>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Soczi 2014 - Biathlon

T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Niemcy - Szwecja 1 1,57 Marathonbet ✅
Gram na Niemców którzy w mojej ocenie lepiej się spisują od Szwedów na IO. Do tego mają raczej czterech w miarę równych w drużynie a u Szwedów 1 zmiana będzie znacznie odstawać. Na ostatniej zmianie znakomity strzelec Schempp. Czy Niemcy włączą się do walki o medale? Niewykluczone jeśli nie będzie karnych rund.
Norwegia - Rosja 2 3,60 Marathonbet ✅
Spróbuje za małą stawkę bo kurs bardzo wysoki. Rosjanie mają czterech w miarę równych w strzelaniu a u Norwegów jak Dawid napisał wyżej są bracia Boe którzy mogą nawet &quot;zdobyć&quot; karną rundę dla Norwegów. U Rosjan znakomity Shipulin na ostatniej zmianie który w mojej ocenie może pokonać Emila jeśli będą biegli równo. Też nie powiedziane, że dzisiaj Ole znowu wystrzela 10/10.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Austria vs Czechy |1| kurs:1,30

Stawiam na Austriaków.W sztafetach zawsze są groźni i trzeba się z nimi liczyć.Moim zdaniem mają dużo równiejszy skład od Czechów.O ile Moravec i Soukup zaliczają do tej pory na IO bdb starty to Krcmar i Krupcik są zawodnikami dużo dużo od nich odstającymi.Austriacy mają Edera i Landertingera,a wcześniej moim zdaniem lepszych Sumanna i Mesotitscha od tych dwóch wymienionych powyżej w składzie czeskim.Według mnie Austraicy powinni dać radę.

Szwecja vs Włochy |1| kurs:1,40


Tu też stawiam na solidność.Szwedzi mają równiejszą sztafetę.Włosi mają na drugiej i trzeciej zmianie Windischów,a Ci mogą im ładnie namieszać np.jakąś karną rundę.Szwedzi potrafią dobrze pobiec sztafetę i myślę,że na strzelnicy przede wszystkim są dużo pewniejsi od Włochów.

Słowenia vs Szwajcaria |1| kurs:1,50

Również podobnie uważam.Słoweńcy mają całkiem całkiem skład i ciężko szukać jakiegoś dużo słabszego punktu.Są solidniejsi.Szwajcarzy prezentują się słabiutko.Na strzelnicy myślę,że pewniejsi nie są.Fak i spółka powinni być wyżej.

Bukmacher:STS
 
urbaneq 1,6K

urbaneq

Użytkownik
Biathlon sztafera 15:30 MARATHONBET
1. Rosja - Niemcy , 2 @ 2,35
Stawka 100 EWK 235

Wg mnie mamy tu value, w Rosji nie ma Garaniczeva zamiast tego jest drewniany Volkov. Bardzo jestem anty nastawiony do reprezentacji Niemiec, ale bardzo pozytywnie zaskoczył mnie Boehm w sztafecie mieszanej. Pierwsza zmina Volkov- Lesser, wydaje mi się że pewne strzelanie obu Panów , przewaga biegowa po stronie Niemca. Druga zmiana Boehm - Ustugov - strzelania na podobnym poziomie ( mam nadzieje ze Niemiec mnie nie zawiedzie bo wierze w niego) , bieg chyba minimalnie po stronie Rosjanina, ale cięzko to dokłandie przewidzieć bo wiele zależy i zależało od smarowania na tych Igrzyskach. Trzecia zmiana. Dyma Małyszko i Arnd Peifer, Dyma wielokrotnie pokazywał że umie pudłować szczególnie jeśli chodzi o pozycje stojąc , Niemiec pewny na strzelnicy. Obydwaj nic szczególnego jeśli chodzi o bieg nie pokazują. Stawiam tu na Niemca bo jak już kiedyś wczesnie pisałem Małyszko chyba z Polakami na Igrzyska szykował forme ( jego czasy w biegu spadły o 200 procent ). Na końcu Schemp i Shipulin - remis na strzelnicy i wbiegu. Po genialnym biegu Antona w spirncie myślałem że przy lepszym strzelaniu będzie gwiazdą tą igrzysk - zawiodłem się i na pewno nie biega lepiej od Schempa. Szanse ? Niemcy 60% - Rosja 40% a więc Value wg mnie jest .
2. Białoruś - Bułgaria ,1 @ 1,44
Włochy - Czechy,1 @ 1,75
Stawka 100 EWK 252

Szybko bo nie mam czasu , Białoruś - Bułgaria typ opieram na tylko na tym że wszyscy Białorusini byli przed Bułgarami w sprincie , to info starcza mi żeby stawiać na tą drużynę. Bez Slesingra Czesi , wiec dwóch &quot;słabiaków&quot; tam bedzie biegło , Włosi z doświadczonym De lorenzim na pierwszej zmianie, więc na spokoju ją przebiegnie a Czech się może zagotować. Pary Soukup - Windisch , Moravec - Hofer stawiam na remis. Natomiast na Trzeciej zmianie może dziać się wszystko, przy czym Czech zdecydowanie mniej doświadczony i ojechany w sztafetach.
3. Norwegia wygra
Stawka 100 EWK 190

Jak bracia boe jakiejś głupoty nie zrobia to raczej wygrają. CHODŹ NIEMCY SĄ GROŹNI , nie wiem jak zdrowie Fourcada , zawiódł mnie bardzo w sztafecie mieszanej. Brak rywalizacji na ostatnim okrążeniu nie jest fair play i straciłem do niego szacunek. Nie wiem czy jest już zdrowy czy nie, dlatego nic nie gram w strone Francji.
Pierwsza zmiana , tak tylko podaje typy, KTÓRYCH SAM NIE GRAM
1.Bailey, Lowell - Pidruchnyi, Dmytro,1 @1,44
2. Lesser - Volkov , 1 @ 1,68
Pogram jeszcze coś H2H na pewno w stronę Ausrtyjaków, ale to przed startem pomysle
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
Trzeba liczyć, że wszystko odrobi Martin Fourcade (148,13; 4), biegowo może [...]
No właśnie, czy ktoś wie coś więcej na temat Fourcade? Słyszałem o tym że jest dość mocno przeziębiony, osłabiony i co za tym idzie jego występ wcale nie jest pewny a jeśli już wystąpi to nie jako ostatni tylko 2-3. Czy ktoś może potwierdzić te informacje, lub wypowiedzieć się na ten temat? - Może warto grać coś przeciw Francji?
 
F 263

fidelio

Użytkownik
No właśnie, czy ktoś wie coś więcej na temat Fourcade? Słyszałem o tym że jest dość mocno przeziębiony, osłabiony i co za tym idzie jego występ wcale nie jest pewny a jeśli już wystąpi to nie jako ostatni tylko 2-3. Czy ktoś może potwierdzić te informacje, lub wypowiedzieć się na ten temat? - Może warto grać coś przeciw Francji?
Na pewno jest zdrowy na tyle, że może czytać artykuły w L&#39;equipe:
https://twitter.com/martinfkde

Jak ktoś zna dobrze francuski to niech da znać jakby coś niepokojącego Francuz wyćwierkał przed startem ;)
 
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
Czechy - Ukraina 1 @ 1.40 (Bet365). ⛔
Trochę w oparciu o świetną robotę kolegi: http://forum.bukmacherskie.com/f439/zimowe-igrzyska-olimpijskie-soczi-2014-biathlon-101906-6.html#post4270563, Czesi jako Państwo wyrastają na licząca się nacje w Biathlonie. I w tej parze według mnie są zdecydowanymi faworytami. Na pierwszych dwóch zmian powinni być blisko swoich kolegów z reprezentacji Ukrainy. Potem trzecia i czwarta zmiana i zakładam dwa warianty. Pierwszy to taki że Pryma zacznie strzelać Panu Bogu w okno, i stracą bardzo wiele do Czech. Drugi wariant jest taki że Czesi będą mieli jakaś stratę, którą nadrobi świetnie strzelający Moravec, jak również dobrze biegający. Ukraina jeśli chodzi o bieganie na ostatniej zmianie wystawiła najsłabsze ogniwo.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
biatlon, sztafeta mężczyzn, 22.02.2014 15:30
Szwajcaria - Słowacja 2 2.22 marathonbet✅

Szwajcarzy w składzie: Boeckli, Joller, Wiestner, Weger. Natomiast Słowacy: Hurajt, Hasilla, Matiasko i Kazar. W całym sezonie nieco lepiej wypadali Szwajcarzy w sztafetach, jednak forma jaką prezentują w Sochi stawiam zdecydowanie na Słowaków i to jeszcze po takim kursie. Helweci są w bardzo słabej dyspozycji na Igrzyskach, a do tego zrezygnowali w sztafecie z Hallenbartera, który według mnie pomimo słabego biegu powinien był się w niej znaleźć. Boeckli i Joller to bardzo przeciętni biatloniści, jako tako strzelają ale biegowo są bardzo słabi, potwierdzili to w biegu indywidualnym w Sochi. Wiestner raz tylko występował w sztafecie, tu dobry występ w sprincie (40 miejsce) i od razu wywalczył miejsce w drużynie, choć tak naprawdę na strzelnicy może narobić dużo złego drużynie, bo w tym elemencie jest jeszcze nierówny. Na ostatniej zmianie Weger, który jest zdecydowanie najlepszym ze Szwajcarów ale tu formą nie błyszczy. Natomiast Słowacy w Sochi prezentują lepszą dyspozycję niż pokazywały to występy w Pucharze Świata. Hurajt brązowy medalista IO w Vancouver po raz kolejny świetnie przygotował się na Igrzyska, w środę w sztafecie mieszanej zajęli świetne 5 miejsce, świetnie strzela, biegowo trochę odstaje, ale to i tak będzie lepszy wynik niż Boeckli. Następny jest młody Hasilla, który jest nieco słabszym strzelcem, choć nie ma wielkich wtop, raczej na dobieraniu powinno się kończyć, a biegowo jest lepszy od Jollera i w tym elemencie na pewno nadrobi. Matiasko stały uczestnik sztafety, indywidualnie do tej pory wygląda najsłabiej ale wygrał rywalizację z Otcenasem, od którego jest lepszym strzelcem, coś może stracić biegowo, ale raczej stawiam na podobny wynik na 3 zmianie. Na ostatniej Kazar, który jest najlepszym ze Słowaków, świetnie tutaj biega na poziomie nawet drugiej dziesiątki, zajmował bardzo dobre lokaty, jest wysokiej dyspozycji, lepszej od Wegera. Nie wiem jakim cudem to Szwajcarzy są faworytem w tej parze, dla mnie Szwajcarzy przegrają ze Słowakami i to dość wyraźnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
Do góry Bottom