>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Opel Corsa B - problem z otwieraniem drzwi

K 358

koeman66

Użytkownik
Witam. Mam od kilku dni problem, otoz nie moge otworzyc drzwi kluczykiem. Wymienilem w nim baterie i nic... Odlaczylem akumulator, znowu go podlaczylem i nic... Coz to moze byc? Bezpiecznik od zamka centralnego tez jest ok. Pomozcie!
 
siara_1984@wp 196

siara_1984@wp

Użytkownik
Pewnie rozsynchronizował ci się immobilizer z kluczykiem. Nie wiem jak dokładnie jest to w Corsie, ale spróbuj włączyć zapłon i wtedy ponaciskaj otwieranie i zamykanie auta z kluczyka. Powinno pomóc.
Immobilazer nie ma nic do otwierania drzwi tylko do odpalania samochodu. Powodów może być masa i trudno ci coś doradzić. Napewno coś z centralnym zamkiem. Zobacz czy po włożeniu kluczyka do zamka wszystkie drzwi się otwierają czy tylko drzwi od kierowcy i to samo z drzwiamy od pasażera zrób. Albo problem z elektroniką albo z siłownikiem
 
K 358

koeman66

Użytkownik
Nic sie niestety nie dzieje. Kluczyk otworzylem, wymienilem w nim baterie, wymienilem tez bezpiecznik od zamka centralnego i nic... W kluczyku jak naciskam na te dwa przelaczniki czy styki jak je zwa, to pali sie dioda, a no i dioda w samochodzie reaguje na kluczyk, ale zaczyna migac bardzo szybko. Ciekawe rzeczy dzieja sie w moim autku. Juz pare lat temu zauwazylem, ze jak walczam auto, to czasem otworzy mi sie lekko przednia szyba od strony pasazera, ostatnio jak wracam z roboty i na skrzyzowaniu zwalniam i hamuje to zaczyna wolniec migac mi prawy kierunkowskaz (przy lewym jest normalnie), jak hamuje na skrzyzowaniach to slysze przez moment tylni spryskiwacz i co najlepsze wcale nie leci mi plyn od spryskiwaczy na szybe, cuda nad cudami ogolnie dzieja sie... Czyzby cos sie rozkodowalo, zaczela sypac sie elektronika?
 
Do góry Bottom