>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Podałem spotkanie
#2 27.12 - 13:30
Mecz: Anderson- Michael van Gerwen
Typ: over 5.5 seta
Kurs: 1.90
Bukmacher: William Hill
które odbędzie sie jutro, mogę podac typ zastepczy?
#2 27.12 - 1:30
Mecz: Newton-Thornton
Typ: 2
Kurs: 1.57
Bukmacher: William Hill
jesli tak to wklejcie powyższy typ,
Zmienione/Hiro
 
hiro 76,3K

hiro

Użytkownik
A gdzie jest temat na 30.12, w ten dzień tez się mecz odbywa.
A masz już kursy na drugi półfinał? Nawet nie wiadomo z kim zagra MVG. Więc jak tylko skończy się ćwierćfinał Wade-Lewis założę temat
 
hiro 76,3K

hiro

Użytkownik
Tuż po nowym roku startują mistrzostwa świata w BDO. Może tam też by zrobić podobny konkurs? Czy to już będzie za wiele?
BDO trwają 9 dni, PDC aż 16. BDO ogólnie jest organizacją traktowaną gorzej, słabiej, bo też mają słabszy poziom. Gdyby nie Grand Slam to ja praktycznie nie znałbym zawodników i dlatego też mówię otwarcie, że moja wiedza o BDO kończy się na Buntingu i kilku innych nazwiskach. Ciężko coś ogarniać, jeśli z większości turniejów nie ma podstawowych statystyk. A jeśli już są to te duże turnieje są rozgrywane rzadko. Uważam, że tam będzie dopiero loteria i niespodzianki.
 
J 12

jacht94

Użytkownik
Mam pytanie co do typów długoterminowych. Mam MVG ustawionego jako finalistę, gdy Holender wygra to dostaję za to 250 pkt-ów jako dobrze wytypowanego uczestnika finału czy pod pojęciem finalista mam rozumieć zawodnik który zajął w zawodach drugie miejsce?
Tak dla uściślenie, bo chyba nie do końca wynika to z regulaminu.
 
pietras-pl 269

pietras-pl

Użytkownik
Mam pytanie co do typów długoterminowych. Mam MVG ustawionego jako finalistę, gdy Holender wygra to dostaję za to 250 pkt-ów jako dobrze wytypowanego uczestnika finału czy pod pojęciem finalista mam rozumieć zawodnik który zajął w zawodach drugie miejsce?

Tak dla uściślenie, bo chyba nie do końca wynika to z regulaminu.
To chyba proste. Zwycięzca- zawodnik, który wygrał finał, finalista- drugie miejsce.
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Informujemy, że w przypadku typów długoterminowych będziemy następująco rozliczali typy na &#39;zwycięzcę&#39; i &#39;finalistę&#39;:
- typ na &#39;zwycięzcę&#39; oznacza zwycięzcę turnieju
- typ na &#39;finalistę&#39; oznacza przegranego w finale.

Jeśli ktoś typował jako &#39;finalistę&#39; pana X, a pan X został zwycięzcą turnieju, wówczas ta osoba nie otrzymuje punktów.
 
Do góry Bottom