>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

14 kolejka Primera Division 22/11 - 25/11/2013

Status
Zamknięty.
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Skoro twierdzicie że Barcelona nie będzie mieć łatwo może warto pograć na rożne gospodarzy, tak czy siak grę powinni prowadzić i chociaż otrzymywać te stałe fragmenty?
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
24.11.2013 21:00
Sevilla - Real Betis
Typ: 1
Kurs: 1,75
WilliamHill
Real Betis i Sevilla FC to dwa kluby, które od ponad 100 lat nieprzerwanie walczą między sobą o prymat w regionie. Nieoficjalnie obie drużyny rozegrały ze sobą ponad 200 spotkań. Co prawda Sevilla jest klubem bardziej utytułowanym od Betisu, jednak to Betis generuje większą ilość kibiców.
W niedzielny wieczór przyjdzie nam ekscytować się kolejnymi derbami Sewilli i mimo że Betis jak dotychczas katastrofalnie zawodzi, to takie spotkanie zawsze wyzwala u zawodników dodatkowe pokłady energii. Nie tylko zresztą u zawodników, gdyż prezydenci obu klubów spotkali się niedawno, aby przedyskutować bezpieczeństwo przed i po zbliżającym się meczu obu klubów z miasta.
Co do samego spotkania, to uważam, iż mimo że pozycja Betisu w tabeli nie odzwierciedla ich umiejętności piłkarskich, to tym razem również się nie przełamią - mimo że jest nadzieja, iż na boisko powróci po problemie z rwą kulszową i kontuzji uda Ruben Castro.
&quot;Lepiej zapomnieć o derbach z zeszłego sezonu. To był tylko zły dzień. Wynieśliśmy wiele nauki z tego spotkania. Teraz jest to dobra sytuacja dla nas, aby zdobyć trzy punkty&quot; - stwierdził niedawno. Ja jednak jestem innego zdania i uważam, że wynik z poprzedniego sezonu może się teraz powtórzyć. Zwłaszcza, że Sevilla przełamała się ostatnio w lidze i pokonała w wyjazdowym spotkaniu zawsze groźny Espanyol. Wciąż jednak wisi nad nimi fatum siedmiu straconych przeciwko Realowi bramek i na pewno w dalszym ciągu pałają żądzą rehabilitacji - i właśnie w pojedynku derbowym przed własną publicznością nadarza się ku temu znakomita okazja - zwłaszcza że piłkarsko górują nad swoim lokalnym rywalem.
Jak dla mnie kurs 1,75 wystawiony na podopiecznych Unai Emeriego to prezent od buków i w ciemno go pobieram.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Skoro twierdzicie że Barcelona nie będzie mieć łatwo może warto pograć na rożne gospodarzy, tak czy siak grę powinni prowadzić i chociaż otrzymywać te stałe fragmenty?
Barca jakoś nie dąży do tego żeby mieć multum rożnych. Nawet jak piłka gdzieś tam leci odbita to często zatrzymują ją przy linii końcowej w przeciwieństwie do większości drużyn. W powietrzu nie mają czego szukać przy Granadzie. To jedna z lepszych &quot;powietrznych&quot; drużyn w lidze.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
#2 Atletico Madrid - Getafe #Atletico HT/FT @1.65 Betsson ✅ ✅ 2-0/
#3 Almeria - Real Madrid #Real Madrid wins to 0 @ 2.70 William Hill ✅ ✅ 0-5
#4 Real Sociedad - Celta Vigo # No bet.
#2 Atletico nie zawsze daje z siebie 100% przez cały mecz, ale za to w pierwszej połowie nie dają szans swoim rywalom. Tak było w sześciu meczach u siebie. Prowadzenie w pierwszej połowie i spokojne dokończenie meczu. Dziś może goście mogliby stworzyć trochę problemów, gdyby nie absencje obrońców Lisandro Lopeza i Rafy. Według mnie nie powinno być problemów, nawet jeśli w tygodniu mają mecz LM. Awans już jest i to z 1 miejsca, więc teraz wielka mobilizacja na ligę, by nie odpuścić Barcelonie i Królewskim. Nawet bez Diego Costy, gospodarze mają wystarczająco szeroką kadrę by załatać te dziury.
#3
Przewidywany skład według Marki:
Real Madryt: Diego López; Daniel Carvajal, Pepe, Sergio Ramos, Álvaro Arbeloa; Casemiro, Xabi Alonso, Isco; Gareth Bale, Karim Benzema i Cristiano Ronaldo.
Przewidywany skład według Asa:
Real Madryt: Diego López; Daniel Carvajal, Pepe, Sergio Ramos, Álvaro Arbeloa; Asier Illarramendi/Casemiro, Xabi Alonso; Gareth Bale, Isco, Cristiano Ronaldo i Karim Benzema.
No i trochę chyba przesadzili z tym kursem na wygraną Realu do zera. Oczywiście Blancos w defensywie ostatnio spisywali się bardzo słabo, ale Almeria też nie zachwycała w ofensywie i w tym meczu prawdopodobnie zagrają mocno z tyłu. Zwycięstwa Almerii na alibi, 3 punkty są, ale bramki w fartownym stylu. Bramka z ręki Rodriego z Valladolid, i niesamowity babol Fernandeza w meczu z Osasuną. Dla mnie bez szału jeśli chodzi o ich grę w ofensywie i zdecydowanie goście są w stanie dowieźć zero z tyłu. Z lewej strony defensywy w skutek nieobecności podstawowych ofensywnie uosobionych zawodników zastąpi solidny Arbeloa, który nie ma zbyt wielu zapędów do przodu i to może być dość spore wzmocnienie tej linii.
Osobiście nie mam odwagi grać tego co podał Ramzesa. Jedynie Sociedad z Celtą jest dla mnie spotkaniem, w którym nic mnie nie zdziwi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Barcelona spacerkiem wygrała 4:0, a to oznacza że kolega, który wskazywał na bet w stronę Almerii może mieć rację. Teraz jest 9 punktów i Real znowu ma mokro, bo nie może już tracić. Ale wirus fifa może się odezwać, bo Almeria w formie i przygotowała się do meczu. Obrona Realu dziurawa jak sito
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Niedziela dużo przyjemniejsza w typowaniu. Levante po 3 słabszych meczach będzie podejmować Villarreal. Goście są jakimś mega faworytem jakby to Atletico przyjechało do Walencji. Gram na gospodarzy z podpórką, bo Żółte Łodzie nie będą mieć wielu okazji do zdobycia gola. Z Levante nawet ekipy z górnej półki stwarzają sobie małą ilość sytuacji, a mając na uwadze słabą skuteczność Villarrealu to może być cienko. Są w czołówce ligi jeśli chodzi o ilość kreowanych sytuacji potrzebnych do zdobycia gola. Mówiąc krótko - żeby zdobyć gola muszą wcześniej zmarnować 4 setki.
Wyjazdowych spotkań nie grają cudownych, a do tego po kontuzji wraca Dos Santos. Zabraknie za to etatowego lewego obrońcy, więc to zawsze jakieś osłabienie. Levante niestety również będzie musiało radzić sobie bez dwóch ważnych zawodników - Rodasa i Pedro Lopeza. Ich obrona to jednak nie poszczególne jednostki, a raczej system gry - wszyscy bronimy. Levante u siebie ugra moim zdaniem remis w najgorszym wypadku.
Levante - Villarreal
Levante +0,5 (1x) 1,72 Bet365 ⛔ 0:3

Wysoki kurs na Espanyol to spróbuję. Rayo wygrywa z każdym i przegrywa z każdym. Nie remisują, a w takim meczu na nich nie postawię. Ogólnie nie lubię stawiać na nich kiedy są faworytem. Forma drużyny z Barcelony nie była najlepsza, ale pamiętajmy, że była przerwa reprezentacyjna. O ile na początku Espanyol naprawdę dobrze się spisywał to te ostatnie 4 spotkania wypadały słabiutko i wszyscy w Hiszpanii pytają się o co chodzi.
Rayo wygrało ostatnio z Celtą, a wcześniej zagrali kapitalny mecz z Realem, ale oni nie potrafią zagrać kilku spotkań na takim samym, dobrym poziomie. Według mojej wyliczanki teraz przyjdzie kolejny słaby mecz, a Espanyol przełamie się. Mają lepiej ułożoną defensywę, a jeśli w ofensywie zawodnicy wrócą do swojego dobrego poziomu to problemu nie będzie i punkty wpadną i to nie 1 tylko 3.
Rayo - Espanyol
Espanyol 2,90 Bet365 ✅ 1:4

Mój ulubiony mecz został na koniec. Derby Sewilli więc tu będzie rzeźnia na całego. Obie strony słabe w defensywie, z dobrym atakiem. Gole będą szły jak w ostatnich dwóch spotkaniach - 3:3 i 5:1. Jak dobrze pójdzie to i jedna strona przykryje ten over, ale fajnie jak postrzelają z obu stron. Ruben Castro wrócił do treningu, znowu doznał urazu, ale jednak wygląda na to, że w spotkaniu wystąpi. Lepszy w połowie zdrowy Ruben niż cały Mollina. Nie mogę już patrzeć na to jak marnuje kolejne setki.
Sevilla będzie chciała na nich siąść od pierwszej minuty. Chyba mecz z Realem udowodnił jak potrafią grać w piłkę i tu również spodziewam się hokejowego wyniku. Nikt nie będzie odpuszczał. Będzie 3:0 to zawodnicy dalej będą grać jakby było 0:0. Betis nawet z Barceloną grał w otwarte karty, szkoda, że sił wystarczyło im na 20 minut.
Sevilla - Betis 4:0
Over 3 (Azjan) 2,05 Bet365 ✅
Over 4 (Azjan) 3,90 Bet365 ZWROT
Over 5,5 10,00 Bet365 ⛔
Over 1,25 (1. połowa, azjan) 2,05 Bet365 ✅ 2:0
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
dx2 210,2K

dx2

Użytkownik
Rayo Vallecano-Espanyol Barcelona 1 (zaklad bez remisu) @1.68

Vallecano zrobilo na mnie bardzo dobre wrazenie meczem dwie kolejki wstecz z Realem Madryt (2:3). Mimo porazki, to naprawde zagrali dobry mecz. Vallecano wyciagnelo z 0:3 na 2:3, a pozniej gralo juz bardzo wyrownany mecz. Oczywiscie to byly dwie bramki z rzutuow karnych Viery, ale karne byly jak najbardziej zasluzone dla Rayo. Zaczynam odnosic wrazenie, ze Rayo to zespol ktory moze duzo wiecej. A do tego doszla przeciez w nastepnej kolejce wyjazdowa wygrana z Celta Vigo, takze jakby dobra dyspozycja pilkarzy Vallecano znalazla potwierdzenie. Licze, ze ta doba passa Rayo moze jeszcze potrwac, bo symptomy ku temu niewapliwie sa. Espanyol jest tak chimeryczna druzyna, ze moze przegrac kilka meczow z rzedu i raczej nikogo to nie zdziwi. Roznice przeciez w tabeli Primera Division sa tak niewielkie tam dwie porazki moga diamteralnie zmienic pozycje zespolu w tabeli. Taki zaklad bez remisu budzi we mnie pozytywne odczucia przy dyspozycji pilkarzy Rayo w ostatnich dwoch-trzech tygodniach i daje oczywiscie margines bledu.

Betis: Sara - Juanfran, Perquis, Figueras, Nacho, Reyes, Torres, Vadillo, Verdu, Carlos, Molina
Jak to Perquis ? Ze złamana szczęką ? Nie kapuje, jakby co niech mnie ktos poprawi.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Sevilla-Betis
Największe derby w Hiszpanii więc będzie to hit tej kolejki. Faworytem rzecz jasna Sevilla, bo inaczej być nie może, gdyż grają u siebie, są mocniejsi, a ich rywal ma problemy kadrowe. Gospodarze praktycznie w najmocniejszym zestawieniu, a zabraknie jedynie Marina i Parejy ale tego pierwszego nie ma już od jakiegoś czasu, a ten drugi nie jest na tyle ważnym graczem by nie dało się go zastąpić. Najważniejsze, że jest Rakitic, bo to jest grajek kapitalny i najważniejsza osoba przy kreowaniu gry Sevilli. Do niego należą rzuty wolne i karne i z chęcią pogram dzisiaj na jego gola, bo w derbach okazji na karne czy wolne, albo nawet po zwykłych akcjach nie powinno zabraknąć. Na szpicy ma zagrać Bacca, który zaliczył świetne zawody przeciwko Espanyolowi. Po bokach Jairo i Vitolo, którzy w tym momencie tworzą naprawdę dobrą parę skrzydłowych. Z tego, co podają hiszpańskie media, to Emery ma postawić na dwóch defensywnych pomocników - Iborra i M&#39;Bia ale zapewne Kameruńczyk będzie pełnił rolę tego bardziej ofensywnego, co z resztą nie może dziwić, gdyż potrafi grać do przodu, co już nie raz udowodnił.
Betis jest ostatni i w pełni zasłużenie znajduje się na tej pozycji. Słaba gra i mało strzelanych goli, to jest ich główny problem. W kadrze meczowej, co prawda znaleźli się Jorge Molina i Ruben Castro ale obaj doznali urazów w tym tygodniu i nie wiadomo na ile są gotowi. Sytuacja Molina jest lepsza, bo jednak on miał tylko ten uraz, a Ruben przecież leczy się praktycznie od lata i Pepe Mel nie wiem czy będzie chciał ryzykować w jego wypadku pogłębienia kontuzji, która mogłaby go wykluczyć na resztę sezonu, co byłoby fatalne dla Verdiblancos, gdyż są od niego w dużym stopniu uzależnieni. Wychodzi więc na to, że zagrają dość defensywnie ale w wypadku Betisu gra defensywna, to nie jest dobry pomysł, gdyż nie potrafią się bronić. W składach awizowana jest gra Paulao i Amayi na środku obrony ale obaj od jakiegoś czasu nie grali więc rytmu meczowego na pewno im brak i nie wiem, czy nie lepiej by było zostawić chociaż tego Figuerasa ale to już sprawa Pepe Mela.
Faworytem jest Sevilla i szczerze powiedziawszy liczę, że rzucą się na rywala, tak jak to uczynili w ubiegłym sezonie, gdy już po 5 minutach prowadzili 2:0, a mecz skończył się 5:1. Overy zaproponowane przez Ramzesa, to dobry pomysł ale ja jednak trochę inaczej pogram. Gol Rakiticia, o czym już wspominałem oraz Sevilla over 2,5 gdyż kurs mamy niezły, a 3 gole Sevilli w takim meczu, to nie jest nie możliwe.
Sevilla over 2,5 @ 3,00 Bet365✅4:0
Ivan Rakitic strzeli @ 3,25⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
K 21

kokimbo

Użytkownik
Mój ulubiony mecz został na koniec. Derby Sewilli więc tu będzie rzeźnia na całego. Obie strony słabe w defensywie, z dobrym atakiem. Gole będą szły jak w ostatnich dwóch spotkaniach - 3:3 i 5:1. Jak dobrze pójdzie to i jedna strona przykryje ten over, ale fajnie jak postrzelają z obu stron. Ruben Castro wrócił do treningu, znowu doznał urazu, ale jednak wygląda na to, że w spotkaniu wystąpi. Lepszy w połowie zdrowy Ruben niż cały Mollina. Nie mogę już patrzeć na to jak marnuje kolejne setki.
Sevilla będzie chciała na nich siąść od pierwszej minuty. Chyba mecz z Realem udowodnił jak potrafią grać w piłkę i tu również spodziewam się hokejowego wyniku. Nikt nie będzie odpuszczał. Będzie 3:0 to zawodnicy dalej będą grać jakby było 0:0. Betis nawet z Barceloną grał w otwarte karty, szkoda, że sił wystarczyło im na 20 minut.
Sevilla - Betis
Over 3 (Azjan) 2,05 Bet365
Over 4 (Azjan) 3,90 Bet365
Over 5,5 10,00 Bet365
Over 1,25 (1. połowa, azjan) 2,05 Bet365
Moja odpowiedzi dotyczy użytkownika Ramzesa oraz Kapszti.
Czy napewno uważacie iż będzie taki &#39;grad&#39; goli?
Betis swoim atakiem wiele zaoferować nie może z wziązku z tym over prędzej może zostać pokryty wyłącznie przez drużynę gospodarzy.. Z kolei którzy w czwartek grają spotkanie w Lidze Europejskiej.
I tutaj nasuwa się pytanie.. Czy poprostu nie będą się oszczędzać.
 
horus 129

horus

Użytkownik
Betisowi grozi spadek do Segunda Division, więc o oszczędzaniu nie może być mowy. ????

@down
Aaaa, źle przeczytałem, bo Betis też gra w LE :razz:. Ale tak czy siak nie będzie oszczędzania ze względu na rangę spotkania - derby. ????
 
K 21

kokimbo

Użytkownik
Betisowi grozi spadek do Segunda Division, więc o oszczędzaniu nie może być mowy. ????
Mówiłem o oszczędzaniu się gospodarzy przed nadchodzącym meczu w LE.
Racja, betisowi grozi spadek, związku z tym bardzo prawdopodobne że postawią autobus przed bramką.
Co myślicie o moich teoriach ? ????
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Co myślicie o moich teoriach ?
Derby Sewilli to coś więcej niż zwykły mecz. Posłużę się cytatem:
&quot; To the Sevillanos in the city, a derbi means the world to them. I remember seeing on Twitter – after that magical 5-1 victory – a fan describing it as it felt like winning 15 UEFA cups. That says a lot about how the locals feel about the derbi.&quot;
Zwycięstwo nad lokalnym rywalem jest najważniejsze. Nikt się oszczędzać nie będzie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Spróbuję pograć Malagę. Praktycznie każdy wyjazd Athletic do Andaluzji kończy się źle. Ma to zresztą jakiś głębszy przekładnik, bo podobnie było z Realem w poprzednim sezonie, gdzie chyba nie wygrali ani razu w Andaluzji (Sevilla, Betis, Malaga, Granada). Mogłem się rypnąć, ale nie sprawdzałem tego dokładnie. Co prawda sprawa miała się podobnie z Baskami przy wyjeździe do Madrytu na mecz z Getafe - tam nie wygrali ani razu, a jednak się przełamali, więc nie chcę na tym opierać swojego typu.
Goście praktycznie dziś bez napastnika. Nie ma Kike Soli i Aduriza. Guillermo to jedna wielka niewiadoma. Może Valverde postawi jednak na Toquero? W obronie też nie jest ciekawie, bo zabraknie Gurpeguiego i Ekizy, ale tego drugiego nie ma już od kilku spotkań. Parę stoperów będą tworzyć Laporte i San Jose. Dwaj zawodnicy, którzy lubią popełniać błędy. Nie jestem takim zwolennikiem Laporte jak niektórzy. Moim zdaniem póki co to nie jest poziom Varane&#39;a czy Bartry - takie są fakty.
Póki co Athletic często jedzie na farcie. Brak killera, zawodnicy fartem wrzucają bramki. Sam Rico ma na koncie bodaj 3 bramki. To nie jest zdrowo funkcjonujący organizm. Poza San Mames to również zupełnie inna drużyna, bo u siebie potrafią odwracać losy meczów, a na wyjazdówkach jak nie idzie, to nie idzie po całości.
Malaga na wyjazdach gra słabiutko, ale u siebie grają solidny futbol. Zagrali tylko jeden fatalny mecz - z Celtą, przegrany 0:5. Mieli jednak kilka dobrych spotkań jak ten z Rayo. Tam idealnie pograli z kontry na zespół, który lubi atakować, czyli taki jak Athletic. Realowi i Barcelonie też się tu trudno grało, a jaki mają start Baskowie do tych tuzów?
W składzie Malagi znalazł się Pawłowski. Zabrakło jednak Dudy. El Hamdaoui jest kontuzjowany, ale to akurat jest ten zawodnik, który był częściowo obarczony za porażkę z Celtą, tak jak Pawłowski, o czym pisały Andaluzyjskie dzienniki. Jesus Gamez pauzuje za kartki.
Athletic zaliczył w ostatnim czasie zbyt dużo farciarskich spotkań. Oliwa sprawiedliwa.
Malaga - Athletic
Malaga 2,55 Bet365 ⛔ 1:2
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Ja podobnie jak Ramzes gram na Malagę. Po mimo tego, że Palanganas nie grają jakiejś cudnej piłki w tym sezonie, to jednak takie mecze u siebie muszą wygrywać. Tak jak też Ramzes wspomniał to za dużo farta w tym sezonie ma Athletic. Grają niesamowitą padlinę i z tych 13 rozegranych spotkań to nie wiem, czy udałoby się uzbierać z 5 meczów, o których mogliby z czystym sumieniem powiedzieć, że wykonali dobrze swoją robotę. Owszem można tak powiedzieć o każdej wygranej ale takie mecze jak z Getafe czy z Levante to wyglądały bardzo słabo. Dla mnie powód jest jasny - Valverde robi wszystko by rozpie*dolić drużynę po Bielsie, o ile już tego nie zrobił. Ciągłe wystawiania Muniaina, który od ponad roku jest kompletnie bez formy na pewno nie służy niczemu. Uparł się przez długi czas na wystawianie słabego Aduriza, mało korzysta z De Marcosa, który wiele daje zespołowi, a ostatnio posadził na ławce nawet Mikela Rico. Moim zdaniem to właśnie De Marcos, Rico i Iturraspe to chyba najlepsze trójka zawodników Los Leones w tym sezonie.
Te kłopoty w obronie też nie wyglądają zachęcająco. Balenziaga w tym sezonie więcej się leczył, jak grał więc ciężko mówić o jakiekolwiek formie, gdyż to jest kompletną nie wiadomą. Wystawianie San Jose na środku obrony to ryzyko, gdyż ten piłkarz powinien grać jako defensywny pomocnik, a na środek obrony jest za wolny, podobnie z resztą jak Gurpegui. Szkoda, że Ekizy brakuje, bo jednak on wraz z Laporte to chyba najlepsze zestawienie stoperów w zespole ale dziwi mnie fakt, że kompletnie ignorowany jest Etxeita.
Wracając do Malagi to są chimeryczni jakby nie patrzeć ale właśnie powinien im pasować styl gry Athletic. Baskowie lubią atakować, a Malaga dobrze gra z drużynami, które jednak grają otwarty futbol. Potrafią fajnie stanąć w defensywie i nie dać rywalowi za wiele pograć. Stracili niby 19 bramek ale najwięcej tracili z Celtą i Granadą czyli słabymi atakami... To dziwne ale tak właśnie było, a dzisiaj jak patrzę, to jedynie tego Gameza nie ma, a jego miejsce ma zająć Angeleri czyli nominalny stoper. Na moje to wynika, że chłopina nie będzie się angażował mocno w grę ofensywną, bo jednak poziomu takiego jak Gamez z pewnością grając na prawej stronie nie prezentuję ale przecież po drugiej stronie jest Antunes, który powinien sobie pohasać po swojej flance. Według ustawienia to Malaga ma zamiar poczekać na rywala i wykorzystać jego grę piłką by potem w odpowiednim momencie skontrować. Moim zdaniem to powinno im przynieść sukces i po takim kursie można spróbować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
A mi się wydaje, że to właśnie goście dziś zgarną trzy punkty. Jednak granie na nich uważam na zbyt ryzykowne (po tym kursie), więc mam inny plan na to spotkanie. Mecz powinien wyglądać podobnie do tego Malaga - Real Betis. Wiele szans z obu stron, druga połowa szalona i wiele bramek. Malaga słabo wygląda w defensywie, gdy musi zagrać coś więcej z przodu, bardziej ofensywnie. To samo można rzec o gościach, jednak u nich wierzę, że z meczu na mecz będą silniejsi. Strata w tym meczu Kike Sola, czy Aduriza nie może być aż tak odczuwalna, gdyż oni byli ewidentnie pod formą. Baskowie mieli dotąd ciężkie wyjazdy. Sądzę, że na La Rosaleda powinno im pójść zdecydowanie lepiej niż na SB, VC, El Prat, czy Los Carmenes. Obrona Athletic z Gurpegim czy bez niego nigdy nie była mocną stroną ekipy Valverde. Jednak strata Jesusa Gameza w drużynie gospodarzy może być bardzo widoczna. Obecnie Malaga nie ma czego bronić, bo 1 punkt nad strefą spadkową to bardzo mało i szczególnie u siebie powinni zaserwować nam ofensywny futbol. Zważywszy, że Villarreal zdołał odprawić z kwitkiem Levante, oraz uciec na 4 punkty Athletic, toteż myślę, że powinni walczyć o coś więcej niż 1 punkt.
W pierwszej połowie nie liczę na grad bramek, wszystko zależy, w której minucie padnie ta pierwsza. W drugiej odsłonie rywalizacji liczę na bardzo otwarty mecz z większą ilością bramek. Mamy bardzo overową kolejkę w Hiszpanii. 7/9 dotychczasowych spotkań padło więcej goli w drugich połowach. W dwóch pozostałych pod tym względem był remis. Athletic lubi odrabiać straty i zazwyczaj lepiej i skuteczniej gra w drugich połowach. Malaga też pokazuje, że na ogół worek z bramkami w meczach z ich udziałem rozwiązuje się od 46`.
W 2 połowie padnie więcej bramek @2.00 bet365 ✅ ✅ 1 - 1poł. 2 - 2poł.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom