>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Dania 12-26.01.2014

C 28

czesiuu

Użytkownik
@marco_17 Aron Palmarsson nie zagra w tym meczu z powodu kontuzji, wiec to również kolejny + co skłania do grania na Polskę .
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
@marco_17 Aron Palmarsson nie zagra w tym meczu z powodu kontuzji, wiec to również kolejny + co skłania do grania na Polskę .
Nic takiego nie wyczytałem ale jeśli to prawda to tylko tak jak już powiedziałeś, kolejny + dla typu i dobrze, że to napisałeś. A skąd info masz ? ;)
@down - podziękował;)
 
waniak 179

waniak

Użytkownik
Sami sobie zaprzeczacie z tą Polską, piszecie że Islandia to solidny zespół a my jeszcze nie mamy ustabilizowanej formy i nie możemy zagrać dwóch dobrych połów, sory ale w 2 dni raczej nie poprawią gry, napewno widać już lepszą gre niż na poprzednich mistrzostwach ale to jeszcze nie to.
Pobieram tutaj kurs na Islandie gdzie kurs na nich to lekka przesada @ Islandia 2.20 Milenium
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Sami sobie zaprzeczacie z tą Polską, piszecie że Islandia to solidny zespół a my jeszcze nie mamy ustabilizowanej formy i nie możemy zagrać dwóch dobrych połów, sory ale w 2 dni raczej nie poprawią gry, napewno widać już lepszą gre niż na poprzednich mistrzostwach ale to jeszcze nie to.

Pobieram tutaj kurs na Islandie gdzie kurs na nich to lekka przesada @ Islandia 2.20 Milenium
w STS po 2,43 Islandia

a dlaczego nie na Polskę?
 
P 73

phamrol

Użytkownik
Może warto poszukać jakiegoś underu w tym meczu ? Linia dość wysoka. Taka sama była w meczu Dania - Islandia i wtedy padło 55 bramek.
- Wiadomo, że mecz meczowi nie równy, ale jednak jest to mecz o coś, więc powinna być lepsza mobilizacja w obronie.
- Obaj bramkarze(Szmal i Gustavsson) bronią na niskim poziomie 30 i 33%, więc może czas, żeby zagrać w końcu jakiś dobry mecz ?
- W zespole Islandii nie zagra Palmarsson strzelec 23 bramek, a w reprezentacji Polski niepewny występu jest dobrze spisujący się na tych mistrzostwach Łucak, strzelec 17 bramek.
 
D 26

donekd

Użytkownik
Polska - Islandia
Patryk Kuchczyński over 3,5 gola
2,00
Betsafe


Myśle , że ten typ jest jednym z pewniejszych w tym meczu . Nie podejmuję sie typowania tu zwycięstwa Polaków czy Islandczyków , bo ten mecz może pójść w dwie strony , dlatego zagram dziś na bramki Patryka Kuchczyńskiego . Dlaczego akurat na jego bramki ? Już wyjaśniam . Patryk po tym jak dołączył do kadry , został pierwszym w kolejności do wykonywania rzutów karnych w naszej reprezentacji . Raz wychodzi mu to lepiej , a raz gorzej . Jednak gdy zdarzy mu się nie trafić karnego , ponownie dostaje szansę na rehabilitację . W dodatku wczoraj Biegler poinformował , że w kadrze zachodzi jedna zmiana , Karol Bielecki zastąpi Kubę Łucaka , skrzydłowego grającego wymiennie z Patrykiem . Więc łatwo wywnioskować , że Patryk zagra dziś cały mecz , bo zmiennika w tym meczu dla niego brak . Linia bramek jaka została wystawiona przez Betsafe oraz kurs , zachęcają do zagrania na bramki Kuchczyńskiego . Zagra cały meczy , wykonuje rzuty karne , może jakaś kontra , tak więc myśle że 4 bramki Patryk rzuci spokojnie w tym meczu .
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
Islandia vs. Polska (Gudjon Sigurosson over 6.5) @ 1.75 ▶ Unibet. ⛔

Próbuje zakładu w stronę lidera Islandzkiej drużyny, Gudjon Sigurosson jak dotąd rzucił 44 bramki, i z tym oto wynikiem jest liderem klasyfikacji strzelców Mistrzostw Europy. Dzisiaj również tych bramek powinien kilka dorzucić, odpadł trenerowi naszych rywali Palmarsson, więc tym bardziej warto grać w stronę Sigurossona, który będzie zdecydowanym liderem drużyny. Zdobywa on dużo bramek z kontry, ponieważ jest najbardziej wysuniętym zawodnikiem, w dodatku świetnie wykonuje rzuty karne, z których w każdym meczu dokłada po 2-3 bramki. Nasi w meczu z Chorwacja mieli problemy ze skrzydłami, i liczę że dzisiaj będzie podobnie. Kilka bramek z karnych, coś z kontry, coś z gry ze skrzydła. To powinien być dość luźny mecz, w którym jedni i drudzy powinni zakręcić się w granicy 27-28 punktów. Z Dania rzucił 10 bramek, z Macedonia 6, z Austria 7, z Hiszpania 7, jak będzie dziś?
 
lysy-16140 268

lysy-16140

Użytkownik
nie znam się na piłce ręcznej kompletnie, ale do wytypowania meczu Polska - Islandia wystarczą mi obejrzane mecze Islandii z Węgrami i Danią oraz Polski ze Szwecją i Francją. Islandia jest drużyną nieskuteczną, niepoukładaną, biorąc pod uwagę wysoką formę naszych bramkarzy oraz z meczu na mecz coraz lepszą grę uważam, iż 5 miejsce przypadnie Polakom ????
 
candida 45

candida

Użytkownik
nie znam się na piłce ręcznej kompletnie, ale do wytypowania meczu Polska - Islandia wystarczą mi obejrzane mecze Islandii z Węgrami i Danią oraz Polski ze Szwecją i Francją. Islandia jest drużyną nieskuteczną, niepoukładaną, biorąc pod uwagę wysoką formę naszych bramkarzy oraz z meczu na mecz coraz lepszą grę uważam, iż 5 miejsce przypadnie Polakom
Pierwsza część Twojej wypowiedzi dobrze koresponduje z ocena bramkarzy na tym turnieju. Szmal na ok 30%, to przeciętnie i w żadnym stopniu poza meczem z Serbia nie można go oceniać jako pewnego punktu na tych mistrzostwach. Jeśli nasi wygraja, to głównie atakiem i dlatego ze maja jaja, walcza do końca.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Ivan Cupic under 4,5 bramki 1,72 Unibet ✅
Niby lider Chorwatów ale dzisiaj pojedynek o finał z nie zwykle trudnym rywalem. Myślę, że będą inne opcje ofensywne niż Cupic. Myślę tutaj o Kopljarze, Duvnjaku. Do tego w bramce Landin który nadal jest mocnym punktem Duńczyków. Na 6 spotkań Cupic w jednym nie grał a dwukrtonie linie przekroczył. Uważam jak napisałem wyżej, że chyba w lepszej formie i pewniejszy jest Kopljar czy Duvnjak i to na nich koledzy będą grali. Mecz dzisiaj o za wysoką stawkę by zmieniać coś co działa od początku turnieju.
Anders Eggert Magnusen under 4,5 bramki 2,00 Unibet ⛔
Zacznę od tego, że linia wysoka. Eggert dołączył do drużyny w drugiej fazie turnieju gdzie zdobył maksymalnie 3 bramki.. Dzisiaj przeciwnik z wysokiej półki. Dania chyba jedynie z Hiszpanią grała jeśli chodzi o podobny poziom przeciwnika. Jeśli chodzi o Andersa to kluczowe będzie czy dużo karnych będą mieli Duńczycy bo jeśli tak to on będzie podchodził chyba, że spudłuje parę na początku. Stawiam jednak na jego under bo Duńczycy przez cały turniej mają mało karnych więc nie powinien zdobyć nawet czterech a co dopiero pięciu bramek.
Victor Tomas over 3,5 bramki 1,87 Betsafe ⛔
I ostatni typ na dzisiejsze mecze ode mnie. Statystycznie ten typ wygląda bombowo! 5 razy na 6 Victor rzucił minimum 4 bramki na tym turnieju. Półfinały to już nie czas na oszczędzanie i będzie gra na najwyższych obrotach. Tomas to główne &quot;działo&quot; Hiszpanów na tym turnieju. Dzisiaj spotkanie bardzo ciężkie bo z wybitną drużyną i na pewno będą grali na Tomasa do skrzydła. Również jeśli będzie podyktowany karny dla Hiszpanów to pewnie jednego albo dwa z nich wykona skrzydłowy Hiszpanii. Stawiam na over Tomasa który po takim kursie wygląda bardzo fajnie.
Nie widizałem Dunczykow w tej edycji ME, Chorwacja ma dzis jakiekolwiek szanse?
Jak dla mnie nie. Dania od A do Z gra koncertowo. Są zdeterminowani bo grają u siebie. Chorwacja pokazała, że potrafi mieć przestój w meczu z nami. Myślę, że po takiej pierwszej połowie np to już do meczu by nie wrócili gdyby grali z Danią. Ale ludzie grają na Chorwację ;)
panowie co sądzicie o over 53 w meczu Francja - Hiszpania ? Obie drużyny sporo rzucały w drugiej fazie rozgrywek. Francja 28+31+27+39+28 co daje średnią 30,6 natomiast Hiszpania 27+33+28+28+33 = 29,8 gola na mecz.ranga meczu zupełnie inna niz w fazie grupowej ale nie sądzę żeby miało to jakoś szczególnie wpłynąć na niska skuteczność obu zespołów.Myślicie że lepiej grac win Francji czy może taki overek ?
Ja jak już bym brał Francję. To jednak już taka faza turnieju, że nie ważne ile rzucisz ważne być wygrał nawet 1-0.. Więc myślę, że defensywa będzie na wysokim poziomie. Przynajmniej będą takie starania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
W 606

wanderlei

Użytkownik
panowie co sądzicie o over 53 w meczu Francja - Hiszpania ? Obie drużyny sporo rzucały w drugiej fazie rozgrywek. Francja 28+31+27+39+28 co daje średnią 30,6 natomiast Hiszpania 27+33+28+28+33 = 29,8 gola na mecz.ranga meczu zupełnie inna niz w fazie grupowej ale nie sądzę żeby miało to jakoś szczególnie wpłynąć na niska skuteczność obu zespołów.Myślicie że lepiej grac win Francji czy może taki overek ?
 
F 263

fidelio

Użytkownik
panowie co sądzicie o over 53 w meczu Francja - Hiszpania ? Obie drużyny sporo rzucały w drugiej fazie rozgrywek. Francja 28+31+27+39+28 co daje średnią 30,6 natomiast Hiszpania 27+33+28+28+33 = 29,8 gola na mecz.ranga meczu zupełnie inna niz w fazie grupowej ale nie sądzę żeby miało to jakoś szczególnie wpłynąć na niska skuteczność obu zespołów.Myślicie że lepiej grac win Francji czy może taki overek ?
Jedno w tej konfrontacji jest pewne, bramkarzy Francuzi mają lepszych, moim zdaniem to zdecyduje o zwycięstwie Francji.
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
Oglądałem kilka meczów Francji w tych mistrzostwach i nie wiem czy Wy też macie takie wrażenie ale kiedy na parkiecie przebywał Nicola Karabatić to Francuzi mieli wtedy słabsze okresy gry... zauważył ktoś to ?
 
Do góry Bottom