogromnym zaskoczeniem i rozczarowaniem było dla niektórych to jak Rosjanie, nie awansowali nawet do półfinału i szczerze powiedziawszy jak widziałem ich mecze w grupie, już po meczu z USA grali ospale, bardzo słaby powerplay, Ovieckhin oddawał jakieś strzały, ale chyba go ten turniej przerósł skoro na takiej prestiżowej imprezie strzela tylko jednego gola, pomijając już fakt że ma najwięcej bramek w NHL. Dobra forma kontuzjowanego Datsyuka. Dobre pole widzenia, ważne bramki. Ale jednak i to nie wystarczyło. Defensywa nie co ospała, ale mogli powalczyć. Kapitalna robota Finów, gdzie między słupkami bronił Rask, potrafił wybronić wszystko i ich ofensywa, z Jokinenem na czele budziła strach przeciwników, kiedy genialnie grali podczas gry w przewadze. Dużo strzałów, solidna praca na lodzie. Amerykanie, pokazali potencjał z Rosjanami, mimo wygrywając mecz dopiero po karnych, zabrakło jednak tej pewności siebie i nie mogli również przez to, odnieść kluczowe zwycięstwo. Kane, podczas playoff, zagrał fenomenalny mecz, punktując hattricka, tutaj zabrakło jednak precyzji w wykonaniu dwóch penaltyshoot! Nie sądziłem, że to właśnie USA nie będzie miała medalu w hokeja, bo paczkę to mają solidną i chyba każdy o tym wie. Kessel, dobre zawody - sumiennie atakujący zawodnik Toronto, ubił nawet 3 gole w jednym meczu. Jednak mimo jego formy, nie dali rady przejść dalej. Szwedzi... kapitalna robota w pierwszym meczu z Czechami, gdzie szybko zdołali strzelić cztery gole.. chłodny umysł zawodników, efektowny forecheking. Już po pierwszym meczu, z meczami musiał się pożegnać Zetterberg. Lundqvist dobra forma, mająca na sobie wiele genialnych parad w jego wykonaniu. Solidny goalie, dobrze to rokuję na NHL. Steen, tylko jedna bramka, mimo oddanych strzałów na bramkę nie owocowała za dobrze, w jego grze. Ale ogólnie cała ekipa Szwedów zasłużenie, zdobyła srebrny medal. No i.. Kanada :!: najlepsza ekipa, drugi raz pod rząd zdobywa złoto. Mająca genialny team, o silnym potencjale zbudowana z zawodników którzy potrafią wszystko. Price, goalie Kanady świetne mecze, ma chłop głowę na karku. Daughty a nawet i Weber uzdolnieni defensorzy już w pierwszym meczu dali się we znakom przeciwnikom. O ofensywie nie muszę za dużo pisać, bo chyba wszyscy wiedzą co choć trochę interesuję się hokejem, że tam nie ma po prostu na nich zawodników, którzy mogą z nimi rywalizować. Fakt, faktem że z Łotwą zagrali nie co słabiej, ale to tak jak pisałem w poprzednim temacie, to było oszczędzanie sił na USA. I oczywiście to pomogło. Crosby, kapitalnie zagrał w finale, jak to powiedział Szpakowski &#39;Tylko w finale strzelam&#39; i muszę się tutaj zgodzić... był sam na sam z Henrikiem i już widziałem krążek w sieci. Podobnie jak w Vancouver, tak i tu w Sochii, Sid punktuje bardzo ważne trafienie. Finał godny ale jednak szkoda, że Szwecja nic nie ukuła, bo mogło być ciekawiej. Osobiście bardzo się cieszę, że Kanada wygrała, w końcu jest to moja ulubiona ekipa... i czekamy na kolejne Igrzyska.. a od czwartku zapraszam do działu NHL, bo rusza najlepsza liga hokejowa na świecie, po przerwie :!: ;)

pozdro!
 
Do góry Bottom