>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Dania 12-26.01.2014

adqs 3,5K

adqs

Forum VIP

Mistrzostwa Europy Dania 2014

Przed nami Euro. Euro, którego faworytem nie tylko z racji własnych hal będzie Dania. Duńczycy mają po prostu wszystko by to wygrać, najlepszych zawodników na większości pozycji. Francuzi osłabieni, Chorwaci niby złota generacja, ale bez złotych medali. Hiszpania - piekielnie mocna, rozp... Danię w finale MŚ, będzie rewanż być może. Inni? Owszem, jak co roku pewnie będzie jakaś niespodzianka mniejsza lub większa w czwórce, ale żeby ktoś taki wygrał turniej? Nie było tego dawno. Dlatego trzymajmy się wersji, że to Dania będzie faworytem i inni będą próbować się do nich dołączyć.

Grupa A: Dania, Czechy, Macedonia, Austria
Poziom handballa wyrównał się na tyle, że liczę, że Duńczycy pogubią jakieś punkty. Czesi potrafią pograć, między innymi przed tygodniem ograli Węgrów. To jedna z bardzo niewygodnych drużyn, zawsze gra do końca i nie wydaje mi się, by Dania miała z nimi łatwą przeprawę. Czechy i Macedonia to zespoły, które są najbardziej nieobliczalnymi moim zdaniem ekipami w stawce. Mogą wygrać z Danią, by nazajutrz dostać baty od Austrii. Między innymi dlatego ME są bardzo trudną imprezą do obstawiania. Jednak Austria chyba jest najsłabsza w tej grupie.

Grupa B: Hiszpania, Islandia, Węgry, Norwegia
Sporo osłabień wśród Islandczyków i Węgrów, ale wydaje się, że to jest ta półeczka niżej od tej największej czwórki: Francja, Hiszpania, Dania i Chorwacja. Ale ta półka niżej wcale nie oznacza, że nie mogą w każdej chwili ograć tych najlepszych. Dlatego Hiszpania, z zapewne oszczędzanym Aginagalde będzie miała ciężką przeprawę. Norwegia niedoceniana, ale naprawdę ma fajną bramkę, Mamelunda, Rambo, Kjellinga i dobre skrzydła z Tvedtenem na czele. Węgrzy bez Laszlo Nagy&#39;a, dlatego wydaje mi się, że ich pożegnamy po I fazie grupowej.

Grupa C: Serbia, Francja, Polska, Rosja
Ta grupa jest bardzo ciekawa, bo wydawać się może, że każdy może ograć każdego. Ruscy bez trio ze Skopje: Czipurina, Dibirowa i Rastworcewa, zatem pierwsza linia+obrona absolutnie bez kłów. Serbowie chyba w pełnym składzie, u nas brak Rosy, Francja bez Omeyera i Fernandeza. Kluczowa chyba będzie 1. kolejka... Naprawdę fatalnie się pisze taki temat, bo nie brakuje wątpliwości, kto co będzie grał, a sparingi nie są miarodajne. W każdym razie, jednak Rosję bym typował do odpadnięcia.

Grupa D: Chorwacja, Szwecja, Czarnogóra, Białoruś
Chorwacja tutaj akurat jest bezsprzecznym faworytem i jest to jedyna grupa, w której faworyt powinien bez żadnych problemów się przejechać po reszcie ekip, bo już na pierwszy rzut oka widać, że np. Dania nie lubi grać z Macedonią, a dla Hiszpanów Islandia nie będzie łatwym rywalem. Szwecja to od lat solidność, czasami udaje się przejść 1/4 (MŚ2011, IO 2012). Ale na Chorwację IMO trochę za słabi. Dwa pozostałe zespoły całkiem fajnie potrafią zagrać, ale akurat Hrvatska powinna wyłączyć Rutenkę i wygrać. Wydaje mi się, że jednak Czarnogóra troszeczkę odstaje, ale pamiętajmy, że oni wygrywali w Niemczech. Nikogo zatem nie lekceważmy.

Strona Mistrzostw, wydaje się, że wszystko jest na swoim miejscu

Na koniec jeszcze kursy od bet365


Zapraszam do dyskusji i podawania typów!
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
W 55

wafelek

Użytkownik
&quot;Selekcjoner reprezentacji Francji, Claude Onesta, ogłosił osiemnastoosobowy skład na mistrzostwa Europy 2014. Na liście niespodziewanie znaleźli się Thierry Omeyer i Jerome Ferandez!&quot; &quot;Przeprowadzone na początku tego tygodnia badania wykazały jednak, że obaj szczypiorniści są już zdolni do gry i mimo, że ich dyspozycja jest niewiadomą, trener Onesta zdecydował się zabrać obu na mistrzostwa Starego Kontynentu.&quot;
 
E 118

edwardxd

Użytkownik
M.Hansen zdobędzie najwięcej bramek - 8,0 (Fortuna)
Myślę, że kurs na to zdarzenie jest dość zachęcający.
Wprawdzie Jicha, Rutenka czy Lazarov zdobywają mnóstwo bramek w swoich drużynach jednak nic nie wskazuje na to by doszli do tej fazy rozgrywek co Dania. Bukmacherzy za faworyta oceniają Cupicia - 5,0. Jednak to Hansen będzie grał u siebie co powinno mu tylko pomóc.
 
esperanza10 506

esperanza10

Użytkownik
M.Hansen zdobędzie najwięcej bramek - 8,0 (Fortuna)
Myślę, że kurs na to zdarzenie jest dość zachęcający.
Wprawdzie Jicha, Rutenka czy Lazarov zdobywają mnóstwo bramek w swoich drużynach jednak nic nie wskazuje na to by doszli do tej fazy rozgrywek co Dania. Bukmacherzy za faworyta oceniają Cupicia - 5,0. Jednak to Hansen będzie grał u siebie co powinno mu tylko pomóc.
Odlicz podatek i value w tym nie ma.
Hansen wiadomo - on zapewne będzie prowadził Duńczyków do tytułu i w sumie liczę na rewanż z Hiszpanami w finale, bo znowu na La Roja będą fajne kursy do grania ;) Ale do rzeczy - Hansen będzie w każdej możliwej sytuacji podwajany, kryty indywidualnie itd. Poza tym on rzuca najwięcej w kluczowych meczach lub kiedy Duńczykom kompletnie nie idzie - jestem pewien, idąc tropem ostatnich imprez z jego udziałem, że więcej z jego strony będzie gry kolektywnej, zespołowej - więcej dogra partnerom, zanotuje asyst niż rzucał będzie bramek - imo dla mnie top score&#39;m nie zostanie, bo zwyczajnie mu na tym będzie zależeć najmniej. Poza tym nie rzuca karnych, co już mu zabiera kilka bramek.
Hansena, to chyba warto brać jako MVP - jeśli Dania wygra lub przynajmniej dojdzie do finału, to on ten tytuł zgarnie @ 3.25 Bet365
 
lewandowski 127

lewandowski

Użytkownik
Kadra Polski na Euro w Danii

Bramkarze:
Sławomir Szmal (Vive Targi Kielce), Piotr Wyszomirski (Csurgoi KK).

Rozgrywający: Karol Bielecki, Piotr Chrapkowski, Krzysztof Lijewski, Michał Jurecki (wszyscy Vive Targi Kielce), Bartłomiej Jaszka (Füchse Berlin), Mariusz Jurkiewicz (Orlen Wisła Płock), Michał Kubisztal, Robert Orzechowski (obaj Górnik Zabrze), Michał Szyba (Azoty Puławy).

Skrzydłowi: Przemysław Krajewski (Azoty Puławy), Jakub Łucak (SPR Chrobry Głogów), Adam Wiśniewski (Orlen Wisła Płock).

Obrotowi: Piotr Grabarczyk (Vive Targi Kielce), Bartosz Jurecki (SC Magdeburg), Kamil Syprzak (Orlen Wisła Płock).
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Islandia - Norwegia 1 @ 1,70 ✅
Unibet

Na początek pojedynek skandynawski pomiędzy Islandią a Norwegią. Faworytem rzecz jasna są tu szczypiorniści państwa ze stolicą w Rejkjawiku i nie sądzę, aby tu było inaczej. Było mowa o jakiś osłabieniach, choć w kontekście całej ekipy i zmienników nie są aż takie straszne, by mieć jakieś problemy z Norwegami, którzy moim zdaniem ostatnimi laty nie grają niczego specjalnego. Oczywiście, we wcześniejszych latach mecze były bardzo zacięte między tymi ekipami, na 6 meczy 3 wygrała Islandia, jeden Norwegia. W tym 2 zwycięstwa Islandii były na styku, jednak to było 2 lata wstecz...Po tym Islandia poczyniła większy postęp od Norwegów i znacznie ich wyprzedziła. Obrazując na podstawie MŚ, tam Islandia doszła do ćwierćfinału minimalnie przegrywając z Francją, natomiast Norwedzy w decydującej rundzie kwalifikacji dostali lekcje od Węgrów...Mam nadzieję, że początek Mistrzostw będzie udany dla Islandczyków i spokojnie ograją Norwegów.

Hiszpania - Węgry
Hiszpania over 28,5 @ 1,85 ✅
Unibet

W tym meczu nie zanosi na jakąkolwiek niespodziankę. Faworytem oczywiście Hiszpanie i tutaj warto zadać pytanie jaką przewagę osiągną, a nie czy wygrają ten mecz. Mają znacznie lepszą ekipę, mistrzowie świata ubiegłego roku są w gronie faworytów do tytułu mistrza europy i taki rywal jak Węgry na pewno nie stanie im na drodze i nie będzie jakąś wielką przeszkodą. Hiszpania ma sporą łatwość do zdobywania bramek większości ekip, Węgrzy nie słynęli nigdy z żelaznej defensywy i over Hiszpanów wydaje się być pewny. Wiadomo, że to początek, ale Hiszpanie raczej zestresowani nie będą, liczę, że w pierwszej połowie będzie koło 14/15 bramek, wtedy jeszcze Węgrzy będą się trzymać...W drugiej już pewnie poleci, byle nie za daleko, by Hiszpanom się chciało ich dobijać.

Dania - Macedonia
Macedonia +8 @ 1,83 zwrot
Bet365

Tutaj w tym meczu także mamy dość wyraźnego faworyta, jednak Macedonia to nie Węgry i myślę, że stawią większy opór Duńczykom, którzy są gospodarzami turnieju. Na nich będzie spoczywać presja, wiadomo, pierwszy mecz, pełna hala kibiców i cała Dania skierowana na tą halę gdzie grają oni, faworyci do zwycięstwa w turnieju...Na początek jednak to im nie pomoże, wiadomo, że doświadczona drużyna, ale nerwy będą na pewno. Zwłaszcza na początku kiedy to drużyna &quot;armia&quot; Macedonii z przywódcą Lazarovem rzuci się do szaleńczego ataku. Sądzę, że gościom atmosfera nie będzie przeszkadzać, będzie im raczej przypominać kocioł bałkański i będzie im się grało całkiem nieźle, oni tylko mogą, natomiast Duńczycy muszą. Jeśli chodzi o aspekty czysto sportowe to Duńczycy mają znaczną przewagę, jednak warto pamiętać o MŚ w ubiegłym roku, gdzie dopiero Duńczycy zdobyli przewagę w II połowie i jej nie stracili. Wynik 33-30 obrazuje, że goście są mega ciężkim rywalem, bardzo groźnym. Już wspominałem Lazarova, który potrafi 10 bramek rzucać na mecz i więcej, do tego niezła współpraca z kołem i niezły bramkarz. Linia moim zdaniem postawiona zbyt wysoko, po dobrym kursie warto zagrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +41
G 2

gatz

Użytkownik
Dania - Macedonia
Macedonia +8 @ 1,83
Bet365
Tutaj w tym meczu także mamy dość wyraźnego faworyta, jednak Macedonia to nie Węgry i myślę, że stawią większy opór Duńczykom, którzy są gospodarzami turnieju. Na nich będzie spoczywać presja, wiadomo, pierwszy mecz, pełna hala kibiców i cała Dania skierowana na tą halę gdzie grają oni, faworyci do zwycięstwa w turnieju...Na początek jednak to im nie pomoże, wiadomo, że doświadczona drużyna, ale nerwy będą na pewno. Zwłaszcza na początku kiedy to drużyna &quot;armia&quot; Macedonii z przywódcą Lazarovem rzuci się do szaleńczego ataku. Sądzę, że gościom atmosfera nie będzie przeszkadzać, będzie im raczej przypominać kocioł bałkański i będzie im się grało całkiem nieźle, oni tylko mogą, natomiast Duńczycy muszą. Jeśli chodzi o aspekty czysto sportowe to Duńczycy mają znaczną przewagę, jednak warto pamiętać o MŚ w ubiegłym roku, gdzie dopiero Duńczycy zdobyli przewagę w II połowie i jej nie stracili. Wynik 33-30 obrazuje, że goście są mega ciężkim rywalem, bardzo groźnym. Już wspominałem Lazarova, który potrafi 10 bramek rzucać na mecz i więcej, do tego niezła współpraca z kołem i niezły bramkarz. Linia moim zdaniem postawiona zbyt wysoko, po dobrym kursie warto zagrać.
W Unibet na tę linię jest kurs 2,02. Dla mnie to value i pobieram ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
madmax22 46

madmax22

Użytkownik
Jak myślicie kto może być dziś wiodącą postacią w strzelaniu bramek? Wydaje mi się, że są na to dość ciekawe linie w millenium. Orientujecie się kto będzie wykonywał karne w zespołach. bo mogą to być niezłe typy?
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Islandia vs Norwegia
Islandia -1,5 gola ✅✅✅ e:wygrana 5 bramkami
Betclick
2,0

Pisze krótko, z komórki, bo obecny brak stabilnosci forum to jakas masakra... Islandia jest faworytem tego spotkania, ale ze to jednak pojedynek druzyn skandynawskich to kursy nie są tak rozbieżne, bo jednak wszystko mozliwe. Wedlug mnie dzis jednak Norwegia przegra 4-5✅ bramkami i nie powinno byc nerwowej końcówki. Wystarczy spojrzec na ostatnie mecze obu ekip, by zauwazyc różne miejsca w jakich te reprezentacje sie obecnie znajdują. Ostatine 3 bezpośrednie mecze wygrała Islandia, a w 2 ostatnich meczach Islandczycy pokonywali Norwegów przynajmniej 2 bramkami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - ME
Spotkanie:
Czechy - Austria
Typ:
1 ⛔ ( 20:30 ) :;/: jak ktoś stawiał to sorry, fatalny typ, fatalny mecz Czechów
Kurs: 1,60
Bukmacher:
Bet365
Analiza:

Pierwszy mecz turnieju ciężko typować, oba zespoły będą chciały dobrze zacząć, zapewne będzie dużo walki i zawziętości, ale jeśli chodzi o wyjście z grupy dla obu drużyn już ten pierwszy mecz chyba będzie decydujący. Mimo tego wszystkiego atakuję dzisiaj dość pewnie stronę Czechów.

Sytuacja wygląda tak, że oba zespoły do światowej czołówki nie należą, oba jednak są po Turniejach Noworocznych (Austriacy brali udział w Turnieju Czterech Narodów) i oba zaprezentowały się tam bardzo dobrze. Czesi pokonali tam Białoruś i co warte uwagi Węgrów, Austriacy zaś zdołali pokonać 1 bramką i Niemców i Rosjan. Widać więc, że oba zespoły przyjechały na turniej w bardzo dobrej formie.

Prym w zespole Austrii wiodą tacy gracz jak Victor Szilagyi czy młodziutki skrzydłowy Raul Santos. Ostoją Czechów w bramce jest zaś Richard Stochl ale największą gwiazdą, kapitanem i liderem jest człowiek, który przechyli dziś szalę zwycięstwa na korzyść swojego zespołu a tym kimś jest oczywiście Filip Jicha. Tego pana nikomu szerzej przedstawiać nie trzeba. Najlepszy piłkarz ręczny świata w 2010 roku, TOP 5 lewego rozegrania na świecie (wg. mnie w tej 5-tce są jeszcze Hansen, Ilić, Rutenka i nasz Michał Jurecki). Dzisiaj to będzie najlepszy gracz przebywający na parkiecie ale najważniejsze jest to, że Filip to walczak, zadzior, gość, który nie odpuszcza. Jak będzie trzeba pociągnąć grę to to zrobi. Oby tylko reszta drużyny zagrała na swoim poziomie, tym, który choćby prezentowała na Turnieju Noworocznym i powinno być dobrze. Powodzenia !

 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Węgry - Hiszpania
Według mnie absolutnie trudny mecz dla Hiszpanii i wyskakiwanie, jakie to Węgry słabe w obronie, jest nie na miejscu. Oby udało się powalczyć Węgrom, wiem, że w Polsce są słabo traktowani po tym 30:23 dla nas, po tym, że Laszlo jest poza kadrą, ale zawsze jest Cszaszar, Kornel Nagy, dwóch braci na skrzydłach, fajna bramka. Ja skupię się na Cszaszarze, który według wszystkich znaków, będzie pierwszym do karnych w reprezentacji Węgier. Wydaje mi się, że Wegrzy muszą mieć przygotowane jakieś zagrywki pod tego właśnie zawodnika, stąd powinien z gry dorzucić kolejne z 3-4 gole, a i z drugiej linii Sierrę, który bramkarzem wybitnym nie jest, nie za wysoki Cszaszar może postraszyć.
Gabor Cszaszar over 5.5 @ 2 unibet ⛔

Dania - Macedonia
Macedonia dziś powalczy, o czym już pisałem. Baaaaaaardzo głupi, to przykład, ale podam go. Jedynym meczem na poprzednich ME, który zakończył się wygraną powyżej 8 bramek, był mecz Polski ze Słowacją (41:24). Być może kejs nie jest odpowiedni, ale oddaje on specyfikę tego turnieju. Macedonia ma skład niezmienny od lat: Vardar, Metalurg+Kirił Łazarow. Danii nie było z nimi łatwo nigdy, pamiętam doskonale mecz przed dwoma laty w ME, gdzie wygraną, która okazała się taką, która daje jakieś szanse na 1/2, Duni wyszarpali na sam koniec. Hansen dziś będzie miał raczej dobrą sposobność do gry, jasne, że raczej powoli Mikkel wchodzi na obroty, ale uważam, że tym razem nie bło z nim problemów zdrowotnych, stąd w mojej opinii Mikkel Hansen dziś sporo porzuca. Na zwodzie gra znakomicie, a i jeśli obrona będzie 6-0, co jest raczej bardziej możliwe, bo tak grają częściej zawodnicy z Macedonii, to Hansen będzie rzucał dużo. Jeśli zaś Ristovski się nie rozegra, to 5 goli strzeli w I połowie. Czas gry to jedyne zmartwienie, no ale cóż. A jeśli o +8 mowa: Macedonia nie jest ekipą z dupy wyjętą, tylko cały czas grającą w podobnym zestawieniu drużyną, która nieraz Danii problemy sprawiła. Stąd nie mam oporów.
Hansen Over 4.5 @ 1.7 unibet ⛔
Macedonia +8 @ 1.99 pinnacle ZWROT
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
maxti 234

maxti

Użytkownik
Dania vs. Macedonia


typ: 2 (+9.5) 29-21✅✅✅
kurs: 1.58
stawka: 200zł
Bet365
Dania zdecydowanym faworytem tego meczu? Nie powiedział bym. Bet365 na ten mecz wystawił kurs na Danie 1.02, moim skromnym zdaniem zdecydowanie za niski, ja postaram się to wykorzystać i stawiam dziś na Macedonię z bezpiecznym handicapem, kurs 1.58 może nie zadowala ale po analizie wydaje sie warty grania. Ostatni bezpośredni mecz zespoły rozegrały rok temu na mistrzostwach świata, po zaciętym meczu to jednak Dania okazała się lepsza, po końcowej syrenie na tablicy widniał wynik 33-30. Przygotowując się do tego turnieju Duńczycy rozegrali 3 spotkania w ramach turnieju, w 1 pewnie pokonali Norwegów (34-22), drugiego dnia zmierzyli się z faworytami, Francuzami (29-28). Ostatniego dnia niespodziewanie zremisowali z rewelacją turnieju Qatarem.
Turniej mogą zaliczyć do udanych ale dopiero dziś zaczynamy grać na poważnie, przeciwnik nie najgorszy bo Macedończycy, drużyna która potrafi powalczyć z najlepszymi i dziś napewno nie odpuści.
To są mistrzostwa europy i niewątpliwie liczą się 2 pkt. liczę na to że Dania wygra to spotkanie ale nie więcej niż 8/9 bramkami, powodzenia.

 
Otrzymane punkty reputacji: +3
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
A co myślicie o jutrzejszych meczach
wiem ,że kursy jakiekolwiek do pogrania na zwycięstwo są w meczu Polska Serbia
ale przy zalożeniu ,że Chorwacja, Francja i Szwecja wygrają swoje mecze, a z tego co widze są zdecydowanymi faworytami można pokusić się o zagranie
Francja+Chorwacja+Szwecja+Serbia ako 2,7
Francja+Chorwacja+Szwecja+Polska ako 3,2 przy postawieniu równej stawki i zalożeniu że wymienione 3 wyżej zespoły wygrają mamy pewny zysk niezależnie od wyniku Serbi z Polską(no chyba ,że remis padnie ???? ) ktoś bardziej ogarnia temat ręcznej ?
 
maxti 234

maxti

Użytkownik
A co myślicie o jutrzejszych meczach
wiem ,że kursy jakiekolwiek do pogrania na zwycięstwo są w meczu Polska Serbia
ale przy zalożeniu ,że Chorwacja, Francja i Szwecja wygrają swoje mecze, a z tego co widze są zdecydowanymi faworytami można pokusić się o zagranie
Francja+Chorwacja+Szwecja+Serbia ako 2,7
Francja+Chorwacja+Szwecja+Polska ako 3,2 przy postawieniu równej stawki i zalożeniu że wymienione 3 wyżej zespoły wygrają mamy pewny zysk niezależnie od wyniku Serbi z Polską(no chyba ,że remis padnie ???? ) ktoś bardziej ogarnia temat ręcznej ?
No tak, remis na otwarcie grupy w meczu Serbia Polska? Bardzo prawdopodobny, mecze między tymi drużynami zawsze były zacięte, dziś czytałem wywiad z Kubisztalem, podkreślił że to będzie mecz w którym kluczową role odegra końcówka, a mecz może się rozstrzygnąć w 2 akcjach, więc ja bym tu raczej tak nie grał. Co do Francji to nie jestem tak przekonany do tego, może Rosja wydaje się outsiderem grupy, ale nie można ich już na wstępie skreślać, jest to wielka niewiadoma. Na ten moment największym &quot;pewniakiem&quot; wydaje się Szwecja, drużyna która wie czego chce, kontra? Czarnogóra, oni strasznie obniżyli loty w ostatnim czasie, wątpię żeby pokazali coś ciekawego na tym turnieju, zapewne powalczą z Białorusią o 3 pozycje. No właśnie a co do Białorusi i Chorwacji, tutaj nie powinno być niespodzianki, choć nie wątpię w umiejętności Białorusinów, albo raczej S.Rutenki(hi hi :grin ???? , to właśnie on napędza całą ofensywną grę Białorusi, jeśli Chorwaci prawidło taktycznie podejdą do tego spotkania i np. wykluczą Rutenkę (nie chodzi mi tu o skasowanie fizyczne) to to spotkanie pójdzie po myśli zdecydowanych faworytów tej grupy, a może i nawet turnieju. Trochę ponarzekałem, ale teraz czas dać jakiś typ od siebie, kursy na Chorwację idą cały czas w dół już kurs jest w granicach 1.05 więc tutaj raczej szukał bym handicapu.
Chorwacja(-5.5)-Białoruś
✅✅✅
typ: 1 (1.62) Expekt
Szwecja-Czarnogóra
✅✅✅
Typ:HT/FT 1/1 (1.50) comeon
Serbia(-1.5)-Polska
✅✅✅
typ:2 (1.60) bet-at-home
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wincent 150

wincent

Użytkownik
Francja+Chorwacja+Szwecja+Serbia ako 2,7
Francja+Chorwacja+Szwecja+Polska ako 3,2 przy postawieniu równej stawki i zalożeniu że wymienione 3 wyżej zespoły wygrają mamy pewny zysk niezależnie od wyniku Serbi z Polską(no chyba ,że remis padnie ???? ) ktoś bardziej ogarnia temat ręcznej ?
Tobie się bardziej przyda ktoś kto bardziej ogarnia matematyke. Bardziej sensowne niż granie 2x tak jak wyżej jest zagranie F+c+S za 2x większą stawkę i nie zawracanie sobie dupy czy polska zremisuje....
 
pawel8258 50

pawel8258

Użytkownik
Serbia - Polska 1 kurs 2.05 Bwin
Serbia zmobilizowana przeciw Polsce, lepsza na ME, to ona pojechała na IO, a nie My, trener Vukovic też lepszy. Młoda krew jakoś nie zasila naszej ekipy tak jak jest to np. w ekipie francuskiej.
 
Do góry Bottom