>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wpłaty/ Wypłaty pieniędzy

M 0

marcin1982

Użytkownik
ja tez mam problem - u mnie weryfikacja trwa już 1. MIESIĄCA. Zweryfikowałem adres, dane osobowe. Problem jest z płatnością. Proszą mnie o przesłanie ostatniego przelewu przesyłam i milczenie, wysyłam jeszcze raz i milczenie itp. Wysłałem generalnie już chyba ze 5 razy i ze 2 razy mi odpowiedzieli &quot;Dziękujemy za przesłanie dokumentów. Niestety nie są one wystarczające do pełnego przeprowadzenia procesu weryfikacji tożsamości.&quot; i nie wiem, o co chodzi bo wysyłam to o co proszą. Prosiłem żeby mi odpisali co Est nie tak – i milczą. Również pisze na obsługi polskiej, angielskiej, live chat nie działa i NIC NIE ODPISUJĄ. Nie wiem czy porostu maja taką słabą obsługę czy robią to z premedytacją i jest jakieś drugie dno. Rozumiem, że konto należy zweryfikować, ale jak się o co coś pyta to można COKOLWIEK odpisać. Lekceważą klientów
 
M 0

marcin1982

Użytkownik
ok zwracam część dobrego imienia Tobeta. Chodziło o przesłanie skanu z moneybookers. Ale że 1, 5 miesiąca do nich pisałem i nic nie odpisywali dalej twierdze, że żenada. No ale najważniejsze konto zweryfikowane pozytywnie.
Dzięki za pomoc
 
josef39 1,3K

josef39

Użytkownik
Tobet wypłacił mi właśnie na Skrilla w ciągu 10-ciu minut od zlecenia.Jest dość późny wieczór także jestem naprawdę zaskoczony , oczywiście mile.
 
O 16

odlin

Użytkownik
Witam
Mam pytanie

Grałem już u różnych bukmacherów, w tobet jeszcze nie. Wszystkie wypłaty u innych buków zawsze docierały do mnie bez problemu.

Wpłacałem poprzez kartę debetową. Następnie przesłałem im skan dowodu (przód i tył). A wypłatę zleciłem na konto bankowe, bo przy opcji wypłat, przy karcie debetowej nie dało się nic ustawić do wypłaty. jest tam tylko taka informacja.

&quot;Note: You need to have at least one registered card with which you have made a successful deposit in order to withdraw funds on that card. To activate one time cards which have already been used, you may re-register them on the credit card deposit page or contact [COLOR=rgb(0, 102, 204)]suppor[/COLOR]t citing the last four digits of the card, in order to instruct us to activate a secure link to your card information held with our service provider.&quot;

Zatem tak jak jest wskazane wyżej, zarejestrowałem kartę debetową tam gdzie chcieli, a przy opcji wypłaty dalej nie można było ustawić karty debetowej.

1.Czy wypłata na konto bankowe zatem powinna przejść bez problemu?
2.Czy skan dowodu osobistego tak jak u innych buków im wystarczy?
 
W 0

wieczor07

Użytkownik
Witam,
mam problem z wypłatą pieniędzy na tobecie. Weryfikacji jeszcze nie przeszedłem, ale gdy klikam w weryfikacje to wyskakuje, że żadne dokumenty nie są wymagane.
Po zleceniu wypłaty (50 zł) mija dzień i zawsze dostaje taką wiadomość:
Payout Denied - Missing Bank Details
Dear Łukasz,
You have requested a payout on 2013-08-02 14:38 CET in amount 50.00 PLN, and as you have not provided us with your full bank details, your payout request has been cancelled.
We kindly ask you to make a new payout request with your correct bank details.
As you may know, a regular bank transfer takes 1-3 banking days from the moment your request has been processed.
Please remember some general rules, while you are requesting payout from Tobet.
* Minimum amount for payout is 30 PLN, 8500 HUF, 120 RON, and the equivalents in EUR. 60 EUR for all other countries.
* If you have deposited funds viaa particular payment method then - you must withdraw those funds via that same payment method where possible/applicable.
If you have any questions, our Support team is ready and willing to answer your questions via e-mail support and LiveChat.
Best regards
Tea m Tobet&lt; /p&gt;
Konto zarejestrowałem, podałem kod IBAN i SWIFT.
Proszę o pomoc.
 
O 0

orestr

Użytkownik
Dawno temu korzystałem z konta na Tobet. Dzisiaj przypomniałem sobie o pieniądzach, których nigdy nie wypłaciłem, wchodzę na stronę, a tam wita mnie informacja, że bukmacher został zamknięty :/ Co się stało z moją kasą?
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Dawno temu korzystałem z konta na Tobet. Dzisiaj przypomniałem sobie o pieniądzach, których nigdy nie wypłaciłem, wchodzę na stronę, a tam wita mnie informacja, że bukmacher został zamknięty :/ Co się stało z moją kasą?
Jedynie co moge odeslac do supportu [email protected] albo [email protected]
Ewentualnie napisz na czat betsafe te same osoby pracowaly dla tobetu wiec moze cos pomoga.....
 
Do góry Bottom