>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Biathlon 2013/2014 - 12.12-15.12.2013 - Annecy

Status
Zamknięty.
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Zawody pucharowe po raz pierwszy we Francji, piękna miejscowość położona w Alpach ????
12.XII 14:15 sztafeta kobiet
13.XII 14:15 sztafeta mężczyzn
14.XII 10:30 sprint kobiet
14:XII 14:30 sprint mężczyzn
15.XII 11:15 bieg na dochodzenie kobiet
15.XII 13:15 bieg na dochodzenie mężczyzn

W okolicy najczystsze jezioro Europy


Niestety zapowiada się że będzie trochę nieobecnych: OEB, EHS, Boe, Dorin, prawdopodobnie pięknej Darii również zabraknie.
ZAPRASZAM DO DYSKUSJI I PODAWANIA TYPÓW WRAZ Z ANALIZAMI
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
ciekawe jak tam we Francji będzie z trudnością tras biegowych...

jutro zaczynamy od sztafety kobiet, znamy już składy poszczególnych ekip: http://datacenter.biathlonresults.com/?RaceId=BT1314SWRLCP03SWRL&amp;amp;view=schedule_race

jest trochę zmian, niestety żaden buk nie wychylił się jeszcze z ofertą, warto sprawdzać pod wieczór stronki bukmacherów bo wydaje się że będzie można znaleźć sporo ciekawych kursów, które szybko będą ulegać zmianom...
 
dovolniak 120

dovolniak

Użytkownik
Rosja - Francja
W składzie Francuzek bez zmian. W Rosji zamiast Starykh pobiegnie Sleptsowa, dla której będzie to pierwszy występ w tym sezonie i ciężko powiedzieć jak się spisze.
Poza tym Francuzki rewelacyjnie strzelają, a po ostatnich wyczynach na strzelnicy Brunet (4 pudła w biegu na dochodzenie i 3 dobierania w sztafecie tylko w &quot;stójce&quot;) będzie chciała się jakoś zrehabilitować. Pozostałe też jakoś rewelacyjnie nie strzelały(tylko Boilley miała jedno pudło, tak to 3 lub 4), i to powinno je zmotywować, bo biegną u siebie. Co do Rosjanek to tak jak wspomniałem ciężko coś powiedzieć o Sleptsovej. W sztafecie ostatnio Zaitseva zawaliła strzelanie i biegała karną rundę. Biegną bez Starykh która ostatnio strzelała najlepiej (tylko jedno dobieranie).
Poza tym kurs ładny, a zapowiada się takie 50/50 więc można spróbować.
Francja @2.05 Betsson/Betsafe ✅ ✅ ✅ 6-5 (dla porównania w Pinnacle dają 2.00, a w Marathonie 1.9).
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
luxik23 191

luxik23

Użytkownik
bardzo dobry typ na Francje!
ja skupię sie na h2h Ukraina-Niemcy 1 @ 1.50
Ukrainki w sztafecie dają z siebie wszystko dobry bieg+strzelanie co ostatnio udowodniły wygrywając sztafetę, Niemki nie mają tak równego składu jest doświadczona Henkel ale ona już odstaję i mają 2 młode zawodniczki,które często zawodzą i tu upatruje faworytki Ukrainki ! równa ekipa co daje im szanse na wysoką lokatę a Niemki ? hmm pozycja raczej 4-5
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Boje się występu Batoszyńskiej oraz Bobak w ekipie Białorusi zabraknie tylko Domareczewej.
????:?::?::?:
Kalina traci do niej średnio 17 sekund na kilometrze w tym sezonie, także tu wychodzi 2 minuty straty w biegu prawie na 1 rundzie.

Ja tam takie coś daję z biathlonu dziś:





Ukrainki z Francją to biorę w ciemno. Mają mocny skład, bez słabszych ogniw. Francuzki ostatnio pod formą to raz, no i dwa, że nadal nie ma Dorin, a to spore osłabienie.
Polska bez Hojnisz i Nowakowskiej, USA w tym samym składzie prawie, Cook zamiast Barnes, czyli 8 sekund szybciej na kilometrze. Wg mnie spokojnie powinny niestety wyprzedzić Polki. Ale oby zaprocentowało to na Uniwersjadzie.
Podobnie ma się sytuacja z Włoszkami w starciu z Polską. Ostatnio były przed nami, składu nie zmieniły. Powinno być ok.
Kanada przed Finlandią to wg mnie nie wymaga komentarza. Kanada ma równy skład, wg mnie są w stanie być wysoko, dlatego nawet celuję w ich podium. Ostatnio po 3 zmianach miały spore szanse na podium, zawaliła ostatnia, która zrobiła 2 karne rundy. Finki poza Kaisą nie mają nikogo.
No i znów bet na USA tym razem ze Szwecją. Wystarczy zobaczyć na skład Szwecji i wynik ostatnio, żeby nie potrzebować więcej komentarza.
No i over 15 sekund przewagi, wg mnie Ukrainki zdystansują znów resztę ekip.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Ukraina - Rosja 1 1,40 Unibet peffka✅

Dzisiaj wybieram tylko 1 pare na zawody z oferty Unibet. Ukrainki w sowim najmocniejszym zestawieniu. Strzelecko wyglądają bardzo dobrze dodatkowo biegowo też dobrze. Forma od początku sezonu dobra więc nie ma powodów aby się obawiać o występ Ukrainek. Rosjanki dzisiaj bez swoich dwóch najlepszych zawodniczek a więc bez Starykh i Olgi Zaitsevy co w moim odczuciu jest bardzo dużym osłabieniem. Vilukhina i Sleptsova napewno nie są w stanie pobiec na takim poziomie jakie wyzej wspomniane zawodniczki. Z pełnym przekonaniem gram na Ukrainki które dzisiaj znowu są głównymi kandydatkami do wygrania.

Z Betsafe wybieram:

Niemcy - Francja 1 1,55 ✅

Obie ekipy w takich samych składach jak ostatnio. Francuzki niby na swoim terenie ale czy to wystarczy na mocne Niemki? Biegowo jest naprawdę duża różnica. Ostatnio Niemki zaliczyły karną rundę a i tak były lepsze. Na strzelnicy ok zgadzam się Francuzki wyglądają lepiej jednak dzisiaj mozna dobierać i jeśli Niemki znowu nie beda musiały biec karnej rundy to spokojnie na trasie wyprzedzą rywalki. Młoda Anais Chevalier traci najwięcej i ostatnio była wolniejsza aż o 25 sekund od Hildebrand. Henkel od Boilley też szybsza nie aż tak zdecydowanie ale te 10sekund spokojnie szybsza. Dużo będzie zależało od 4 zmiany i czy Dahlemier wytrzyma ciśnienie jeśli na strzlnicy się nie spali będzie dobrze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
sparta 309

sparta

Użytkownik
Parę typów z naziemnego totomixa:

Polska - Słowacja 2 1.7
Polki bez Nowakowskiej i Hojnisz, za nie dużo słabsze: Bobak Batożyńska. Skład Słowacji bez zmian. W Hochfilzen Słowacja 6 miejsce, Polska 10 i 1:10min różnicy. Warto zwrócić uwagę, że strzelanie zawaliła Kuzmiana czyli liderka kadry Słowacji notując 5 pudeł. Jeśli dziś się poprawi to Słowaczki powinny być spokojnie przed naszą kadrą

Chiny - Kanada 2 1.55
W Hochfilzen obie reprezentacje dzieliła przepaść. Chinki nie tylko w strzelaniu ale i w biegu na każdej zmianie odstawały znacznie. Dziś będzie podobnie

Chiny - Usa 2 1.55
Tutaj tak jak wyżej. Chinki słabsze biegowo na każdej zmianie, strzelecko również. Różnica powinna być znaczna
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Białoruś - Słowacja 2 1,60 Marathonbet ✅
A ja również typ z trochę gorszych reprezentacji. Przede wszystkim u Białorusinek brak Domrachevej będzie na pewno odczuwalny i tak z nią przegrały przed tygodniem. Dzisiaj mam nadzieje, że Kuzmina nie pokusi się o karną rundę jak to przed tygodniem, skład bez zmian więc powinno być dobrze bo Białoruś bez swojej liderki. Będzie kończyła Kuzmina i Kalinchik więc spokojnie jak będzie na styku to Kuzmina przechyli szale na korzyść Słowacji. Ogólnie Białoruś rzuca największą silę na początek z tego co widzę. Gram na Słowację.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Ukraina - Niemcy @ 1,55 ⛔ zenada
Czechy - Kanada @ 1,55 ⛔ zenada
unibety
Poziom Ukrainek jedynie Henkel może prezentować, reszta człapie bardzo a jak dojdą problemy na strzelnicy to odległa pozycja.
Czeszki gorzej w sztafecie już nie wypadną, TOmasową na ostatniej zmianie zastępuje jakas młoda rocznik 93r nie pamietam nazwiska, wiadomo taka zapchaj dziura do składu ale biorą co mają, biegowo na przyzwoitym poziomie a na strzelnicy loteria i niestety, to jest najgorsze ze na ostatniej zmianie wystartuje. A tak po za tym Soukalova, Vitkova powinny zrobic roznice, ta trzecia poziom Kanadyjek trzyma i jak ostatnia nie zawali to powinno byc dobrze.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Do Batożyńskiej ?
Puchar IBU sprint
Do Domrachevej.
Speed statistics 2013/2014
Average time gap per kilometer from average time of five best results in every race (in seconds)
DOMRACHEVA Darya 0.10
KALINA Nastassia 17.10

Chodzi mi, że nie można powiedzieć, że Białoruś tylko bez Domrachevej.
 
pawacki 2,1K

pawacki

Użytkownik
Chodzi mi, że nie można powiedzieć, że Białoruś tylko bez Domrachevej.
Aaa kumam ????
no ja źle napisałem ale do naszej młodej nadrabia te 2 minuty,szczególnie że to debiut czyli stres co za tym idzie mogą być rundy karne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Olo gratuluję dzisiejszych typów, były świetne, ogromnie żałuję, że akurat dziś mi czas nie pozwalał na przeanalizowanie i wysłanie kuponów w odpowiednim momencie, bo to był jeden z tych dni kiedy można było wygrać łatwą kasę w tym sporcie...
marathon kursy o 12 już miał takie że nie było sensu kuponu wysyłać.
ale warto jutro sprawdzać tą firmę, pewnie znów jakieś błędy będą, jednak to nic przy tym co robiły dwie firmy: milenium i totolotek
ci pierwsi trzymali cały dzień takie kursy jak Włochy - Polska 1 1.55 ale nie tylko...
a totolotek zestawił Kanadyjki i USA z... Chinkami ???? kursy 1.55 i 1.65 :eek:
udało się kilka minut przed zawodami u nich wysłać kupon ale niestety akurat zablokowali wtedy Włochy - Polska 1 1.40
gratuluję zarobionym, dziś o to nie było trudno ????
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
No tak jak Ci pisałem na PW, które chyba jeszcze doszło, sam fakt, że ktoś wystawił Chinki to mega beka. Wiadomo było po poprzedniej sztafecie, że ich poziom to tragedia, a tutaj na Kanadyjki w parze z Chinami 1.55. Śmiech, ale fajnie, niech dają tak częściej.
Teraz trzeba się czaić, nie obraziłbym się gdybym jutro znów zobaczył parę USA - Chiny ;)
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Szwecja - Norwegia 1 1,60 Unibet ✅
W normalnych warunkach to typ i kurs był by po prostu śmieszny. Norwegia wystawia jednak drugą swoją linie może poza L&#39;ABEE-LUNDEM który jednak potrafi bardzo pudłować na strzelnicy ale za to szybko biega. Jednak początek sezonu dla żadnego z czwórki Norwegów nie jest udany. A &quot;pierwszy skład&quot; w ten weekend we Francji się nie zjawił. Szwecja jednak ma inny tok przygotowań do IO i jest przede wszystkim Fredrik, Bjoern i Bergman. Martwi pierwsza zmiana na której pewnie Norwegowie będą lepsi i to może dużo. Ja mam nadzieje, że na średnim poziomie Tobias się zaprezentuje a póżniej doświadczeni koledzy pobiegną w mojej ocenie po podium. Początek w Austrii był kiepski a póżniej pociągnęli tak, że skończyło się na 2 miejscu. Norwegowie w pierwszym składzie potrafili pokonać Szwedów o prawie 20 sekund ale w obecnym składzie Norwegii Szwedom powinno być łatwiej i kto wie może wygrają?
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Piękne kursy z Unibet udało się pobrać. Teraz widzę,że jakoś dziwnie spadły...:razz:

Niemcy TOP 3 1,65 *teraz już 1,55 nadal warty gry✅

Jak dla mnie kurs zdecydowanie za wysoki!U innych zdecydowanie mniej płacą. Kto może jutro być na podium? Francja,Niemcy,Austria i Szwecja jeśli znowu wyjdzie im strzelanie w co wątpie. Powalczyć moga Rosjanie i Norwedzy jednak jedni jak i drudzy wystawiają drugi garnitur więc według mnie te 2 ekipy odpadają i Niemcy to niemal peffka do podium(jeśli Birnbacher znowu nie da popisu na strzelnicy). Szkoda że zamiast rewelacyjnie strzelającego Boehma będzie Lesser ale wierzę że jest w stanie strzelać tak aby karnej rundy nie musiał biec. Jak dla mnie warto!!!

Austria - Rosja 1 2,00 ostatnie strzelanie....⛔

Tutaj też kurs za wysoki.W ostatnich zawodach Rosjanie 3 miejsce Austria 4. Jednak jutro w ekipie Rosyjskiej z tamtej sztafety pozostał tylko Shipulin reszta do gorsi zawodnicy. Garanichev wolny na trasie i traci sporo , Loginov znowu na strzelnicy często się myli i pozostaje Tcherezov ktory obok Shipulina powinien &quot;dać radę&quot;.Austria naprawdę ma solidną czwórkę. Na strzelnicy wyglądają dobrze + biegowo też dobrze chociaż wiadomo do najlepszych tracą. Jednak w porownaniu z wystawioną Rosyjską ekipa powinno być bardzo zbliżenie dlatego taki kurs to dla mnie miły prezent z którego korzystam.

edit:

A jednak jeszcze wrzuce coś takiego:

Norwegia - Szwecja 1 2,40 Unibet było bardzo blisko⛔

Norwegia w całkowicie zmienionym składzie. Jednak Labbe Lund czy młody J.Boe już startowali w tym roku w pucharze i wyglądali dobrze. Bjoentegaard bardzo dobrze spisuje się w pucharze IBU. Może Norwedzy na podium nie mają szans bo jednak ekipa Francji , Niemiec , Austrii wystawili swoje bardzo mocne armaty to jednak ze Szwedami moga powalczyć. U Szwedów na 1 zmianie Arwidson i od niego bedzie duzo zalezalo. Ferry czy Bergman to też żadni pewniacy na strzelnicy dlatego delikatnie można pograć.
Torretoo ja wybrałem wyższy kurs w tej parze;)
 
dovolniak 120

dovolniak

Użytkownik
Annecy:
Francja @2.05 ✅

---------------------------------------------------------------------------
Niemcy - Rosja
Jak dla mnie Niemcy jutro obok Francuzów faworyci do zwycięstwa. Niemcy w lekko zmienionym składzie, bo zamiast Boehma na pierwszej zmianie pobiegnie Lesser. Natomiast w Rosji ostał się tylko Antek Shipulin. Poza nim pobiegną Tcherezov, Loginov i Garanichev. Z czego poziom trzyma tylko Shipulin. U Niemców odstaje tylko Lesser, ale o ile nie zrobi jakiejś tragedii na strzelnicy to powinno być dobrze. Poza tym obie ekipy podobna strategia, że słabsze ogniwa idą na pierwszy ogień, więc wszystko będzie przebiegało w zbliżony sposób.
Niemcy @1.70 Marathonbet ⛔ 2-1 ehh 0.3 sekundy ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom