>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Dyskusje na temat piłki ręcznej

Status
Zamknięty.
A 220

andrzej78

Użytkownik
Wyniki losowania fazy grupowej Ligi Mistrzów
2013/14:
Grupa A: MKB Veszprém (Węgry), RK Croatia
Osiguranje Zagrzeb (Chorwacja), St. Petersburg
(Rosja), Rhein-Neckar Löwen (Niemcy), Celje
Pivovarna Lasko (Słowenia), zwycięzca turnieju
kwal. nr 3
Grupa B: THW Kiel (Niemcy, Vive Targi Kielce
(Polska), BM Atletico Madryt (Hiszpania), KIF
Kolding Kopenhaga (Dania), Dunkerque HB
(Francja), zwycięzca turnieju kwal. nr 4
Grupa C: FC Barcelona (Hiszpania), Paris Saint-
Germain (Francja), Vardar PRO Skopje
(Macedonia), Wacker Thun (Szwajcaria),
zwycięzca turnieju kwal. nr 2, zwycięzca turnieju
o &quot;dziką kartę&quot;
Grupa D: AaB Aalborg Handbold (Dania), RK
Gorenje Velenje (Słowenia), SG Flensburg-
Handewitt (Niemcy), Naturhouse La Rioja
(Hiszpania), zwycięzca turnieju kwal. nr 1,
zwycięzca dwumeczu Füchse Berlin - HSV
Hamburg
Kolejność spotkań Vive Targów Kielce w fazie
grupowej
1. kolejka - Dunkierka (D)
2. kolejka - zespół z kwalifikacji (W)
3. kolejka - Atletico Madryt (W)
4. kolejka - THW Kiel (D)
5. kolejka - KIF Kolding (W)
6. kolejka - KIF Kolding (D)
7. kolejka - Dunkierka (W)
8. kolejka - zespół z kwalifikacji (D)
9. kolejka - THW Kiel (W)
10. kolejka - Atletico (D)
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Wyniki losowania fazy grupowej Ligi Mistrzyń
2013/14:
Grupa A: Gyori AUDI ETO KC , Thuringer HC,
Hypo Niederösterreich, zwycięza turnieju kwal.
nr 3
Grupa B: Buducnost Podgorica , FC Midtjylland,
MKS Lublin, zwycięzca turnieju kwal. nr 2
Grupa C: Krim Mercator Ljubljana, HB Metz , IK
Savehof, zwycięzca turnieju kwal. nr 1
Grupa D: Larvik HK, Balonmano Bera Bera ,
Podravka Vegeta , zwycięzca turnieju kwal. nr 4
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Oznacza to, ze wolni beda naprawde klasowi zawodnicy, bo pomimo zapowiedzi odejscia, wciaz kontraktow z innymi druzynami nie podpisali m.in. Aguinagalde czy Balic. Tego pierwszego moim zdaniem mogloby sprowadzic Vive Targi Kielce, bo ani Rastko ani Musa nie gwarantuja na kole swiatowej jakosci w grze ofensywnej. Ale to chyba troche zyczeniowe myslenie. Na pewno Mariusz Jurkiewicz, jako wzmocnienie Wisly Plock, bo tej brakuje sily na polowkach, gdzie przeciez Mariusz moze grac, a i jako srodkowy obronca Jurkiewicz poradzilby sobie jak malo kto na swiecie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
Galeria Echo Kielce Cup 2013:
1. Iskra Kielce
2. Frisch Auf Goppingen
3. Meszkow Brześć
4. Tatran Preszow

MVP turnieju: Michael Kraus (Frisch Auf Goppingen)
Król strzelców: Ivan Cupić (Iskra Kielce)
Najlepszy bramkarz: Ivan Pesić (Meszkow Brześć)
 
rajdowiec75 1,8K

rajdowiec75

Użytkownik
Iskiereczka zagrała najlepszy mecz jaki miałem przyjemność oglądać na żywo. Cały mecz pod pełną kontrolą, sędziowie bodajże tylko raz sygnalizowali grę pasywną, a takie coś widziałem po raz pierwszy w życiu, konkretne tempo przez 60 minut, gorzej ze skutecznością. Zniszczyliśmy ich kontratakami Strleka i Cupica i agresywną grą w ataku. Pojawiły się tylko 2 przekleństwa w trakcie trwania meczu (oba w kierunku Tkaczyka), a to także rzadkość. Ten człowiek, razem z Bunticiem powinni być już przed tym sezonem z naszego klubu zwolnieni. Rosa w końcu świetny mecz, zagrał lepiej niż Zorman w ostatnich meczach, bdb prowadzenie gry. Losert zaaklimatyzował się już na dobre i staje się nr 1 w naszej bramce, Kasa obecnie jest słabszym bramkarzem.
+5 z THW to najmniejszy z możliwych wymiar kary dla Niemców. A sam fakt pokonania w czymś Niemców to już spory powód do dumy.
Idziemy po zwycięstwo w LM w tym roku :!:
Najbardziej obawiałbym się Veszprem.
 
kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
Nie przesadzaj z Denisem. Zawodnika nie tylko należy oceniać za grę w ataku. On sporo wnosi do gry obronnej. Potrzeba jest taki zadymiarzy, którzy nie boją się włożyć głowy tam gdzie się niektórzy boją włożyć nogę. Poza tym jego zwód z przełożeniem ręki jest kapitalny. I mało jest takich co to potrafią robić w taki sposób jak on. Młody? Kapitan i sporo spokoju i doświadczenia wnosi do gry, a i z Wentą się dobrze dogaduje i widać, że niejednokrotnie zarzuca na ławce swoje sugestie z których Bogdan korzysta. Na boisku miewa słabsze momenty, ale przykrywa je swoim doświadczeniem i mądrością.
Mecz fajny. Ja akurat w tv. Po meczu w Mielcu miałem trochę obaw bo Venio nic nie łapał. Ale widocznie olali na maksa tamto spotkanie. Julen kozak. Transfer roku już chyba jest jasny.
W CK tylko ISKRA!!!
 
B 0

bakan

Użytkownik
Witam,
Orientujecie się może gdzie można stawiać 1. ligę oprócz STS?
Przeglądałem oferty bukmacherów i wszędzie jest tylko ekstraklasa.
Z góry przepraszam jeśli piszę w złym dziale..
 
noniewiem 133

noniewiem

Użytkownik
Nie wiem gdzie poruszyć temat dzisiejszego meczu towarzyskiego kobiet, tak więc myślę, że dział dyskusje, będzie odpowiedni.
Dzisiaj polki rozegrają jeden z ostatnich sprawdzianów przed MŚ, z zespołem nie byle jakim ale Brazylią. Bardzo mi się spodobały kursy wystawione przez Bwin dlatego zaryzykuję pograniem tutaj -1,5 Brazylia, które jakby nie patrzeć to w ostatnich latach czołówka żeńskiego handballa ???? 5miejsce MŚ, 6 IO!
Wiadomo, że polski zespół gra lepiej niż przed kilkoma laty, dlatego awansował do tegorocznych mistrzostw świata, ale patrząc na zespół gości, to jednak nie ta półka... Brazylijki w większości grają w Europie w najlepszych klubach Europy. A polki?? Większość grają na naszym rodzimym parkiecie, z totalnym brakiem osiągnięć na szczeblu europejski, czego przykładem jest tegoroczne stary polskich ekip - MKS Lublin już opadł nie wygrywając meczu bodajże?? Taka sama sytuacja z AZS Koszalin.
Mój typ na ten mecz
-1.5 Brazylia 1.72 Bwin
Nigdzie więcej nie znalazłem kursów na to spotkanie ????
 
M 0

mateusz23511

Użytkownik
Witam
Wtrącę się z innym wątkiem. Mam takie pytanie co myślicie o MISTRZOSTWACH EUROPY M. Co będą w styczniu zaraz? Bo wydaje mi się że może tam być kilka pewnych meczy bo z reguły grałem czasem ręczną i grałem na bramki live. I akurat mistrzostwa świata lub europy zawsze należały do udanych . Co myślicie o tym ?

 
gigibuffon 1K

gigibuffon

Użytkownik
Bogdan Wenta z nową rolą w klubie.

Z zespołem Vive Targi Kielce jest związany do 20 czerwca 2008 roku. Wtedy to podpisał 5-letni kontrakt jako pierwszy trener drużyny z Kielc. Dostał zadanie budowy silnego zespołu, z którym będą się liczyły drużyny w całej Europie. Rok wcześniej w 2007 roku poprowadził reprezentację Polski do wielkiego sukcesu jakim było zdobycie srebrnego medalu MŚ w Niemczech.

Już w pierwszym sezonie swojej pracy 2008/2009 sięgnął po Mistrzostwo Polski. Łącznie zdobył z zespołem Vive Targi Kielce, trener Bogdan Wenta zdobył cztery tytuły mistrzowskie (2009,2010,2012,2013). Pięciokrotnie sięgnął również po Puchar Polski (2009,2010,2011,2012,2013).

Drużyna ze stolicy regionu świętokrzyskiego z trenerem Bogdanem Wentą odnosiła również sukcesy w europejskich Pucharach. Już w sezonie 2009/2010 siódemka z Kielc doszła do 1/8 Ligi Mistrzów. Podobnie było rok później. W 2013 roku drużyna Vive Targi Kielce odniosła historyczny sukces awansowała do Final4 Ligi Mistrzów. Co więcej, kielczanie po pokonaniu niemieckiego THW Kiel zdobyli miano trzeciej drużyny Europy.

Bogdan Wenta z sukcesami prowadził również reprezentację Polski, którą doprowadził do Wicemistrzostwa Świata w 2007 roku i brązowego medalu MŚ w 2009 roku. Polską kadrę Bogdan Wenta prowadził w latach 2004-2012.

Teraz Bogdan Wenta zostanie menagerem KS Vive Targi Kielce.
źródło: http://vivetargi.pl/

Kto by się spodziewał... Ale Bogdan swoją robotę wykonał, Vive jest teraz na poziomie nieosiągalnym dla innych drużyn.
 
kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
Kto by się spodziewał... Ale Bogdan swoją robotę wykonał, Vive jest teraz na poziomie nieosiągalnym dla innych drużyn.
Taki ruch pokazuje jasno moim zdaniem, że jednak konflikt na linii trener - zawodnicy miał miejsce w tym zespole. Pytanie czy nowy trener ogarnie teraz to wszystko na tyle dobrze bo powtórzyć kiedyś sukces Bogdana??
 
gigibuffon 1K

gigibuffon

Użytkownik
jaki bukmacher wystawia linie na zawodników obrócz Unibet? chodzi mi konkretnie o mistrzostwa europy
Z tego, co wiem, to kursy na najlepszego strzelca turnieju wystawił bet365 i WilliamHill.
Poza tym bet365 oferuje jeszcze zakłady na najlepszego gracza defensywnego i bramkarza w drużynie all-star.
WilliamHill - najlepszy strzelec duński i hiszpański.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
misha12 72

misha12

Użytkownik
co do najlepszego strzelca Rutenka chodzi w fortunce po kursie 9.0 gdzie np w ladbrokes mamy 4.0 białoruś ma szansę załapać się do następnej rundy, a jak bramkostrzelnym zawodnikiem jest Rutenka tego chyba pisać nie muszę, cała gra naszych wschodnich sąsiadów opiera się właśnie o niego,a chłopaczki z białorusi preferują ofensywę. myślę, że lekko można spróbować
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom