>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Nowy sezon - nowe wyzwanie :) ATP 2014 !!!

mayestic 31

mayestic

Użytkownik
Witam, co jakis czas stawiam sobie wyzwania na forum, w tym dziale. Ostatnim razem bylo to uzbierac na pieska ???? . Dodam ze lata po domu 4 noga suczka amstaffa z której jestem zadowolony, wiec jak mozna sie domyslec cel zostal osiagniety.

Jak wiadome mieszkamy w polsce, zima, wydatki, swieta, wydatki, opony zimowe, wydatki, i tak w nieskonczonosc. Z racji tego ze gram tylko tenis, nie bylo jak obstawiac, bo bylo po sezonie. Na mojej karcie utworzyl sie maly debet. Wiec cel jest wam juz znany - SPLACIC GO ! ????
Debet mam troche mniejszy ale ustalmy za cel ugrac 1500 zł ????
Mam nadzieje ze stanie sie to do 3-4 miesiecy, bo pozniej pasuje obrac nowy cel i zebrac mojej suni na szkolenie obronne ???? .

Zaczynam z stanem poczatkowym - 500 zł.
 
mayestic 31

mayestic

Użytkownik
#1
Nicolas Mahut vs Igor Sijsling
Typ: 1
Kurs: 2,25
Stawka: 35 zł

+43,75 zł
Pierwszy typ dosc ryzykowny, zagramy za mala stawke na przelamanie.
 
mayestic 31

mayestic

Użytkownik
#2
Lopez Feliciano vs Mikhail Kukuskhin
Typ: 1
Kurs: 1,61
Stawka: 100 zł

+61,54 zł

Super kurs na Lopeza, stawiam przeciwko Kazahstanczykowi ktory pod koniec sezonu 2013 dal mi sporo zarobic. W tym meczu nie widze zbyt atutow Mikhaila, ktore moglby miec wplyw na jego wygrana. Z racji tego ze kurs jest przyjemny, sprobujemy troche grubsza stawka.
 
mayestic 31

mayestic

Użytkownik
#3
Lu Y-H vs Vasek Pospisil
Typ: 2
Kurs: 1,50
Stawka: 100 zł
Gram juz dzis na Vaska poniewaz kurs moze troche spasc, jak kazdemu wiadomo jest to zawodnik wychowany na hali, gdzie nawierzchnia jest twarda, jak ta w indiach. Wie jak na niej grac, a umiejetnosciami wcale nie odbiega od Lu. Vasek rowniez mial dobra koncowke sezonu, mysle ze podola.
Po pierwsze nie spamuj z typami co kilka minut - punkt 10 regulaminu.
Po drugie max 2 tematy z typami w dziale - punkt 6 regulaminu działu. Pamiętaj o tym na przyszłość
 
mayestic 31

mayestic

Użytkownik
#4
Philip Kohlschreiber vs Pablo Andujar
Typ: 1
Kurs: 1,14
Stawka: 100 zł

+14,29 zł
Byc moze kurs nie jest zbyt powalajacy na niemca, ale kto jak nie on ma byc tu zwyciezca ? Oczywista sprawa moim zdaniem. Nie moze byc inaczej jak szybkie 2-0, jednak, ze to jest sport, biore male zabezpieczenie i gram tylko na wygrana Kolby.
 
Do góry Bottom