>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Radio samochodowe z pomarańczowym podświetleniem

T 9

tosterkm

Użytkownik
Witam
Poszukuje tego co w temacie, czyli radia samochodowego z pomarańczowym podświetleniem, żeby ładnie wyglądało w Reanult Megane. Radyjko jest dla taty. Jemu nie potrzeba żadnych wypasów, ono ma odbierać stacje radiowe i koniec. No niech by było z CD lub CD/MP3, bo kaseciak w dzisiejszych czasach to już historia.
Coś tam znalazłem, ale może macie jakieś fajne pomysły... ????
Znalazłem np to: Alpine CDE-9870RM
Nie ukrywam, że chciałbym niedrogie jakieś ;)
 
S 0

starosta

Użytkownik
bierz alpine i nie daj sie nabrać na &quot;all in one&quot; jak ten z linka wyżej..
Alpine będzie służył dobrze i długo, a kombajn co czyta wszystko zepsuje sie po trzeciej płycie ????
polecam ????
 
P 0

profi

Użytkownik
Blaupunkt to według mnie dobra firma odtwarzaczy samochodowych. Poczytaj sobie coś o tej firmie, poprzeglądaj inne odtwarzacze, a nie krytykujesz firmę której zapewne nie znasz ????
Oczywiście Alpine to równiez bardzo dobra firma, ja tylko zaproponowałem coś innego w podobnej cenie.
 
S 0

starosta

Użytkownik
Profi, nie będe sie spierał, ale nie wiesz z kim rozmawiasz ????
nie znam to ja sie na bukmacherce..
a jeśli chcesz zobaczyć czym się zajmuję na co dzień to zapraszam na stronę emma, audiocar.pl, diyaudio.pl, emg.wroc.pl, pasca..
zapraszam do dyskusji na temat radioodtwarzaczy na tych forach ;)
pzdr.
 
P 0

profi

Użytkownik
A więc czemu uważasz firmę Blaupunkt za taką słabą? Opisałeś ten odtwarzacz jak jakąś chińską podróbkę, a to zdecydowanie nie leży na tej samej półce.
Nie jestem żadnym super znawcą, ale troszeczkę się orientuję i chętnie sie dowiem czegoś ciekawego od profesjonalisty :]
 
K 76

karlos83

Użytkownik
Ale nie ma co porownywac Blaupunkt i Alpine to jest roznica CONAJMNIEJ klasy ????
Szkoda, ze kolega nie napisal jaki ma budzet to by sie mozna cos glebiej zastanowic.
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
Panowie, widze ze sa zwolennicy Alpine, ale tez i Blaupunkta. Powiem szczezrze ze Blaupunkt srednio mi przypadl do gustu, ale marke uwazam za bardzo solidna.
Co do budzetu, to tak ja pisalem powinno byc niedrogo i podalem przykladowe radio - wiec tym sie sugerowac. Ogolnie to budzet nie jest jakos tam ograniczony, po prostu chce sie zmiescic w 400-450zl i miec proste radio z pomaranczowym podswietleniem (to jest chyba najwazniejsze kryterium wyboru ;) ).
 
S 0

starosta

Użytkownik
proponuję Ci przenieść dyskusję na jedno z for dot. caraudio..
na audiocar.pl można znaleźć sporo informacji lecz głównie o drogich sprzętach, jeśli chciałbyś poznać zdanie o troche tańszych radyjkach możesz zajrzeć na diyaudio.pl
Gorąco polecam.
 
feever 5

feever

Użytkownik
Alpine zdecydowanie mialem kontakt z takim samym radiem (Toyota Celica glosniki harmana i infinity) i powiem jedno.. bierz Alpine ????
 
Do góry Bottom