>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Magiczne 1,50 (TEST)

adams3101 1,5K

adams3101

Użytkownik
Witam, ostatnio zaciekawiło mnie bardzo niska skuteczność trafów dla kursów (1,50 - 1,59). Postanowiłem sprawdzić jak to wyjdzie grając.
Mecze wybieram spośród całej oferty Fortuny, a gram na bet365.
Sugeruje się formą drużyn, meczami H2H, tabelą.
Kursy wahają się od 2,00 - 2,50 przy zdarzeniu X2, 1X.
Stawkowanie FK
1 POZIOM - 1j
2 POZIOM - 2j
3 POZIOM - 5j
4 POZIOM - 8j
dalej FIBBOCINIEGO
KASA POCZĄTKOWA - 1000
JAZDA:
Mecz 1
:hokej: DANIA AL-BANK LIGAEN
RODOVRE MIGHTY BULLS - RUNGSTED ISHOCKEY
KURS : 2,25 RUNGSTED LUB REMIS ⛔ 5-1
STAWKA : 1j
PIERWSZE KOTY ZA PŁOTY
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
A co jeśli przed meczem typ, w którym kurs miałeś 1.55 zrobi się 1.61 ?
Typ już nie będzie spełniał twoich założeń
 
adams3101 1,5K

adams3101

Użytkownik
Założeniem jest typ wyjściowy z fortuny. Tam jak będzie w skali 1,50 - 1,59 to taki uważam za otwarty. Zresztą staram się grać typy przed meczem, choć zdarzą się typy puszczone grubo wcześniej.
 
adams3101 1,5K

adams3101

Użytkownik
MECZ 7

???? NBA

MEMPHIS GRIZZLIES - CHICAGO BULLS (91-95) ✅

TYP - CHICAGO BULLS LUB REMIS

KURS - 2,25

STAWKA - 2j

BILANS - ✅ 6,9
 
cubsonart 436

cubsonart

Użytkownik
Jeśli chcesz grać przeciw kursom 1,50 to polecam obserwować zachowania kursów.
Przykład najprostszy to wczorajszy mecz United vs Tottenham.
http://www.oddsportal.com/soccer/england/premier-league-2013-2014/manchester-united-tottenham-0GvFEVJf/
Zauważ że wszystkie (ponad 90%) kursów na 1 spadało. Takie mecze &quot;śmierdzą&quot; że tak się wyrażę i dają zarobić przy graniu czystej 2-ki.
Tottenham złapałem po kursie 5,25 i jestem zadowolony. Używaj strony http://www.oddsportal.com to wyłapywania takich meczy.
Kolejną radą może być selekcja lig - osobiście gram tylko to większe ligi europejskie, powiedzmy top 10 + 2 ligę angielską i niemiecką. Do tego gram też ligi z Ameryki Południowej.
Nie szukaj meczy na siłę, postaw na jakość a nie ilość. Cała kolumna na faworyta ma być dosłownie czerwona od spadków. Wtedy graj na 2-kę.
Jeśli masz odpowiednią wiedzę to płaską stawką wyjdziesz bez problemu na plus. Jeśli z wiedzą jest trochę gorzej to poleć z tym w jakąś lekką progresję np. 1 - 2 - 4 - 7 - 12 - 18 - 25 - 33 - 42 - 52 - 63 - 75 - 88 - 102 itp. Tutaj podałem sporo progów, ale mój sąsiad gra tym sposobem i ogranicza się tylko do takiego grania typów które mu podaje i max. był chyba na 4 czy 5 poziomie.
Krótko mówiąc szczerze polecam.
 
john-smith 901

john-smith

Użytkownik
Jeśli chcesz grać przeciw kursom 1,50 to polecam obserwować zachowania kursów.
Przykład najprostszy to wczorajszy mecz United vs Tottenham.

http://www.oddsportal.com/soccer/england/premier-league-2013-2014/manchester-united-tottenham-0GvFEVJf/

Zauważ że wszystkie (ponad 90%) kursów na 1 spadało. Takie mecze &quot;śmierdzą&quot; że tak się wyrażę i dają zarobić przy graniu czystej 2-ki.

Tottenham złapałem po kursie 5,25 i jestem zadowolony. Używaj strony http://www.oddsportal.com to wyłapywania takich meczy.

Kolejną radą może być selekcja lig - osobiście gram tylko to większe ligi europejskie, powiedzmy top 10 + 2 ligę angielską i niemiecką. Do tego gram też ligi z Ameryki Południowej.

Nie szukaj meczy na siłę, postaw na jakość a nie ilość. Cała kolumna na faworyta ma być dosłownie czerwona od spadków. Wtedy graj na 2-kę.

Jeśli masz odpowiednią wiedzę to płaską stawką wyjdziesz bez problemu na plus. Jeśli z wiedzą jest trochę gorzej to poleć z tym w jakąś lekką progresję np. 1 - 2 - 4 - 7 - 12 - 18 - 25 - 33 - 42 - 52 - 63 - 75 - 88 - 102 itp. Tutaj podałem sporo progów, ale mój sąsiad gra tym sposobem i ogranicza się tylko do takiego grania typów które mu podaje i max. był chyba na 4 czy 5 poziomie.

Krótko mówiąc szczerze polecam.
Ta cała kolumna czerwona lub prawie cała kwalifikuje ten typ do gry, czy analizowałeś tylko piłkę nożną?

http://www.oddsportal.com/tennis/australia/atp-brisbane/copil-marius-simon-gilles-dfrValUB/#home-away;2
 
cubsonart 436

cubsonart

Użytkownik
To co napisałem tam dla kolegi, tyczy się nożnej. Takich meczy, które dodatkowo grałem osobiście mam sporo.

W innych sportach gram raczej na spadki underdog-ów.

Np. Nara K. , Bhambri Y. i właśnie Copil M. którego podałeś.

Podsumowując:

Nożna - spadki na faworyta, gram na nie faworyta czysty win
Kosz, siatka, tenis - spadki na nie faworyta, gram na nie faworyta

Do tego dochodzi też selekcja.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
adams3101 1,5K

adams3101

Użytkownik
Jeśli chcesz grać przeciw kursom 1,50 to polecam obserwować zachowania kursów.
Przykład najprostszy to wczorajszy mecz United vs Tottenham.
http://www.oddsportal.com/soccer/england/premier-league-2013-2014/manchester-united-tottenham-0GvFEVJf/
Zauważ że wszystkie (ponad 90%) kursów na 1 spadało. Takie mecze &quot;śmierdzą&quot; że tak się wyrażę i dają zarobić przy graniu czystej 2-ki.
Tottenham złapałem po kursie 5,25 i jestem zadowolony. Używaj strony www.oddsportal.com to wyłapywania takich meczy.
Kolejną radą może być selekcja lig - osobiście gram tylko to większe ligi europejskie, powiedzmy top 10 + 2 ligę angielską i niemiecką. Do tego gram też ligi z Ameryki Południowej.
Nie szukaj meczy na siłę, postaw na jakość a nie ilość. Cała kolumna na faworyta ma być dosłownie czerwona od spadków. Wtedy graj na 2-kę.
Jeśli masz odpowiednią wiedzę to płaską stawką wyjdziesz bez problemu na plus. Jeśli z wiedzą jest trochę gorzej to poleć z tym w jakąś lekką progresję np. 1 - 2 - 4 - 7 - 12 - 18 - 25 - 33 - 42 - 52 - 63 - 75 - 88 - 102 itp. Tutaj podałem sporo progów, ale mój sąsiad gra tym sposobem i ogranicza się tylko do takiego grania typów które mu podaje i max. był chyba na 4 czy 5 poziomie.
Krótko mówiąc szczerze polecam.
No tak tylko wyjściowy na MU było 1,85, nie kwalifikuje.
Ogólnie twój pomysł jest dobry a progi rozpisane na plus przy kursie 2,5 i wyżej.
Dużo razy mnie wyprostowała sytuacja 0-1 i w 90` 1-1 dlatego gram podpórką a i tak kurs nie spada poniżej 2.
Dzisiaj lecą na łeb na szyję Alloa i Hearts zobaczymy czy wejdzie.
Ja gram inne mecze pośród kilku wybiorę 2 mecze góra trzy.
Kalkuluje też na oddsportalu. Do tego dochodzą mecze H2H i forma, tabela. Selekcja robiona myślę że przyniesie skutek.
dzięki za radę będę miał na uwadze.
 
cubsonart 436

cubsonart

Użytkownik
No tak tylko wyjściowy na MU było 1,85, nie kwalifikuje.
Ogólnie twój pomysł jest dobry a progi rozpisane na plus przy kursie 2,5 i wyżej.
Dużo razy mnie wyprostowała sytuacja 0-1 i w 90` 1-1 dlatego gram podpórką a i tak kurs nie spada poniżej 2.

Dzisiaj lecą na łeb na szyję Alloa i Hearts zobaczymy czy wejdzie.
Ja gram inne mecze pośród kilku wybiorę 2 mecze góra trzy.
Kalkuluje też na oddsportalu. Do tego dochodzą mecze H2H i forma, tabela. Selekcja robiona myślę że przyniesie skutek.

dzięki za radę będę miał na uwadze.
No właśnie po to tu wszedłem żeby napisać Ci o meczu Hibernian vs Hearts. Jak na razie kursy na gospodarzy lecą, jednak ja gram taki mecz dosłownie minutę lub dwie przed meczem jeśli taka tendencja zachowa się do rozpoczęcia meczu.

Jeśli to się tak utrzyma to polecam właśnie pyknąć Hearts nawet obok tego Twojego systemu.
 
L 23

luczyk10

Użytkownik
Czegoś tutaj nie rozumie i nie mogę znaleźć odpowiedzi na forum, mianowicie skoro bukmacher obniża kurs na faworyta to znaczy iż według niego rośnie szansa na wygraną tej drużyny więc dlaczego cubsonart twierdzisz że trzeba grać wtedy &quot;dwójkę&quot; ??? ????
 
Do góry Bottom