>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Niekompetencja ludzi z beta

S 0

shirakumo

Użytkownik
Witam wszystkich. Jestem tu po to aby was ostrzec przed niekompetencja ludzi ktorzy sprawdzaja zaklady. Moj zaklad zostal 3krotnie zle sprawdzony i nawet po wskazaniu meczu ktory jest zle do dnia dzisiejszego nie zostal on poprawiony. Kupon jest przegrany i tak ale 3 dni walczylem chociaz o zwrot kasy za to ze Ci ludzie nie umieja sprawdzac i dopiero wczoraj dostalem jakiegos maila. Na dodatek kobieta ktora pisala mi tego maila, trafila mi sie potem w chacie i wyszla kiedy sie dowiedziala ze to ja pisze. Bet ma ode mnie wielki - i nie wiem czy bede tam jeszcze gral dlatego radze wam dobrze sprawdzajcie swoje kupony. Jesli ktos nie wierzy moge powstawiac screeny.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Kolego opisz sytuacja bardziej jasno bo na razie zrobiłeś to ogólnikowo, np. jakie spotkanie o co chodziło itd. będzie łatwiej ostrzec ludzi.....
 
S 0

shirakumo

Użytkownik
Pewnie sprobuje tez napisac do angielskiego supporta chociaz powie mi czy ktos jest sens? Kupon jest przegramy i jedyne o co sie staralem to chociaz zwrot pieniedzy za to ze Ci ludzie nie umieja sprawdzac kuponow.
Dokladniej chodzilo o mecze NCAA i typ &quot;Czy ktorakolwiek druzyna zdobedzie 3 punkty/gole pod rzad.&quot; Na poczatku wszystkie mecze zostaly sprawdzone w niewiadomo jaki sposob, praktycznie kazdy byl sprawdzany inaczej, niektore typy wygrane byly wygrane, inne przegrane i tam samo z typami przegranymi.
Dlatego jak myslicie, mam o co walczyc u angielskiego supporta?
 
S 0

shirakumo

Użytkownik
Pewnie sprobuje tez napisac do angielskiego supporta chociaz powie mi czy ktos jest sens? Kupon jest przegramy i jedyne o co sie staralem to chociaz zwrot pieniedzy za to ze Ci ludzie nie umieja sprawdzac kuponow.

Dokladniej chodzilo o mecze NCAA i typ &quot;Czy ktorakolwiek druzyna zdobedzie 3 punkty/gole pod rzad.&quot; Na poczatku wszystkie mecze zostaly sprawdzone w niewiadomo jaki sposob, praktycznie kazdy byl sprawdzany inaczej, niektore typy wygrane byly wygrane, inne przegrane i tam samo z typami przegranymi.

Dlatego jak myslicie, mam o co walczyc u angielskiego supporta?
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Pokaż dokładnie ten kupon,bo skoro piszesz,że mecz jest przegrany to nie wiem o co chcesz się kłócić.Bo albo wygrałeś i należy Ci się stawka+zysk albo nie należy Ci się nic,więc nie wiem o co chodzi z tą walką o samą stawkę.
 
M 20,3K

musampha

Użytkownik
Niekompetencja polskiego supportu w Bet365 zarówno na Live chacie jak i mailowo poraża. Oto moja sytuacja sprzed kilku dni. Grałem na live europejski hokej i opcję następny gol. Oto pierwsza rozmowa:



Reklamacja jednak nie została rozpatrzona pozytywnie.



Tak więc znów wybrałem się na live chat. Tam kolejny konsultatnt Jakub R długo również nie potrafił zrozumieć o co chodzi i nie znał regulaminu. Zgłosił jednak ponownie sprawę do &quot;traderów&quot; i wreszcie uwzględnili reklamacje. Firma dobra, bo niezła oferta, świetny live, ale ta obsługa oraz limity chwały im w ostatnim czasie nie przynoszą.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Taka ciekawostka z mojej strony.I nie chodzi o to że zakład przegrany według nich i tego już nie zmienię,tylko o to że w odpowiedzi od polskiego supportu otrzymałem po prostu kłamliwe tłumaczenie:
Kontaktujemy się z Panem odnośnie wymienionego powyżej zakładu. W spotkaniu Chelsea v Liverpool, żółta kartka została przyznana w 40:25 minucie. Nie zalicza się zatem do rynku 10 - minutowego, rozpoczynającego się od 30:00 minuty do 39:59.

W związku z powyższym, Pański zakład został rozliczony poprawnie jako przegrany.

Dziękujemy za Pańską cierpliwość w tej sprawie.

Kartka została pokazana przez realizatora tv na grafice około 40:08,czyli Webb pokazał ją wcześniej.Tu video na potwierdzenie:
Glen Johnson yellow card
Także po raz kolejny polski support tej firmy pokazuje gdzie ma klienta.Żeby było jasne-pogodziłem się że zakład przegrany,bo oficjalna strona ligi pokazuje kartkę dokładnie w 40:00 i to powinno być raczej wykładnią.Skąd ktoś z Bet365 sobie wymyślił 40:25 to pewnie wie tylko on sam.
 
M 0

mateusz23511

Użytkownik
A może mi ktoś powiedzieć co mogę zrobić aby szybciej odblokować swoje konto na bet365 ??? Bo mam na pół roku zablokowane po przez rozmowę na chacie gdy zacząłem trochę obrażać niekompetencję osoby która rozmawiała ze mną na chacie ? Może wie ktoś ?? jak mogę ? przyśpieszyć odblokowanie konta ?
 
cubsonart 436

cubsonart

Użytkownik
A może mi ktoś powiedzieć co mogę zrobić aby szybciej odblokować swoje konto na bet365 ??? Bo mam na pół roku zablokowane po przez rozmowę na chacie gdy zacząłem trochę obrażać niekompetencję osoby która rozmawiała ze mną na chacie ? Może wie ktoś ?? jak mogę ? przyśpieszyć odblokowanie konta ?
Nie możesz. Na drugi raz, zamiast besztać czat, zastanów się jakie to może mieć konsekwencje i oceń czy warto wyładować swoje emocje na ludzi z supportu.

Druga sprawa jest taka, że polski support sam w sobie nie jest zły. Oni mają z góry nakaz zaniżania swojego IQ do poziomu 40, aby klient nie mógł za dużo wskórać.
 
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
Nie możesz. Na drugi raz, zamiast besztać czat, zastanów się jakie to może mieć konsekwencje i oceń czy warto wyładować swoje emocje na ludzi z supportu.

Druga sprawa jest taka, że polski support sam w sobie nie jest zły. Oni mają z góry nakaz zaniżania swojego IQ do poziomu 40, aby klient nie mógł za dużo wskórać.
Ja całkiem serio mówiłem o tych przeprosinach, zawsze warto spróbować ;)
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Wymaga to tylko politowania.
Natalia S dołączył(-a) do tej rozmowy.
Rozmawia Pan/Pani z Natalia S
Natalia S Witam w Czacie na żywo bet365. W czym mogę pomóc?
Dawid witam
Dawid Czy jest możliwość dodania dodatkowych H2H na kolarstwo Tour Down Under?
Dawid wiec??
Natalia S Rozumiem iż chcialby Pan abysmy dodali rynke? czy dobrze Pana rozumime.
Dawid co dodali? jakie rynke?
Dawid H2H na zawodników bo jako najlepsza firma bukmacherska na rynku oferujecie trochę mało zdarzeń kolarskich.
Natalia S Czy chciałby Pan złożyc prośbę o wystawienie konkretnego rynku?
Dawid Np. Javer Moreno - Robert Gesink, Diego Ulissi - Richie Porte, Nathan Haas - Francesco Gavazzi, Cadel Evans - Richie Porte, Anthony Roux - Andrej Grivko
Dawid Ellisonde - Gavazzi
Natalia S Rozumiem iż powyższe imiona i nazwiska to uczestnicy?
Dawid tak
Dawid jeszcze np Gierant Thomas - Javier Moreno
Dawid jakieś inne kombinacje zawodników,
Dawid na pojedynki między tymi zawodnikami na 5 etapie
Dawid ewentualnie kiedy uzyskam odpowiedź jaka jest decyzja traderów?
Natalia S Prosze Pana mogę złozyć dla Pana prośbę o wystawienie rynku, ale bardzo proszę powiedzięc co to za wydarzenie kiedy sie rozpoczyna, na jaki rynke chce Pan postawić. Prośba zostanie przekazana do odpowiednigo działu ale nie mogę obiecac iz taki rynke zostanie dodany.
Dawid Jest to kolarstwo, Tour Down Under, zdarzenia na etap 5, obecną ofertę macie do 1:40 do 25.01.2014 r. i wtedy też rozpoczyna się wyścig
Natalia S Na jaki rynke chce Pan postawic zakład?
Dawid To w zależności jakie H2H będą dodane do oferty.
Dawid Proszę o pilne skierowanie mojej prośby do traderów bo czas tutaj ponagla Pani działanie.
Natalia S Prosze Pana abym mogła wysłac prośbe o wystawienie rynku musi Pan podać rynke na jaki chce Pan postawić.
Natalia S Nie mamy od Pana żadnej wiadomości. Czy chce Pani nadal kontynuować rozmowę?
Dawid Gierant Thomas - Javier Moreno, Nathan Haas - Francesco Gavazzi
Dawid oraz Javer Moreno - Robert Gesink
Natalia S Rozumiem iż chce Pan postawic iż te osoby wygrają?
Dawid No to są pojedynki między tymi zawodnikami... Np chcę postawić że Gesink będzie przed Moreno, albo Thomas będzie przed Moreno, albo Gavazzi będzie przed Haasem itp itd...
Natalia S Dziękuje za informacje.
Dawid Ile mniej więcej muszę czekać na odpowiedź?
Natalia S Niestety nie jestem w stanie tego określić.
Dawid No to proszę skierować moją prośbę natychmiast do traderów.
Natalia S Prośba zostanie skierowna.
Natalia S Czy jest jeszcze coś, w czym możemy dzisiaj pomóc?
Dawid A mogę jeszcze uzyskać na maila odpowiedź czy te H2H zostały wystawione do oferty?
Natalia S Tak , otrzyma Pan odpowiedz na emaila.
Dawid Ok nawet jak będzie negatywna proszę napisać mi na maila podanego przy rejestracji. W takim razie dziękuję za rozmowę.

Jestę suportę ????


Masakra, ***** masakra skąd oni takich idiotów biorą :?: Przecież to jest debilka że głowa mała, gdybym ja miał mieć takiego pracownika to jeden dzień by u mnie nie popracowała...
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Dawid... a wiesz jak Ona pracuje...? Jednocześnie może mieć otwarte kilka/kilkanaście okien i rozmawia jednocześnie z kilkoma/kilkunastoma osobami i w tym czasie wklepuje rozmowę do systemu. Wbrew pozorom nie jest tak łatwo i przyjemnie... Ty patrzysz na to z perspektywy osoby co skupia się wyłącznie na tej jednej rozmowie/czynności.
Pogadaj czasami np. na czacie Betsson, Betsafe. Czasami potrafią wkleić do Twojego okna jakąś formułkę z Betssona jak Ty rozmawiasz z Betsafe.
Generalnie osoby z supportu do mega ogarniętych nie należą... ale ta Twoja nie była taka zła.
Tak 5-6 lat temu gdy bet365 był prawie w ogóle nieznany w Polsce (nie było waluty PLN anie j. polskiego) to wszystko szybciej działało. Pamiętam, że pisząc o rozszerzenie oferty odpisywali/wystawiali ofertę w ciągu 10-20 minut. Ale trader przeważnie był na miejscu w biurze i trwało to moment.
Dzisiaj firma się bardzo mocno rozrosła. Sporo osób pracuje zdalnie, więc Twoja prośba mogła pójść mailem/skypem/msn do tradera, który mieszka np. we Włoszech a On przecież 24h nie będzie siedział przy kompie i czekał kiedy dostanie prośbę z supportu o wystawienie dodatkowej oferty.
Dobre peFFki się przydadzą ale trochę więcej wyrozumiałości ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
T 11,4K

tadzin

Użytkownik
Wymaga to tylko politowania.


Jestę suportę ????


Masakra, ***** masakra skąd oni takich idiotów biorą :?: Przecież to jest debilka że głowa mała, gdybym ja miał mieć takiego pracownika to jeden dzień by u mnie nie popracowała...
po co ty marnujesz czas na ten pseudo chat, ja kiedys mialem z nimi lepsza &quot;rozmowe&quot;. mieli wystawiona oferte na mecz ktory wgl nie mial miec miejsca (po prostu wpisali zle nazwy druzyn). napisalem im ze taki mecz wgl nie bedzie miec miejsca i ze prawidlowo powinno byc tak a tak. na co pan/pani prosi o link. link wyslany gdzie jak byk napisane kto z kim gra o ktorej w jakiej lidze bla bla i co na to pan/pani stwierdza? ze z linku ktory wyslalem wynika ze b365 nie ma bledu ????
pozniej jeszcze do tego lajfa wystawili i po rozegraniu dwoch (!) setow sie ogarneli ze maja błąd ????. od tego czasu gdy mam jakas sprawe nie uzywam w ogole smiesznych chatow tlyko idzie majl do madrzejszych.
 
Do góry Bottom