>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Soczi 2014 - Skoki Narciarskie

zilzil 21,1K

zilzil

Użytkownik
mysle ze linia z fortuny ten sam zawodnik zdobedzie 2 medale na normalnej i duzej nie liczac druzynowki jest ok co prawda 1,3 ale do tasmy polecam jak ktos odpali z forma to wiekszego znaczenia niema jaka skocznia.
I to jest typ, który gorąco polecam. Kurs mały ale lokata 30% na nieco ponad tydzień, biorę w ciemno.
Z ciekawości spojrzałem w historię igrzysk i odkąd igrzyska rozgrywane są na 2 skoczniach (duża i normalna) to na 13 takich imprez, tylko 3 razy nie powtórzył się medalista. Co ciekawe ostatni raz taka sytuacja miała miejsce bodajże w 1980 roku w Lake Placid. Od tego czasu co 4 lata minimum jeden zawodnik zdobywał 2 indywidualne medale olimpijskie.

Patrząc na faworytów tegorocznej imprezy to możemy spokojnie powiedzieć, że Stoch, Prevc, Schlierenzauer, Bardal czy nieobliczalny Ammann może być takim podwójnym medalistą.
 
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
Willingen to nie przypadek, tam ze swojej najlepszej strony pokazali się zawodnicy którzy staną w szrankach o medale i nie są to słowa rzucane na wiatr.
Warto patrzeć na wyniki z Willingen, skocznia w Soczi jest do niej podobna.
Schlirenzauer w Dubaju raczej formy nie budował na skoczni, Morgernstern - waleczny i dzielny chłopak ale po 2 crash testach zeskoków w tym jeden na mamucie powiem szczerze że dziesiątka jak najbardziej ale podium to bajka.
Ale tu akurat mnie rozbawiłeś. Nie widziałeś Schlierenzauera na skoczni od chyba 2-3 tygodni, nie masz zielonego pojęcia o tym w jakiej jest dyspozycji, i na co go stać. Ale już stawiasz (przynajmniej tak mi się wydaje) że w dobrej formie to on nie jest. Dla Gregora te Igrzyska to cel numer jeden, może nawet najważniejsze zawody w jego karierze. To samo jeśli chodzi o Morgensterna, też nie widzieliśmy ani jednego skoku a zakładasz Bóg wie co, przypomnę że po upadku w Neustadt, wrócił i od razu wygrał na Kulm, chociaż jak każdy wie, lotnikiem nie jest.
Freund pokazał się z dobrej strony u siebie, ale po co wróżyć z fusów. Przypomnę że niektórzy napalali się na zwycięstwo w generalce TCS, Kamila Stocha. Jak to wszystko wyszło każdy doskonale wie. Odradzam każdemu granie czegoś przed spojrzeniem kto jak prezentuje się na skoczni. A okazje do tego już będziemy mieć za 40 min.
I to jest typ, który gorąco polecam. Kurs mały ale lokata 30% na nieco ponad tydzień.
Sorry...ale jakie 30%? A podatek? Typ zdecydowanie nie opłacalny jak na ten kurs.
 
michaju 21

michaju

Użytkownik
Skoki narciarskie kobiet - Skocznia normalna
Sarah Hendrickson TOP 3 @ 4,00 WH ⛔

Mistrzyni Świata wraca po kontuzji. Wielka niewiadoma. Unibet ma tylko 1,45 na jej podium. Więcej o jej formie dowiemy się po treningach, co z pewnością przyczyni się do zmiany kursu. Miejmy nadzieję, że value będzie jeszcze większe niż teraz.
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Krótka piłka - prawie wszyscy bukmacherzy zamknęli rynki na czas treningów,niektórzy je otworzą może dopiero po kwali,sportingbet ma otwarty rynek na zwycięzce ,kilku skoczków skakało dobrze,kilku nie skakało,Kamil bardzo dobrze,nie tylk odległościowo ,ale też i stylowo,ergo gdy powrócą kursy u innych buków na jego win na pewno nie będzie już 4,00 które jest teraz w sportingbet.
Jeśli ktoś chce grać zwycięstwo Kamila to lepszego kursu już na HS106 nie będzie.
E: No jednak wcale tak bardzo nie pospadały w SB jest teraz 3,75 a w bet365 jednak jest 4,00,niemniej spora różnica pomiędzy kolejnymi bo to już jest @7,00,jak dla mnie dziwnie,bo w PŚ wystarczyło,że ktoś w jednym treningu dobrze skoczył i już był na niego kurs 2,5.
Zastanawiałem się co się dzieje z Takeuchim moim cichym faworytem na TCS,i on moim zdaniem namiesza,ale dużo może być na styk,oby nie zadecydowały przeliczniki za wiatr.
@down w SB Taku jest po 51 ????
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Sześć treningów za nami, tak więc możemy już spokojnie zacząć analizować, formę poszczególnych zawodników na obiektach w Soczi.
Deschwanden – Koudelka @ 1 @ 1,55 Betsson ⛔
Jak dla mnie jedna z pewniejszych par sobotniego konkursu. Szwajcar świetnie prezentuje się tu podczas treningów. Patrząc przez pryzmat całego sezonu i aktualnej formy Gregor powinien Czecha „połknąć”. Roman po kontuzji skacze fatalnie czego najlepszym odzwierciedleniem jest ilość zdobytych punktów w Pucharze Świata = 0. Podczas treningów Czech skakał tutaj mocno w kratkę przeplatając słabe skoki przyzwoitymi. Szwajcar na równym, stabilnym poziomie. Tutaj wszystko przemawia za Deschwandenem

Ammann – Diethart @ 2 @ 1,44 WilliamHill ✅
Oj posypał się nam Simon przed tymi Igrzyskami. Już tydzień temu pokazał, że brak regularnych startów to nie jest dobry pomysł i tu w Soczi prezentuje się póki co bardzo przeciętnie. Wiem, że to głupota stawiać pieniążki przeciwko czterokrotnemu złotemu medaliście IO, ale ten Ammann to już nie ten sam zawodnik co chociażby w ubiegłym sezonie. WilliamHill dał tutaj bardzo mocnego przeciwnika w postaci młodego Austriaka. Jeszcze przed IO wstrzymałbym się z tym typem, ale teraz jestem już w 100% pewny, że Thomas znajduje się w zdecydowanie lepszej formie aniżeli Szwajcar. Każda próba treningowa na korzyść Dietharta, który nie tylko dysponuje lepszym wybiciem co na takich małych skoczniach jest bardzo istotne, ale i techniką lotu z naciskiem na lądowanie dzięki czemu zyskuje noty wyższe od Simona.

Bardal – Morgenstern @ 1 @ 1,78 Betsson
✅
Tak jak można mówić, że Ammannowi przerwa w konkursach zaszkodziła tak Bardalowi chyba pomogła. Wczoraj skoki Bardala na bardzo dobrym poziomie, w każdej sesji treningowej plasował się wyżej od Thomasa. Ja wiem, że Morgenstern to klasa światowa, ale ostatnia kontuzja i przerwa w treningach dają o sobie znać. Skoki dobre, podobne do tych Norwega, ale jednak czegoś ciągle tu brakuje. Poza tym Norweg to zawodnik, który uwielbia wręcz małe obiekty i tutaj dopatrywałbym się jakiejś szansy nawet walki o podium. W końcu Anders to obrońca tytułu Mistrza Świata z małej skoczni w Predazzo.
Schimizu – Watase @ 1 @ 1,57 Betsson ✅
Reruhi skacze tutaj bardzo dobrze o czym świadczy chociażby wygrana seria treningowa gdzie odpalił 101,5 metra. Schimzu złapał formę już w Sapporo i wszystkie jego kolejne występy (prócz niedzielnego w Willingen gdzie trafił na bardzo złe warunki) można uznać za bardzo dobre. Młody Japończyk z miejsca stał się pewnym punktem reprezentacji Japonii i tutaj liczę na pewny zarobek bo Watase to zawodnik, który skakać potrafi, ale nie powtarzalnie.
Stoch miejsca 1-3 @ 1,70 Betsson ✅
O ile Kamil wczoraj skakał przeciętnie tak dziś już pokazał klasę. Widać, że Polak jest w świetnej dyspozycji i w niedzielę spodziewam się medalu. Wczoraj były lekkie problemu na dojeździe, dziś udało się to naprawić w efekcie czego Kamil wygrał dwie sesje treningowe. Ja tutaj Kamila widzę jako złotego medalistę, ale 1,70 na podium też biorę śmiało. Na takich obiektach niezwykle ważne są punkty za styl, a ten Kamil ma chyba obecnie najlepszy na świecie. Do boju Kamil! ????
Morgenstern – Ammann @ 1 @ 1,45 Unibet ✅
Ponownie typ przeciwko złotemu medaliście IO. Simon pogubił się totalnie, Morgi wraca po groźnie wyglądającym upadku. Na treningach zdecydowanie lepszy Morgi i tutaj niespodzianki być nie może. Austriak zdecydowanie lepiej czuję te skocznie, w efekcie czego odpuścił nawet dzisiejsze skoki treningowe. Szwajcar mocno się męczy i te skoki są dość mocno pasywne co widzieliśmy już w Willingen. Morgi podczas pierwszego treningu skok zepsuł, ale potem dwa skoki w pobliże 100 metra robią już wrażenie. Thomas tę parę wygra ????
Na razie tyle. Jak znajdę coś jeszcze wartego uwagi to dodam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Dzisiaj mała namiastka tego co czeka nas jutro.Kwalifikacje i dla lepszego oglądania proponuje taką tasiemkę za mniejszą stawkę;)
Koudelka vs Colloredo |1| kurs:1,30✅

Włoch bez formy.Romek wraca i myślę,że na małej skoczni powinno być nieźle.Na treningach wyglądał lepiej od Seby i uważam,że w kwalifikacjach to powtórzy.
Fairall vs Frenette |1| kurs:1,30⛔

Amerykański pojedynek.Na treningach Nicolas wyglądał dużo lepiej.Podobnie typuje w kwalifikacjach.Nie są to skoczkowie z czuba,z pewnością ale myślę,że tutaj Fairall osiągnie lepszy wynik.
Muotka vs Nurmsalu |2| kurs:2,50⛔

Estończyk ostatnio pokazał się z dobrej strony w Willingen.Potencjał obu skoczków podobny.Na treningach też nie było między nimi dużej różnicy.Dla mnie kurs na Karela zawyżony,kieruje się w jego stronę.
Kubacki vs Maksimochkin |1| kurs:1,40✅

Mała skocznia,tutaj Kubacki powinien być dobry.Rusek skacze dobrze ale myślę,że Dawidowi rady nie da.W treningach Kubacki prezentował się nieźle.Myślę,że w kwalifikacjach będzie wyżej od Maksimochkina.
Kot vs Tepes |1| kurs:1,27✅
Tepes na małej skoczni nie powinien odegrać dużej roli.Kotowi raczej ta skocznia odpowiada.W treningach Maciek skakał dużo dalej.Na podobny scenariusz liczę w kwalifikacjach.
Bukmacher:STS
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Koudelka - Wank @ 2 @ 1,78 Betsson (kwalifikacje) ✅
Ależ piękny typ znalazłem na dzisiejsze kwalifikacje. Koudelka tutaj skacze mocno w kratkę zresztą jak przez cały sezon. Powrót po kontuzji jest póki co bardzo nieudany i Roman to już nie ten sam zawodnik co w ubiegłych latach. W parze Betsson zestawił go z Wankiem. Niemiec to, taka niespełniona nadzieja niemieckich skoków. Ciągle młody, ale nie ma tej iskry, która pozwoliłaby mu regularnie stawać na podium. Warunki do tego by być jednym z najlepszych ma znakomite, ale póki co stać go jedynie na drugą dziesiątkę. Tutaj póki co Niemiec prezentuje się zdecydowanie lepiej od Czecha. Dla porównania Wank w pierwszych trzech sesjach treningowych oddawał skoki na odległość 96m, 98,5m i 99m przy 82,5m 94m oraz 96m Koudelki. Różnice jak na taki obiekt bardzo duże i tutaj niespodzianki bym się nie doszukiwał. Owszem wczoraj Romek skakał już lepiej, ale to ciągle za mało na Niemca, który w treningach i kwalifikacjach zawsze skacze bardzo dobrze. Koudelka dziś na liście startowej kwalifikacji będzie 7 natomiast Wank 37.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
8 0

8marcin5

Użytkownik
Panowie co sądzicie o parze Ammann-Kot????
Kot może nie wytrzymać presji a Ammann,wiadomo,to stary wyjadacz a kurs na Simona 2.75
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Maciej Kot - Reruhi Shimizu Typ 1 1.83 Bet365✅
Dla Mnie pewniak i w dodatku w moim mniemaniu kurs nieco zawyżony. Obydwaj w treningach spisywali się bardzo dobrze, dzisiejsze skoki w kwalifikacjach to potwierdziły, Japończyk oddał skok na odległość 101,5 m zajmując 3 miejsce, Polak skoczył 3 metry bliżej, jednak w gorszych warunkach, co pozwoliło mu zająć 5 miejsce. Jednak po kwalifikacjach przyznał Maciek, że w ostatniej swojej próbie skakał w gorszym kombinezonie, bo nie było sensu marnować tego startowego, w którym jutro będzie skakał. Pomimo tego uzyskał bardzo dobrą odległość, która pozwoliła mu zająć 5 miejsce w kwalifikacjach. W ogóle Maćkowi skacze się dobrze na małych skoczniach, gdzie zwykle w konkursach zajmował bardzo dobre lokaty. Nie inaczej jest tutaj w Soczi, pomimo tego, iż Japończyk też w dobrej formie i dobre skoki, to za Polakiem przemawia doświadczenie, nie zdziwi Mnie jutro słaba postawa Shimizu, który po prostu może nie wytrzymać presji. Stawiam na lokatę Kota w okolicach 10-15 miejsca, kto wie, może uda się wejść do pierwszej dziesiątki, tak jak zapowiedział w wywiadzie, że 10 to minimum. Trzymam kciuki jutro za całą kadrę, a w tej parze zwycięzcą będzie tylko jedna osoba, a mianowicie Polak.
Stoch Top 3 1.70 Bwin✅ Mamy złoto! ;)
Tutaj tez dla Mnie sprawa jasna. Kamil jest w bardzo dobrej formie, pokazały to ostatnie treningi, gdzie skakał bardzo dobrze. W pierwszym dniu nieco słabiej, jednak dopiero zapoznawał się ze skocznią, na której skacze pierwszy raz. Przed Soczi dwa, pewne, zwycięstwa w Willingen, które nie były dziełem przypadku, a znakomitą dyspozycją Polaka. Jutro warunki na skoczni mają być podobne, więc nie powinny odgrywać głównej roli. Polak w swoim ostatnim skoku podczas kwalifikacji w trudnych warunkach oddał bardzo dobry skok na odległość 99m, gdzie rywale skakali podobnie, lub nieco lepiej w lepszych warunkach. Forma jest, presji raczej nie będzie, więc medal jak dla Mnie pewny. Osobiście liczę na złoto i na pewno pogram czysty win Polaka. Do boju!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
J 12

jacht94

Użytkownik
Hayboeck M. wygra - @ 9,5 ⛔ 5 miejsce, ale i tak uważam że value było ; )

Fortuna

Moim zdaniem po takim kursie warto spróbować pograć to zdarzenie. Widać zarówno po treningach jak i po wygranych przez Austriaka kwalifikacjach że na skoczni normalnej czuje się wyśmienicie i jest w stanie sprawić sensacje i pokusić się o zwycięstwo.

Owszem będzie o nie bardzo ciężko, ale w kursie tym widzę spore value.

Dla mnie odważnych polecam:

Hayboeck M 1-3 3,15 ⛔
Hayboeck M 1-6 1,72 ✅

Także fortuna.

Pozostaje tylko liczyć, że aura się zlituje, bo dzisiaj pod koniec kwalifikacji podmuchy potrafiły dochodzić nawet do 5 m/s, lecz patrząc przez pryzmat reszty treningów skoki zapewne odbywać się będą w dość sprawiedliwych warunkach.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
bez zbędnego kombinowania:

Stoch - Prevc @ 1,35 STS✅

Kamil faworyt do złota, lubi normalne obiekty, ale to i tak nie ma znaczenia, bo najważniejsze, że jest po prostu w formie i wszędzie teraz by skakał tak dobrze (może prócz mamutów). Na przeciwko Prevc, który skacze tu w Sochi na razie bardzo nierówno. On raczej nie ma takich predyspozycji jak Kamil na normalnych obiektach. Fakt jest mistrzem świata z K-95, ale wtedy był w mega formie. Tutaj tej formy może brakować po tych japońskich wojażach. W kwalach po słabiutkim skoku w treningu trochę odpalił i wylądował 1,5 m dalej niż Polak (101,5), ale warto powiedzieć, że wszyscy przed Kamile mieli ok -1,0 pkt, więc wiaterek leciuteńki pod narty, a Kamil już +5 prawie, więc odczuwalny w plecy. Myślę, że Słoweniec zaprezentuje się lepiej niż mogłyby świadczyć o tym skoki treningowe, ale nawiązać walki ze Stochem nie ma szans.

Kot - Ziobro @ 1,40 STS✅

Nie wiem czy Kot złapał formę, bo jest stworzony do normalnych obiektów i prawie zawsze spisuje się na nich bardzo dobrze, co pokazał już w Lillehammer. Faktem jest jednak, że skacze tu na razie bardzo, bardzo dobrze i może być czarnym koniem jutrzejszych zawodów. Top10 spokojnie powinno być, ja nawet po cichu liczę na więcej, a co tam. Ziobro też skacze bardzo poprawie, jednak co skok to najczęściej jest te 1,5-2m straty, jak nie więcej. Powinien w konkursie się zameldować w 2 dziesiątce, więc wg moich przewidywać min. kilka pozycji za Maćkiem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
P 104

pszczolka

Użytkownik
Bet365

Severin Freund v Anders Bardal @1.57⛔
Niemiec jest poważnym kandydatem do medalu. Najdalej skoczył dziś w kwalifikacjach, poza tym w Willingen dwukrotnie był 2-gi. Bardal na treningach i dziś skakał dobrze ale bez jakiegoś błysku. Czwartkowe treningi + dzisiejsze kwali to 3:1 dla Freunda (III trening przegrał o pół metra). Warto zagrać na Niemca będącego w życiowej formie.

Peter Prevc v Noriaki Kasai @1.66✅
Kibicuje samurajowi, ale jednak większe szanse będzie miał on na dużej skoczni, bo taki ma styl skakania. Kasai nieco się oszczędza bo treningi odpuścił, dziś oddał 2 przyzwoite skoki. Słoweniec wręcz przeciwnie skacze tu ile się da i przyzwyczaja się do tej trudnej technicznie skoczni. O ile w czwartek skakał słabo później było już lepiej. Dziś wypadek przy pracy w serii próbnej, ale w kwali skoczył 101,5m i w konkursie będzie groźny.

Janne Ahonen v Rune Velta @1.66✅
Fin kompletnie bez formy 30, 34 i 45 w czwartek, 20, 20 i 30 w piątek. Dziś 30 w próbnej i w kwali 27, skoczył ledwie 89m. Ahonen może mieć jutro problemy z wejściem do drugiej serii. Velta w dobrej firmie nie jest i skacze tu w kratkę na Fina to powinno spokojnie wystarczyć. Jutro będą skakać bezpośrednio po sobie więc w podobnych warunkach pogodowych.
 
G 0

graczz90

Użytkownik
Witam
może ktoś dokładnie przyjrzał sie treningom i kwalifikacjom na skoczni HS106
Zastanawiam się nad pojedynkiem
Morgenstern-Wellinger jak sadzicie kto okaże się lepszy?
Wiadomo Thomas wraca po upadku poważnym,ale Niemiec również nie błyszczy ostatnimi czasy,jeszcze dodam to jest mała skocznia,wiadomo każdy metr ma wpływ na końcowy wynik.
Poniżej podam moich faworytów w pojedynkach:
Stoch K. - Hayboeck M. @ 1.47 STS
Za dużo nie będę się rozpisywał,wiadomo Kamil ma moc tzn jest w dobrej formie,ale mówi o tej skoczni ze nie jest łatwym obiektem,młody Austriak co prawda wygrał kwalifikacje i serie próbna je poprzedzające,ale ma mniejsze doświadczenie i to przemawia na korzyść Polaka
Schlierenzauer G. - Bardal A. @ 1.40 STS
Austriak wraca po długiej przerwie odpoczywał,chciał prawdopodobnie odstresować się przed igrzyskami,ale również poświecił sporo czasu na treningach i przygotowywaniach na IO,napewno łatwo nie odpuści,a Norweg w tym sezonie nie bardzo pokazał swoja forme,wygrał konkurs w Zakopanem wiadomo loteryjny i również dopiero teraz pojawił się na skoczni,bo od tamtego czasu nie stratował w zawodach Pucharu Świata.
 
rimaraf 14,6K

rimaraf

Użytkownik
W ramach informacji, na Betssonie zwycięstwo Kamila stoi po 4.7, a podium 1.85. Znacznie więcej niż u konkurencji.
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Skoki-HS106 M.Kl.koncowa:
Typ: Hayboeck M. ZW ⛔
Kurs: 12,00 WZB MILENIUM
Ja również jestem tego samego stwierdzenia co kolega klika postów wyżej na temat Hayboecka i o jego niespodziewanym typie jak wielu pewnie stwierdzi, ale ten typ ma ręce i nogi, forma z jaką przyjechał do Sochi i pokazywał od pierwszych czwartkowych treningów gdzie zajął odpowiednio:
1 skok treningowy - 2 miejsce exe kwo z Severinem Fruendem (98 metrów (58,5 pkt)
2 skok treningowy - 2 miejsce ze stratą 0,1 pkt do zwycięzcy (101 metrów, 74,7 pkt)
3 skok treningowy - 1 miejsce z przewagą 1,9 pkt (ponownie 101m, 77,2pkt)
Suma z czwartkowego treningu łącząc czy oddane skoki dała mu najwyższą zdobycz punktową łącznie 210,7 pkt.
Piątkowe próby odpuścił, i tak mamy dzisiejszy dzień w właściwie już wczorajszy czyli do tej pory najważniejsze skoki czyli kwalifikacje, w których pokazał naprawdę klasę wygrywając je (101m, 128,6 pkt) (oczywiście nie licząc top10 ogólnej klasyfikacji, zarówno Gregor jak i Freund osiągneli nieco dłuższe odległości obaj po 104 metry, Nasz Stoch równo setka)
Ja ten zakład postawiłem przed kwalifikacjami z pięknym kursiwem 12,00 (najwyższy zaoferowany kurs w bukach naziemnych przez Milenium) w tej chwili po kwalifikacjach kursy spadły o połowę czyli na ten moment ma 6,00 ;)

Podsumowując: jak już na wstępie wspomniałem ten typ ma naprawdę ręce i nogi i nie jest jakimś wymysłem, oczywiście jest Grogor, jest Kamil jest Freund czy Ammann ale idąc tropem chociażby ostatniego turnieju TCSu gdzie wygrał niespodziewanie młodziak Diedhart tak czemu teraz nie może to być kolejna niespodzianka w wykonaniu Hayboecka? Gdzie jak nie na najmniejszej skoczni ma być niespodzianka i to taka, która pokazuje to w każdym skoku na tym obiekcie, że jest warta pokusy. Stoch swoje wygra, ale nie jutro.
 
chapi 555

chapi

Użytkownik
Nie zapominajmy, że Hayboeck nie pierwszy raz wygrywa w kwalifikacjach (lub ogólnie mówiąc- nieźle sobie radzi) co zupełnie nie przekłada się na starty w zawodach. A skoczek, który jeszcze 3 miesiące temu skakał w Continental Cup ma wygrać igrzyska? Nie ma takiej opcji, dlatego ja biorę np. to:
Schlierenzauer v Hayboeck @ 1.85
Unibet
Schliri zaryzykował z formą przygotowań, ale widać że się opłaciło. Nie wiem czy wygra zawody, ale na podium być powinien.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Wank - Koudelka @ 1 @ 1,57 Bet365 ✅
Żelazo trzeba kłóć póki gorące. Typ na kwalifikacje z udziałem tej pary wszedł pięknie i jutro liczę na solidną dokładkę. Wank skacze tutaj bardzo dobrze. Koudelka nie co odżył, ale to ciągle za mało na Niemca. Anders pokazał, że jutro w konkursie może sporo namieszać, natomiast po Czechu nie spodziewałbym się czegoś nadzwyczajnego. W kwalifikacjach zaprezentował się bardzo dobrze, ale jutro dojdzie stres i już tak dobrze nie będzie. Niemiec ponownie tę parę powinien spokojnie wygrać. Ja gram to za 166 zł w bet365 i liczę na łatwy zarobek ????
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Z pozoru niegroźny upadek Roberta Kranjca, może okazać się poważniejszy w skutkach. Mistrz świata w lotach narciarskich potłukł w sobotni wieczór kolano i jak podają słoweńskie media: prawdopodobnie nie wystartuje on w jutrzejszym konkursie indywidualnym na obiekcie HS 106


A merytoryczniej:

Kot - Freitag 1 za 1,48 w Milenium ✅

Maciek regularny, uśmiechnięty, widać, że na chwilę obecną nuemr 2 w naszej ekipie. Skocznia mu służy, wczoraj w kwali nawet skakał w gorszym kombinezonie i przy gorszym wietrze, przyłożył niemiaszkowi 4,5 metra. Freitag strasznie spięty, chyba obawia się o miejsce w drużynówce. W mojej ocenie, Maciek to ogarnie.





-------------------------------------
ZIO - 2-0-0 ( + 0,98 J )
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Znajdę gdzieś zebrane w całość wyniki wszystkich treningów ? Trochę pogrzebałem, ale niestety poległem.
potem do usunięcia
 
modul 118

modul

Użytkownik
Znajdę gdzieś zebrane w całość wyniki wszystkich treningów ? Trochę pogrzebałem, ale niestety poległem.
potem do usunięcia
W tym newsie masz 3 tabelki z wynikami czwartkowych treningów
http://www.skijumping.pl/wiadomosci/17223/IO-w-Soczi-Hayboeck-najrowniejszy-na-czwartkowym-treningu/
Tutaj masz w PDF również wyniki każdego z zawodników tym razem w piątkowych 3 treningach
http://static.berkutschi.com/berkutschi/files/000/001/795/original/2014JP3925RLT2.pdf.pdf?1391772131
Pomogłem? Kliknij +dzięki ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
Do góry Bottom