>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy by kieran

kieran 2,8K

kieran

Użytkownik


Orlando - New York Knicks +3 @ 1,91✅
Howard i zarowno Nelson wracaja na mecz z Nowym Jorkiem, ale spodziewałem się takiego obrotu sprawy. Gram na Knicks i wydaje sie mi ze drugi raz z rzedu zwycieza z Magic. W Orlando problemy z trenerem, nie bede sie za bardzo na ten temat rozpisywal, bo wystarczy sobie przeczytac ta najnowsza wypowiedz Van Gundy’ego. Za to Knicksi juz od kilku spotkan z nowym trenerem, ale na pewno nie moga uznac ostatniego za udany. Nowojorczycy mieli juz 15 pkt przewagi nad Indiana po 3 kwarcie, ale nie byli w stanie wygrać tego meczu. Dzisiaj oczekuje jeszcze lepszej gry ze strony NY, bo maja umiejetnosci, by pokonac Magic. Duzo bedzie zalezyc od Melo, jednak mysle, ze Knicks sa swiadomi wagi tego pojedynku. Walcza o PO i po prostu musza takie pojedynki wygrywac. Nawet jesli ulegna w Orlando, to nie duza iloscia punktow. Za kilkanaście minut mecz, więc pozostaje mi jedynie znalezc transmisje i trzymac kciuki na gości.

Poza tym dodaje over 206 w spotkaniu Kings - Clippers, lecz nie mam już sił na kolejna analize:
AKO: 3,65
Stawka: 10 PLN
unibet

Zastanawiam sie rowniez nad overem pkt + as na Rondo, no ale zobaczymy czy Rose zagra.
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dziś wiele spotkań w NBA, więc zawsze można znaleźć coś ciekawego.
Westbrook over 23,5 pkt @ 1,95
Liczę na spokojne przekroczenie tej granicy punktowej. Westbrook często rzuca, z Miami trafił 28 oczek, ale wystarczy spojrzeć na jego statystyki rzutowe w tym meczu, które nie zachwycają. Jutro spodziewam się o wiele lepszej gry Thunder, bo mają dwie porażki z rzędu, dlatego też liderowi nie powinna się przytrafić kolejna wpadka. Rywal wymagający, ale myślę, że Westbrook sobie poradzi, średnia pkt 24,4, a w ostatnim pojedynku Indianą zaliczył również sporo oczek. Oklahoma ma przed sobą trudny orzech do zgryzienia, bo Pacers to wymagająca drużyna, grająca bardzo dobrze u siebie. Gram jedynie na Westbrooka, który tak czy siak musi jutro zdobywać punkty, a przy jego obecnej dyspozycji jestem spokojny o przekroczenie granicy 20 oczek.
Stawka: 40 PLN
Pinnacle
San Antonio Spurs - New Orleans Hornets +12,5 @ 1,81
Kolejny mecz, na który z niecierpliwością czekam. San Antonio to bezapelacyjnie jedna z najlepszych drużyn w NBA, grająca świetnie w domu - bilans 21-4 robi wielkie wrażenie. Nowy Orlean tylko 8-19 na wyjazdach, ale warto wspomnieć o powrocie Erica Gordona do składu Szerszeni, który jest zdecydowanie ważną postacią w zespole prowadzonym przez Monty&#39;ego Williamsa. Hornets wygrali ostatni mecz z Nuggets i po powrocie wszystkich kontuzjowanych gra Nowego Orleanu jest coraz lepsza. Teraz czeka ich wyjazd do San Antonio, gdzie są raczej skazani na porażkę. Zdarzają się jednak niespodzianki w NBA i być może będziemy świadkami wygranej gości. Poza tym dla ekipy z Teksasu spotkania z Hornets nie były łatwymi przeprawami w tym sezonie i na dodatek wszystkie te pojedynki odbyły się bez Gordona. Eric wystąpił w trzech spotkaniach, w których dwa razy Nowy Orlean wychodził zwycięsko - kolejno z Suns i Nuggets, a uległ tylko z Philą. Na papierze wszystko ładnie wygląda i nie ma wątpliwości, że Spurs są pewnymi faworytami. Jak najbardziej się z tym zgadzam, ale czy będą w stanie pokonać Hornets różnicą 12 pkt? Zobaczymy, wg mnie Nowy Orlean za wszelką cenę będzie chciał udowodnić swoją wartość i zarazem się pokazać przeciwko tak dobremu rywalowi.
Stawka: 50 PLN
Pinnacle
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik


Golden State Warriors ML @ 2,00 Bwin 7/10✅✅✅
Golden State Warriors +1 @ 1,91 Bwin 7/10✅✅✅

Bet dnia i nie wyobrażam sobie, żeby Warriors zdołali przegrać. Najprawdopodobniej moje ostatnie typy przed PO. Warriors nie są w ustablizowanym położeniu, Rockets tylko czeka na potknięcie GSW, aby wskoczyć na 6 lokatę. Przegrana ze Spurs równa się zapewne ze spadkiem na 7 miejsce w przypadku zwycięstw Houston dlatego też dla podopiecznych Jacksona jest to bardzo kluczowy mecz. Poprzednie spotkanie z Lakers przegrali w dość frajerski sposób, w czwartej kwarcie mieli coś koło 10 punktów przewagi i rzeczywiście gdyby nie Bryant ten pojedynek potoczyłby się zupełnie inaczej dla Golden State. Spurs są raczej w komfortowej sytuacji, nie dadzą rady zająć pierwszego miejsca w konferencji bo OKC posiadając dwa spotkania w domu i to z zespołami które nie są w stanie nawiązać z nimi równorzędnej walki. Popovich być może da odpocząć kilku zawodnikom, poza tym jest już końcówka sezonu i związku z tym nie sądzę, żeby w Oakland totalnie się forsowali. GSW prezentuje się bardzo dobrze na własnym parkiecie i przy takiej dyspozycji Curry&#39;ego, który trafia na świetnym wskaźniku warto pograć na gospodarzy. Thompson też jest dobrym strzelcem, wreszcie poprawił skuteczność z Lakers i po raz kolejny zanotował dwucyfrową liczbę trafień. Ofensywa Warriors spisuje się bez zarzutów i generalnie forma też na dobrym poziomie. Mecz z OKC przegrali dosłownie w drugiej połowie, w pierwszej bardzo solidnie się trzymali a z Los Angeles nie byli w stanie zatrzymać Bryanta i przez kilka błędów w końcówce ostatecznie przegrali. Tym razem myślę, że szczęście im dopiszę i po prostu nie widzę innej możliwości jak zwycięstwo gospodarzy w tym przypadku oczywiście w razie chęci grania z Denver w PO a nie ze Spurs. Być może Pop da odpocząć swoim starterom = jeszcze większa szansa zwycięstwo GSW.

Charlotte Bobcats +3 @ 1,97 marathonbet 3/10✅✅✅
Ostatni typ ode mnie. Nie jest i nigdy byłem zwolennikiem gry na Charlotte ale patrząc na skład Knicks bez Melo, Smitha, Feltona, Chandlera to wcale piątka Bobcats nie wygląd gorzej od pozostałych graczy Nowego Jorku. Prigioni, Kidd, Shumpert, Novak, Copeland, Jones - z tych m.in zawodników będzie się składać pierwsza piątka. Dla Knicks sezon zasadniczy się już skończył, dlatego też warto grać przeciwko tego typu drużynom na finiszu bo zwykle gospodarze którzy nie zakwalifikowali się do PO grają z większa determinacją, żeby godnie zakończyli rozgrywki we własnej hali. Bobki zaliczają dobrą passę u siebie, w tym roku nie było tak źle i aż takiego frajerstwa w porównaniu do poprzedniego sezonu nie zaliczyli. Ten jest zaliczony w kategorii szczególnie dla Nowego Jorku na typowy odwal się, bo tak czy siak powyżsi zawodnicy nie są w stanie wskoczyć do pierwszej piątki - Novak, Prigioni - Kidd niebawem zakończy karierę, Copeland gra zadowalająco ale to zawodnik ściągnięty na ławkę. Przypuszczam, że będzie całkowita olewka z ich strony, jak to było w przypadku Parkera z Lakers. Bobki jako tako mają już skończony sezon, ale zawsze coś wygrać z Knicks.
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Stephen Curry over 22,5 pkt @ 1,70 bwin 3/10
Miałem się wstrzymać z typami do jutra, lecz stwierdziłem że muszę wykorzystać powyższą linię. Curry zdecydowanie jeden z lepszych shooterów w lidze, bardzo dobry wskaźnik rzutów zwłaszcza zza łuku. Ponadto ważny lider dla Warriors, w zasadzie nie tylko sprawdza się w roli strzelca, ale także dobrze podający jak i drybler. Jego występ z Denver musi być kluczowy, jeżeli goście myślą o jakimkolwiek pozytywnym rezultacie. GSW grają zespołowo, ale widać że gra podporządkowana jest na Curry&#39;ego. Denver prezentuje raczej ofensywną koszykówką, posiadają mocną pakę pod koszem no i rezerwa niczego sobie. Dla Golden State kluczowa będzie dyspozycja rzutów dystansowych, Barnes wiadomo zostanie ograniczony przez Iguodale, Lee z Bogutem nie będą mieli łatwo szczególnie jeżeli wróci Faried. Backourt musi się pokazać - nie ma innej opcji, Thompson, Curry, Jack od tej trójki liczę, że poleci spora ilość trójek. Biorąc pod uwagę dyspozycje Curry&#39;ego w ostatnich tygodniach można spodziewać się wielu rzutów z jego strony. Moim zdaniem linia trochę za niska z uwagi na nastawienie obu drużyn, znając życie jutro wzrośnie do 24 ale myślę, że warto spróbować.
jutro pojawi sie wiecej opcji z nba, wiec tak czy siak postawie sobie jeszcze kilka zakladow przed po.
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Garnett over 11,5 zbiorek @ 1,75 tobet 2/10
Crawford over 15 @1,85 tobet 1/10
Randolph over 18,5 @ 1,85 tobet 2/10
Durant over 37 @ 1,85 tobet 1/10
Atlanta Hawks ML @1,78 tobet 2/10
wszystko z nba , pograne za jakies grosze i freebety
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Rozpoczynamy nowy sezon WNBA. Na swój plan przygotowałem pierwszy mecz z żeńskiego basketu. Świeżo upieczone mistrzynie - Fever - stawiane są w roli faworyta i trudno się z tym sprzeczać. Niestety pierwsze spotkanie ma też swoje minusy w postaci urazów, których jest co niemiara. W San Antonio szczególnie powinien być zauważalny brak Young - kluczowej zawodniczce i jednocześnie ważnej w defensywie. Rozgrywającej Hommon także nie zobaczymy na parkiecie, czyli zabraknie siły w ofensywie i ogólnie w rozgrywaniu akcji. Co do Fever - niewątpliwie większa jakość w obu formacjach. Zdobyły finał bez jednej z najlepszej strzelb w drużynie Douglas. Jutro będzie gotowa do gry, więc tylko się cieszyć z takiego obrotu sprawy. Tymczasem Philips, Pholen and Davenport pozbawione gry. Liczba większa od San Antonio, ale jakość tych zawodniczek jest mniejsza od wkładu Hommon i Young. Reasumując - Indiana jest lepszą drużyną od swojej najbliższej przeciwniczki, więcej odpowiednich zawodniczek i zdrowe Catchings i Douglas mają bardzo duży wpływ na dyspozycje Fever. San Antonio traci wiele na braku powyższych koszykarek i nie wiem jak odpowiedzą na te absencje w meczu o najwyższa stawkę. Moim zdaniem pierwsze spotkanie w sezonie zwyciężą Fever, bo kadra jest znacznie bardziej zorganizowana i tym samym spowodowana lepsza chemia na parkiecie.

Indiana ML @1,62 Pinnacle 6/10✅
Indiana -2,5 @ 1,85 pinnacle 3/10✅
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Po dłuższej przerwie wracam z typowaniem, NBA nadal priorytetem:

Derrick Rose over 6,5 asyst @ 1,85 betsson
Powrót Rose&#39;a już niebawem za kilka godzin, wielu ludzi spodziewa się dobrego show z jego strony ale ja bym osobiście uważał z linią punktową. Co prawdą wygląda bardzo świeżo, atletyzm wrócił do porządku jednak Miami z pewnością skupi na nim większą uwagę, a szczególnie James. Rose za bardzo nie lubi grać przeciwko Lebronowi , pokazały to zwłaszcza playoffy dwa lata temu. Chalmers ani Nole nie dadzą sobie rady z rozgrywającym Bulls, a niewątpliwie otrzymają wsparcie a Rose nie będzie grał raczej na pałe i skupi się momentami na rozgrywaniu. Z drugiej strony na pewno znajdą się sytuacje kiedy będzie próbował penetrować bo prezentuje taki styl gry. Jednak Chicago dysponuje dobrym graczami którzy potrafią rzucać dlatego też zawsze znajdą się akcje, gdzie jeden z graczy zostanie odpuszczony. W sumie Rose notował zwykle po 6,7 asyst co mecz w swoich sezonach, stawiam że jutrzejszy mecz będzie na styk jeżeli chodzi o podania. Może się zdarzyć również dogrywka co jak najbardziej sprzyja naszemu typowi.
Clippers over 103,5 @ 1,75 bwin
Ta bielsza część LA rzuca regularnie ponad setkę w derbach, a biorąc pod uwagę skład Lakers to już w ogóle można powiedzieć o katastrofie. Poprzedni rok całkowita dominacja Clippers nawet z Bryantem - w tym wypadku D&#39;Antoni zdecydował się pozyskać przecietniaków którzy mają poprowadzić Lakers do PO. Nic bardziej mylnego. Clippers nie tylko wzmocnili się w postaci porządnego trenera, ale także pozyskali kilku zawodników dających dodatkowo więcej możliwości na parkiecie. Pomimo jutrzejszych barw Lakers znając życie większość kibiców z LA przeniosła się na tych drugich, więc nie ma mówić o jakiejkolwiek przewadze w stosunku do atmosfery. Rivers będzie chciał rozpocząć sezon od mocnego kopa, a wysokie zwycięstwo w derbach zdecydowanie podwyższy pewność Clippers. Różnica pomiędzy obiema ekipami jest bardzo widoczna, skład Lakers wygląda jeszcze gorzej niż rok temu, więc wniosek wysuwa się sam przed tym spotkaniem co tak naprawdę są w stanie zaoferować nam zawodnicy D&#39;antoniego.
Pacers -11,5 @ 1,85 betsson
wszystko 2/10
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Denver Nuggets -11 @ 1,90 Pinnacle 5/10✅✅✅
Nie widzę argumentów za Magic. Tym bardziej, że Afflalo ma jakieś problemy i nie ma sensu, żeby go katować. Jeżeli chodzi o całe Orlando, to skład przedstawia się marnie. Przede wszystkim ich celem jest kolejny dobry pick i wyhandlowanie reszty starszych graczy. Denver zaś zaczyna robić odpowiednie kroki w stronę górnej tabeli, zaczynają grać swoimi stylem za Karla czyli bardzo szybki basket. Ofensywa wraca do normy i Lawson kręci całą drużyną. We własnej hali prezentują się dobrze, można powiedzieć że od kilku ładnych spotkań zespół pokazuje się z coraz lepszej strony po niemrawym kryzysie. Poza tym dysponują kilkoma graczami na jedną pozycję - w Orlando szkoda gadać, tam nie ma ławki na żadne Nuggets. Ani Nelson ani Davis nie zrobią wielkiej krzywdy Denver i moim zdaniem ten mecz skończy się dla nich blowoutem. Vucevic na pewno nie zagra, Davis nie dostanie większego wsparcia pod koszem , a Nuggets wykorzystają swój potencjał ofensywny i ich rozstrzelają. Takie są moje przemyślenia na ten mecz, trudno coś więcej wywnioskować bo Orlando kandyduje najgorszej drużyny w lidze, a bez Afflalo to już w ogóle powinni szybciej zejść z parkietu.
 
Do góry Bottom