>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Betclic - zakład bez ryzyka do 200zł (oferta bez obrotu)

A 0

armiz

Użytkownik
A propo małżonki. Jeśli małżeństwo ma na dowodach dwa zupełnie inne adresy zamieszkania czy można dojść po dowodzie osobistym że to małżeństwo? Oprócz tego że nazwisko takie same... ????
 
G 0

gaczor

Użytkownik
siemka,
mam pytanie, mianowicie, ja już skorzystałem z cashbacka, ale kolega dopiero założył konto i teraz pytanie czy jak wpłacę mu z kart mastercard podając nr itp., to nie anulują mu cashbacka? dodam, że ja korzystałem z tej samej wpłaty, z tej samej karty
 
ramon3101 18,8K

ramon3101

Użytkownik
Witam , czy jeśli jutro wpłacę z konta bankowego pieniążki zwykłym przelewem , po zagraniu za 200zł dostanę ten cashback i od razu będę mógł przelać od razu pieniążki na konto w razie przegranej ? I czy jeśli wygram , muszę to coś obracać czy od razu mogę wpłacić na konto własne ?
 
ahmedinho 321

ahmedinho

Użytkownik
zakłady live też się wliczają?
wliczają się, &quot;Bonus Cashback zostanie przyznany tylko za pierwszy przegrany zakład kwalifikujący się, postawiony na możliwość przedmeczową o minimalnie 3 możliwych wynikach lub dowolny zakład wielokrotny lub na żywo&quot;.
pzdro!
 
P 0

panter

Użytkownik
Oprócz tego możesz liczyć na premię, jeśli polecony przez Ciebie znajomy rozpocznie grę. Dodatkowo otrzymasz bonus 40 zł za każdego zaproszonego przez Ciebie gracza, który z kolei będzie miał możliwość skorzystania z oferty powitalnej bonusu od depozytu do 222 zł!
Cytat z betclica. Więc jak to jest, dostanie jakiś bonus od depozytu czy cashback?
 
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
Jak wykorzystasz cashback, to możesz także polecić znajomego (max 10) i dostaniesz za każdego bonus do obrotu 40pln, po wypełnieniu przez niego warunków.
 
J 0

john_rambo1410

Użytkownik
Witam,
od jakiegoś czasu na stronie betclic jest inna promocja, dosyć podobna, ale różnica jest spora. Zwracają gotówkę gdy nie trafisz jednego zakładu, a wszystkie pozostałem zostały zaakceptowane. Pytanie moje brzmi następująco, jeśli zarejestruję się przez link na pierwszej stronie, to wezmę udział w promocji cashback czy w tej, o której pisałem wyżej? Na stronie betclica nie mogę znaleźć tej promocji z cashback,więc trochę się obawiam, wpłacić tam pieniądze. Proszę o odpowiedź, z góry dziękuję ????
 
T 0

traken

Użytkownik
Z linku z pierwszej strony będziesz miał cashback. Moim zdaniem warto przed wpłatą pieniędzy wysłać im skan dokumentu, aby później już przy wypłacie nie robili problemów. Postawiłem za te 200zł 4 mecze, do wygrania było 2200zł. Oczywiście ostatni mecz nie wszedł. 200zł oddali i od razu zleciłem wypłatę która jest przetwarzana. (Wpłaciłem wczoraj, zleciłem wypłatę dzisiaj) Także bez żadnych problemów.
 
P 19

ponczinio

Użytkownik
a ja mam podobne pytanko. co w razie gdy kupon wejdzie? trzeba obracac czy tak jak w przypadku przegranej i zwrotu 2 stow moge od razu ciach na konto cala wygrana?
planuje tak.
zalozyc konto -&gt; przelew przez poczte 200zl -&gt; jakis kuponik ako ~3-4 -&gt; ewentualna wygrana 600-800 -&gt; od razu przelew na wskazane konto.
myslicie ze nie bedzie problemow? oczywiscie mowimy jesli kupon wejdzie, bo bez tego no to tak jak wyzej kolega napisal, zwrot 200 i wyplata na konto bez koniecznosci obrotu.
 
R 0

razmus

Użytkownik
Jeśli założyłem konto miesiąc-dwa temu, już trwała promocja, ale nie zagrałem, nawet kasy nie wpłaciłem (zapomniałem o tym ???? ), resztę warunków spełniam na pewno, to przysługuje mi bonus czy nie? ????
 
Do góry Bottom