>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Mistrzostwa Świata kobiet - Serbia 6-22.12.2013

maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Polska - Francja
Typ: Polska win (HA +4,5) Kurs: 1,66 Buk: Bet365 ( 22:21) easy pefka:grin::grin::grin: gratki kobitki !


Czysty win Polek oczywiście też puszczony ale jeśli chodzi o grubsze konkrety to myślę, że to co oferuje nam Bet365 jest śmiało do grania.
Dla mnie na ten moment po uskrzydlającym zwycięstwie odniesionym po runie 7:0 w drugiej połowie w meczu z Rumunkami szanse Polek na zwycięstwo to około 30%. To wg. mnie dość dużo jak na tą fazę turnieju i takiego przeciwnika.
Jak wszyscy wiedzą Francuzki to aktualne wicemistrzynie świata mające w swoim zespole świetne zawodniczki jak chociażby Leynaud, Baudouin czy Pineau. Do Serbii może nie przyjechały jako największe faworytki jednak ich gra i same zwycięstwa rozbudziły wielkie oczekiwania. Do tej pory mają też najlepszą obronę w turnieju.
Nie ma co ukrywać trzeba będzie w tym meczu walczyć na całego i ja na taką walkę liczę. Póki co słaby procent obron bramkarek ale jak tylko ten się poprawi to Polki z kontry są bardzo groźne. Ostatnio z Rumunią Polki świetnie grały z kołem co przełożyło się na wymierne efekty. Bez dwóch zdań dużo zależeć będzie dziś od skuteczności rzutowej Aliny Wojtas i Kingi Grzyb. Mam tylko nadzieję, że Polki twardo rozpoczną mecz i jak najdłużej będą utrzymywać dystans z rywalkami a to będzie kluczem do osiągnięcia w tym meczu czegokolwiek. Powodzenia !
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Węgierki lajtowo sobie powinny poradzić. Co bardzo ważne, w poniedziałek odpoczywała Gorbicz, rzuciła 6 bramek w 18 minut. Dziś Anita będzie w takiej formie, że oj oj oj. Brazylia owszem, ograła wszystkich jak dotąd, podobnie jak Francja i Norwegia oraz Niemcy - pozostałe półfinalistki moim zdaniem. Ale Węgierki to też nie są jakieś grajcarki z przysłowiowej dupy, tylko mooooooocny zespół, z wydaje mnie się niewygodnym dla Brazylii stylem. Węgry mają kapitalną obronę, z jaką do tej pory się Brazylijki nie spotkały. Brazylia, może nie tyle przeceniana co w delikatny sposób zbyt mocno dowartościowana w pewnych aspektach. Węgry powinny pocisnąć, o ile nie zagrają kompletnej kupy jak z Niemkami, ciężko o inne argumenty, niech za ten posłuży fakt, że Brazylia nie wygrywa tych bojów o wszystko z ekipami z Europy. Hiszpania 2011, Norwegia Londyn, gdzie w pewnym momencie Brazylijki miały 15:10 i się po prostu skiepściły. Zatem, Węgierki to duże value, przy odwrotnych kursach też być może bym myślał zagrać, a tak ładuję bez zastanowienia.
Węgry @ 2.8 sb ⛔
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Jak ktoś typował w meczu Węgry-Brazylia trzydrogowo to niestety peszek,ale czy to ma znaczenie ? Polska ,jedyny mecz który dałem do singla z ćwierćfinałów @5,6,ale nawet jakbym nie obstawiał to i tak jest miodzio ????
Hmm,a może handi w comeon liczy się wraz z dogrywką? bo nie rozliczone mam -1 na Brazylię.
Myślę,że półfinał z Norwegią,ale chyba będę trzymał kciuki za Serbię, bo to drużyna słabsza i absolutnie do pokonania.
E:W między czasie sprawdziłem w comeon niestety tylko 60&#39; , więc mimo,że -1 weszło to nie weszło,ale w bet365 na taśmie powinno być już rozliczone poprawnie.
E2:Nie no w bet365 też rozliczone jako przegrana,a byłem pewien,że rozliczają tak jak w koszu,ale jeszcze bardziej byłem pewien,że Brazylia to wykręci w 60&#39;,zwłaszcza po takim początku.
E3: W pozostalych meczach ryzykuję mniej niespodzianek: Niemcy lub remis @1,62 oraz Norwegia @1,31 kursy słabe bo w Comeon,ale męczę tam jeszcze bonus.
Widzialem Niemki w poprzednich meczach,wyglądają solidnie,jeśli nie będą miały dłuższych przestojów to wygrają,a Serbkom chyba dziś ani sędziowie ani hala nie pomoże,za wysokie progi.
 
kolatek 1,1K

kolatek

Użytkownik
i jednak gramy z Serbkami...ciekawe jakie kursy wystawia buki na to spotkanie, co do wyniku samego spotkania to jednak sądzę że Serbki wygrają nie ze wzgledu na większe umiejetności tylko przy pomocy sedziów jak i kibiców...
 
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
i jednak gramy z Serbkami...ciekawe jakie kursy wystawia buki na to spotkanie, co do wyniku samego spotkania to jednak sądzę że Serbki wygrają nie ze wzgledu na większe umiejetności tylko przy pomocy sedziów jak i kibiców...
jakich sędziów?? Bez przerwy głupie gadanie o tych sędziach jakby one wygrywały dzięki nim.
 
noniewiem 133

noniewiem

Użytkownik
i jednym słowem trzeba było dzisiaj grać przeciwko faworytką! Polki można było złapać za 7.00, Serbki chyba koło 4.00, Dunki po 2.20 i jedynie węgierki dały ciała... przespały początek meczu, w drugiej połowie było bramkę za bramkę!
Gratulację dla naszych dziewczyn!
Dunki, jeżeli bramkarka choć trochę się włączy do gry mają złoto w tym turnieju jak dla mnie ????
 
drif 4,6K

drif

Użytkownik
Dania - Brazylia 1 @2.3 Betfair stawka 10/10 ⛔ 21-27
Dunki ???? za beznadziejna gre i zero pomyslu!!!
Czekalem na to spotkanie!!! Liczylem ze taka para bedzie wlasnie w 1/2 finalu mistrzostw. Nie wieze w to ze Dunki popelnia ten sam blad co w meczu grupowym. Wyszly na to spotkanie jakby byly na treningu bramkarka nic wtedy nie lapala wydawalo sie to bardzo dziwne i przebieg pierwszych 15 minut kiedy bylo juz 7 bramek roznicy nie bylo to dla mnie normalne zachowanie Dunek. To bylo wrecz nieslychane na poziomie miedzy dwiema tak wyrownanymi druzynami.
Jestem wrecz przekonany ze taka sytuacja sie nie powtorzy i nie bedzie to takie spotkanie jak z przed kilkunastu dni. O grze Brazylijek pisalem juz po meczu z Serbkami i przy okazji meczu z Dunkami. Mnie ta druzyna nie przekonuje i zdania nie zmienie. Co z tego ze wygraly wszystkie mecze.
Czekam na kursy i mam tym razem nadzieje ze buki dadza @2.4 aczkowiek moze to byc tylko @2.
Drugiego meczu nie gram ale wieze ze Polki beda w Finale!!!
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Dziewczyny piszą fajną historie, i byłoby super gdyby udało się okrasić ten turniej medalem. Szanse na pewno są. Jak się nie uda to pozostanie niedosyt. Patrząc na skład półfinałów to najsilniejsza okazała się grupa B. Przeciw gospodarzowi na pewno będzie szalenie trudno, ale z drugiej strony to na Serbkach będzie większa presja i może nie wytrzymają ciśnienia.
 
noniewiem 133

noniewiem

Użytkownik
Dziewczyny piszą fajną historie, i byłoby super gdyby udało się okrasić ten turniej medalem. Szanse na pewno są. Jak się nie uda to pozostanie niedosyt
Jaki niedosyt??????? One za cel mialy awansowac do 16, zrobily dwukrotnie lepszy wynik i Ty mowisz niedosyt?? Taka polska mentalnosc, cos sie udalo, ale jak juz dalej nie pojdzie to juz niedosyt, ze mogly wiecej. I tylko wiecej i wiecej. To jest ich pierwsza impreza od kilku lat. One sie ucza, zdobywaja doswiadczenie i ogranie, bo wiekszosc nigdy nie miala doczynienia z takim poziomem. One juz te mistrzostwa wygraly, osiagnely tyle ile trzeba i to z nadzywka. Teraz jesli nawet im nie wyjdzie nie mozemy chocby zlego slowa na nie powiedziec.
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Polska - Serbia ⛔ (18:24)
Typ: Polska Kurs: 4,00 Buk: Unibet
Gram już teraz bo jak kursy spadną to będzie po fifoku a jak urosną to jeszcze dołożę i nawet mi powieka nie drgnie:grin:
Polskę przed Francją opisałem wyżej i nie chcę się powtarzać. W tym meczu będzie podobnie i to co było kluczem do zwycięstwa z Francją tutaj również będzie. Jeśli zagramy tak samo jestem prawie pewny, że to my zagramy o złoty medal mistrzostw świata.
To jak zagraliśmy w ataku z najlepszą obroną turnieju było wręcz genialne. Praktycznie wszystkie akcje przemyślane, dobrze rozprowadzone i mając tak dysponowaną Wojtas, Niedźwiedź czy Siódmiak nie musimy czuć żadnych kompleksów. Do tego doszła genialna gra w obronie i skuteczność obron obu bramkarek i mamy co mamy. Jasno trzeba powiedzieć, że wygraliśmy bo mamy zespół i ten zespół będzie teraz jeszcze bardziej podbudowany i zmotywowany więc niech to gospodynię boją się nas a nie my ich. Zapowiada się świetny mecz równie emocjonujący co ten wczoraj i oby dziewczyny znowu zeszły z parkietu jako zwyciężczynie. Powodzenia !
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
A 220

andrzej78

Użytkownik
Jaki niedosyt??????? One za cel mialy awansowac do 16, zrobily dwukrotnie lepszy wynik i Ty mowisz niedosyt?? Taka polska mentalnosc, cos sie udalo, ale jak juz dalej nie pojdzie to juz niedosyt, ze mogly wiecej. I tylko wiecej i wiecej. To jest ich pierwsza impreza od kilku lat. One sie ucza, zdobywaja doswiadczenie i ogranie, bo wiekszosc nigdy nie miala doczynienia z takim poziomem. One juz te mistrzostwa wygraly, osiagnely tyle ile trzeba i to z nadzywka. Teraz jesli nawet im nie wyjdzie nie mozemy chocby zlego slowa na nie powiedziec.
Zgadza się, jest wielki wynik. Sam osobiście liczyłem na max dojście do 1/4. A gramy dalej i mamy dawke wielkich emocji w każdym kolejnym meczu. Źle to może wyraziłem z tym niedosytem, dziewczyny grają turniej życia i po prostu byłoby niefortunne i wielka szkoda gdyby tego medalu (na który absolutnie zasługują) nie zdobyły. Tak jak piszesz one już wygrały ale wszyscy chcielibyśmy aby jeszcze ten minimalny kroczek(albo nawet 2 kroczki ???? ) do przodu zrobiły
 
O 0

onmlody89

Użytkownik
Witam,
Ja uważam, że Polki zdobęda srebro na obecnych MS. Widac motywacje, zaangazowanie serce.Szkoda, ze tych wszystkich czynnników brakuje naszym pilkarzom.
 
noniewiem 133

noniewiem

Użytkownik
Zgadza się, jest wielki wynik. Sam osobiście liczyłem na max dojście do 1/4. A gramy dalej i mamy dawke wielkich emocji w każdym kolejnym meczu. Źle to może wyraziłem z tym niedosytem, dziewczyny grają turniej życia i po prostu byłoby niefortunne i wielka szkoda gdyby tego medalu (na który absolutnie zasługują) nie zdobyły. Tak jak piszesz one już wygrały ale wszyscy chcielibyśmy aby jeszcze ten minimalny kroczek(albo nawet 2 kroczki ???? ) do przodu zrobiły
Graja super i zasluzyly tutaj na medal, ale caly pic polega na tym, ze na nich nie ma presji wyniku. Nikt przed mistrzostwami ( tak jak np u naszych skoro-kopow) nie oczekiwal od nich zadnych cudow. Diewczyny pojechaly do Serbii skupiajac sie nie na oczekiwaniaxh kibicow, zarzadu - tylko na tym, zeby dobrze pograc, ale nic sie nie stanie jak nie wyjdzie.

Jesli bramka wlaczy sie tak jak w poprzednich dwoch meczach to na tych mistrzostwach sa w stanie wygrac ze wszystkimi, a kolejne wystawiane kursy sa bardzo dziwne... 3.75 na Unibecie w tej chwili to promocja!
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Oj kupeczkę znów zrobiły wczoraj faworytki,a największą Norwegia, w pierwszej połowie bramkarka broni chyba ze 3 karne, a w ostatnich sekundach puszcza rzut z połowy boiska,druga połowa zaczyna się od 4:0,a potem już jedna wielka lipa.
Spodziewałem się,że w piątek będziemy mieli za sobą halę,wspierającą słabszych i wygwizdującą pogromczynie gospodyń z ćwierćfinału,dodatkowo Norwegia mogłaby Nas zlekceważyć,bo w grupie wygrały,może nie tyle łatwo ile jednak przekonującą 5 bramkową różnicą.
Kurs na Serbię 1,4?
W turnieju gdzie niespodzianki zdarzają się częściej niż podwyżki akcyzy w Tuskolandzie?
No way.
Co do drugiego półfinału też uważam,że Dania pierwszy mecz z Brazylią odpuściła,kto wie,może celowo chcieli takiej drabinki,nie sądzę aby drugi raz im się przytrafił tak słaby mecz,widzę,jednak,że kurs na Danię rośnie,więc poczekam,aż wszyscy ci którzy patrzą &quot;o parę dni temu Brazylia rozbiła Danie w grupie, a kurs na nich @2 to stawiam&quot; zagrają i kurs jeszcze wzrośnie.
Jakieś mam dziwne wrażenie,że w finale Dania ogra Serbię,obym się mylił.
 
koper 29

koper

Użytkownik
Według mnie kurs 3,37 jest bardzo obiecujący trzeba smarować grubo! Ile to razy się przegrywało a tu jest okazja się dorobić! Smarujcie tysiące złotych na Polskę bo warto.
 
M 41

mrzoob

Użytkownik
Warto grać na Dunki z Brazylią? kurs ponad 2zł. Przyznam szczerze ,że nie widziałem żadnego meczu obu ekip na tych mistrzostwach.
 
Do góry Bottom