>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Europejskie Puchary w Piłce Ręcznej 2013/2014

stahovsky 24

stahovsky

Użytkownik
Handball Champions League
Kolding-Wisła 2

Niestety kursy mocno pospadały ale nadal uwazam ze warto to pobrac, poniewaz duzo nieobecosci szykuje sie na ten mecz w zespole Kolding a mianowicie do niegrających od dłuzszego czasu Andersona, Jensena, Schnuchela i Boldsena dzis dołącza dosc mocne i wazne profile Lukka Karlsson i Lasse Boesen.
 
huczkins 28

huczkins

Użytkownik
Handball Champions League
Kolding-Wisła 2

Niestety kursy mocno pospadały ale nadal uwazam ze warto to pobrac, poniewaz duzo nieobecosci szykuje sie na ten mecz w zespole Kolding a mianowicie do niegrających od dłuzszego czasu Andersona, Jensena, Schnuchela i Boldsena dzis dołącza dosc mocne i wazne profile Lukka Karlsson i Lasse Boesen.
Niegrający dłuższy czas Anderson? No ja nie wiem skąd info masz, ale grał ostatnio (piękna forma) i teraz też gra i o dziwo utrzymuje formę.
http://www.eurohandball.com/ec/cl/men/2013-14/match/2/041 Skład na dzisiejszy mecz i na str pojawiają się składy tego dnia co mecz także nie wiem skąd informacje bierzesz jak wszyscy o których wspomniałeś widnieją w protokóle...
 
elano07 1K

elano07

Użytkownik
Ferencvarosi Torna -Midtjylland 1 AH-4,5 2,0 30=30 i over 53,5 2,0 40=40 Bet365
Ferencvarosi jest znacznie lepszym zespołem u siebie, przyjezdnym gra się tam bardzo trudno. W pierwszym meczu pomiędzy tymi drużynami górą był zespół Duński który wygrał u siebie 32-23 ale od tamtego meczu węgierki radzą sobie znakomicie, bo wygrały 3 mecze z rzędu i mają realna szanse na awans do następnej rundy. Dunki w tamtej kolejce udały się do Buducnost gdzie dostały baty 22-15. W tym meczu dla mnie faworytem są gospodynie które naprawdę prezentują się bardzo dobrze, w tym meczu uderzę także over.


MKS Lublin - Buducnost 2 AH-5,5 1,8 40=32 Bet365
W drugim dzisiejszym meczu niestety ale zdecydowanym faworytem są goście. Zawodniczki Buducnosta powinny spokojnie ograna takie handi, po wygranej z Midtjylland Buducnost nadal liczy się w walce o awans. Dla mnie Polki zdecydowanie odstają i nie maja cienia szans na awans, Buducnost ma dobra defensywę wiec Lubliniankom będzie bardzo ciężko się przebić przez szczelną obronę i prowadzić wyrównaną walkę, poza tym lublinianki mają najmniej strzelonych goli w tej edycji LM. W Czarnogórze był wyniki 31-19 co pokazuje jaka różnica dzieli oba zespoły.​
 
unicaja 6,2K

unicaja

Użytkownik
Jak już wklejasz herby to chociaż wklej aktualne bo to trochę śmiech na sali. Dzisiaj MKS mocno osłabiony bez Marty Gęgi a zatem siła uderzeniowa z drugiej linii słabnie bo praktycznie ciężar walki spadnie na barki Ali Wojtas. Typu nie neguję bo wiadomo jak klasową ekipą są przedstawicielki Czarnogóry choc osobiście uważam że ich przewaga będzie bardziej widoczna w końcówce meczu gdy nasze dziewczyny opadną z sił i da o sobie znac krótka ławka. Byc może zagra już dziś Gawlik w bramce. Mnie się bardziej widzi tutaj under bo Buducnost w tym względzie naprawdę wygląda okazale a Monteksowi może zabraknac dziś armat.
 
elano07 1K

elano07

Użytkownik

Baia Mare K-Thuringer K 2 2,1 50=55 Bet365
Bardzo kuszący kurs, na Niemki w pierwszym meczu Rumunki przegrały aż 7 golami, a dzisiaj dwa bardzo ważne osłabienia mianowicie zabraknie dwóch gwiazd tego zespołu Bucheshi i Nechity, bramkarka Rumunkę Ungureanu też nie wiadomo czy dzisiaj wystąpi. W poprzedniej kolejce Niemki pokazały całkiem dobra grę z Węgierkami które powinny się po nich przejechać a wygrały zaledwie 7 ptk. gdzie gra Thuringer w pierwszej połowie wyglądała całkiem przyzwoicie.​
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
To teraz szybciutko, bo czas nagli i będą spadki (w masie :p)
Kielce jutro jadą po 2 punkty do KIF i ponadto pomagają Płockowi, bo ten po dwóch wygranych (a których to nie gram, bo jednak troszkę bez Kaczki może być ciężko i liczę na dobre live kursiwo) z Porto równa się punktami z Duńczykami. Kielce słabiutko w Kwidzynie, ale to oczywiście żaden wyznacznik. Oglądając mecz Kif-Wisła po prostu zęby bolały, Hvidt to na Kielce będzie za mało. Kto błyśnie w Kielcach? Wydaje się, że zwyżkę łapie Rosa, ale równie dobrze może porzucać Bielecki, nad wyraz dobrze gra Chrapkowski, którego w Kielcach nie lubią, ale pod względem sportowym dobrze uzupełnia. Kielce w dotychczasowych meczach LM bez żadnego zająknięcia, bez choćby momentalnego załamania formy - wszystko w jak najlepszym porządku, poza Płockiem 3 wygrane u siebie. Teraz wyjazd, wiadomo. Bjerringbro to może i półeczka niżej od Kopenhagi, ale wg mnie troszkę podobnie to wygląda, to Iskrze będzie pasować.
Dunkierka, oprócz meczów z Kielcami, przegrywa minimalnie, ale pamiętajmy, że mierzyła się oprócz Kielc z rywalami, z którymi powinna punktować - Płock i Kolding u siebie i Porto na wyjeździe. Minimalne porażki, śmieszne ilości rzuconych bramek. Teraz mecz z Kilonią, podrażnioną porażką w Kielcach, gdzie nie zrobili nawet przysłowiowego sztycha, pomimo, że grali nieźle stosunkowo. Dunkierka będzie miała dziś ciężko. Zespół spod belgijsko-francuskiej granicy nie może też liczyć na ulgowe potraktowanie ze strony ekipy Gislasona, z uwagi na fakt, że w Porto trochę osłabiona - celowo oszczędzana na Bundesligę - ekipa z północnych Niemiec mocno się męczyła. Teraz powinien być szybki odskok w wykonaniu jednej z czołowych ekip świata i pewna wygrana.
Kiel+Kielce @ 1.86 b365
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina - piłka ręczna liga mistrzów
2013.11.17, godz. 17-00
Spotkanie: Kolding - Vive Kielce
Typ: Vive -2,5
Kurs: 1,91
buk: willaim hill
stawka: 5
Analiza:
W piątej kolejce fazy grupowej Ligi mistrzów Vive udaje się do Danii na mecz z vicemistrzem z zeszłego sezonu,zespołem kolding. Faworytem są oczywiscie podopieczni Bogdana Wenty. I wcale to dziwić nie może, bo w Kielcach powstał niesamowicie silny team. Juz w zeszłym sezonie byliśmy świadkami ich potencjału, bo oczywiście poza mistrzostwem kraju kielczanie zakwalifikowali sie do final four gdzie ostatecznie zajęli trzecie miejsce. Trzeba zauważyć, ze porażka dla kielczan to coś, czego Wenta nie znosi. W zeszłym roku w całym sezonie ponieśli tylko trzy porażki we wszystkich rozgrywkach - jedna w sezonie zasadniczym w lidze (w play-offach przeszli na zero), oraz dwie w Lidze mistrzów - w fazie grupowej wygrali wszystkie dziesięć meczy, w fazie play off przegrali na Węgrzech z Szeged 25-26 ( w rewanżuwygrali juz pewnie 32-27), no i decydująca porażka była w final four z Barcelona, gdzie nie mieli jednak większych szans ulegając dość wyraźnie 23-28. Reszta spotkan padla łupem kielczan. Takie zwycięstwa z pewnością utwierdzaja zawodników o swojej wartości. Ostatnio jednak Vive prawie się nie przejechalo wygrywając w Kwidzyniu zaledwie 29-28. To na pewno podziała mobilizująco na zawodników, którzy po meczu ledwie wygranym powinni dzis zagrać bardziej skoncentrowani. Duńczycy są co prawda wiceliderami tabeli, ale to i tak nie jest zespół, ktory powinien zagrazić Vive. Jedyną porażkę ponieśli w meczu z Kiel. W pozostałych meczach odniśli komplet pkt, choc nie przyszło im łatwo. W Dunkierce wygrali po nerwowej koncówce, choc przez cały mecz trzymali bezpieczną kilkubramkową przewagę. Z Wisła wygrali tylko 23-22. Czy są wstanie przeciwstawić się dream teamowi z Kielc? Moim zdaniem jest to conajmniej wątpliwe. Jedynym zespołem w grupie, który kielcznie mogą przegrać to raczej wyjazdowy rewanż z niemiecką ekipą. Gospodarze co prawda mogą się pochwalić najlepsza defensywą w całej lidze mistrzów ( srednio 22,25 gola straconego na mecz), tyle ze z przodu jest tez zdecydowanie gorzej (23,5 gola na mecz). Kielczanie natomiast dysponują niesamowitym potncjałem ofensywnym, ktory narazie gwarantuje conajmniej 30 goli w kazdym meczu. Uważam, ze zdecydowanie mocniejsci kadrowo Kielcznie wrócą do domu z piątym zwycięstwem w tym sezonie w Lidze Mistrzów
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Flensburg - HSV Hamburg
Typ: Poniżej 60,5 bramki ✅✅✅ (51 bramek)
Kurs: 1,66
Bukmacher: Bet365
Analiza:


Co tu dużo pisać, &quot;Derby Północy&quot; przeniesione na warunki LM i jak zawsze w tych meczach walki nie zabraknie. Spotkanie będzie rewanżem gdyż w pierwszym pojedynku 16 Listopada zespoły spotkały się i wtedy Hamburg wygrał na własnych śmieciach 32:27.

Ogólnie zespoły w ostatnich dniach spotkały się prócz meczu Ligi Mistrzów raz jeszcze a było to 10 Listopada na parkietach ligi niemieckiej w wtedy tak jak i w tym meczu gospodarzem był Flensburg, który ograł HSV 31:29. Jak nie trudno zauważyć w obu tych spotkaniach na styku bo na styku ale mieliśmy poniżej 61 bramek.

Stawiam i tym razem, że również ta linia nie zostanie pokryta. Ogólnie rzecz biorąc już od 9 spotkań pomiędzy zespołami nie została pokryta a ostatni wynik overowy padł 10.03.12 gdzie Flensburg pokonał u siebie Hamburg 36:30. Czemu tak mało bramek pada w meczach tych drużyn??? A no po pierwsze derby (czytaj walka, zadziorność, nieustępliwość, zmienność prowadzenia) a po drugie obie ekipy to solidne drużyny z bardzo dużą jakością ofensywną ale i nie mniejszą defensywną. I jest jak jest.

Ogólnie to uważam, że Flensburg powalczy tutaj o zwycięstwo, na własnych śmieciach spisują się ostatnio bardzo dobrze, do tego nie mają tak komfortowej sytuacji w grupie jak liderzy czyli Hamburg i na pewno będą się chcieli odgryźć za ostatnią porażkę ( co historia spotkań pomiędzy zespołami tylko potwierdza - czyli &quot;raz jedni, raz drudzy&quot;). Typ do dubla jak znalazł. Jak ktoś ma wątpliwości to linię ( oczywiście przy spadku kursu) można nieco podwyższyć. Powodzenia !
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
noniewiem 133

noniewiem

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna, LM
Spotkanie: Vive - KIF Kolding 25-26 ✅ ✅ ✅
Typ: 2
Kurs: 6.50
Bukmacher: Bet365

Analiza: Jedno z ciekawszy spotkań przed nami z jutrzejszych spotkań ligi mistrzów piłkarzy ręcznych. Mistrz Polski - Vive Targi Kielce podejmują w hali Legionów zespół KIF Kolding, który w zeszłym tygodniu sprawił wielką niespodziankę we własnej hali pokonując ekipę Bogdana Wenty 29-24, po bardzo dobrej grze. Mój typ to kolejne zwycięstwo gości, ponieważ to nie do końca dobra gra Koldingu, a bardzo słaba forma gospodarzy jutrzejszego spotkania spowodowała taki wynik jaki widzieliśmy w zeszłym tygodniu. Zadyszka - bo tak to określają znawcy dopadła Vive!! Bo ile można grać rewelacyjnie?? Dwa mecze bardzo, bardzo słabe, plus wygrana we własnej hali w pojedynku ligowym z Chrobrym Głogów, która nie zobrazuje formy gospodarzy, bo różnica poziomów jest bardzo duża. Goście jutrzejszego spotkania przyjadą na pewno bardzo zmotywowani i będą chcieli zabrać komplet punktów, który pozwoli im na dalsze prowadzenie w tabeli, a tym samym wyższe miejsce i rozstawienie w TOP 16. Myślę, że tydzień to za mało na powrót formy drużyny z Kielc, będą chcieli zagrać jak najlepiej, ale chcieć, nie znaczy móc - a taką niemoc i bezradność właśnie pokazali w zeszłym tygodniu przegrywając i nie potrafiąc zmienić obrazu gry. Kurs jest zachęcający patrząc na dyspozycję kielczan. Jeśli nie wejdą w ten mecz dobrze, skończy się jak przed tygodniem, więc tylko brać i próbować, jeśli ktoś chciałby, wersja spokojniejsza to handicap -4.5
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna, LM Spotkanie: Vive - KIF Kolding Typ: 2 Kurs: 6.50 Bukmacher: Bet365
Ja osobiście przestrzegam przed ruszaniem czegokolwiek w tym spotkaniu. Właśnie ukazały się oficjalne składy. Kielczanie bez Rosy, ale z Kolą, który imponował skutecznością rzutów z drugiej linii (i dalszej odległości) w środowym spotkaniu z Głogowem. Oczywiście, że klasa przeciwnika nie ta, ale przy takich rzutach jakie prezentował w środę naprawdę jest to bez większego znaczenia. Widać było w grze podopiecznych Wenty, że szykują takie zagrywki na rewanż z Duńczykami. Zastrzeżenia można mieć i to ogromne do postawy defensywy z bramkarzami na czele. I tu nasuwa się pytanie, czy w środę to nadal był spadek formy czy może oszczędzanie się na dzisiejszy pojedynek. Chwilami gra ich przyprawiała o ból głowy. Jednak, gdy pojawiał się na parkiecie Jurecki z Grabarczykiem wtedy już wyglądało to całkiem przyzwoicie (o wiele lepiej niż tydzień temu). Venio + Sławek - tu może być kłopot. Obaj ewidentnie pod formą. Zarówno jeden jak i drugi w środę wpuszczali &quot;juniorskie&quot; piłki. Wiadomo jednak, że są to klasowi zawodnicy i z formą jeśli trafią to będzie dobrze. Cieniem zawodnika z początku sezonu jest obecnie Manu. Zarówno w Danii jak i w środę z Kielcach grał strasznie. Widać, że męczył się strasznie na tym skrzydle i dziś nie będzie dla mnie zaskoczeniem jak od pierwszej minuty zacznie Jachlewski, co przy jego agresywnej grze w obronie może znacznie pomóc. Reasumując: osobiście wstrzymam się z graniem. Obejrzę trochę i jeśli znajdę coś ciekawego na Live to wtedy spróbuję. A może mój krótki wywód komuś pomoże ;-)
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
To co dzisiaj zobaczyłem w meczu Vive - Kolding na długo utkwi w mojej pamięci.
Przez chwilę miałem wrażenie że na chwilę do zespołu Kolding weszły kobiety ????
Miałem postawiony over 26,5 bramki dla Kolding.
26 bramkę rzucili w 49 minucie meczu.Nie wiem jak w kolejnych 11 minut nie można oddać celnego strzału....
Wytłumaczy mi to ktoś ??
 
A 0

aniemowilem

Użytkownik
To co dzisiaj zobaczyłem w meczu Vive - Kolding na długo utkwi w mojej pamięci.
Przez chwilę miałem wrażenie że na chwilę do zespołu Kolding weszły kobiety ????
Miałem postawiony over 26,5 bramki dla Kolding.
26 bramkę rzucili w 49 minucie meczu.Nie wiem jak w kolejnych 11 minut nie można oddać celnego strzału....
Wytłumaczy mi to ktoś ??
Mozna, to jest sport. Tak jak np jak mozna rzucic 6 bramek w drugiej polowie, bedac gospodarzem w pojedynku derbowym. I to faworyt tej konfrontacji - mowa o Vardarze Skopje. Szmal zmienil obraz gry, to tez trzeba zauwazyc.
Wanderlei powiedz mi prosze gdzie taki zaklad byl dostepny??
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Płock bez Jurkiewicza, Ghionei, Kevicia, Paczkowskiego, Syprzaka. W czternastu, w tym trzech młodzieżowców, w tym beznadziejny Kavas i kontuzjowani Lijek i Nenadić. Zostaje do gry ośmiu. Wygląda to źle. W Kiel wiadomo, kadra w miarę szeroka. Pierwszy mecz w Płocku w wykonaniu Kielu słaby, Jicha wygrał mecz sam z pomocą młodego Milasa, który podał Jisze na kontrę na koniec.
Dziś nie spodziewam się, by Kiel potraktowało ulgowo ten mecz, kolejny za tydzień na wyjeździe z Lisami, ale do tego jeszcze mnóstwo czasu. Dziś można zagrać poważnie z Płockiem. Poważne granie było też z Lubeką, gdzie w sumie od początku Gislasona ekipa dominowała, choć obrona znów spisywała się słabiej. Dziś Płock pewnie trochę porzuca, ale na pewno też i natraci nie mało, bo Jicha i Vujin w formie - 8 i 5 goli w meczu z Lubeką. Można się czaić na jakieś race to 20, bo bramkarze Wisły nie w wybitnej formie, Kwiatkowski czy Lijek na środku obrony radzić sobie z Jichą nie będą. Wiśniewski, jako dwójka w defensywie Vujina nie poblokuje. Jeżeli Kiel zagra na niezłym, bo wcale bardzo dobrze grać nie musi, poziomie, to ten mecz wygra pewnie 6-8 bramkami.
Kiel -5 @2.05 pinn ✅
Over 58 @ 2.1 pinn✅ ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna, Kobiety, Liga Mistrzów
Spotkanie: Larvik IL (NOR) - Gyori Audi ETO (HUN)
Typ: Gyori ETO
Kurs: 1,65
bwin
Na dzisiaj zaplanowano jeden mecz kobiecej Ligi Mistrzów w piłce ręcznej. Norweski Larvik podejmie na swojej hali węgierski Gyoer ETO. Ja faworyta tej potyczki upatruje w zespole gości. Są one zdecydowanie najlepszym zespołem światowym. Co prawda w ostatnim grupowym spotkaniu zremisowały na swoim obiekcie z ZRK Buducnost 23-23. Zlekceważyły chyba rywalki które to do przerwy wygrywały czterema punktami lecz druga odsłona należała już do piłkarek z Gyoer. Zawodniczki sukcesywnie odrabiały straty lecz udało się osiągnąć zaledwie remis. ETO ma doskonały skład. W zespole bryluje doskonała norweska atakująca Heidi Loke. Warto wspomnieć też o Anicie Gorbicz, Eduardzie Amorim, Katerinie Bulatovic czy też Alexa Sirian. Rywalki z Norwegii pierwsze grupowe spotkanie tej fazy przegrały ze Słowenkami z Ljubljany. Warte zauważenia jest to że gospodynie grały w tym meczu osłabione a mimo tego piłkarkom z Larvik nie udało się osiągnąć sukcesu w postaci zwycięstwa. Ostatnie spotkania pomiędzy tymi zespołami także przemawiają za Węgierkami. Ostatnie pięć spotkań to tylko jedna wygrana Larvik. Dzisiaj zapowiada się zacięte spotkanie lecz ja zdecydowanie stawiam w nim na sukces gości.
 
M 14

michal777

Użytkownik
Witam ma ktos moze jakies info odnosnie dzisiejszego meczu barca - psg na temat kontuzji , kto dzis nie zagra , dziekuje za odp
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Dunkierka @ 1.41 betsson
Na podstawie poprzedniego tygodnia. Dunkierka u siebie jest mocna, przekonały się o tym Kielce, Płock nie miał łatwo. Porto grało na 100% z Kielcami, zagrało naprawdę ładny mecz, ale to nie wystarczyło. Dunkierka w Płocku grała równe 45 minut, potem Płock odskoczył. Zdarza się. Mecz w sumie o nic, ale dla prestiżu Dunkierka powinna zdobyć 2 punkty, które w rankingu w jakiś sposób się przydadzą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
pablotbg 21

pablotbg

Użytkownik
Witam. Mam pytanie co myślicie o meczu Veszprem z Motorem kursy na Motor w zastraszającym tempie spadają więc coś chyba musi być na rzeczy. Macie jakieś info związane z tym meczem &gt;??
 
Do góry Bottom