>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Najlepszy Moderator roku 2013

wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Odi - Koleżka znany i przeze mnie szanowany, nie tylko to co kiedyś zrobił dla mnie ale za to jak potrafi wiele włożyć do działu NHL. Pomimo jego ostatnio braku czasu, pamiętam o nim i mam o nim jak najlepsze zdanie jeśli chodzi o Modów.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Nawsuwa się tylko jedno Madandżelo :razz: KMWTW
Najlepszy moderator roku to taka osoba która najbardziej rozwinęła swój dział którym się opiekuje w danym roku. Nie można patrzeć przez pryzmat tego że ktoś prowadził akcję charytatywną chociaż tutaj też ogromne brawa. Jednak czy to ma jakieś znaczenie czy będziemy na to patrzyli czy nie? Oczywiście że nie! Ramzesa pozamiatał w tym roku dział mocno się rozwijał i to Hiszpania poczyniła największe postępy, a to zasługa naszego jakże skromnego kolegi Maćka i jego bojowników z działu ;)
Głos bezapelacyjnie na Ramzesa.
Również podziękowania do moderatorów z działu Sporty Zimowe od listopada to właśnie ten dział, nasz dział, rządzi na forumku, tzn ma największe postępy od lat! Pewnie transfer @Pestka7 spowodował bum na zimówki ???? ???? Tak trzymać ????
Dziękuję również za oddane głosy na moją skromną osobę, w sumie się nie spodziewałem bo w ostatnim czasie więcej &quot;wrogów&quot; niż &quot;przyjaciół&quot; ale taka niewdzięczna rola osoby która pilnuje porządku ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
snajp 415,8K

snajp

Użytkownik
Przede wszystkim warto wspomnieć właśnie o nim, jemu było niezręcznie, ale ja mogę.Ja też ???? Jeden z bardziej pracowitych modów, nie wiem jak on ogarnia te wszystkie konkursy, ja niedawno moderowałem jeden mały snookerowy i wiec co to za wysiłek, nie mówiąc o moderowaniu kilku większych na raz. Do tego jeszcze dochodzi moderka Typów Dnia, więc dlatego wielki szacun. Ciężka robota, a niestety mało zauważana, więc przynajmniej w tym momencie warto ją wyróżnić, żeby wiedzieć, że dobry moder to nie tylko ten co podaje dobre typy.
Pięknie napisane :spokodfhgfh:
 
zakladowa 825

zakladowa

Użytkownik
Szkoda, że tylko 1 glos..
Ramzesa - bez wątpienia w 100% zasłużył na miano najlepszego moderatora - olbrzymi szacun za Paczkę oraz za ligę hiszpańską.
Jakbym miał jeszcze kilka głosów, wyróżniłbym

Grzesio
, Odi, dawid.400, Konrad140, lukascash, pestka7
dobra robota Panowie!
 
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
W roku ubiegłym zagłosowałem na Odiego, dzisiaj postawię na Romana. Ta dwójka Panów zapadła mi w pamięci najbardziej, bo kiedy ja dopiero zaczynałem się udzielać, Oni robili to już od dawna. To dzięki Nim w dziale panowała i panuje zawsze &quot;zdrowa&quot; atmosfera. Odi nie raczy nas już swoimi przemyśleniami tak często, ale postaram się go jeszcze przekonać w wolnej chwili ;) Romek wie dużo, pisze dużo, zawsze podejmie dyskusję, żeby nie ograniczała się ona tylko do suchych typów, bo przecież istotą forum jest przede wszystkim dyskusja i wciągnięcie w nią początkujących.
Za rok rok mój głos otrzyma Grzesio, który jeśli utrzyma poziom swoich analiz, to może nawet taki laik jak ja zrozumie wszystkie zasady MLB. Z początku czytałem jakieś pitcher, no-hitter, zastanawiałem się, co to ku.. jest. Teraz już wiem i to dzięki Niemu ???? W dodatku można pogadać stricte o sporcie jak i przysłowiowej dupie maryni. I w jednym i w drugim przypadku to czysta przyjemność.
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Hehe Ramzesa widzę że już wygrał więc na niego nie glosuje:| (na live 1,02 :| ), jak co roku na siebie co by nie mieć zera też nie zagłosuje ???? bo Ramzes powinien na mnie zagłosować także hmmm
Zostaje mi dwóch kandydatów, oczywiście to Qozi i Ted, głos na jednego z nich na którego to tajemnica, a tak żeby chłopak miał coś od życia ????


Ogólnie to każdy widzi to jest cała grupa modów jak Konrad140, dawid.69, lukascash , Grzesio, pestka7 , marcinxxx, adqs i inni którzy regularnie piszą analizy w działach o których ja nawet nie wiem że istnieją, podliczają konkursy, robią tabelki itp tym samym poświęcając swój czas aby to wszytko miało (jakieś) ręce i nogi ????

Poza tym dziękuje wszystkim za miłe słowa po Szlachetnej Paczce ???? Akurat sie przyłączyłem, dla mnie to było naturalne, nie spodziewałem się tak pozytywnej reakcji po akcji ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Ajax - ogromna wiedza na temat Eredivisie, często korzystałem z typów i prawie zawsze ✅✅✅

Konrad140 - od początku mojej przygody z forum go polubiłem, w porządku człowiek, zawsze pomógł, sympatyczny gość.

Bam14 - duża wiedza nt darta i beachsoccera.


Na Ramzese nie głosowałem bo chłopak i tak już wygrał to niech mają szanse i inni :cool:
 
niccolo7 1,8K

niccolo7

Użytkownik
Na Ramzesa chciałem zagłosować w najlepszym typerze/znawcy, ale niestety nie było go na liście, więc niech idzie tutaj, bo zdecydowanie na to zasłużył. Wraz z paroma kolegami znakomicie rozkręcił dział Primera Division, gdzie niejednokrotnie podawał świetne typy, z których nieraz korzystałem. Szlachetna paczka to z kolei znakomite zwieńczenie jego tegorocznej pracy, czym udowodnił, że potrafi sprawdzić się w życiu realnym i wirtualnym. Takich pozytywnych ludzi należy cenić i szanować, bo podobne postawy nie są niestety regułą. Tak trzymaj chłopie!
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Głos na Grzesia , wiadomo wielka robota w dziale sportów amerykańskich , w dodatku można z nim pyknąc w Maddena ???? . lukascash krótszy staż jako mod ale ogromna wiedza , trzyma wysoki poziom w dziale i potrafi zarzucić dobrym tekstem ;) więc też zasługuje na słowa uznania ale głos na Grzesia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
W konkursie na Znawcę zagłosowałem na Assitalię więc tu postanowiłem wspomóc psotnicka;) Przejął w tym roku opiekę nad działem snookerowym po wielkim poprzedniku co pewnie nie było łatwe ale ze swej roli wywiązuje się perfekcyjnie. Ogromna wiedza, tematy zawsze otwarte na czas z ciekawymi wstawkami, idealnie poprowadzony konkurs snookerowy. Duży szacunek;)
 
stratus 2,2K

stratus

Użytkownik
Słowa uznania w tym roku należą się (tradycyjnie już) dla adqs, JuanRoman08, Ramzesa, darius010, których wkład w funkcjonowanie forum jest niepodważalny.
Swój głos w tym roku oddałem na robson United. Wykonuje świetna robotę w dziale, za który jest odpowiedzialny, posiadając przy tym sporą wiedzę. Cenię jego podejście do &quot;tematu&quot; a także &quot;ciętą ripostę&quot; ;)
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Grzesio bo zaraził mnie MLB w dużym stopniu dzięki czemu miałem co robić w miesiącach czerwiec - wrzesień. Ogromna praca dział myślę że odnosi na swoją miarę sukces, zawsze znajdzie czas na PW i wyjaśnienia dodatkowo organizacja konkursu i bardzo cenne uwagi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
andvari1x2 1K

andvari1x2

Użytkownik
Głos na Grzesia. Aktywność, zaangażowanie, ogromna wiedza i analizy, które z przyjemnością się czyta.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
gigibuffon 1K

gigibuffon

Użytkownik
Kandydatów wielu, ale głos tylko jeden, a powędrował do moderatora zwanego robson United, który zawsze zachowuje &#39;chłodną głowę&#39;, ma sporą wiedzę o angielskiej piłce i można powiedzieć, że to dzięki niemu zacząłem poważniej interesować się wyspiarskim futbolem. Do tego widać swobodę posługiwania się językiem, co też jest plusem.
Słowa uznania dla Ramzesa i MadAngela (mojego mentora ???? ) oraz ekipy hokejowej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Do góry Bottom