>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Kolarstwo 2014 - Pozostałe Toury

Status
Zamknięty.
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Tour of Oman 2014​


Jeździmy tam gdzie ciepło, a Oman wydaje się ciekawszym wyścigiem niż Katar bo w Omanie jedzie cała ekipa włącznie z najlepszymi góralami - Frooms,Purito,Nibali,Pozzozivo,Kreuziger,Gesink. Mamy 6. etapów, dla każdego się coś znajdzie - płaskie etapy dla Greipela,Boonena,Kristoffa,Bouhanniego, później może coś dla Sagana,Purito,Gilberta, zaś wisienka na torcie jest podjazd piątego etapu na Jabal Al Akhdhar (5,7 km - 10,5 %) gdzie będzie się działo.

Oferta już jest na Bet365, liczę, że włączy się też Pinnacle, może Unibet.

Zapraszam do dyskusji.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
H2H 1. etap

Tom Boonen - Daniele Bennati | 1 - 2,10 (Bet365)✅

Jeszcze parę h temu to Boonen był faworytem według bukmacherów, ale to się zmieniło, ale dla mnie to bez znaczenia.Stawką małą zagram na Belga.Oby dwaj fajnie się prezentowali w Katarze, w dodatku Tom wysokie miejsce w generalce, zwyciężył dwa etapy, dwa razy był wysoko.Widać, że na starcie sezonu fajna forma z resztą w Katarze zawsze lubił jeździć (22. razy wygrywał tam etapy).Teraz Oman, klimat trochę podobny więc i liczę, że forma nadal będzie wysoka.Co prawda w Omanie aż tak dobrze nie jeździł jak w Katarze, ale uważam, że szanse na zwycięstwo z Włochem ma.Z tego co można zaobserwować to na kresce nie ma wielkiej różnicy między nimi, a w zespole Bennatiego jest jeszcze kilku kolarzy, którzy mogą zafiniszować.Tinkoff w zapasie ma jeszcze Morkova,Breschela, którzy potrafią szybko zafiniszować więc niekoniecznie Bennati musi byc wyborem jedne w razie jakichś problemów.Dla mnie delikatnym faworytem jest Belg więc zagram w jego stronę po fajnym kursie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Czekałem aż Unibet wystawi ofertę a u nich cisza. Chyba zaślepieni IO i na kolarstwo nie mają czasu, a szkoda bo fajny wyścig jedzie w Omanie i praktycznie nie ma co grać.
Jeśli chodzi o generalkę grałbym ALL IN przeciwko Nibalemu obojętnie z kim dlatego że 20 lutego, wybranka Włocha będzie rodziła na porodówce. Wiadomo gdzie myślami będzie rekin. Mówi się nawet o tym że się wycofa przed Zieloną Górą. No ale takiej pary nie uświadczymy w B365. Mocną nogę w TDU miał zwycięzca z 2011 roku wyścigu w Omanie - Robert Gesink. Do tego Uran zapowiada mocną nogę, moim czarnym koniem jest Pozzovivo ma mu kto grać na drugi fortepian i może się urwać na 5 etapie. Faworytem Koksiarz Froome pewnie jak przyjdzie co do czego to zdemoluje rywali.
Jutrzejszy etap typowy dla sprinterów. Mocno zawyżony kurs na Sagana @9,00 B365 Poza tym Bouhanni i Greipel to najszybsi zawodnicy w stawce. Do tego Bonnen w Katarze wyglądał rewelacyjnie. Szybki w lutym jest Markus i Bennett i ich upatruję na czarnego konia w jutrzejszym etapie. Kursy odpowiednio @21,00 Bet365 i @41,00 Bet365.Z H2H na etap może spróbowałbym na Impeya z Roelandtsem po @1,75 też b365
///pewne info, że rodzi 20.02 ???? ?
#ginekolog

????
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Od jutra ruszają również dwa inne wyścigi. Pojawiła się na nie oferta więc wypada coś zagrać bo im mniejsza ranga zawodów tym traderzy mniej ogarniają sprawę.
Pierwszy z prezentowanych wyścigów to Volta ao Algarve:
Volta ao Algarve 2014 (2.1)
Stage: 1 - 19 February : Faro - Albufeira, 160.00 km
Stage: 2 - 20 February : Lagoa - Monchique, 196.00 km
Stage: 3 - 21 February : Vila de Bispo - Sagres ITT, 13.60 km
Stage: 4 - 22 February : Almodôvar - Alto do Malhăo, 164.50 km
Stage: 5 - 23 February : Tavira - Vilamoura, 155.80 km
Kolejny to wyścig w Andaluzji:
Vuelta a Andalucia Ruta Ciclista Del Sol 2014 (2.1)
Prologue - 19 February : Almeria ITT, 7.30 km
Stage: 1 - 20 February : Vélez Malaga - Jaén, 186.80 km
Stage: 2 - 21 February : La Guardia de Jaén - Cabra, 197.10 km
Stage: 3 - 22 February : Sanlúcar La Mayor - Sevilla, 182.70 km
Stage: 4 - 23 February : Ubrique - Fuengirola, 159.80 km

Cisza w temacie, zdaje się że pozostaję osamotniony na polu bitwy...
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Volta ao Algarve Jak co roku wyścig przyciąga dobrych kolarzy. W tym roku na starcie stanie najlepszy kolarz Alberto Contador. Dwukrotny zwycięzca wyścigu w Portugalii i w tym pewnie jest wymieniany w gronie faworytów jednakże sam mówi że ten wyścig jest &quot;testowy&quot;. Na starcie stanie również Mistrz Świata Rui Costa oraz zwycięzca ubiegłorocznej Vuelty a Espania - Chris Horner. Tytułu broni Tony Martin i dzięki czasówce w tym roku również jest faworytem, ale nie dla mnie. Czarnym koniem wyścigu może okazać się Castroviejo. Polaków może nie Polaków, Omegę Pharma reprezentuje Michał Kwiatkowski i on też jest w gronie faworytów ze względu na czasówkę.

Klasyfikacja generalna:
Simon Spilak - Jonathan Castroviejo 2 @ 2,45 Unibet
⛔
Gram na Hiszpana ponieważ Movistar jedzie na niego w tym wyścigu. Wystawiony z #1 w drużynie oznaczać może tylko jedno stawiamy na Hiszpana. Do tego czasówka w której pojedzie pewnie bardzo dobrze. W tym wyścigu nie ma wzniesień gdzie można ujechać Castroviejo. Spilak z Katiuszy nie jedzie z #1 więc Rosjanie chyba na kogoś innego stawiają. W czasówce trochę straci do Hiszpana także czuję value w tym typie. Castroviejo w ubiegłym roku zakończył wyścig na 5 miejscu.

Etap 1:
Mark Cavendish - Arnaud Demare 2 @ 2,70 Unibet
✅ 96-7
Co ja widzę? Przecież Mark jest w piknikowej formie, tzn był w Argentynie a także w Dubaju. Nie sądzę że poprawi dyspozycję w ciągu tygodnia. Mark wiadomo na co się szykuje i on po prostu nie może być w najwyższej formie bo nie utrzymałby jej do TdF. Poza tym jeszcze kilka kg nadwagi i Marka. Dodatkowo jest w składzie Renshaw i to na niego bym pojechał bo na razie jest lepszy. Druga sprawa jest taka że profil jutrzejszej trasy jest taki że Marka może nie być w głównej grupie bo się ujedzie. Demare przeciwnie jest w formie w Katarze ogrywał Greipela więc wiemy co jest grane. Ma Soupe do rozprowadzenia także jeśli dojdzie do sprinterskiego finiszu to wygra albo on albo Sascha Modolo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
michalchojnice 742

michalchojnice

Użytkownik
1 etap:
Zwycięzca - Sasha Modolo
@14 Unibet ✅

Dlaczego akurat Sasha? Odpowiedzi jest parę. Po pierwsze niezła forma w tym sezonie. Wygrywał Trofeo Ses Salines oraz Trofeo Palma, a na kolejnym klasyku był czwarty. Po drugie jak wspominał dawid.400 w Volcie nie będzie wielu tuzów sprintu, a Cavendish dopiero wchodzi w rytm i nie wiadomo co będzie prezentował na Półwyspie. Może wszystkich zjeść, a może... Właśnie. Tutaj pojawia się pytanie kto oprócz Marka może powalczyć. Mogą to być Demare czy właśnie Modolo. Kursiwo tłuste, więc grać można lekką stawką rekreacyjną.
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Vuelta a Andalucia Ruta Ciclista Del Sol 2014
W Andaluzji mamy jeszcze lepszą obsadę. Jest ubiegłoroczny zwycięzca Alejandro Valverde. Nie ma co tutaj ukrywać dla mnie jest także faworytem do wygrania i w tym roku. Na starcie pojawi się Wiggins i Porte z Team Sky. Mamy również Fuglsanga, Molleme, Lu Lu Sancheza i innych wielkich zawodników.

Etap 1:
Alejando Valverde - Bradley Wiggins 1 @ 2,50 Bet365 ✅ 1-6

Jest value bo Brytyjczyk nie czuje się w krótkich czasówkach, tutaj prolog ma tylko 7 km, zdecydują sekundy a Valverde też potrafi jeździć. W ubiegłym roku wygrał Prolog w Andaluzji. Cały Movistar w tym roku mocno pracował w tunelu aerodynamicznym także na ITT czy też na TTT będą zawsze mocni.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
michalchojnice 742

michalchojnice

Użytkownik
1 etap:
Zwycięzca - Sasha Modolo
@14 Unibet
Dlaczego akurat Sasha? Odpowiedzi jest parę. Po pierwsze niezła forma w tym sezonie. Wygrywał Trofeo Ses Salines oraz Trofeo Palma, a na kolejnym klasyku był czwarty. Po drugie jak wspominał dawid.400 w Volcie nie będzie wielu tuzów sprintu, a Cavendish dopiero wchodzi w rytm i nie wiadomo co będzie prezentował na Półwyspie. Może wszystkich zjeść, a może... Właśnie. Tutaj pojawia się pytanie kto oprócz Marka może powalczyć. Mogą to być Demare czy właśnie Modolo. Kursiwo tłuste, więc grać można lekką stawką rekreacyjną.
✅✅✅
Bende go zjadł ????
Wyniki 1. etapu Volta ao Algarve 2014 (2.1), Faro – Albufeira (160 km):
1. Sacha Modolo (Lampre-Merida) 3:51:46
2. Rui Costa (Lampre-Merida)
3. Alessandro Petacchi (Omega Pharma-Quick Step)
4. Bryan Coquard (Team Europcar)
5. Danilo Napolitano (Wanty-Groupe Gobert)
6. Arnaud Demare (FDJ.fr)
7. Edgar Pinto (LA Aluminios - Antarte)
8. Daniel Schorn (Team NetApp-Endura)
9. Alexey Tsatevitch (Katusha)
10. Juan Jose Lobato (Movistar Team)
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
michalchojnice 742

michalchojnice

Użytkownik
Volta ao Algarve

No to jedziemy z drugim etapem. Tym razem nie stawiam na zwycięzcę etapu, bo zbyt wielu chętnych. Jest za to perełka w H2H:

Tony Martin - Jonathan Castroviejo 2 - 2.12 Unibet ✅

Wg mnie jest to etap bardziej dla hiszpańskiego zawodnika. Martin nastawia się głównie na czasówkę. Zresztą rok temu wygrał ją i cały wyścig. Na 1 etapie przyjechali blisko siebie. Mam takie przeczucie, że zawodnik Movistaru jutro przyjedzie wyżej od &#39;Mesjasza&#39;.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
niewiemnajaki 158K

niewiemnajaki

Znawca - NBA


Tour of Oman - Zwycięzca 3 etapu - Peter Sagan @ 2.35 bet365 ⛔⛔

Myślę, że Sagan nie będzie miał większych problemów z wygraniem tego etapu, jednak jak wiadomo wiele w kolarstwie się może zdarzyć. Lekkie pagórki na końcówce etapu na pewno nie przeszkodzą mu w tym.

Volta ao Algarve - Etap 2 - H2H
Michał Kwiatkowski - Alberto Contador 2 @ 2.70 Unibet
⛔⛔

Dla Hiszpana to pierwszy wyścig w tym sezonie, jak sam mówi czuje się dobrze przygotowany do sezonu i jest zmotywowany do tego aby osiągnąć więcej zwycięstw niż w poprzednim sezonie. Jego &quot;przeciwnikiem&quot; w tej parze jest Nasz rodak, który wygrał ostatnio Trofeo Serra de Tramuntana - wyścig, który może mało mówić, jednak obsada była całkiem niezła. Ja jednak postawię na Hiszpana, z lekkiej sympatii do niego, a poza tym na Polaku parę razy się już na Michale zawiodłem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Wyścig w Omanie odpuszczam bo oferta bardzo słaba a za razem trudna to obstawiania. Tak jak kolega wyżej pisze faworytem jest Sagan bo tylko on ze sprinterów dojedzie do finiszu w 1 grupie i nie sposób żeby nie wygrał.

Vuelta a Andalucia Ruta Ciclista Del Sol 2014

Sergio Pardilla - Haimar Zubeldia 2 @ 1,70 Bet365 ✅ 26-13

Uuuuu elegancki bet! Zubeldia w dobrej formie od początku sezonu, w Argentynie gdzie rządził Quintana i Arredondo, gdzie Kolumbijczycy rozrywali grupę doświadczony Haimar przyjeżdżał w czołówce, od tego czasu już trochę minęło i pewnie forma będzie szła jeszcze do góry. Zawodnik Treka dobrze czuje się na takich podjazdach jaki jutro mamy i patrząc jak dobrze pojechał dzisiejszą czasówkę można wywnioskować tylko tyle że chce się tutaj liczyć. Zubeldia w 2011 i 2012 w TOP10 tego wyścigu to jest taka ciekawostka ale pokazuje że na swojej Ziemi potrafi walczyć. Pardilla to jeden z moich ulubionych zawodników ale pewne jest to że na razie nie jest w dobrej formie. Jechał 3 klasyki w tym roku i w każdym wypadał słabo, tracąc po 2-3 minuty nawet do najlepszych. To nie jego czas na dobry wynik według mnie.


Volta ao Algarve

Tony Martin - Jonathan Castroviejo 2 @ 2,40 Unibet ✅ 84-9

Uważam podobnie jak Michał, z tym że teraz mamy jeszcze lepszy kurs. Jak pójdzie gaz pod górę a tak może się stać to Martin jest do odczepienia. Etap jest wymagający i taki Castroviejo na pewno lepiej czuje się na podjazdach. Jest #1 w Movistarze i na takich etapach jest szansa nawet na wygraną bo zafiniszować też potrafi.

Czarny koń 2 etapu - Tiago Machado.
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Zdenek Stybar - Lars Boom | 1 - 1,448 (Pinnacle)✅

Rzadko mi się zdarza tyle ładować w zakład, ale teraz w Zdenka wchodzę za...trochę, prawie pod limit.Nie wiem przede wszystkim dlaczego tak zestawiona została para - Zdenek to fajny kolarz, ktory nie ma problemów z przejechaniem pagórków, ponadto dobrze czuje się na takich finiszach.Rok temu na tym samym etapie był piąty, delikatnie stracił do Sagana.Teraz w tej parze jest zestawiony z Boomem, nie wiedzieć czemu.Boom kojarzy się raczej z krótkimi prologami, szybkimi finiszami, a dziś tutaj to się nie zapowiada.Raczej widzę tak to, że Boom nie dojedzie w głównej grupie, w której będzie z 40 - 50 kolarzy.Holender jak już to walczy na płaskich finiszach, płaskich trasach tutaj na to się nie zanosi.Ponadto CEO Omegi wspominał przed wyścigiem, że płaskie etapy dla Boonena, później coś dla Terprsty i Stybara, a na koniec będzie Uran także wypada wszystko w stronę Zdneka na jutrzejszym etapie.

Warto też się przyjrzeć jutro Gallopinowi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
szymo58 742

szymo58

Użytkownik
To i ja cos dorzuce :razz:
Vuelta a Andalucia Ruta Ciclista Del Sol 2014

Alejandro Valverde - Julian Arredondo 1 @ 1,40 Bet365 ✅✅✅
Hiszpan w swietnej formie na poczatku sezon co potwierdził wczoraj.kolumbijczyk to nowy zawodnik w europejskich wyscigach w 2013 roku wiekszosc wyscigow jakie jezdzil odbywaly sie w Aziji i u siebie w Ameryce Poludniowej, wygral 2 etapy na San Louis pod górke ale jak wszyscy wiemy to wyscig dla miejscowych malo kto z europy tam jedzie na powaznie. na finiszu nawet gdy dojada razem w grópce Valverde szybszy takze typ moze byc tylko jeden
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
szymo58 742

szymo58

Użytkownik
Volta ao Algarve

Kwiatkowski- Contador 1 @ 1,30 Unibet ✅✅✅ swietna jazda Michala

dziwne zestawienie bynajmniej dla mnie czasówka płaska ponoc dosc techniczna Contador nawet nie najgorzej sobie radzi na czasówkach ale z Michalem nie ma szans . to pierwsza jego czasowka w tym roku w górach widac zrobil ogromny proges miejmy nadzieje ze nie kosztem szybkosci czy predkosci rozwijanej za skuterem. jak sam mowi trenowal sporo w zime czasowki wiec jutro powinien byc kilkanascie sekund lepszy od Hiszapana. do Dubla mozna dołozyc Martina z Malorim
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
michalchojnice 742

michalchojnice

Użytkownik
Volta ao Algarve - 3 etap

Coś mi tutaj śmierdzi. Nie wiem jeszcze czy to poniedziałkowa flądra, którą wyrzuciłem za szafę czy może słaba forma Martina??? Niemiec jedzie rekreacyjny wyścig. Po dwóch etapach ma ponad 10 minut straty. Jutro jest czasówka. W normalnej formie opierdzieliłby ją z palcem w tyłku. Mamy jednak luty i warto zadać sobie jedno, zajebiście proste pytanie - czy &quot;Mesjaszowi&quot; będzie chciało się kręcić na maksa przez 14 km??? Trasa czasówki nie jest co prawda wymagająca, ale ma on jednego mocnego rywala. Jest nim Adriano Malori - Włoch, który coraz lepiej radzi sobie w I.T.T. Dodatkową motywacją dla italiano cyclisma jest dobre miejsce w generalce i możliwość jego poprawienia.

Jeżeli ktoś gdzieś ma okazję grać Martin - reszta, to bierzcie bez patrzenia &quot;reszta&quot;. Ja pogram sobie na parę Martin - Malori.

Tony Martin - Adriano Malori 2 @4 Unibet ✅✅✅

Można jeszcze spróbować to:

Chris Horner - Rafał Majka 1 @1.75 Unibet ⛔⛔⛔ 35-25
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Tradycyjnie wyścig w Omanie odpuszczam i czekam tylko na ten jeden etap, na sobotni etap i na wspinaczkę na Zieloną Górę.
Vuelta a Andalucia Ruta Ciclista Del Sol 2014

Bauke Mollema - Ion Izaguirre 2 @ 5,21 Pinnacle ⛔ 7-10 szkoda
To jest kolarstwo i takich kursów nie wolno wystawiać. Może i Mollema wygląda nieco lepiej, to kolarstwo, to tak losowa dyscyplina że wszystko się może zdarzyć. Przede wszystkim jest value w tym typie bo ok @4 też bym pobierał na Hiszpana. Wracając do spraw czysto sportowych. Izaguirre na swojej ziemi jeździ dobrze, dzisiaj przyjechał wysoko, gra na drugi fortepian dla Valverde ale wcale nie jest wykluczone że Alejandro nie zabierze go ze sobą do ostatecznego finiszu. Mollema z Rabofailu musi kiedyś odpaść i strzelnic po to by podtrzymać tradycję. Dzisiaj Mollema przyjechał na 2 miejscu, Ion na 8. Nawet jeśli nie wejdzie to zagrałbym drugi raz ten bet.

Volta ao Algarve Tiago Machado - Wilco Kelderman 1 @ 2,55 Unibet ⛔ 37-9
Zagram na Portugalczyka bo potrafi jeździć krótkie czasówki, do tego jedzie u siebie. W ubiegłym roku obaj zawodnicy byli w mniej więcej w tym samym miejscu jeśli chodzi o przygotowanie i to Machado wygrał &quot;pojedynek&quot; z Keldermanem. Wiclo to specjalista do ITT ale mocno górskich jutro jest lekko pagórkowato ale bardziej trzeba tą czasówkę zaliczyć do płaskich aniżeli do górskich.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Rok temu był drugi za Purtio na tym etapie, ja tam się nie porywam na Froomsa na tym etapie sezonu.

Robert Gesink - Rigoberto Uran | 2 - 1,75 (Bet365)✅

Dobry kurs na to zdarzenie.Uważam, że Uran jutro będzie wysoko, a przede wszystkim przed Gesinkiem.Przede wszystkim myślę, że wiele więcej przemawia za Kolumbijczykiem.W końcu jest w drużynie gdzie jest numerem jeden, w końcu to jadą na niego.Tak będzie dziś, przed wyścigiem mówiono o tym, że Uran dostanie swoje na tym wyścigu i przedsmak mieliśmy wczoraj gdzie był tylko lekko za Saganem, dziś są góry więc jeszcze lepiej dla Urana.Wykazuje się on dobrą jazdą na razie, ma szansę na wygranie wyścigu więc i jutro będzie walczyć.Specjalnie Omega brała Stybara na ten wyścig aby supportował dziś Ribeiro także jakąś pomoc Uran dostanie.Tym bardziej jest to fajna para z Gesinkiem po którym można się wszystkiego spodziewać - może pojechać dobrze,może strzelić w pewnym momencie, może wywrocić się na prostym zakręcie - taki jest Robert.Ponadto uważam po prostu, że jest słabszym kolarzem od Urana, który nawet jeśli dojdzie do wspólnego finiszu to na mecie zapewne będzie szybszy co nieraz udowadniał.Świetny kurs, aż żal nie brać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Słabiuteńka w tym roku obsada Criterium International. Niby Peraud faworytem, ale takie kursy to kabaret, lepiej na jakieś dogi zapolować.
Na 1 etap:
Bouhanni wygra 1.9 ✅ - poza Nacerem to brak tu topowych sprinterów. Duque czy Simon to jest nie ta prędkość. O ile nie zawali on lub jego ekipa, to powinien zgarnąć etap otwarcia.
///dopisz bukmachera Dawej.K
Jak podaję, to tylko Pinnacle ;p - DW
✅ 2 etap: Dumoulin wygra - koło 1.7 przed chwilą grałem(teraz mi strona Pinnca nie działa i nie pamiętam ;d). Prologi są mocną stroną Holendra, niedawno na TA przegrał tylko z samą czołówką. Dennis to wielka niewiadoma, nie ścigał się od stycznia, a przed rokiem długo wchodził w sezon. Powinien sobie poradzić. Larsson - to już nie te lata, a poza tym nie ma asów od TT.
 
Otrzymane punkty reputacji: +43
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Criterium International Etap 2 - ITT

Rafał Majka - Frank Schleck 1 @ 1,645 Pinnacle
✅ 19-25
Powiem tak nie jest to nie wiadomo jaka pewka ale gram mocno, czasami tak bywa. Rafał miał jechać Katalonię jednak na Tirreno miał wypadek i doznał urazu łokcia, teraz już jest z jego zdrowiem wszystko w porządku i sam Rafał ma duże aspiracje na ten wyścig. Na moje oko to nawet realna szansa na TOP3. Ale wracając do typu, Rafał mocno poprawił jazdę na czas, czego dowodem są ubiegłoroczne wyniki w ITT chociażby w Tour de Pologne czy na Vuelcie czy też w prologu w Szwajcarii. Schleck i czasówka to się po prostu wyklucza, Franek jeździ czasówki na poziomie 100 miejsca, Majka do TOP30 może wejść. Etap o tyle ważny że nie można za dużo stracić w ITT jeśli się myśli o generalce a Rafał i Saxo Tinkoff myślą.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom