>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Mega Promocja w Expekt - zakład bez ryzyka do 222zł (oferta bez obrotu)

zgredek 4

zgredek

Użytkownik
Mam takie pytanie, bo nie bardzo sie jeszcze orientuje. Jestem nowym graczem, nigdy konta w Expekcie nie mialem ... Chce wplacic 50zl z konta iPKO, w takiej sytuacji musze od razu postawic zaklad za calosc wplaconej kwoty? Jesli wygrywam to fajnie, jesli nie to otrzymuje od razu zwrot, moge jutro wyplacic i tyle w temacie?
Pozdrawiam
 
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
Do 200zł za tyle ile postawisz pierwszy zakład, taki cashback dostaniesz, jesli postawisz 37,98 - to tyle dostaniesz, jeśli 50, to 50; jeśli 200,99, to dostaniesz 200zł.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
zgredek 4

zgredek

Użytkownik
Dzieki wielkie ???? Postawiłem ryzykownie na Szachtar, nie weszło, kasa za chwilę był na koncie, więc polecam oferte ???? Teraz tylko dodałem dokumenty i zleciłem wypłate i wracam na stare smieci ???? Wie ktoś ile taka operacja może trwać? Zanim zaakceptują zdjęcie dowodu i przeleją pieniądze?
 
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
Dzieki wielkie ???? Postawiłem ryzykownie na Szachtar, nie weszło, kasa za chwilę był na koncie, więc polecam oferte ???? Teraz tylko dodałem dokumenty i zleciłem wypłate i wracam na stare smieci ???? Wie ktoś ile taka operacja może trwać? Zanim zaakceptują zdjęcie dowodu i przeleją pieniądze?
1 dzień jak doślesz wszystko i odpowiednio dobrej jakości, jeśli nie, odpowiednio dłużej.
 
M 5

michal3

Użytkownik
Witam,mam pytanie,jak dzisiaj sie zarejestruje,a jutro wplace pieniadze na swoje konto bankowe,a pozniej zrobie przelew z konta w banku bzwbk na konto gracza to kiedy juz moglbym zagrac jak dlugo to idzie i ile czasu weryfikuja konto czy dane i jak ten przelew sie robi podaja nr konta,czy musze zrobic przelew z karty kredytowej,bo przelew podajac nr karty zwyklej bankomatowej nie przejdzie?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
1. Wpłacasz kasę w placówce BZWBK - masz kasę w 5 minut
2. Wpłacasz kasę z bzwbk do Expekt za pomocą przelewy24 - masz kasę do 120 sekund.
Już jutro możesz zagrać swój pierwszy zakład. Jeśli przegrasz to do 48h otrzymasz zwrot.
Weryfikacja trwa do 24h
Wypłata do 3-4 dni roboczych.
 
M 5

michal3

Użytkownik
dzieki za odp.,a przelew z bzwbk do expekt za pomoca przelewy24 robie normalnie na swoim zalozonym koncie w expekt przez internen podajac np.nr.karty bankomatowej,czy w banku na miejscu i czy jest to pewne ze opcja przelew24 bierze udzial w promocji?Czyli moge sie nawet jutro zarejestrowac i juz jutro przelac,zagrac i brac udzial w promocji cashback tak szybko trwa ta weryfikacja?.Czy przy rejestracji trzeba wysylac jakies ksera dowodu osobistego,jesli tak jak to zrobic?Czy w promocji cashback moge zagrac na jednym kuponie za 222zl 4 meczy pilki noznej kursy np 1.27,1.50,1.30,1.90 i np. jeden siatkowki za 1.30 lub pilki recznej razem kurs6.11 i kiedy kupon nie wejdzie mam 222zl z powrotem i moge je wyplacic na swoje konto,czy np. minimalna kwota wyplaty jest wyzsza lub jest jakis inny haczyk?sorry za tyle pytan,ale nie wiem o co chodzi ,a wole sie w tym wszystkim upewnic,zeby nie bylo,jeszcze raz dzieki za odpowiedz
 
M 5

michal3

Użytkownik
dzieki za odp.,a przelew z bzwbk do expekt za pomoca przelewy24 robie normalnie na swoim zalozonym koncie w expekt przez internen podajac np.nr.karty bankomatowej,czy w banku na miejscu i czy jest to pewne ze opcja przelew24 bierze udzial w promocji?Czyli moge sie nawet jutro zarejestrowac i juz jutro przelac,zagrac i brac udzial w promocji cashback tak szybko trwa ta weryfikacja?.Czy przy rejestracji trzeba wysylac jakies ksera dowodu osobistego,jesli tak jak to zrobic?Czy w promocji cashback moge zagrac na jednym kuponie za 222zl 4 meczy pilki noznej kursy np 1.27,1.50,1.30,1.90 i np. jeden siatkowki za 1.30 lub pilki recznej razem kurs6.11 i kiedy kupon nie wejdzie mam 222zl z powrotem i moge je wyplacic na swoje konto,czy np. minimalna kwota wyplaty jest wyzsza lub jest jakis inny haczyk?sorry za tyle pytan,ale nie wiem o co chodzi ,a wole sie w tym wszystkim upewnic,zeby nie bylo,jeszcze raz dzieki za odpowiedz
Odpowie ktos?
 
M 5

michal3

Użytkownik
dzieki za odp.,a przelew z bzwbk do expekt za pomoca przelewy24 robie normalnie na swoim zalozonym koncie w expekt przez internen podajac np.nr.karty bankomatowej,czy w banku na miejscu i czy jest to pewne ze opcja przelew24 bierze udzial w promocji?Czyli moge sie nawet jutro zarejestrowac i juz jutro przelac,zagrac i brac udzial w promocji cashback tak szybko trwa ta weryfikacja?.Czy przy rejestracji trzeba wysylac jakies ksera dowodu osobistego,jesli tak jak to zrobic?Czy w promocji cashback moge zagrac na jednym kuponie za 222zl 4 meczy pilki noznej kursy np 1.27,1.50,1.30,1.90 i np. jeden siatkowki za 1.30 lub pilki recznej razem kurs6.11 i kiedy kupon nie wejdzie mam 222zl z powrotem i moge je wyplacic na swoje konto,czy np. minimalna kwota wyplaty jest wyzsza lub jest jakis inny haczyk?sorry za tyle pytan,ale nie wiem o co chodzi ,a wole sie w tym wszystkim upewnic,zeby nie bylo,jeszcze raz dzieki za odpowiedz
Prozba,moze ktos odpowiedziec,ktos pomoze?
 
M 5

michal3

Użytkownik
Prpbowalem sie wczoraj zarejestrowac i wyskoczylo mi ,ze taki adres e-mail jest juz w ich bazie i nie moglem sie zarejestrowac,a to nie mozliwe,zeby mieli taki adres e-mail w swojej bazie,bo na 100% tam sie nigdy nie rejestrowalem.Wczesniej na ich stronie wyslalem pytanie ,ponizej podajac adress e-mail,ale nie otrzywywalem zadnej odpowiedzi i dopiero zauwazylem,ze tam jest jeszcze napisane:&quot;Wprowadz swoj adres e-mail,zarejestrowany na Twoim koncie&quot; i doszlo do mnie ,ze nie dostane odpowiedzi,bo nie mam u nich konta,czy to moglo miec wplyw na to ,ze nie moge sie zarejestrowac,pozniej napisalem do nich mail wpisujac podany ponizej adres ,ale do teraz nie dostalem odpowiedzi,wie ktos o co chodzi
 
M 0

maly810

Użytkownik
Ja mam pytanie gdyż kiedyś moj tata zakłądał konto na expekt i na pewno nawet nie skorzystał z bunusu to mi sie nalezy czy nie bardzo?
 
karwan88 21

karwan88

Użytkownik
Witam
A ja mam jeszcze inne pytanie odnośnie wujków, babć itp ????
Tzn.
Założyłem konto w betclicu i przegrałem niestety, dostałem cashback, wszystko OK.
Teraz chciałbym zrobić to legalnie na swoją babcię.
A więc wpłata z jej konta bankowego, jej nr telefonu albo nawet i mój drugi nieużywany w serwisie, inny adres na dowodzie osobistym, inne nazwisko niż moje, i chciałbym zagrać z telefonu komórkowego więc również inne IP niż z mojego kompa, i właśnie ten ostatni podpunkt mnie nurtuje, można grać tą promocję i rejestrować się z tela żeby otrzymać ten bonusik? ????
Pozdrawiam.
Wesołych! ????
 
dbjeff 18

dbjeff

Użytkownik
Próbował ktoś przelewać z konta o innych danych osobowych niż konto na expekcie? Udało się po przegranej wypłacić czy nie?
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
C 28

czesiuu

Użytkownik
To jeszcze jedno pytanie ????
W regulaminie jest, ze: &quot;Kwalifikujący zakład to dowolny zakład pre-live na wydarzenie z co najmniej 3 możliwymi wynikami, dowolny zakład wielokrotny lub dowolny zakład live.&quot;
Wiec moge postwaic np 2x tenis ? Wolę się upewnić, bo niby to nie jest 3drozny, ale wielokrotny ????
 
Do góry Bottom