>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

NBA Styczeń 2014

Status
Zamknięty.
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Chciałem napisać nieco obszerniej, ale niebotyczne tempo ładowania się forum, wręcz zapierające dech w piersiach skutecznie mnie od tego zniechęciło...

Gasol over 17,5 ✅✅ 25
1,90
Marathonbet


Zacznę od tego, co mnie najbardziej niepokoiło w tym typie, a mianowicie możliwa wymiana na linii Cavs - Lakers dotycząca Gasola i Bynuma. Sprzeczne informacje pojawiały się z różnych źródeł, ale znalazłem coś, co mnie przekonało do postawienia na Gasola.

https://twitter.com/LakersReporter

Pau jak widzimy jest przewidziany w starting lineup, więc z wymiany póki co nici.
Czysto sportowe argumenty stoją za nim murem. Ostatnie 2 mecze to 25 i 23pkt z Bucks i Utah. Dzisiaj, jeśli Lakersi chcą powalczyć z Denver, Hiszpan musi zrobić swoje bo ławka Lakersów w opłakanym stanie, a solidne zdobycze punktowe gwarantuje może 3 zawodników tzn. Pau, Meeks i Young. Reszta to spora niewiadoma. Obie ekipy grały ze sobą w tym sezonie i Gasol lekko ręką rzucił 25pkt przy 27 oddanych rzutach, a trzeba zaznaczyć, że obecni byli wtedy tacy zawodnicy, jak Farmar, Blake, czy Kaman, których dziś zabraknie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
dejvo91 169

dejvo91

Użytkownik
Mavericks - Knicks✅✅
Knicks +9.5 | 1.55
Takie handi po takim kursie w świetle ostatnich wyników to dla mnie całkiem dobry bet. Knicks ostatnio dobre mecze z ciężkimi rywalami, Dallas nie może ostatnio wygrać u siebie. Handi w 5 meczach bezpośrednich 3 razy pokryte, raz zabrakło punktu, a raz znacznie wygrało Dallas ale było to w 2011. Melo w formie, mam nadzieję, że trener pójdzie po rozum do głowy i znacznie ograniczy minuty Smitha, a wtedy może dojść nawet do niespodzianki, a +9.5 wygląda mi w mojej ocenie na promocje obok której nie przejdę obojętnie ;). Bardziej ryzykowne, ale też nieźle wyglądające jest +4.5 (2.25) lub +6.5 (1.90). Ja jednak wchodzę w bezpieczniejszą opcję ale za to znacznie grubiej niż zwykle ????
-----
e: ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
W 181

wyar

Użytkownik
Rzadko udzielam sie w temacie NBA,jest tu znacznie wiecej kolegow,ktorzy sa w temacie. Ale ogladam wlasnie mecz GSW ( na ktorych postawilem,i jestem po pysznej kontrze),i tak sobie mysle o tym Curry&#39;m,ze to jest nieprawdopodobny gracz. I porownuje go z wymienianym czasem tutaj Rubio,ktorego okreslano na tym forum jako geniusza. To kim jest Curry ? Obejrzyjcie akcje z podaniem o tablice do Boguta,czy za plecami do Lee,zobaczcie tempo gry obu panow,kreowanie partnerow,kontrolowanie tempa etc.. Dla mnie Rubio to chlystek koszykarski,ogladalem kilka meczow Minnesoty w tym sezonie,i to koszykarz,ktory slabo rzuca,czesto gubi sie pod silniejsza presja,w koncowkach wybiera czasem dziwne,niekorzystne dla zespolu rozwiazania. Nie jest zlym koszykarzem - nie gralby w NBA. Ale mocno przereklamowanym.
A Curry ? Tak - to geniusz.
Do skasowania pozniej.
 
japan93 30

japan93

Użytkownik
Gdybyś zapoznał się z regulaminem tego działu to wiedziałbyś, że moderator ma niestety racje.
Poza tym zobacz formę w ostatnich 5 meczach Philadelphii. Nie twierdzę, że należy sugerować się wyłącznie tabelą, bo każdy mecz jest inny, a tabela to teoretycznie już tylko historia, ale weź to w jakimś stopniu pod uwagę plus to, ze masz te 1,35-1,4 na drużynę przyjezdną. Jeśli już musisz to postaw to wystarczająco późno żebyś był pewien jaki skład wyjdzie i czy nie ma jakiś kontuzji w zespołach.
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Czy dziś w LA odbywał się All Star Game? ????
Aż nie do wiary. Graty dla tych, którzy pobrali overy. Linia przekroczona o jedyne 50 pkt.
Żeby nie było off topa: miałem dziś wątpliwości co do motywacji GSW i jednak zagrali na poważnie (chociaż w I poł. Gortatom siedziało aż za bardzo i mecz zapowiadał się ciekawy). Myślę, że także Minnesota podejdzie w podobny sposób do swojego spotkania. To jednak jeszcze większa siła, a Durant troszkę musiał ich podrażnić.
Phila... cóż, nie mogę wyjść z podziwu jak taka ekipa osiąga obecnie takie wyniki. Tego już wyłącznie lekceważeniem ich przez rywali nie da się wytłumaczyć. Szacun dla coacha i walecznych chłopaków, ale tym razem skłaniam się ku -6,5 za 1,909 (obecnie w Pinn)
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Hawks@Nets under 197 @ 1,94 Marathonbet✅

Dzisiejsza moja propozycja to underek na Brooklynie.
Obydwa zespoły w podobnej sytuacji - wypadł im najlepszy scorer, w obu przypadkach to podkoszowy - Lopez w Nets i Horford w Hawks. Ofensywy obydwu ekip mocno na tym ucierpiały co widać zdecydowanie w wynikach. Drużyna prowadzona przez Jasona Kidda ma teraz ogromny problemy żeby chociaż zbliżyć się do setki. Najczęściej ledwo przekraczają 90, bądź nawet nie. W fatalnej dyspozycji jest Joe Johnson, którzy od 5 spotkań nie może zdobyć dwucyfrowej liczby pkt! Rzuca na tragicznej skuteczności 30%. Garnett w ofensywie też statysta. Właściwie nie oddaje rzutów, ale nic dziwnego w sumie - jak już próbuje to z miernym skutkiem. Atak jako tako trzyma DWill i Pierce, ale to za mało. Najlepiej o efektywności ofensywy Nets niech świadczy naprawdę żenująco niska jak Derona liczba asyst ostatnio - to pokazuje jak nieskuteczni są jego koledzy. W niektórych meczach punktowanie bierze na swoje barki Shaun Livingston, ale come on, jeżeli Shaun Livingston prowadzi twoją ofensywę to nie może to być dobra ofensywa.
Ponadto Nets jak na dziadków przystało grają bardzo wolno, co oczywiście sprzyja underowym wynikom.

O Hawks pisałem przy okazji meczu z Bulls. Grają szybko, ofensywnie, bo mają w składzie kilku naprawdę dobrych strzelców, ale teraz bez Horforda będzie im trudniej znacznie. Al absorbował obronę w okolicach kosza, często wymagał podwojeń i robił tym samym miejsce na obwodzie. Teraz za Horforda gra Pero Antic, który nie potrafi nic prócz ciepania za 3 i na tym obwodzie po prostu robi się ciasno. Nie ma balansu pomiędzy grą obwodową i w pomalowanym lub jak to nazywa Wojtek Michałowicz - pomiędzy graniem &quot;wewnętrznym i zewnętrznym&quot;. Psuje się spacing (teoretycznie Antic poprawia jako strzelec, ale w przypadku gdy wszyscy wychodzą na obwód i nie ma nikogo w okolicach pomalowanego, to tak to nie działa). To nie jest tak, że postawimy 5 świetnych strzelców za 3 i drużyna będzie rzucała masę pkt. Będzie totalna padaka, jeżeli nie będą pod koszem ludzie, którzy będą im otwierać pozycje na obwodzie. Jeżeli ktoś oglądał mecz z Bulls to myślę, że wie o czym mówię.
Myślę, że nie powinniśmy zobaczyć tu wielu pkt, bo obecne możliwości ofensywne obydwu ekip są mocno ograniczone.
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Ten typ blaise&#39;a na under ma ręce i nogi. Ja spróbuję ????
Ode mnie z kolei propozycja na zawodnika. Evan Turner, podobnie jak cała ekipa Sixers, jest on fire. Ostatnio seria czterech zwycięstw i to on road. I Evan w tych meczach poniżej 22 PPG nie schodził. Dzisiaj spodziewam się spotkania w którym gospodarze powalczą, być może nawet wyszarpią zwycięstwo. Na Szóstki 3,25 więc na pewno value ale pójdę w stronę overa Turnera bo skoro Phila wygrywa to Turner zawsze rzuca powyżej 20 punktów (było tak we wszystkich 12 spotkaniach wygranych przez Sixers w obecnym sezonie). Matchup nie jest zły bo przeciwko Martin, niezbyt dobry obrońca. Mecz też zapowiada się overowy biorąc pod uwagę słabą defensywę obu drużyn. Moim zdaniem jeden z najlepszych betów na to spotkanie.
Turner over 22 pkt @ 1,9 marathon ⛔
 
japan93 30

japan93

Użytkownik
Podpinam się pod analizę poniżej jednak pójdę w niego inną stronę, a więc under Nets.
Brooklyn to team bardzo słaby w ofensywie(20 w lidze), po 2 zwycięstwach z rzędu który jest wystawiony jako faworyt. Według mnie to świetna okazja by zagrać under na dosyć wysokiej linii czyli 100,5.
Sytuacja wydaje mi się pewną analogią do meczu Bobków z Utah ( http://www.livesports.pl/mecz/Q9fShDlq/#szczegoly-meczu ).
O ile dobrze pamiętam to Lukascash analizował ten mecz mówiąc o &quot;liniach&quot; i fakcie, że po 2 zwycięstwach z rzędu mierna drużyna staje się faworytem. To co napisał Blaise jeśli chodzi o kontuzje tym bardziej upewnia mnie, ze bet jest warty zagrania .
Myślę, że 20 ofensywa NBA nie sprosta Atlancie i spodziewam się niskiego wyniku z ich strony oraz &quot;niespodzianki&quot; gości .
Typ :
Atlanta Hawks kurs 2.4 Bwin⛔????
Atlanta +3 1.91⛔
Brooklyn under 100,5 kurs 1.75✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
bezpiecznik 414

bezpiecznik

Użytkownik
Dzisiaj wg mnie trudno przewidzieć, który z grających drużyn wygra dzisiejszej nocy, mimo niskiego kurs na Minnesotę.
I popieram UNDER na mecz Hawks z Nets.

Postawiłbym też UNDER na mecz Philadelphii 76&#39;ers@Minnesoty Timberwolves
Tutaj poprzeczka została najwyżej na granicy 221,5 punktów.
Właśnie robię analizę ostatnich spotkań i postawię

1,813 na under 221,5 ✅ fart...
Pinnacle


Dłuższa analiza tu:
http://forum.bukmacherskie.com/f35/niebezpieczne-typy-bezpiecznika-101815.html#post4146387
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
delikwent 36

delikwent

Użytkownik
Na razie passa, więc zapodaje moim zdaniem typki warte gry.
Dzis w Wells Fargo Center w Philadephii gospodarze podejma
drużynę Minnesoty. Najpierw chciąłbym skupic sie na gospodarzach.
Na 4 ostatnie wyjazdowe mecze, 4 wygrane! Kolejno 99:101 (total 200) @ PTB,
104:113 (total 217) @ KINGS, 102:114 (total 216) @ DEN, 104:111 (total 215) LAL,
w szczególności ten ostatni robi wrażenie, gdzie zatrzymali Portland, które
rzuca conajmniej 110 i w góre, statystyki zawodników tez nam troche
odpowiedzą na pytanie dlaczego tak ptk padło w meczu. Lilard zagrał 35min
i przez ten czas miał 33% skuteczność z gry 6-20 i 18% z rzutów
za 3ptk.. Aldridge nie lepszy bo 23% z gry 13-30! a biegał tyle co Lilard.
Za to skuteczność zawodników Philadelphi o niebo lepsza Young 14-20 (70%)
za 2ptk i Turner 9-20 (45%) za 2. A więc defensywa zadziałała dobrze
i nie poszli na wymiane punktów w przeciwieństwie do Minessoty w ostatnim
meczu z Oklahomą 111:115, sam Durant rzucił 48ptk i miał 13 osobistych w tym (16-32 z gry)
Ostatnie mecze Minnesoty to 3 razy jako gospodarz 111:115 (total 226) @ oKL,
124:112 (total 236) @ NOP, 98:100 (total 198) @ DAL i jako gość w Millwakue
95:117 (total 212). a Więc jednym zdaniem mega ofensywna drużyna. Moim Zdaniem
aby Philadelphia mogła liczyc w dzisiejszym spotkaniu na zwyciestwo
musi zagrac dobrze w defensywie i nie moze isc na wymiane cioców.
Ostatni mecz rozegrany meczy tymi drużynami odbył sie 12.12.2013r i wtedy
Minessota jako gospodarz zwycięzyła 106:99 a więc tez undorowy
wynik. Ja dzisiaj proponuje MEGA, ale to mega bezpieczną linie
na te mecz, a więc 221.5. Ta linia jak juz pisałem nie była pokrywana
przez dzisijeszych gospodarzy a goście 2/4 meczy ją przekroczyli gdzie
w tych 2 przypadkach są to ultra ofensywne druzyny, czyli Oklahoma
i Nowy Orlean. Wchodze śmiało w ten bet i zachęcam innych również,
dodam jeszcze bet na dodatkowe handi dla Philadelpi bo IMO
czuje ze bedzie bardzo underowy i wyrównany mecz, a więc

MECZ : PHILADELPHIA _ MENNESOTA
TYP : UNDER 221.5
KURS : 1.76
BUK : bet 365

✅ ✅ ✅

MECZ : PHILADELPHIA _ MENNESOTA
TYP : SPREAD +8.5 PHILADELPHIA
KURS : 1.72
BUK : bet 365


⛔ ⛔ ⛔
Pozdrawiam. GL &amp; HF
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
majsti 240

majsti

Użytkownik
Philadelphia 76ers - Minnesota Timberwolves
Minnesota over 113 pkt. @1.90 Marathon ✅ ✅
Na dziś wybrałem over Minnesoty. O drużynie Wilków pisałem parę dni wcześniej przy okazji meczu z OKC i od tamtego momentu nic się nie zmieniło. Ich gra opiera się na ofensywie co potwierdza szóste miejsce pod względem średniej liczby zdobytych punktów na mecz. Ciągnie to przede wszystkim Love, który robi za dwóch, pomaga mu Martin no i Rubio, który asystuje aż miło. W ostatnich meczach zdobywali 117,98,124 i 111 punktów. Philadelphia ostatnio w bardzo dobrej formie, wygrała wszystkie ostatnie cztery mecze, przy okazji wszystkie te spotkania przekraczały granicę dwustu punktów. Myślę, że Minnesota z zapasem przekroczy linię, bo będzie to bardzo ofensywne spotkanie głównie z tej racji, że obie ekipy mizernie wyglądają w defensywie, natomiast w grze ofensywnej prezentują się wyśmienicie.
Powodzenia ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
mojojojowojo 95

mojojojowojo

Użytkownik
Philadelphia 76ers - Minnesota Timberwolves typ: Under 220 1.9 bet365 ⛔⛔⛔

Bardzo wysoka linia w tym meczu. Decyduje sie na under z tego względu że na ostatnie 5 meczy linia pokryta na over byla tylko raz. Po drugie 76ers jako tako grają u siebie w obronie przejechały się na nich dobre drużyny o czym na tym forum w ostatnich dniach dało się odczuć zszokowanie wyniku z Portland Trail Blazers gdzie wygrali 2 pkt po zaciętym spotkaniu. Koszykarze z Minnesoty potrafia rzucać bo maja kim K.Love K.Martin czy N.Pekovic ale... zauwazyłem ze w meczach z teoretycznie słabszymi drużynami takimi jak np. Celtics, Grizzlys , Bucks tempo meczu jest mniejsze nie rzucaja sie tak na kosz jak z lepszymi rywalami wyjatek jest mecz z Pelicans gdzie linai była powyzej 230. Prosze zwrocic uwage na wyniki z solidnymio markami a z tymi nieco slabszymi daje to do myślenia zważywszy ze poprzedni mecz raptem 205 pkt. 76ers są nie obliczalni. 4 osattnie ich mecze to WIN ! gdzie linia nie pokryta ani razu. Moim zdaniem linia za wysoka i mozna grac under

do swojego nocnego dodaje typ Blaise wyczepałes temat do konca ????

to co pokazały oba zespoły w obronie to dramat... gdyby rzut od niechcenia na sekundy przed koncem za 2pkt nie wpadl pokryło by linie mam nadzieje ze ktos złapał wyzszą linie niż podana przeze mnie i trafił
 
vertigo 9,5K

vertigo

Użytkownik
Brooklyn Nets - Atlanta Hawks
Atlanta Hawks +3.5 @ 1.862 pinnacle


Obie drużyny już na dłużej bez swoich gwiazdorów na pozycji nr 5, ale Nets mogą też być bez swojego gwiazdora na pozycji nr 1. Deron Williams jest game-time decision przez bóle kostki a dwóch z rzędu zwycięstwach rozgrywający był hot, 29 punktów w zwycięskim thrillerze w Oklahomie no i 21 punktów na 7/10 z gry przeciwko Cavs. To nadal daleko od top5 rozgrywających ligi ale są to niewątpliwie przebłyski. Hawks, czy będą mieli ułatwione zadanie czy nie przez brak Williamsa na pewno będą mieć luźniejsze zadanie w ofensywie po wizycie w Chicago gdzie zatrzymali ich na 37.2% z gry. Zastanawiam się ile jaskółek czyni wiosnę na Brooklynie bo te dwa zwycięstwa (ogółem trzy z ostatnich pięciu) nadal nie powinno robić z nich faworytów. Siedem z dziewięciu ostatnich spotkań padło łupem Jastrzębi.
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik

Arron Afflalo over 19,5 punktów @ 1,83 bet365
Kontynuuję bardzo słabą passę, niewiele wpadło typów w poprzednim tygodniu i najwyższy czas żeby znaleźć coś konkretnego. Kilka tygodni temu pisałem podobną analizę co do Afflalo:
Afflalo to niewątpliwie jeden z wyróżniających zawodników ligi i nie miał za dużego wpływu na przeprowadzkę do takiego zespołu jak Magic. W bieżącym sezonie notuje bardzo dobre statystyki rzutowe, średnio ponad 20 pkt, solidna skuteczność i przede wszystkim regularność. Stara się ciągnąć całą drużynę jak tylko potrafi, jednak wyników nie ma z powodu ogrywania młodych. Afflalo spokojnie grałby w podstawie w większości klubów w NBA - być może w przyszłym sezonie znajdzie się w porządniejszym teamie. Przeciwko Knicks nie powinien mieć ciężkiej przeprawy, zagra zapewne na dwójce na której gra chyba Smith choć nie jestem całkowicie pewien bo w Knicks ciągle wystepuja rotacje w składzie. Minuty ma zapewnione, a Orlando przynajmniej przez 3/4 spotkania najprawdopodobniej wytrzyma więc Afflalo swoje rzuci i koło 20 punktów zawiśnie.
Obecnie różnica jest tylko w skuteczności Afflalo, ponieważ poprzednie trzy spotkania na niskiej skuteczności jak na jego możliwości. Jednak nie jest zła wiadomość bowiem to zawodnik regularny i nie powinien mieć problemów z wykręceniem 20 punktów przeciwko Los Angeles. Przede wszystkim Afflalo wraca do Los Angeles - miejsca, gdzie się wychował więc z pewnością będzie mu bardzo zależało na dobrym występie. Po drugie w ostatnim meczu z Clippers rzucił ponad 20 punktów w ubiegłym sezonie, a teraz jest w znacząco lepszej dyspozycji. Dodatkowo Crawford zagra najprawdopodobniej na jego pozycji, a każdy orientuje się jak słabym obrońcą jest Jamal. Oczywiście potrafi seriami zdobywać punkty, ale defensywa nie jest jego mocnym punktem. Jeśli chodzi o minuty, to nie ma się czego obawiać , bo Arron gra minimum 35-40 min na mecz nawet w przypadku blowoutu. Zabraknie Paula, więc Clippers powinien się użerać z Magic przez nieco dłuższy czas, ale i tak jestem dobrej myśli co do overa punktowego Afflalo. Trzy byłe spotkania ma już za sobą i powinien skupić się na najbliższym pojedynku. Linia zaniżona w porównaniu do ostatnich tygodni, przypuszczam że nie spadnie , dlatego też zapewne utrzyma się do rozpoczęcia spotkania.
 
A 709

arkadiuszch

Użytkownik
Nets - Hawks under [email protected] Bet365 ✅
Druzyny raczej underowe po brakach w skladzie. W Nets nie zagra Lopez, a w Hawks Horford, a wiec obie druzyny strasznie ucierpialy w ofensywie. Do tego Deron day-to-day, wiec jezeli jeszcze jego punktow by mialo zabraknac to Nets z 85 nie wyjda. Bo JJ ostatnio w mega slabej formie. Pierce odżył to cos tam rzuci, Blatche do tego i Teletovic pare trojek moze rzucic, a co dalej ?
Hawks z Anticiem w skladzie pod koszem nie istnieje. Gosciu rzuca praktycznie tylko za trzy. Bardzo malo punktow z pomalowanego.
Nets ze wzgledu na to, ze sa wiekowym zespolem beda grac spokojny, wyrachowany basket.
Ostatnie mecze Nets z Cavs czy OKC pokazały, że za Kidda to ten zespol zbytnio ofenywnie nie bedzie grał.
Hawks ostatnie 3 mecze rowniez około 90 pkt, tylko z GSW rzucili 100, ale kto z GSW nie ma wysokich wynikow?
Nets to zupelnie inna druzyna niz GSW. I licze tutaj na niski wynik. Chociaz linia ktora gram nawet w meczu Hawks z GSW nie była przekroczona.
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Brooklyn Nets - Atlanta Hawks(-5) -&gt; 3,60 -&gt; Bet365
Dalej idę w stronę Atlanty. Brooklyn mimo że miał być jedną z lepszych ekip kompletnie nie spełnia oczekiwań. Kidd jeszcze dużo musi się nauczyć bo w przeciwieństwie do swojej gry jako trener jest kiepski. Po stronie gospodarzy zabraknie Lopeza, Deron jest Game Time Decision a Garnett też nie pewny. Po stronie Hawks zabraknie jedynie Horforda, jednak on o więcej daje drużynie w defensywie niż w ataku bo jest to bardzo porządny center. Oglądałem ostatnie spotkanie Atlanty z Bykami. 1 kwarte przegrali bodajże 8 czy kilka więcej pkt, i praktycznie 1 połową przegrali mecz. W 2 połowie doszli nawet do remisu, byli o 1 posiadanie mniej i mecz mógł się inaczej potoczyć - przegrali. Prawdę mówiąc, Hawks przegrali mecz przez zbiórki ofensywne i straty bo było ich w tym meczu co nie miara. W dodatku Korver pudłował wide openy. Mimo bardzo słabego meczu do końca spotkania byli w grze. Ostatniego spotkania Brooklynu nie widziałem, ale jeśli wygrywają u siebie 7 pkt z Cavaliers bez Uncle Drew to dobrze z nimi nie jest. Widziałem kilka spotkań Brooklynu w tym sezonie, ta gra jest kompletnie nie poukładana, nie potrafią zagrać 1 porządnego meczu w całości. Jeśli Atlanta odpowiednio zatrzyma pole 3 sekund to nie sądzę, żeby Brooklyn miał w tym meczu łatwo. Uważam Hawks za dużo lepszą drużynę i -5 po 3,55 jestem w stanie zaryzykować z pełnym przekonaniem. Roster Hawks w tym momencie dużo lepszy. Polecam i pozdrawiam. Rambo
 
dunker 94

dunker

Użytkownik
Los Angeles Clippers under 103 pkt ✅ 101 pkt
1,91
Betsson


Dziś celuje w under Clippersów, jak wszyscy wiemy CP3 nie zagra przez 6 tygodni to zdecydowanie utrudni grę chłopakom z LA. Gdyby grał J.J Redick i Chris to bez problemu pokryli by 103 pkt. Ale ich na dzien dzisiejszy nie ma w składzie co na pewno spowolni grę Clipp. Wiemy jak ekipa z LA jest &quot;uzależniona&quot; od CP3, bez niego ich gra na pewno nie będzie wyglądała tak samo, nie będzie miał kto kreować gry i w tak łatwy sposób szukać kolegów, bo przecież Chris jest najlepiej asystującym w lidze, może jest to w pewnym sensie sprawa alley-oop&#39;ów granych do Blake czy De&#39;Andre. Jednak dziś ich generał nie zagra więc spodziewam się wolniejszego tempa i małej ilości pkt z ich strony. Jest jeszcze jeden aspekt że Orlando co prawda sporo meczów przegrywa ale nie tracą tak wiele pkt. Na 15 ostatnich spotkań wyjazdowych spotkań tylko w 4 z nich przeciwnicy Orlando zdołali rzucić więcej niż 103 pkt w tym dwa razy po dogrywce. Dlatego myśle że znacznie osłabieni Clippersi nie zdołają dziś rzucić 103 pkt.


Ponadto gram jeszcze to:
Ilość punktów gracza + zbiórki - B. Griffin over 33 ⛔ 24, Blake grał jedynie 24 minuty...
1,85
Betsson


No w końcu ktoś musi w tych Clippersach coś rzucać ????
 
E 11

emil233

Użytkownik
Philadelphia 76ers - Minnesota Timberwolves
Typ: Minnesota
✅
Philadelphia ostatnio notuje taka passe ze wprawia w osłupienie obserwatorów. Żaden kibic kibic z Philadelphi nie będzie miał im za złe jak przegrają dziś z Wilkami. Nie do konća pewny jest występ Michaela Cartera Williamsa
Walćzące o PO wilki powinny dziś wygrać,
dodatkowym typem może być
under 221pkt✅ całe szczęście że na bet at home dali linie 221.5pkt ????
 
P 13

padias

Użytkownik
Ilość pkt + zbiórki + asyst Evan Turner
over 30,5 - betsson, betsafe
Dla mnie najpewniejszy typ na noc, Turner ostatnie mecze samymi pkt i zbiorkami robi ten prog a 2 mecze wczesniej dokladal jeszcze po 6 asyst. Mecz ze spora iloscia pkt takze bedzie mial okazje i do sporej ilosci asysyt nie mowiac ze jest jednym z najlepszych strzelcow ekipy. Dodatkowo odpada Wroten za ktorego tez ktos musi przejac jego pare cyferek pkt, zbiorek i asyst, takze bede zaskoczony jakby cos poszlo nie tak.
Kurs niestety juz 1,65 ja jeszcze lapalem 1,85 i 1,72
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom