>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Yahoo Fantasy NFL 2013/2014

Status
Zamknięty.
S 18

skiper

Użytkownik
Nie przypominam sobie zawodnika z 46 pts w Fantasy... ????
Mike Vick miał 2 lata temu na poniedziałkowym meczu z Redskins 49p. Ogólnie jak gdzieś wyczytałem wynik Peytona jest 11-najlepszym w historii licząc według fantasy points.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
grzesio 39,1K

grzesio

Forum VIP
Tylko pamiętajmy że u nas też nieco inna punktacja jest , chcoiaż czy jakieś większe różnice sa u ofensywnych graczy to nei wiem ????
W College pewnie co weekend jakiś grajek zdobyłby z 30 punktów w Fantasy ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Douga wtedy miałem i to chyba z FA ???? a Peyton co jak co zawsze wymiata i warto go mieć w fantasty
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
Słuchajcie, wczoraj na naszym pick&#39;em, jakoś tak rano, w meczu NE-NYJ jako spread było wyraźnie oznaczone off, co oczywiste wydało mi się jako prezent i zagrałem 16 pts. na Pats. Ale dzisiaj patrzę -12 !!! WTF ???
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
Wszystko jasne. Notka od Yahoo : &quot;We messed up. The spread for the Week 2 NYJ-NE Thursday Night game changed in the afternoon, affecting people who picked before it changed. To keep the game fair, we are removing the game from week 2 for groups that use the spread. Apologies for the fumble. We felt this was the fairest way to resolve the error.&quot;
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
waivers jest bodajze odwrotnie do twojej pozycji z draftu
przy trejdowaniu tego samego FA z innym graczem to nizszy waivers ma pierwszenstwo
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
No niestety ???? to już chyba są oficjalne wyniki. Wielkie gratulacje Ghosts.
Niby mogę czuć się spełniony, Juan Antonio pokonany trzy razy :razz: ale niedosyt pozostał. Do usłyszenia w temacie we wrześniu.
Polecam wszystkim na nfl.com granie w playoff challange. Moja ekipa tam to Pieczone ziemniaczki ????
 
juan_antonio 52

juan_antonio

Użytkownik
Skandaliczna postawa moich grajków w 2 połowie sezonu, cała obrona mi się połamała - od Cushinga przez Seana Lee i Tambe Mambe. Andre i Nelson nie chcieli współpracować z nowymi super QB swoich drużyn, AD odmówił współpracowania z takimi beztalenciami w playoffach i ja mu się nie dziwię ;) Koniec końców 4sezon z rzędu byłem najlepszy ale wyjątkowo tym razem nie wygrałem. Bardzo się starałem żeby Michael w końcu wygrał swój pierwszy tytuł FB ligi ale i to niewiele pomogło ???? 4 miejsce mimo wszystko całkiem niezły wynik
MVP mojej druzyny: Russell Wilson
Największe zaskoczenie: Cordarelle Patterson (więcej pkt niż AD????)
Rozczarowanie: Victor Cruz (dzięki Eli) &amp; Adrian Peterson (dlaczego nie wziąłęm Charles&#39;a z #1 ????)
Gratulacje Ghosts, dzięki reszcie za udział i do zobaczenia za rok ????
PS. nie wiem co to ten Playoff Challenge, ale każda okazja do ogrania Elisa jest na tyle kusząca że i ja zagram ????
PS2. Zjadacz pieczonych ziemniakow rowniez w grze ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom