>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

NBA Styczeń 2014

Status
Zamknięty.
niewiemnajaki 158K

niewiemnajaki

Znawca - NBA


Andrew Bogut over 10.5 zbiórek @ 1.71 bet365

Dzisiaj kolejny over na zawodnika, tym razem jednak zbiórki. Zaczynam co raz bardziej przekonywać się do stawiania na poszczególnych zawodników, tym bardziej jak wczoraj wszedł mi bardzo ładnie Holiday co zapisałem tutaj na forum, a także dwa undery. Ale przejdźmy do rzeczy. Dzisiaj Warriors zmierzą się z Heat, które może być osłabione brakiem min. Wade&#39;a oraz Andersena co może zwiększyć szansę Golden State na zwycięstwo. Sam Bogut ostatnio gra dosyć dobrze pomijając dosyć przeciętne spotkania z Cavaliers i Suns. Notuje regularnie więcej niż 10 zbiórek zbiórek w meczu. Miami nie gra z typowym centrem przez co według mnie Bogut powinien mieć lekko ułatwione zadanie. Według mnie Bogut jest na tyle w dobrej formie, że 10 zbiórek w meczu z nienajlepszym pod koszem Heat (największą średnią zbiórek ma LBJ, średnio o 4 zbiórki mniej od Boguta) nie powinno być dla niego problemem, ale mecz wyjaśni wszystkie wątpliwości.



Kevin Durant over 32 @ 1.81 marathonbet

Krótko napiszę bo mi się wykasowało...

Durant w ostatnich meczach zdobywa punkty wręcz masowo. OKC po ostatniej porażce z Portland na pewno są podrażnieni i będą chcieli &quot;odrobić&quot; tą porażkę wysoko wygrywając z Brooklynem. Nets grają fatalnie w tym sezonie, były plany na wielką drużynę ale generalnie poszły w ..... . Według mnie over powinien spokojnie wejść, po kontuzji Westbrooka stara się zdobywać 30 + pkt co przeciwko słabej defensywie Nets w tym meczu też nie powinno być problemem.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
vertigo 9,5K

vertigo

Użytkownik
Wracamy do typerki w nowym roku. Na start bierzemy moich ulubieńców, którzy jak widać złapali odpowiednią formę.
San Antonio Spurs - New York Knicks
San Antonio Spurs -11.5 @ 1.90

Przede wszystkim trzeba powiedzieć, że do składu Knicksów wraca Carmelo Anthony - w końcu, bo ostatni mecz zagrał grudnia 23go z Magic. Tylko, że NYK grają tak fatalnie jak ich bilans, 9-21 i żeby wydrzeć zwycięstwo w Teksasie będzie trzeba czegoś więcej niż wracający Melo, nawet zakładając jego 30-punktowy występ.
Spurs są 11-1 przeciwko drużynom ze Wschodu, 6-0 przeciwko Atlantic Division, średnio zdobywając w nich 112.3 punktu (3 miejsce w lidze) a tracąc tylko 93.5 (7 miejsce). Ostatnim razem kiedy te dwa teamy spotkały się w lidze, co miało miejsce 10 listopada było 120-99 w Madison Square Garden, więc jak tu liczyć na powodzenie ich zespołu zwłaszcza, jeśli w listopadowym meczu wzięli udział Felton, Prigioni i World Peace (wszyscy poza grą dziś)?
Jedyną wzmianką jest to, że mają ze sobą teraz Tysona Chandlera ciągle udowadniający swoją wartość w defensywie. Spurs z kolei są na topie po porażce na Boże Narodzenie, wygrane z Mavericks, Kings i Nets, rzucając odpowiednio w nich 116, 112 i 113 punktów. Kings i Nets to rywal podobnego kalibru co Knicks.
Knicks zaczną mecz na jedynce z Beno Udrihem. Komu jest do śmiechu? Bo na pewno nie fanom Nowojorczyków.
 
esperanza10 506

esperanza10

Użytkownik
GSW @ Miami // Bobcats @ PTB
Golden State Warriors @ Miami Heat

No to świetnie zapowiada nam się dzisiejsza noc na parkietach NBA - sporo meczów, typów do wyboru także. Mi w oko wpadły dwa - jednym z nich jest under punktowy Golden State Warriors, którzy tej nocy zagrają z Heat. GSW są obecnie w trakcie road-trip&#39;u - dwa mecze już za nimi (oba wygrane), kolejnych kilka przed. Natomiast mistrzowie wracają do własnej hali po serialu czterech gier wyjazdowych, który zakończyli bilansem 3W-1L.
W tym pojedynku spodziewam się przede wszystkim dobrej defensywy gospodarzy. Po stronie Heat nadal nie ma potwierdzenia co do gry Wade&#39;a, Allen&#39;a i Andersena [via ESPN], ale jednak spodziewam się występu każdego z nich. GSW naturalnie wielka moc w ofensywie - tam ma kto zdobywać punkty, ale jednak oni pewnie są świadomi, że samym atakiem tego meczu w Miami nie wygrają, dlatego spodziewam się wyważonego basketu i nie grania na &#39;&#39;hura&#39;&#39;. Dodatkowo wielki atut GSW to rzuty trzypunktowe, który Miami potrafi bronic.
Betsson wystawia nam linie na poziomie 100 pkt - w mojej ocenie, jeśli nie będzie dogrywki, to ciężko będzie gościom zdobyć tutaj więcej &#39;oczek&#39;. Nastawiam się raczej na wyważony basket po obu stronach - GSW na wyjazdach grają spokojniej, bardziej zdystansowanie. Miami u siebie w ostatnich pojedynkach traciło sporo punktów z przeciętnymi ekipami (103x Kings, 119x Atlanta OT) ostatnio w delegacjach ta defensywa wygląda już momentami lepiej. Teraz spodziewam się wygranej gospodarzy przy pomocy przede wszystkim właśnie DEF. W mojej ocenie overowo nie będzie i wynik gości zamknie się w granicy 95 punktów.

GSW: under 100 pkt @ 1.88 Betsson [123 ⛔ ]

Charlotte Bobcats @ Portland Trail Blazers

Drugi raz gram under Charlotte Bobcats - ostatniej nocy dość łatwo to weszło. Teraz liczę na podobny obrót spraw. Tego co wczoraj napisałem na ich temat nie będę kopiował - do znalezienia wyżej - z Clippers super gra w pierwszej połowie po stronie Bobcats - naprawdę wysokie średnie skuteczności, 56 punktów w dorobku, ale po przerwie zjazd w wszystkich współczynników, lepsza defensywa Clippers i było po gościach z Charlotte. Tej nocy WilliamHill wystawił na Bobcats o jeden punkt wyższą linie, aniżeli wczoraj polecałem z Bwin - także tutaj wydaje mi się, że jest ona spokojnie do obronienia przez Blazers, którzy do własnej hali wracają podbudowani ostatnim win&#39;em nad OKC, czy wcześniej dobrym meczem u siebie z Heat (przegrana w dość pechowych okolicznościach) powinni tutaj przejechać się po graczach Bobcats. Absolutnie nie spodziewam się, aby wyżla im znowu na tak świetnym poziomie 1. polowa meczu, a to już powinno zapewnić tutaj under po ich stronie. Blazers bez problemowo powinni ich tutaj ograć i nie wypościć nawet z 90 punktów, podobnie jak wczoraj LAC którzy przeciwko Bobcats bronili przecież tylko przez dwie kwarty.

Bobcats: under 95.5 pkt @ 1.91 WilliamHill [104 ⛔

Edit: były jednak łatwiejsze bety do znalezienia, chociaż w sumie wiele było niespodzianek tej nocy.
 
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Dzisiaj dość bogata oferta. Kilka ciekawych propozycji na pewno się znajdzie, a w nich m.in:

Spurs - Knicks
Spurs over 106,5pkt ⛔⛔
1,91
betcity


W sumie można podpiąć się z tym typem pod to co napisał vertigo. Dlatego tu będzie krótko. Spurs to drużyna, którą już nie raz zachwalałem, ale zasłużyli sobie na to. Potrafią połączyć solidny ofense z efektywną defensywą. Szeroka ławka oparta na zawodnikach z odpowiednią jakością gwarantuje utrzymanie optymalnego poziomu przez cały mecz, więc nawet jeśli liderzy w postaci Duncana czy Parkera odpoczywają to są godni zastępcy, którzy ciągną ten wózek. Drużyna gości cieniuje w tym sezonie na całej linii dlatego nie wykluczam jakiegoś blow na Knicksach. W moim przekonaniu linia wystawiona przez buki na over Spurs pęknie dość pewnie. Warto upokorzyć i doszczętnie zniszczyć tak medialną drużynę, jaką jest New York.



Jarrett Jack over 11pkt ✅✅
1,81
Marathonbet​


Głównym argumentem przemawiającym za tym typem jest możliwa absencja lidera Cavs, Irvinga, który nie uczestniczył dzisiaj w rozgrzewce. Badania wykazały, że uraz kolana którego nabawił się 2 dni temu w meczu z Indianą to nic poważnego, ale Irving jest dzisiaj &quot;game time&quot;. Tu potwierdzenie:

http://www.rotoworld.com/headlines/nba/222004/kyrie-irving-(knee)-game-time-decision-thurs

Widziałem również wywiad z coachem Cleveland, który mówi m.in o tym, że jeśli Kyrie nie będzie zdolny do gry to w pełnej gotowości jest Jack, który wyjdzie w s5, co oczywiście nie może dziwić. Jarret powinien w takim wypadku spokojnie pokryć linię 11pkt. Żeby nie było tak kolorowo to dodam, że Jarret w tym sezonie nie gra tego, do czego przyzwyczaił mnie np. w poprzednich rozgrywkach w GSW, gdzie również w analogicznej sytuacji będąc zmiennikiem Curry&#39;ego, prezentował się znacznie lepiej i więcej wnosił do drużyny. Widocznie nie wpasował się jeszcze do nowego zespołu. Dzisiaj powinien poprowadzić drużynę Cavs do zwycięstwa nad przeciętnymi Magikami. Nawet jeśli Irving wystąpi linia spokojnie do pokrycia bo już nie raz Jack ją przekraczał, więc naprawdę warto rozważyć tą opcję ;)



Luol Deng powyżej 17pkt ⛔⛔
1,83
Marathonbet​


Hmmm... Nie wiem co za bardzo sądzić o tej linii, ale dla mnie zaniżona o jakieś 2,3 oczka. Pewnie wystawiający sugerowali się tym, że Deng po powrocie 2 dni temu w meczu z Toronto rzucił 16pkt, więc owej linii nie przekroczył. To ja spojrzę na to troszkę szerzej. Deng pod nieobecność Rose&#39;a jest pierwszą opcją w ataku i oddaje za każdym razem kilkanaście rzutów w meczu. Jego średnia z tego sezonu to 19,4pkt/mecz na ponad 45% skuteczności. Lepiej? Lepiej... Mało tego, Odkąd Rose doznał kolejnej poważnej kontuzji kolana, Deng linię 17pkt przekraczał na przestrzeni 10 meczów 8-krotnie!, jeden zwrot i tylko raz zabrakło mu jednego punktu w ostatnim meczu z Toronto... To był jego pierwszy mecz po pauzie, celownik mógł być rozregulowany, ale dzisiaj myślę, że jeśli Bulls chcą wygrać to Deng 20pkt musi przekroczyć. Brać! ;)

Dużo tego dzisiaj, może za dużo, ale Miami u siebie po @1,53... biorę... lubią u siebie pomęczyć się z leszczami, ale na GSW koncentracji nie powinno zabraknąć. Kurs wywindowany bo pod znakiem zapytania stoją występy Wade&#39;a, Andersona i Cole&#39;a. Wątpię, żeby wszyscy przegapili mecz z Warriors. Mimo to, że nie mam więcej informacji odnośnie ich szans na grę uważam, że Heat wygrają w swojej hali z racji tego, że u siebie są bardzo mocni o czym świadczy bilans 14-2. Szeroki skład pozwala na zachować spokój nawet przy absencjach niektórych zawodników. S5 Wojowników wygląda bardzo solidnie, ich steak W6 też robi wrażenie, ale ja widzę luki. Ich gra mimo wszystko nie jest dla mnie przekonywująca. W tej serii w6 nie pokonali nikogo znaczącego oprócz Clippers, z którymi wygrali w bardzo kontrowersyjnych okolicznościach.
Ławka wąska bez większej jakości nie licząc Barnesa. Miami wraca na własne śmieci po road tripie, walczą z Indianą o pierwsze miejsce w konferencji. Dzisiaj wygrają.

Miami - GSW
Heat ⛔⛔
1,53
Marathonbet


Każdy powinien wybrać coś dla siebie. Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
majsti 240

majsti

Użytkownik
Phoenix Suns - Memphis Grizzlies
Zach Randolph over 18 pkt. @1.81 Marathonbet ✅ ✅

Po ostatniej dobrej i udanej nocy, dziś wybrałem over kolejnego zawodnika, Zacha Randolpha. Phoenix to zdecydowana niespodzianka tego sezonu, mają bilans 19-11. Natomiast Memphis w tym sezonie rozczarowuje, mając bilans 13-17. Zach razem z Conleyem, są liderami Miśków i szczególnie Z-Bo musi wziąć na swoje barki poczynania ofensywne drużyny. W ostatnich pięciu spotkaniach Randolph zdobył: 10,20,22,23,25 punktów. Linii nie przekroczył tylko w przegranym spotkaniu z Chicago. Widać, że Zach jest w dobrej formie i grający na przeciwko niego Frye nie powinien mu przeszkodzić w przekroczeniu linii 18 punktów. Jako ciekawostkę dodam, że Randolph po dwóch dniach przerwy od meczu rzuca średnio 21 punktów i myślę, że dzisiejszej nocy będzie tak samo i Z-Bo spokojnie pokryje linię ;)
Sacramento Kings - Philadelphia 76ers
DeMarcus Cousins over 23,5 pkt @1.86
✅ ✅
Kolejny typ to over punktowy zawodnika z Sacramento. Linia w porównaniu do początkowych faz sezonu nieco wzrosła, ale sądzę, że ten bet jest dalej do grania. W ostatnich pięciu meczach Cousins zdobył kolejno: 14,24,27,29,17. Jest niepodważalnym liderem drużyny Króli i główną postacią ofensywną w teamie z z Sacramento. Dodatkowo mecz powinien być overowy,a sama Philadelphia gra praktycznie bez obrony, więc myślę, że Cousins przekroczy tę linię z zapasem ;)
Powodzenia ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
brick 208

brick

Użytkownik
Philadelphia 76ers @ Sacramento Kings
Sacramento Kings under 113.5 @ 1.83 Bet356 ✅✅ (104pkt :grin ????
Na dzisiaj wybrałem under na gospodarzy meczu dwóch bardzo przeciętnych ekip. Drużyna 76ers w ostatnich 8 meczach wyjazdowych traciła trzy razy powyżej 113 punktów. Drużyna z Sacramento na 8 ostatnich meczy u siebie ani razy nie zdobyła powyżej 113 punktów. Najbliżej ku temu było w spotkaniach z Mavs (112 pkt) i Warriors (113 pkt). Dodam jeszcze, że w ostatnich 5 bezpośrednich meczach drużyna z Sacramento również ani razu nie pokryła tej linii. Linia jest dość wysoka, jak wiemy zawodnicy z Philadelphi nie bronią zbyt dobrze i tracą około 100 punktów w meczu, ale uważam, że dzisiaj będzie to raczej zacięty mecz i skończy się wynikiem w granicach 105 - 110 punktach z obu stron.
LeBron James under 27.5 pkt @ 1.83 Bet365 ✅✅✅ (26pkt!) :cool:
A więc dodam typ za który mogę zostać przez niektórych znienawidzony. Mianowicie mamy już info, że zagra Wade, Allen i Andersen, co dużo zmniejsza szanse na over u LeBrona. W ostatnich 10 meczach pokrył tą linię zaledwie 3 razy, to dość mało jak na takiego gracza. Do tego tyko raz w tych 3 razach był to mecz gdzie zagrał Wade. LBJ w tym sezonie notuję średnią punktów 25.5 na mecz, linia jest na niego troszkę zawyżona, może buki wymagają więcej od LBJ&#39;a, nie wnikam. Jeśli nie padnie jakiś kosmicznie wielki wynik to LBJ nie pokryję tej linii według mnie. James lubi wyrabiać sobie statystyki, co może sprzyjać temu underowi. Z pewnością spróbuję tego typu, ponieważ jest wart uwagi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
B 23

blasphem

Użytkownik
i Wade zagra przeciwko GSW. Wiec kurs 1.48 ml na Miami wygląda też ok. GSW mnie mimo wszystko nie przekonuje i grałem przeciwko nim już w meczu z Orlando i będe konsekwentnie stawiał przeciwko GSW ????
 
bizon91 3,3K

bizon91

Użytkownik
Napisał: Bizon91 -&gt;
Kto rano wstaje, temu ruski buk daje...czy jakoś tak.
Buk dał. Dwa dobre kursy i 2 dni później limit...3 centy ???? Także kończy się moja przygoda z betcity, którego nieoficjalne hasło brzmiało: &quot;Dzień bez zaniżonej linii na zawodnika jest dniem straconym&quot;

San Antonio Spurs - New York Knicks
Typ:
Spurs -12@1,95
⛔⛔⛔
Zdecydowanie podpisuje się pod analizą Vertigo.
Lubię takie bety. Zestawienie przeciwieństw - płynna, systemowa, zabójczo skuteczna koszykówka Spurs, kontra żałośni, bez chemii, trapieni kontuzjami Knicks. W zasadzie to mi wystarcza by grać na gospodarzy. Za mało pewnych opcji w ofensywie gości, Anthony ze Smithem to rzut monetą między ostrym strzelaniem a cegleniem na potęgę, choć w przypadku Smitha rzut monetą to komplement, jeśli weźmiemy pod uwagę jego 35% z gry. Co poza tym? Chandler wiadomo, w obronie gość, a ataku bez dobrych podań raczej nieszkodliwy, a nie ma za bardzo kto z nim grać. Bargnani, autor najgłupszego rzutu tego sezonu i miałki defensor, a i jego dyspozycja rzutowa na poziomie 43% to przeciętność. -12 i -15 z Raptors ostatnio, ok bez Carmelo, ale to imo niewiele zmienia (w pierwszym meczu nie uchroniło Knicks od blowoutu), zwłaszcza, że i defensywa Knicks nie ma się dobrze, kilka razy została już w tym sezonie ośmieszona, jak choćby przez Celtics (-41!) czy Cavs. No chyba, że sieknie nagle Melo 40 pkt na 50% z gry, co mało prawdopodobne.
Spurs złoili Knicks na ich terenie, dlaczego nie mieliby tego zrobić i dziś? Knicks wg mnie są na tyle rozbitą drużyną, że taka maszynka jak Spurs to wykorzysta. Gram to i atakuje też pogrom za mniejszą stawkę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
dejvo91 169

dejvo91

Użytkownik
Cavaliers - Magic⛔⛔
Magic +2.5 | 1.95
Czekałem z tym typem do informacji o Irvingu - nie zagra. Nawet z nim w składzie rozważałem tutaj granie w stronę Magików, z ewentualnie większym handi, jednak w takiej sytuacji pobieram +2.5. Faworyzowanie gospodarzy troszkę mnie dziwi, 5 porażek pod rząd, nie grają nic ciekawego poza solowymi akcjami. Bolesne dla gości jest H2H - 5 porażek - ale w moim odczuciu dziś nastąpi koniec serii. Boli także brak Vucevica. Na plus jest to że Cleveland nie jest niczym szczególnym także u siebie, a ostatnimi czasy Magicy na wyjeździe pokonali Bobcats i Bulls, czyli drużyny pokroju Cavsów. Kolejny plus to będący w formie Afflalo, który w przypadku slabej obrony gospodarzy dziś powinien się nastrzelać. Drużyny obok siebie w tabeli - nie ma tutaj mowy o różnicy klas - wygrana Cavsów po 1.67 jakoś nie wchodzi mi dziś w grę. +4.5 w stronę Orlando po 1.68 jakoś mi lepiej już pachnie. Jak będzie zobaczymy ;)
e: typ od Bizona91 też świetnie wygląda, poza tym win Miami także ciekawy
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
OKT - 11,5 ⛔
Moim zdaniem najpewniejszy zakład na nocke. Ostatni mecz Nets - Spurs pokazał, jak zajebiście charakterni są zawodnicy Booklynu, opuszczając boisko przed końcem meczu. To pokazuje, że Kidd w ogóle nie ma szacunku w tym zespole, bo wyobrażacie sobie żeby coś takiego zrobili Popowi? No way. Oklahoma wraca po porażce z Portland i z Westbrookiem czy bez, to nie ma znaczenia bo i tak wleją Netsom.
Caveliers/Magic U195✅
Obie drużyny grają tragicznie i nie mam pojęcia w która strone zagrać handicap. Oglądałem powtórkę meczu Magic-GSW i Orlando przy zerowej defensywie nie potrafiło trafić do kosza. Cavs bez Irvinga; więcej minut pogra pewnie Jack, który długo rozgrywa piłke dlatego myślę, że under to dobry kierunek.
Heat/GSW
Andersen i Wade prawdopodobnie zagrają w tym meczu (@Heat twitter) i od razu poszły kursy w dół na Miami. Nie ma w tym absolutnie nic dziwnego, jeśli nie Heat to kto ma zatrzymać GSW w ich tripie po wschodnim wybrzeżu? GSW pokonali Magic bez większego wysiłku, wystarczy spojrzeć ile minut zagrała pierwsza piątka w tym meczu, dlatego wszystkie siły są zachowane na ten mecz. Osobiście meczu nie stawiam, nie mniej jednak Heat w komplecie wydają się nieco lepsi i powinni ten mecz wygrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
J 3,9K

jacques

Forum VIP
taka deklaracja to dla mnie praktycznie 98% pewnosci ze zagra ;)
No to oby Ciebie te 2 % nie zgubiło ???? Widać, że granie na Miami to chyba najpopularniejszy typ tego dnia. Też mnie korcił na niższej linii ale w chwili obecnej - przy niepewności Wade&#39;a - polecałbym się wstrzymać, a może nawet pobrać handi na Warriors. Wojownicy mają absolutnie wszystko by przeciwstawić się w pojedynczym meczu w Miami. Z kolei Heat wracają po dłuższym pobycie na zachodnim mini tournee. Nie są to moim zdaniem sprzyjające warunki by na nich stawiać.

To będzie mecz na szczycie. Sam wybrałem sobie inny mecz - na samym dole NBA. Kozły można powiedzieć, że w pełnym składzie. Podobnie Jazzmani. Potencjał w obu zespołach porównywalny. Ja bym nawet nieco wyżej stawiał gości. Głównie ze względu na ławkę. Neal, Middleton, Mayo, Butler. Fakt, że większość z nich zawodzi i są przygotowywani na jakiś trejd ale Jazz to przecież też niezbyt mocny zespół. Ostatnio u siebie 2 wygrane - 2 i 3 pkt ze słabymi Lakersami i Bobcats. Wcześniej bilans 3-10. Nie rozumiem, aż takiego faworyzowani gospodarzy tego meczu. Wrócił Sanders, ILyasova. Postawią się wysokim gospodarzy, a to już wróży kłopoty dla Jazz.

Bucks + 5,5 @ Utah Jazz 1.962 @ Pinnacle ⛔

Potem połączę ale forumek się sypie ...

Kings w końcu zaczęli coś grać. Wygrana nad Heat, Rockets. Wyrównany mecz ze Spurs. Teraz powrót do własnej hali i szansa na jakiś pierwszy poważny blowout z nowym składem. Cousins ostatnie tygodnie szaleje aż miło. Gay nawet nieźle się wpasował w tą ekipę. Nie forsuje się jako zdecydowany lider. Te punkty przychodzą mu naturalnie (a może to moje złudzenie i mała próbka) i w tej roli może w końcu przestaniemy na niego narzekać ;) Jest też znakomity kieszonkowy rozgrywający w postaci Thomasa. Widać, że chemia się poprawiła. Końcówkę z Rakietami oglądałem z wypiekami na twarzy i przecierałem oczy ze zdumienia. Cousinsowi wreszcie się chciało chcieć ???? Gdyby wystartowali w takim składzie i w taki sposób od początku sezonu to walczyłaby o PO (pewnie z pozytywnym skutkiem). Sixers ograli w pewnym stylu Lakersów w LA i Nuggets w Denver. Ale starczy. Większość meczów wyjazdowych kończy się ich blowoutem. I tak jak buki niedoceniali ich w poprzednich meczach, tak wydaje mi się że przeceniają ich teraz. Grałem niższą linię ale - 9 IMO też warto.

Philadelphia 76ers @ Sacramento Kings -9 @ 1,962 w Pinnacle
⛔

To zatypowałem ...
 
delikwent 36

delikwent

Użytkownik
Witam. I lebron i bosh i wade zagrali w tym meczu, a pierwszy z nich, bodajże w 3kw przegrywając, tak chybko chciał zdobyć punkty że poleciał na glebe zostawiając taki długi ślad butem na parkiecie ze majtek z mopem nie mógł dać sobie rady ???? ogólnie miami moim zdaniem przegrało przez bardzo dobra skuteczność curry&#39;ego, owszem grał prawie 44&#39;, ale w tym czasie rzucił 8/15 za 3ptk! ponad 50% skuteczność! podobna skuteczność rzutów z pola 13/22. Lee pokazał walke pod koszem i zebrał łacznie 14piłek. to i jeszcze pare elementów przyczyniło sie do tego ze mami przegrało 9ptk u SIEBIE! i to nie z topowym zespołem. no ale nie tylko miami jako faworyt dzisiejszej nocy przegrało, dogi pokazały swoją siłę ???? pozdrówki nara
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Panowie, co sądzicie o meczach Wizards - Raptors i Nuggets - Grizzlies? Jak dla Mnie dobre value w kierunku gości, odpowiednio 2.35 i 2.45. Z góry dzięki za odpowiedź.
 
delikwent 36

delikwent

Użytkownik
Witam wszystkich. z dzisiejszej oferty w oko wpadł mi mecz Dallas z LAC. zacznijmy od absencji, tych tu nie ma oprócz niepewnego wystepu Dirka, który nabawił sie kontuzji kostki w meczu z czarodziejami, co odpowiednio wpłyneło na jego grę i statystyki jego skutecznych rzutów - 3-14 za 2 z gry! katastrofa! mimo to maveriks poradziło sobie na wyjezdzie wygrywajac odpowiednio 9ptk, na barki wzieli gre Ellis i Carter. Dzis swojego typku upatruje na @ +0.5ptk 1kwarta DALLAS @ 1,86, przejdźmy do statystyk :
odpowiednio Gospodarze dzisiejszego meczu
- WIZARDS @ +5ptk
- MINESOTA @ +6ptk
- BULLS @ +11ptk
TRZEBA ZAZNACZYC ZE 3 OSTATNIE MECZE TO MECZE WYJAZDOWE !!
statystyki gości :
- BOBCATS @ -2ptk !!!
- SUNS @ -6ptk !!!
- JAZZ @ -3ptk !!!
TRZEBA ZAZNACZYC ZE 3 OSTATNIE MECZE TO MECZE U SIEBIE !!!
Według statystyk sprawa jest bardzo prosta, na 3 ostatnie mecze Mavericks, we wszystkich 1. kwartach nie dali szans przeciwnikowi, co innego CLIPPERS, którzy 3razy schodzili po 1.kwarcie przegrani. Co się nasuwa? jakie wnioski? Mozna powiedzieć, że zawodnicy z LA wychodzący na mecz są bardzo słabo skoncentrowani, natomiast dzisiejsi gospodarze, nie dość ze dziś maja atut własnego parkietu to jeszcze bardzo solidnie zaczyna mecz, zaznaczając swoja przewagę już od początku meczu. tak jak na początku napisałem, występ Dirka jest zagrożony lecz jest tu dużo czynników, które wymieniłem, które wskazują na powodzenie dzisiejszego typu. Sam jestem ciekawy bo wchodzę w ten bet dość grubo, nie za grubo bo jednak jest to spread na 1kw. gdzie może stać się wszystko lecz wszystko przemawia za Dallas.

MECZ : DALLAS MAVERICKS - LOS ANGELES CLIPPERS
TYP : SPREAD 1 KWARTA +0.5 DALLAS
KURS : 1,86
BUKMACHER : BET365

✅✅✅ (39:33)
GL &amp; HF
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Dallas Mavericks - Los Angeles Clippers
Chris Paul over 20 |1.85| / Unibet !

Od razu zaznaczam, że to moja kolejna analiza w dziale NBA i nie znam się może zbytnio, ale dziś przeczucie mi mówi, że to właśnie Chris, będzie górował pod koszem, w Dallas. Mający świetne predyspozycje, doskonałą formę, można na niego stawiać jakieś pieniądze, zwłaszcza, że w Marcu w Dallas, również tą linie przekroczył. 33 oczka. Natomiast, od dwóch ostatnich meczy, mój player nie przekroczył linii więc czas najwyższy troszkę odskoczyć. Wiem, że to nie jest wyznacznik, jeśli zawodnik nie rzucił ostatnio, to teraz musi, ale myślę że rywal, jest drużyną ofensywną i ten mecz będzie na pewno naszpikowany w duże zdobycze punktowe, przy okazji Chris, swoje odda z nawiązką. ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom