>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Euroleague 2013/2014

Status
Zamknięty.
1morro 26

1morro

Użytkownik
Wiem że Siim-Sander Vene nie zagra zpowodu kontuzji a Kaspars Vecvagars nie został zabrany na ten mecz (chyba kontuzja). Nie wiem jaki mają oni wpływ na grę całego zespołu.
Strasbourg- Antoine Diot wraca do składu
 
rogz166 514

rogz166

Użytkownik
Dokładnie 1/10 itd to stawka.
Co do meczu Strasbourg -Zalgiris, zapewne Litwini nie są dużo lepszą drużyną, owszem w zeszłym sezonie wyglądali świetnie i potrafili wiele osiągnać, ale w tym sezonie to zupełnie inna ekipa, oparta niemal na samych Litwiniach (odeszło 3 moim zdaniem ważnych ogniw Lavrinovic,Kaukenas i Kuzminkas)którzą moim zdaniem śrenio zastępują wymienioną trójke + inny trener. To taka lepsza wersja Lietuvosu , mając swój arkiet za twierdze.
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
I znów trójka sekunde przed końcem,3 czy 4 ostatnie akcje grane po 24 s ,ale bez punktu,ja nie wiem czy ktoś jeszcze tak frajersko przegrywa,ale sędziowie też dołożyli swoją cegiełkę.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
nie chodzi o bronienie, w ostatnich dwóch minutach zadnego punktu nie zdobyli, nie probowac rzucac, wymusic faul, tylko koszarek biegajacy w kolko zbijajac czas ;p
 
kkslec 459

kkslec

Użytkownik
obrona obrona ale jesli druzyna w kwarcie rzuca 10pkt to jak chce wygrac mecz? az szkoda patrzec i tracic nerwy, mecz blizniaczo podobny do mecuz z olympiakosem. mogli miec awans w garsci a teraz tylko cud moze sie zdarzyc o ile cud jeszcze moze cos pomoc, a szkoda o gra w ostatnich tygodniach wyglada na prawde dobrze i szkoda ze od poczatku tak nie grali bo na pewno wyrwaliby jedno albo dwa zwyciestwa na poczatku
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Dokładnie 1/10 itd to stawka.

Co do meczu Strasbourg -Zalgiris, zapewne Litwini nie są dużo lepszą drużyną, owszem w zeszłym sezonie wyglądali świetnie i potrafili wiele osiągnać, ale w tym sezonie to zupełnie inna ekipa, oparta niemal na samych Litwiniach (odeszło 3 moim zdaniem ważnych ogniw Lavrinovic,Kaukenas i Kuzminkas)którzą moim zdaniem śrenio zastępują wymienioną trójke + inny trener. To taka lepsza wersja Lietuvosu , mając swój arkiet za twierdze.
zalgiris to znacznie lepsza druzyna od francuzow. co z tego ze sami litwini jak sa to znaczace postacie europejskiego basketu? javtokas czy sarunas juz starszy, ale jeszcze daja rade wesprzec.
Lideruja pocius, jankunas i dentmon - zalgiris walczy o awans i to wygra dzis. francuzi chcieli sie nie skompromitowac i nie zakonczyc z bilansem 0-10, wygrali z niemcami, to nie maja juz tak wielkiej motywacji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Nie wyciągneli żadnych wniosków z poprzednich porażek, to jest zarówno śmieszne jak i smutne.
Siena w żadnym wypadku nie zasłużyła na wygraną dzisiaj a tym bardziej na możliwy awans z grupy.

Nawet na zagranicznych forach głośno piszę się o ZG jak najbardziej pechowym zespole tego sezonu w EL.
 
rogz166 514

rogz166

Użytkownik
zalgiris to znacznie lepsza druzyna od francuzow. co z tego ze sami litwini jak sa to znaczace postacie europejskiego basketu? javtokas czy sarunas juz starszy, ale jeszcze daja rade wesprzec.
Lideruja pocius, jankunas i dentmon - zalgiris walczy o awans i to wygra dzis. francuzi chcieli sie nie skompromitowac i nie zakonczyc z bilansem 0-10, wygrali z niemcami, to nie maja juz tak wielkiej motywacji.
Nie napisałem ,że Litwini są słabsi tylko że nie ma aż takiej różnicy między tym drużynami , że wygrywają to na spokojnie, porównując kady równie dobrze możemy napisac ,że w ekipie Strasborgu gra dwóch mistrzów Europy -Diot i Ajinca i to też znaczące postacie, jak narazie spotkanie mocno wyrównane..
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Straszne to jest jak Zastal wtapia te wygrane spotkania...Mnie to by zdemobilizowało do granic możliwości, ale z 2 strony taka postawa w Eurolidze to i tak sukces. Szkoda, że Uvalin nie miał więcej czasu i drużyna nie była szybciej budowana, bo myślę, że awans by mógł być. Przecież ten mecz i przegrany w Pireusie to są himalaje pecha koszykarskiego. Na pewno błędy w obronie też, ale rzadko się zdarza, żeby 2 razy przegrać takimi buzzerami...Co by jednak nie mówić naprawdę brawa dla Zielonej Góry, bo potrafili się podnieść po tragicznym początku sezonu i naprawdę nie wiele brakło do wywalczenia awansu.
Inna sprawa odnośnie gwizdków. w końcówce to była kpina co robili sędziowie. 2 ofensy - 1 Koszarka, 1 nie pamiętam kogo. Jeden z tych fauli na 100% nie był faulem ofensywnym a jeśli już to defensywnym. No i ten brak pomysłu na akcje w końcówce...1 sekunda to jeszcze jest trochę czasu a poszło nijakie podanie w ręce przeciwnika. Szkoda szkoda szkoda.
 
pablotbg 21

pablotbg

Użytkownik
Witam Panowie. Mam pytanie czy macie jakieś typy na dzisiaj? Wczoraj zaryzykowałem i postawiłem na Olympiakos ledwo ledwo ale wygrali. Myślę żeby dzisiaj zagrać hc na Fenerbahce +6,5 z CSKA po kursie 1,80-1,90.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
???? Panathinaikos - Crvena (HC -4,5/0) --&gt; 1 - 1,45 Millenium ✅ 69-63
Jeśli się nie mylę, to jest to mecz o awans. Panata sporo pecha w tej edycji Euroligi. Z 3 przegranych spotkań dwa były przegrane różnicą 2 i 3 pkt, czyli w sumie nie wiele brakło i Panata byłaby w czubie tabeli, a nie walczyła o awans...Nie wyobrażam sobie zbytnio mimo całkiem niezłej gry Crveny, że to oni zajmą 4 miejsce w tabeli kosztem Greków. Wg mnie - biorąc pod uwagę, że mecz jest grany w Grecji i będzie mega kocioł - to Panata powinna to wygrać i to nawet wyżej niż 9 pkt, czyli normalna linia, ale dla pewności ze względu na niezłą grę w Eurolidze Crveny niższa linia. I to w sumie tyle na temat tego typu.

No i nie wiem czy nie warto próbować dodatniego HC w stronę Fenerbache.
???? CSKA - Fenerbache (0/+8,5) --&gt; 2 - 1,65 Millenium ✅ 74-78 :]
W Turcji Fenerbache wygrało 86-60, więc deklasacja. CSKA jakoś mnie nie przekonuje w tej edycji. Partizan co prawda rozgromili, ale reszta spotkań bez jakiś pogromów, a wręcz zacięte. Więc czy wygrają spokojnie i wyżej niż 8 pkt z liderem grupy, który u siebie ich rozgromił 26 pkt ? Biorąc pod uwagę, że mecz w Rosji i chęć zrewanżowania się Moskwy może byc różnie dlatego delikatniej z typ typem niż z tym wyżej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
rogz166 514

rogz166

Użytkownik
Nanterre – Barcelona Typ 2 – 7 pkt (1,7 bet365)⛔⛔⛔

Podrażniona duma Kataloni jak dla mnie dzisiaj mocno wypunktuje Francuskiego mistrza ,żeby mu pokazać mniejsze w szeregu i przed wszystkim udowodnić, że mecz końca październiak był tylko przypadkiem / fuksem, na pewno mobilizacja w ekipie Hiszpanów będzie duża , trzeba się zrewanżować. Nanterre to drużyna nieobliczalna (jak każda Francuska), ale w ostatnim czasie są zdecydowanie w słabszej formie niż w spotkaniu w Barcelonie, tak więc dla mnie dzisiaj nie mają szans.

Oj ta Barca, cały mecz pod kontrolą i taka lekka nerówka na koniec...szkoda, bo caly mecz to fajnie wyglądało

Panata – Crvena Zvezda Typ 1 -7 pkt (1,66 bet365)
⛔⛔⛔

Podzielam zdanie ,kolegi dawczana co do tego meczu, nie wyobrażam Sobie dalszej fazy bez tej ekipy, są zbyt rutynowaną i doświadczoną drużyną by odpaść już teraz, dzisiejszy mecz jest o tyl ważny ,że przy zwycięstwie Greków – Serbowie już za wiele nie będą mieli do powiedzenia. Panata zdaję się z tego sprawę dlatego dzisiaj liczę na pewne zwycięstwo u Siebie, na co na pewno ich stać.
2 pkt :-(
 
pablotbg 21

pablotbg

Użytkownik
GROUP A


  • Blake Ahearn and Dainius Salenga didn&#39;t play in the Ukranian League this past weekend.
  • Artur Drozdov remains injured.



  • Vladimir Micov didn&#39;t appear in a VTB League game last weekend, but he&#39;s supposed to play in the Euroleague.
  • Viktor Khryapa remains doubtful for the game against FC Barcelona.



  • Brad Oleson is in the last stages of his injury.
  • Erazem Lorbek was back to action last weekend in the Spanish League.



  • Oguz Savas is out indefinitely with a knee injury.
  • Ilkan Karaman is still injured and has not played a game yet this season.



  • Kevin Lisch is still out indefinitely.



  • Leo Westermann torn his ACL and will miss the rest of the season.
  • Davis Bertans has been sidelined since June due to a knee injury. He is not expected to return before the end of the regular season.


GROUP B


  • Stanko Barac and Tadija Dragicevic did not play in the Turkish League this weekend. They are expected to play in the Euroleague.



  • Big man Sharrod Ford is still injured and won&#39;t be able to play.



  • Big man Samardo Samuels will be out of action for a few weeks.
  • Big man Angelo Gigli still has to make his Euroleague debut and did not play in Italy.
  • David Chiotti did not play in the Italian League last weekend.
  • Kristjan Kangur&#39;s remains doubtful as he didn&#39;t play in the Italian League.



  • Big man Ioannis Bourousis won&#39;t play due to a cheekbone fracture.



  • Strasbourg will have the complete roster to play this week.



  • Kaspars Vecvagars remains sidelined.


GROUP C


  • Coach Svetislav Pesic will have a full squad available for the game this week.



  • Pops Mensah-Bonsu will miss the rest of the regular season after being sanctioned.
  • Nate Jawai, Erwin Dudley and Jamont Gordon are out indefinitely.
  • Manuchar Markoishvili suffered an injury on his Achilles&#39; tendon and will be out for approximately three months.



  • Coach Marco Crespi will have a full squad available for this week&#39;s game.



  • Mirza Begic will miss the next two games after being sanctioned.
  • Georgios Printezis will miss the rest of the regular season after being sanctioned.
  • Cedric Simmons remains sidelined due to a dislocated shoulder. He didn&#39;t play in the Greek League.



  • Mantas Cesnauskis will be sidelined due to a foot injury.



  • Ryan Toolson missed also the Spanish League game last weekend.
  • Txemi Urtasun was back to action in domestic competition.


GROUP D


  • Big man Luka Mitrovic will be sidelined long-term after suffering a knee injury.



  • Andres Nocioni will be able to play after a few weeks sidelined.
  • Fabien Causeur is out indefintely due to a renal condition that needs further medical tests.



  • Eimantas Bendzius is still out indefinitely for Lietuvos Rytas.
  • Point guard Omar Cook is out due to injury.
  • The team waived coach Dirk Bauermann, so maybe a new rotation of players could take place.



  • Sergey Bykov will sit out the game, still resting his back injury.
  • The club has confirmed that Derrick Brown will be ready against Panathinaikos.



  • Shawn James played two minutes in the Israeli League this weekend, so he will probably see some playing time.



  • Nikos Pappas still didn&#39;t play in the Greek League this weekend.
  • Jonas Maciulis suffered an injury this week and he will be out for the game.

Witam. Wrzuciłem aktualne wiadomości o składach, może to komuś pomoże w podjęciu dobrego typu na dzisiaj. Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Na dziś proponuje grać dodatnie linie w stronę drużyn, które realnie walczą o awans do dalszej fazy rozgrywek. Każda z nich na wyjeździe z trudnym rywalem, ale z rywalem (poza Malagą), który ma już pewny awans - Ulker i Pireus.

???? Ulker - Partizan (HC 0/+15,5) --&gt; 2 - 1,45 Millenium ✅ 77-79 // tzw. izydor :]
Ulker już pewny awansu. Partizan jeszcze jakieś szanse ma...Wszystko zależy od Nanterre jutro, a w zasadzie od Budivelnika - czy sie postawią Francuzom czy nie. Ale z racji tego, że szanse jeszcze są mam nadzieję, że Partizan nie odpuści. Na niekorzyść tego typu przemawia fakt, że słabo graja na wyjeździe...U siebie przegrali z Ulkerem 10 pkt. Czy Turcy będą się zabijać o wynik mając już pewny awans ? Nie sądzę, dlatego ta powiększona linia powinna zostać pokryta przez Partizan pod warunkiem, że nie zagrają totalnego dna jak się to im zdarza na wyjazdach (m.in. pogrom od CSKA).

Myślę, że można tez spróbować z dodatnim powiększonym HC Bayern.
???? Malaga - Bayern (HC 0/+9,5) --&gt; 2 - 1,45 Millenium ✅ 77-72 // 21-12 IV kwarta ????
Bayern póki co na miejscu, które daje awans, ale to się wszystko może szybko zmienic właśnie po dzisiejszym spotkaniu. Faworytem - i słusznie - Malaga, dodatkowo w roli faworyta. Hiszpanie mają taki sam bilans i są na 5 miejscu w tabeli. Można w zasadzie powiedzieć, że mecz o awans. Bayern ostatnie mecze słabiutko...4 porażki z rzędu. Co prawda nie przegrywali wysoko, bo np tylko 2 z Pireusem, ale jednak...W zasadzie każda z tych porażek była poniżej 11 pkt. Więc dziś liczę już na naprawdę mega mobilizację i zacięty mecz. Nie bardzo widzę, żeby Malaga łatwo wygrała ten mecz. A może i Bayern powalczy o zwycięstwo przełamując fatalną serię 4 porażek ?

Można tez pomyśleć o dodatnim HC w stronę Sieny, ale to już chyba najmniej pewny typ.
???? Olympiacos - Siena (HC 0/+11,5) --&gt; 2 - 1,55 Millenium ✅ 78-73 // 32-16 w IV kwarcie ???? !!
Pireus 8 meczy 8 zwycięstw, ale sporo na naprawdę dużym farcie jak choćby ze Stelmetem - 2 pkt czy Bayernem - 2 pkt. Większych pogromów nie było poza wygrana z Galatasaray 18 pkt. Siena walczy bezpośrednio z Malagą i Unicają o awans. A że te 2 teamy grają dziś ze sobą to jest to dobre rozwiązanie dla Włochów. Tyle tylko, że Ci grają z Pireusem w Grecji...Ale, że Grecy mają już pewne 1 miejsce to nie sądzę, żeby się zabijali o wynik. Pewnie i wygrają, ale Siena po słabym początku ostatnio gra dużo lepiej i liczę na walkę z ich strony - w końcu grają o awans, a co za tym idzie o w miarę zacięty mecz z Grekami.

Na jutro na pewno Nanterre. Można łapać już i dziś, bo nie wiem czy nie pospadają kursy.
???? Budivielnik - Nanterre --&gt; 2 - 2,45 TotoMix lub +5,5(1,65)/+7,5(1,45) Millenium
Więcej napiszę jutro. Dziś tylko krótko. Budivielnik ostatni w grupie w zasadzie bez szans na awans. Francuzi za to mają wielką szansę, żeby awansować. U siebie pokonali Budivielnik 80-61. Nie rozumiem dlaczego nie mieliby tego zrobić na wyjeździe w mniejszych rozmiarach albo nawet jeśli to powalczyć i spokojnie pokryć dodatni HC, a maja o co walczyć - awans na wyciągnięcie ręki...
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
szpil 313

szpil

Użytkownik
Barcelona +5 @ 1.90 Bet3665
Ja myślę, że Barcelona jest w stanie wygrać to spotkanie. Wiadomo, że czasami zdarzają się wpadki, ale ogólnie wg mnie Barcelona jest lepszym zespołem. Wiadomo własne boisko dużo daje, ale bez przesady. Poza tym jakby się przyjrzeć to jeżeli miała by wygrać Moskwa, to nie sądzę, żeby to było przytłaczające zwycięstwo.
Poza tym Fenerbahce &gt; Moskwa, Barcelona &gt; Fenerbahce... Wiecej tlumaczyc nie trzeba
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Wczoraj świetnie to wyszło jeśli chodzi o drużyny, które walczą/walczyły o awans. Linie pokryte bezproblemowo, a właściwie każda z tych drużyn powinna wygrać, ale Siena i Bayern dały &quot;popis&quot; w IV kwartach.
Na dziś 2 propozycje. To samo co wczoraj - drużyny walczące o awans, ale na wyjazdach stąd całkiem fajne kursy i linie. Nie ukrywam, że najbardziej liczę na Francuzów grającymi z o tzw. nic :] Ukraińcami.

???? Budivielnik - Nanterre --&gt; 2 - 2,45 TotoMix lub +5,5(1,65)/+7,5(1,45) Millenium ⛔ 97-87 // TRAGEDIA

Budivielnik ostatni w grupie w zasadzie bez szans na awans. Francuzi za to mają wielką szansę, żeby awansować. U siebie pokonali Budivielnik 80-61. Nie rozumiem dlaczego nie mieliby tego zrobić na wyjeździe w mniejszych rozmiarach albo nawet jeśli to powalczyć i spokojnie pokryć dodatni HC, a mają o co walczyć - awans na wyciągnięcie ręki...Walczą jak równy z równym w każdym spotkaniu (poza pogromem z Partizanem). Widać, że o wiele lepiej grają u siebie, ale mając w perspektywie awans powinni się maksymalnie spiąć. Skoro byli w stanie wygrać w Barcelonie, powalczyć z CSKA to i są w stanie wygrać na Ukrainie jeśli zagrają &quot;swoje&quot;.

???? Milan - Brose (HC 0/+8,5) --&gt; 2 - 1,65 Millenium ✅ 74-73
Mecz o awans. Kto wygrywa przechodzi dalej. Jeśli Niemcy przegrają to już odpadają. Włosi mocno faworyzowani, bo mecz u siebie no i na wyjeździe wygrali 14 pkt z Brose. które zawaliło IV kwartę przegrywając 11-20 w tamtym meczu. Mając w perspektywie szansę na awans liczę na zacięty mecz. Linia dość wysoka. A warto wspomnieć, że Brose przerwało fatalną serię i w ostatniej kolejce wygrali z Efesem na wyjeździe 78-89, więc tym bardziej liczę na nich.
 
pablotbg 21

pablotbg

Użytkownik
dawaczan naprawdę myślisz że Francuzi są w stanie pokonać Budivielnik? Kurs wynosi w totomixie 2,55 i chyba jest wart ryzyka. Na Nanterre spadają kursy a chciał bym zagrać za wysoką stawkę SOLO. Jeżeli możesz to daj więcej argumentów bo Nanterre na wyjazdach spisuje się gorzej niż słabo. dzk i pzdr ????
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
dawaczan naprawdę myślisz że Francuzi są w stanie pokonać Budivielnik? Kurs wynosi w totomixie 2,55 i chyba jest wart ryzyka. Na Nanterre spadają kursy a chciał bym zagrać za wysoką stawkę SOLO. Jeżeli możesz to daj więcej argumentów bo Nanterre na wyjazdach spisuje się gorzej niż słabo. dzk i pzdr
Więcej argumentów niż w poprzednim poście ci nie podam, bo byłoby to na siłę.
1) u siebie pyknęli Ukraińców 80-61
2) Budivielnik gra o nic, Nanterre o awans
3) z tymi wyjazdami tragedii nie ma, byli w stanie pokonać Barcelonę w Hiszpanii
Nie chce Ci doradzać czy warto grubo grać ten kurs. Ale uważam, że kurs jest wart ryzyka biorąc pod uwagę parę czynników. Jeśli tylko sie Francuzi &quot;nie spalą&quot; to powinno być dobrze.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Kilka fajnych linii na dzisiaj od Marathona (posortowane wg. fajności)

Ricky Minard over 8.5 pkt @ 1.90 ✅ by Marathon 9

I tak oto doczekaliśmy się linii poniżej 10 pkt na zawodnika, który ma najczęściej piłkę w łapach i oddaje najwięcej rzutów w Budivelniku. Wystawiona pod średnią. Zaniżoną średnią, bo ostatnie jego mecze to:
- Odessa (H) - 37 minut - 15 pkt, 6/12 FG, 3/6 FT
- Partizan (A) - 25 minut - 8 pkt, 3/11 FG, 2/2 FT
- Azovmash (H) - 30 minut - 14 pkt, 5/11 FG, 4/6 FT
- CSKA (H) - 16 minut - 2 pkt, 1/7 FG
- Donieck (H) - 35 minut - 17 pkt, 8/15 FG
- Fenerbahce (A) - 26 minut - 14 pkt, 6/10 FG, 1/1 FT

W lidze robi tą linię na luzie (a grał z najlepszymi na Ukrainie), natomiast w Euro nie pokrył z CSKA i Partizanem, czyt. TOP 5 defensyw w Europie. Rzutów mu nie brakuje. Przy 50% skuteczności robi linię.

A i warto dodać, że rzuca dużo i gra więcej od kiedy zwolnili Downsa ;)

Jedyne zagrożenie, to że niewypał Cook trafi dzień konia i on będzie pierwszą strzelbą, ale wątpię żeby taki pazer jak Minard się aż tak dzielił piłką.


Milan Macvan over 7.5 pkt @ 1.90 ✅ by Marathon 18

Jeden z bardziej przypałowych podkoszowych w Europie obecnie korzysta na kłopotach Galaty i wydaje się mieć pewne miejsce pod koszem w dzisiejszym meczu (no chyba, że Ataman wymyśli granie Aldemirem). Ostatnie mecze (tylko trzy, bo interesuje mnie rotacja Atamana od kiedy ma zawieszonego w Eurolidze Mensaha):
- Fenerbahce (H) - 31 minut - 10 pkt, 4/6 FG
- Malaga (H) - 30 minut - 9 pkt, 4/11 FG, 1/2 FT
- Gaziantep (H) - 30 minut - 17 pkt, 5/11 FG, 6/6 FT

Minuty wzrosły błyskawicznie jak drzewko pomarańczowe w &quot;Iluzjoniście&quot;. Z ostatniej opcji z ławki stał się numerem jeden z podkoszowych. 8 pkt jak na gościa, który może rzucić kilka trójek w meczu to mało.


Nie chce mi się już pisać.

Diot over 7.5 @ 1.90 ✅ by Marathon 17
Zirbes over 8.5 @ 1.85 ⛔ by Betsson 7
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom