>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

25. kolejka Eredivisie / 27. kolejka Jupiler Pro League [21-22.02]

Status
Zamknięty.
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Coś tutaj cichutko to ja zacznę.
Heerenveen - NAC
Dzisiaj na Abe Lenstrad podopieczni Marco Van Bastena zmierzą się z NAC Breda w tej chwili piłkarze gospodarzy lokują się na szóstej pozycji z dorobkiem 36 pkt natomiast ich rywal z Bredy lokuje się cztery lokaty niżej z dorobkiem 30pkt. Van Basten będzie dzisiaj miał trochę zmartwień za kartki pauzują De Roon, Ziyecha i Van Der Berga. W tej sytuacji w składzie być może wystąpi doświadczony Lurling którego Van Basten pozyskał właśnie z Bredy po tym jak szkoleniowiec stwierdził że jest drużynie nie potrzebny dlatego jest szansa do pokazaniu mu swojej wartości dla zespołu. Nie zobaczymy w Bredzie Perica i Seuntjensa. Jeśli Heerenveen chcę zostać w strefie pucharowej musi punktować.
Zwycięstwo Heerenveen @@ 1.65 ⛔
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
NEC Nijmegen-PSV:
NEC +1 AH @1,73 Pinnacle
NEC win @5,00 Bet365


Jeden z kolegów udzielających się w dziale Eredivisie pytał ostatnio czemu milczę,no więc poczułem się wywołany do tablicy.
Nijmegen nie będę ukrywał,że robią na mnie bardzo dobre wrażenie już od meczu z 1 grudnia,gdy ograli AZ u siebie.Powtarzam i będę powtarzał-że w tej chwili to jest ekipa na TOP 6 a nie na przed ostatnie miejsce.Mówię o tym jak grają oczywiście.Owszem nie brakuje nadal głupich zachowań w obronie,ale czy w tej lidze któryś zespół ich nie ma? PSV odżywa,ściągnięto Hiddinka żeby pomógł klubowi,wypożyczyli doświadczonych Parka i Ruiza.Ale to jeszcze nie jest stabilna forma według mnie,żeby dawać 1,65 na ich wygraną na trudnym terenie.PSV przegrało 7 z 12 wyjazdów.NEC od tego wspomnianego meczu z AZ,u siebie nie przegrało.Grają fajny ofensywny futbol,mocną stroną są stałe fragmenty gry-rzuty rożne i wolne kończone strzałem głową.​
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
NEC Nijmegen-PSV:
NEC +1 AH @1,73 Pinnacle
NEC win @5,00 Bet365

Jeden z kolegów udzielających się w dziale Eredivisie pytał ostatnio czemu milczę,no więc poczułem się wywołany do tablicy.
Nijmegen nie będę ukrywał,że robią na mnie bardzo dobre wrażenie już od meczu z 1 grudnia,gdy ograli AZ u siebie.Powtarzam i będę powtarzał-że w tej chwili to jest ekipa na TOP 6 a nie na przed ostatnie miejsce.Mówię o tym jak grają oczywiście.Owszem nie brakuje nadal głupich zachowań w obronie,ale czy w tej lidze któryś zespół ich nie ma? PSV odżywa,ściągnięto Hiddinka żeby pomógł klubowi,wypożyczyli doświadczonych Parka i Ruiza.Ale to jeszcze nie jest stabilna forma według mnie,żeby dawać 1,65 na ich wygraną na trudnym terenie.PSV przegrało 7 z 12 wyjazdów.NEC od tego wspomnianego meczu z AZ,u siebie nie przegrało.Grają fajny ofensywny futbol,mocną stroną są stałe fragmenty gry-rzuty rożne i wolne kończone strzałem głową.​
Jak najbardziej zgadzam się tutaj z zaniżonym kursem na PSV. Tym samym na pewno warto spróbować typów w stronę gospodarzy - osobiście nie będę szalał. Również liczę na dość wyrównane spotkanie, aczkolwiek ja idę w stronę bramek. Na początek kilka statów. Otóż NEC strzela notorycznie bramki rywalom od 5.12. PSV natomiast traci gole z rywalami, którymi teoretycznie nie powinien - jak choćby z Cambuurem kilka tygodni temu. Ponadto historia spotkań między obiema ekipami również wskazuje na obfite w bramki pojedynki. Gospodarze powinni dzisiaj zagrać ze swoimi najważniejszymi napastnikami, a z Anglikiem, Higdonem (9 goli) w roli głównej. Boeren natomiast powinno być jak zwykle silne w ofensywie, oby jednak skuteczne - gola powinni strzelić. Stąd idę w BTS&#39;a w tym meczu.
BTS, 1.50 Unibet 2/10 ⛔ 0:2
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
W eredivisie dziś wyjątkowo trudne mecze dlatego pierwszych trzech nie dotykałem...
NEC - PSV Eindhoven
Z jednej strony muszę się zgodzić z Tobą ( Levy42 ) że NEC gra fajną piłkę ostatnimi czasy,lecz Breda Eagles czy Waalwijk jednak do topowych drużyn tej ligi nie należą. Z Feyenoordem polegli wyraźnie 5:1. Mimo ogólnej mojej niechęci do PSV i tego co prezentują w tym sezonie to muszę stwierdzić że od 3-4 spotkań wreszcie coś drgnęło w ich grze. Bramkarz gra stabilnie i trzeba powiedzieć że to właśnie jemu gracze z Eindhoven zawdzięczają 3 pkt w ostatniej kolejce. Gdyby jeszcze doszła do tego lepsza skuteczność.... NEC nie będzie mogło prowadzić gry z kontry ( tak jak w meczu z Vitesse ) , bo grają u siebie i raczej przez 90 minut bronić się nie będą. Jedno jest pewne Levy42 ktoś z nas trafi: ). Jako ciekawostkę dodam że były dziś bardzo duże zmiany kursowe dotyczące tego spotkania...
PSV kurs 1,72 STS
wynik 0:2

Opis:
Gra PSV z meczu na mecz wygląda coraz lepiej. Gdyby jeszcze napastnicy mieli trochę lepiej ustawione celowniki byłoby jeszcze lepiej. Póki co Depay i spółka potrzebują kilku sytuacji aby coś wcisnąć. Nie ma co popadać w huraoptymizm ale fakt jest faktem PSV wygrało czwarty mecz z rzędu. Widocznie trzeba było czekać aż do lutego żeby zobaczyć ich lepszą grę . Ruiz coraz lepiej rozumie się z kolegami z boiska. Z drużyny gospodarzy można wyróżnić tylko bramkarza, cała reszta drużyny grała wyjątkowo nieporadnie. Obserwujemy zatem PSV dalej...
Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot; dzięki &quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Holandia 1
Utrecht - Groningen
Over 0.5 gola w pierwszych 10 minutach meczu
5.00
Bet365

Na dzisiaj wybrałem mecz z ekstraklasy holenderskiej. W 25 kolejce spotkań zmierzy się ze sobą Utrecht i Groningen. Gospodarze w tym sezonie grają kiepsko. Zajmują dopiero 16 pozycje i wygląda na to, że do końca rozgrywek będą walczyć o utrzymanie. Goście na 9 miejscu i powalczą o baraże o LE. Typuję w tym meczu na bramkę w pierwszych 10 minutach meczu. Po pierwsze w meczach obu drużyn wpada sporo bramek. Średnia goli na mecz z udziałem utrechtu i Groningen to 3.40 gola. Po drugie Utrecht w tym sezonie w pierwszych minutach meczu (10 minutach) zdobył aż 6 goli co daje 18.2% wszystkich bramek tej drużyny. Goście z Groningen strzelili w pierwszych 10 minutach meczu w tym sezonie... również 6 goli. Co ciekawe w rundzie jesiennej kiedy spotkały się te 2 holenderskie ekipy pierwszy gol wpadł już w 2 minucie meczu! Dzisiaj moim zdaniem historia się powtórzy. Mój typ to over 0.5 gola w pierwszych 10 minutach meczu.
 
niewiemnajaki 158K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Vitesse - RKC Waalwijk
RKC + 2 @ 1.625 bet365 ZWROT

Trochę się dziwie takiemu kursowi na gości, Vitesse ostatnio słabsza forma co przyczyniło się na pięć meczy bez zwycięstwa. W klubie na pewno jest presja na lepsze wyniki i zawodnicy muszą wyjść z tego dołka. Teraz będzie idealna okazja na przełamanie bo zagrają z 15 drużyną w tabeli, która walczy o utrzymanie się w lidze. Sytuacja na dole tabeli także napięta, małe różnice punktowe i każdy punkt jest ważny. W H2H mniej więcej wyrównanie, ostatnie dwa mecze między tymi drużynami to zwycięstwa Waalwijk, jednak we wcześniejszych latach zdarzały się zwycięstwa Vitesse.
Braki kadrowe:
Vitesse: Patrick van Aanholt (22/4), Kelvin Leerdam (21/7), Theo Janssen (9/1) oraz Marko Meerits (0/0)
RKC Waalwijk: Imad Najah (5/0), Mart Lieder (0/0), Nils den Hartog (0/0), Dennis Rommedahl (0/0)
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Twente - Feyenoord
Ten typ to pewien przejaw mojej konsekwencji. Dla mnie w Holandii tak naprawdę liczą się tylko dwie drużyny obecnie (Ajax i Twente ) i tylko te ekipy potrafią cokolwiek pokazać w Europie. Twente u siebie praktycznie nie przegrywa, co prawda trzeba pamiętać że też zanotowali w tym sezonie pięć remisów na własnych śmieciach. Feyenoord dużo traci gdy nie gra na własnym stadionie. Dla mnie Twente to kolektyw natomiast drużyna portowców to Pelle i reszta, Atut własnego boiska i obecni chyba lepsza forma gospodarzy sprawia że zaufam tu graczom gospodarzy
Twente kurs 1,85 Totomix
Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot; dzięki &quot;
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom