>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

1/16 finału Ligi Europejskiej - 20.02.2014

Status
Zamknięty.
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Juventus - Trabzonspor
Juve, które w dramatycznych okolicznościach odpadło z dalszej gry elitarnej Lidze Mistrzów przystępuje dziś do meczu w LE z Trabzonsporem. Wiele mówi się o podejściu ekipy Antonio Conte do tego spotkania. Wiadomo, że LE jest mniej prestiżowa i o wiele mniej można zarobić w niej kasy niż w LM. Jednak wydaje mi się, że Juve podejdzie do tego spotkania poważnie. Odpadli już z krajowego pucharu więc została im na dobrą sprawę tylko liga. Jeden mecz na tydzień to trochę mało, a skoro jest okazja do pogrania również na poziomie to czemu mieliby odpuścić ? Zwłaszcza, że patrząc na obsadę to Juventus jest chyba najmocniejszą ekipą ze wszystkich grających. Jest Tottenham, Benfica, Porto czy Napoli, drużyny które mogą coś zamieszać. Ale to mistrzowie Włoch patrząc na formę, kadrę i możliwości są największym faworytem do końcowego triumfu. Godne uwagi jest to, że Juventus w tym sezonie na swoim stadionie jeszcze nie przegrał. Zagrał 15 spotkań z czego 13 wygrali (m.in. Milan, Napoli, Roma i Inter). Pozostałe 2 spotkania to bardzo bolesne w skutkach remisy z Realem Madryt oraz Galatasarayem po 2:2. Ta statystyka dobitnie pokazuje jak mocni Bianconerri są u siebie. Z kolei Trabzon nie wygrał na wyjeździe 7 ostatnich spotkań, zaliczyli 4 porażki i 3 remisy. Na wyjazdach grają zdecydowanie gorzej niż u siebie choć i na własnym stadionie ostatnio nie zachwycają. Dlatego spodziewam się dziś poważnego podejścia do sprawy przez podopiecznych Conte i pewnego zwycięstwa przed rewanżem w Turcji.
Składy :
Juventus : Buffon ; Caceres, Bonucci, Ogbonna ; Pirlo, Isla, Pogba, Marchisio, Peluso ; Tevez, Osvaldo
Trabzonspor : Kivrak ; Bosingwa, Yumlu, Demir, Keles ; Bourceanu, Adin, Zokora, Colman, Ozer ; Gural
Juventus strzeli powyżej 2,5 gola @ 1,83 ⛔ 2:0
Powyżej 3,5 gola @ 2,20 ⛔ 2:0
Do przerwy/wynik końcowy 1/1 @ 1,45 ✅ 1:0/1:0
Juventus strzeli gola w obydwu połowach @ 1,63
✅
Unibet

FC Porto - Eintracht Frankfurt
Moim zdaniem Smoki to już nie jest ta sama ekipa co w tamtym roku. Uważam, że wpływ na to miała sprzedaż Joao Moutinho oraz Jamesa Rodrigueza do AS Monaco. Pierwszy z nich był świetnym rozgrywającym, jednym z najlepszych na świecie i bardzo ciężko jest go zastąpić. Z kolei Kolumbijczyk mógł grać zarówno na skrzydle jak i za napastnikiem. Szybki, dobry drybling, bardzo dobrze ułożona lewa noga dzięki której bardzo dobrze bił stałe fragmenty gry. Oczywiście to jest nadal klasowa drużyna i drugie miejsce w lidze to przecież żadna katastrofa, ale nie mają już takiej jakości. Jednak warto tu zaznaczyć, że na Estadio do Dragao idzie im bardzo dobrze. Ostatnie spotkanie przegrali pod koniec października z Zenitem w ramach LM. Od tej porażki rozegrali u siebie 11 spotkań z czego 9 wygrali i 2 zremisowali. Co więcej, na te 9 zwycięstw składa się 8 wygranych meczów z rzędu. Poza tym w 7 ostatnich spotkaniach padało więcej niż 2 gole więc w tym kierunku również warto iść. Na podstawie tych spotkań widać, że ekipa z Portugalii jest u siebie bardzo mocna. Po drugiej stronie mamy ekipę Eintrachta Frankfurt, który nie spisuje się w tym sezonie za dobrze zajmując w lidze odległe 12 miejsce. Ostatnie 10 spotkań wyjazdowych to zaledwie 2 zwycięstwa, 1 remis i aż 7 porażek. Na dobrą sprawę liczę na dobrą postawę gospodarzy, którzy narzucą swój styl gry i wypunktują rywala.

FC Porto @ 1,50 ⛔ 2:2
FC Porto powyżej 1,5 gola @ 1,60 ✅ 2:2
Powyżej 2,5 gola @ 1,83 ✅ 2:2
Do przerwy/wynik końcowy 1/1 @ 2,18
⛔ 1:0/2:2
Unibet

Swansea - Napoli
Łabędzie staną dziś przed bardzo trudnym zadaniem, jaki będzie pokonanie Napoli. Swansea po zmianie trenera rozegrała do tej pory trzy spotkania i mają bilans 1-1-1. Po pierwszym meczu i zwycięstwie w derbach Walii 3:0 nad Cardiff były nadzieje, że ekipa z Liberty Stadium znowu zaczną grać lepiej jednak dwa następne spotkania, gdzie padł remis 1:1 ze Stoke oraz porażka 1:3 z Evertonem pokazały, że do dobrej formy jeszcze daleko. Dziś przed własnym stadionie niby powinno być łatwiej choć patrząc na ostatnie 10 spotkań, to Łabędzie wygrali 4 spotkania, 5 przegrali i 1 zremisowali. Tak więc bilans nie powala. Ale jest też pozytywna wiadomość - Swansea strzela gole. Z tych 10 spotkań rozegranych u siebie w 8 przypadkach potrafili trafić do siatki rywala. Jeśli chodzi o 10 ostatnich spotkań rozgrywanych zarówno u siebie jak i na wyjeździe to ten bilans wygląda identycznie. Z kolei Napoli wygrzebało się z lekkiego dołka, podczas którego przegrali dwa spotkania. Z Atalantą 0:3 i z Romą 2:3. Choć trudno to nazwać dołkiem ponieważ to były jedyne dwa spotkania przegrane na 10 ostatnich. Do tego dochodzą 2 remisy i 6 zwycięstw m.in. z Milanem oraz z Romą (rewanż za porażkę 2:3 z Pucharze Włoch). Podopieczni Beniteza mają ogromną siłę rażenia w postaci Higuaina, Hamsika, Callejona, Insigne czy Mertensa. Każdy z nich, z zwłaszcza dwaj pierwsi potrafią w pojedynkę rozstrzygnąć losy spotkania. W tych 10 spotkaniach ekipie ze stadionu San Paolo tylko raz nie udało się pokonać bramkarza rywali. To pokazuje, że w tym meczu najlepszym rozwiązaniem będzie pójście w kierunku goli.
Powyżej 2,5 gola @ 1,98 ⛔ 0:0
Obydwie drużyny zdobędą gola @ 1,73
⛔ 0:0
Unibet
 
P 11

pocios

Użytkownik
Co ma ilość typów do podania? Podaje tylko swoją opinię. Podałem na LM 8, 7 weszło (na 4 mecze) teraz podaje 6 typów na 16 meczy.
ok dobrze nikt Ci tego nie broni ???? po to jest forum ???? ale bądźmy rozsądni. To pierwsze mecze i do tego liga europejska każdy dobrze wie jak drużyny do tego pucharu podchodzą(żeby nie było że wszystkie odpuszczają bo tak nie jest) ale sądzisz że tak łatwo będzie im wszystkim wygrać na wyjeździe?? są jeszcze rewanże i nie sądzę żeby rzucali wszystko na jedną kartę mogą wygrać ok ale równie dobrze mogą zremisować. i dobrze napisałeś to tylko twoja opinia bo argumentacja dla mnie bez szału. I jak jesteś taki pewny swego to co ma liga europejska do 5 miejsca w lidze(chodzi o mecz odessa - lyon) i podaj jakieś argumenty które stoją za Lyon-em. słucham??(bo jak dla mnie z góry widać że mają ten puchar w dup.. i gdzie tu sens na nich stawiać)
 
R 50

radeknic

Użytkownik
ok dobrze nikt Ci tego nie broni ???? po to jest forum ???? ale bądźmy rozsądni. To pierwsze mecze i do tego liga europejska każdy dobrze wie jak drużyny do tego pucharu podchodzą(żeby nie było że wszystkie odpuszczają bo tak nie jest) ale sądzisz że tak łatwo będzie im wszystkim wygrać na wyjeździe?? są jeszcze rewanże i nie sądzę żeby rzucali wszystko na jedną kartę mogą wygrać ok ale równie dobrze mogą zremisować. i dobrze napisałeś to tylko twoja opinia bo argumentacja dla mnie bez szału. I jak jesteś taki pewny swego to co ma liga europejska do 5 miejsca w lidze(chodzi o mecz odessa - lyon) i podaj jakieś argumenty które stoją za Lyon-em. słucham??(bo jak dla mnie z góry widać że mają ten puchar w dup.. i gdzie tu sens na nich stawiać)
Tzn ja od razu pisałem że gram to za drobne bo nie oglądam meczów drużyn do grają w LE, może 2-3 drużyny. Dla mnie Genk, Napoli i Fiorentina to chyba jedne z lepszych typów na dziś. Drużyny grają wysoki poziom.
Dlaczego Lyon ? oglądałem jakieś mecze z pucharu i nie wyszli też 1 składem i ta gra całkiem całkiem wygląda, z lekkim uprzedzeniem jestem do tego meczu. Liga ukraińska to nie wysoki poziom.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Gdybym miał tysiaka to dziś grałbym DNB na Napoli, Swansea płaci do dziś za grę w pucharach czy w lidze czy w LE... oni mają większe problemy jak przejście Napoli, które jest o wiele lepszą ekipą a dwa stabilizacja obu drużyn to niebo a ziemia,trzy Michu nie zagra,cztery w lidze czeka na nich Liverpool na Anfield a sytuacja w tabeli nie jest ciekawa niby 10 miejsce ale do zagrożonego spadkiem zaledwie 4 punkty... walka na Wyspach o utrzymanie równie emocjonująca co o Mistrza czy Top 4!
Osobiście czekam na składy i wtedy zdecyduje czy to ruszać
 
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
Dlaczego Lyon? Oglądałem jakieś mecze z pucharu i nie wyszli też 1 składem i ta gra całkiem całkiem wygląda, z lekkim uprzedzeniem jestem do tego meczu. Liga ukraińska to nie wysoki poziom.
Podobne zdanie mam, ja odpuszczam. Pamiętam jak w meczu z hmm...Betisem? Też zagrali strasznie rezerwowym składem, a tymczasem Betis nawet nie ugrał remisu i Lyon wyszedł zwycięsko z meczu wyjazdowego. Może ten typ na gospodarzy jest ciekawy, ale podpalać się nie ma co. Bo kto wie czy nie będzie tu remisu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
rodd 136

rodd

Użytkownik
Co sadzicie Panowie o typie na Porto? Ja mysle ,ze godny uwagi..u siebie zadko przegrywaja, a Frankfurt w tym sezonie wyglada mocnoo przecietni. Kurs jak dla mnie zadowalajacy..ma ktos jakas garsc tresciwszych informacji o tym spotkaniu ? ;)
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Piłka nożna, Liga Europy
Ajax - Salzburg
Gol w pierwszych 10 minutach meczu?
TAK
5.00
Bet365

Dzisiaj o 21.05 w 1/16 Ligi Europy zmierzy się ze sobą Ajax Amsterdam i Salzburg. Gospodarze z Holandii do LE trafili zajmując 3 miejsce w rozgrywkach grupowych Ligi Mistrzów. Salzburg w swojej grupie LE zajął 1 miejsce. Mój typ na ten pojedynek to gol w pierwszych 10 minutach meczu. Po pierwsze zagrają dwie równorzędne ekipy. Zarówno Ajax jak i Salzburg są ofensywnie nastawionymi drużynami, które zdobywają mnóstwo goli. Tak więc zarówno Ajax jak i Salzburg są w stanie strzelić gola już w pierwszych minutach meczu. Jeśli chodzi o gospodarzy to biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki w tym sezonie to strzelili 8 goli w pierwszych 10 minutach meczu. Ekipa z Austrii ma na swoim koncie aż 10 goli w pierwszych minutach meczu (Liga, Puchar Austrii i Liga Europy). Liczę na to, że od pierwszego gwizdka zarówno gospodarze jak i goście zagrają ofensywnie i jedna ze stworzonych sytuacji znajdzie drogę do bramki. Mój typ to gol w pierwszych 10 minutach tego meczu.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Co sadzicie Panowie o typie na Porto? Ja mysle ,ze godny uwagi..u siebie zadko przegrywaja, a Frankfurt w tym sezonie wyglada mocnoo przecietni. Kurs jak dla mnie zadowalajacy..ma ktos jakas garsc tresciwszych informacji o tym spotkaniu ? ;)
W Porto ostatnio nie dzieje się najlepiej. Na początek polecam przeczytać np to -&gt; http://www.radiobrazylia.pl/que-pasa-fc-porto/
Porto się męczy, kilku ważnych piłkarzy odeszło, trener się gubi, nie stawia na młodych zdolnych, jak Kelvina którego całkowicie nie wiedzieć dlaczego odsunął od kadry meczowej. Poza tym Porto męczy się ze słabymi rywalami w liga zon sagres. Wrócił Quaresma co prawda, ale on nie pamiętam kiedy grał poważnie w piłkę bo ostatnio rozmieniał się na drobne... czy się odbuduje w Porto ? Chciałbym bo miałem słabość do tego piłkarza kilka lat temu, jego triki, zewnętrzne podbicie, krzyżaki i ta jego niekonwencjonalność, bajka! Ale nieudane przygody w Chelsea czy Interze, musi się odbudować i to znacznie, a to mu zajmie trochę czasu.
Nie mówię czy wygrają dziś czy nie, wg mnie są wiadomo faworytem, Eintracht jednak nie gra tak pzreciętnie jak twierdzisz, ale wszystko zweryfikuje boisko. Wg mnie Porto wymęczy 1:0 /2:0. Ale będe na LIVE polował na ten mecz.
Pozdr
 
J 99

jan_kulczyk

Użytkownik
Chornomorets walczył, miał więcej okazji do zdobycia gola, ale nic z tego 0:0.
Jak na razie najlepszym typem na dziś była Valencia ;)
No, ale jeszcze parę meczy jest... Także może teraz Napoli 2DNB?
Swansea bez kluczowego napastnika. Ktoś wie jakie jest nastawienie drużyny Swansea do dzisiejszego meczu w LE? Bo o nastrojach coś czytałem;)
 
D 0

drzmar

Użytkownik
Witam wszystkich graczy:) troche poczytalem wasze posty przed LE i niektore naprawde niezle analizy widac ze w tym siedzicie postanowilem sie wiec zarejestrowac. Jak zawsze bez niespodzianek sie nie obylo w koncu to LE. Widac ze druzyny z czolowki ida na rewanze tottenham, napoli, lyon o ktorym mowa juz byla, itp. To sa wlasnie te pierwsze mecze i to jeszcze gdy faworyci graja na wyjezdzie w rewanzach bedzie juz tak jak powinno w tych spotkaniach genk, napoli, tottenham, benfica, szachtar i rybin to sa pewne jedynki i porto na wyjdzdzie reszta mimo wszystko pod znakiem zapytanie no moze i sewilla jeszcze ale maribor moze ich ukasicdlatego dzien dzisiejszy bez setki na ten mecz.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
1/16 finału Ligi Europejskiej - rewanże - 27.02.2014
Szachtar - Plzen over 2,5 1,87 bwin
Widziałem wszystko co działo się wczoraj w LE i dla mnie ten mecz był najlepszy.
Obie ekipy stworzyły sobie sporo bramkowych okazji i to, że nie padło więcej niż 2 bramki,
mnie nie zdenerwoało, bo miałem over ale tylko live.
Widziałem spotkania obu ekip również w LM, Plzen na wyjazdach kręcił overki,
potrafił strzelić bramki MC, więc i tu coś zdobędzie, widzę nawet super kurs na BTS aktualnie.
Szachtar zremisował 0-0 z Bayerem, ale tu goście muszą zagrać otwarcie,
bo mają cel odrobić to co stracili u siebie.
Dla mnie to ten mecz warto będzie obejrzeć w całości za tydzień i tam zagrać over
,
nawet Wojcirej go nie utopi haha
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom