>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Progresja na bramki-test

P 1

patras

Użytkownik


#5
Stawka:700(1400) - Kurs:2,36 - Wygrana: 1453,76

Alaves - Huelva✅
Jaen - Saragossa⛔
Sandecja - Bełchatów⛔


#6
Stawka:2600 - Kurs: 1,91 - Wygrana: 4370,08
Miedź - GKS Tychy
Cordoba - Hercules
Chyba mam pozamiatane.Może ktoś gra na bramki i ma jakieś spostrzeżenia, swój jakiś plan-system którym chciałby się podzielić.Generalnie granie ako 2 progresją trochę wydaję mi się &quot;kasowe&quot; i grać 6 poziomów to też jest za mało.Zobaczymy dzisiaj, wszystko w rękach Tyskich i Cordoby.
 
P 1

patras

Użytkownik
[/color]
#6
Stawka:2600 - Kurs: 1,91 - Wygrana: 4370,08
Miedź - GKS Tychy⛔
Cordoba - Hercules
W niecały miesiąc puściłem około 8000.Super.Kasa w kieszeni.muszę coś wykminić z tymi bramkami bo za dużo mi po głowie chodzą.Nie długo coś znowu zaczne.narazie dwie próby i dwa nie powodzenia.Będę musiał sobie jakieś wytyczne obrać i spróbujemy raz jeszcze.Bo z tego co widzę granie na pałę nic nie daje.Dawać jakieś podpowiedzi itp. może coś się da ugrać
 
M 19

manyolo

Użytkownik
ach te gole ???? np. która drużyna pierwsza strzeli gola, kurs na nie faworyta wynosi przeważnie ponad 2,0 , jeśli już tak się uparłeś na bramki to może warto przetestować ten sposób?
 
P 1

patras

Użytkownik
ach te gole ???? np. która drużyna pierwsza strzeli gola, kurs na nie faworyta wynosi przeważnie ponad 2,0 , jeśli już tak się uparłeś na bramki to może warto przetestować ten sposób?
Fajne są kursy,że strzeli nie faworyt bramkę obojętnie kiedy.Np. Marsylia na Napoli w ostatniej kolejce ligi mistrzów kurs 1,8.Zastanawiam się jeszcze nad czymś takim max 2 spotkania na kupon,może to byłoby rozwiązanie.Tylko najbardziej to te stawki na kurs około 2 są zabójcze
 
V 31

vector77

Użytkownik
jak dla mnie ten system to zly system. wszystkie zdarzenia to trzydrogi bo: druzyna strzela druzyna nie strzala strzala przeciwnik pierwszy. mamy trzy mozliwosci plus 3 zaklady na kuponie...ciezko. gra na bramki to w ogole ciezki chleb.
temat jaki mnie zaciekawil to dutching na ilosc bramek dla danej druzyny. to zdarzenie to dwudroga bo bedzie albo nie bedzie. mozna sie pokusic o gre. zreszta pare dni temu byl tu kolega co gral dutching na 2 i 3 bramki w jedyn meczu dla ktorejs ligi poludniowo amerykanskiej ale nie moge tematu odnalesc. jakos mu szlo ale raz doszedl do wysokiego progu progresji i bylo goraco.
 
pagni 138

pagni

Użytkownik
Całkiem ciekawy był ten system kolegi na ilość goli (2lub3) szkoda że tylko willamhils takie rynki proponuje ? :-(
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
temat jaki mnie zaciekawil to dutching na ilosc bramek dla danej druzyny. to zdarzenie to dwudroga bo bedzie albo nie bedzie. mozna sie pokusic o gre. zreszta pare dni temu byl tu kolega co gral dutching na 2 i 3 bramki w jedyn meczu dla ktorejs ligi poludniowo amerykanskiej ale nie moge tematu odnalesc. jakos mu szlo ale raz doszedl do wysokiego progu progresji i bylo goraco.
http://forum.bukmacherskie.com/f18/suma-bramek-w-meczu-dutching-progresja-test-98368-4.html#post3995610
 
P 1

patras

Użytkownik
wszystkie zdarzenia to trzydrogi bo: druzyna strzela druzyna nie strzala strzala przeciwnik pierwszy. mamy trzy mozliwosci plus 3 zaklady na kuponie...ciezko
Jakie trzy drogi? ja grałem i kombinuje dwudrożnie: drużyna strzeli , drużyna nie strzeli i nic więcej w mojej możliwości nie ma.Tylko ja szukałem tylko bramek.
 
P 1

patras

Użytkownik
Sprawdziłem największe kursy z lig w których jest już dostępna oferta na bramki.przed kolejką uzupełnię listę z brakujących lig. zbadam jaka będzie celność.Przypominam.Chodzi tylko o bramkę dla drużyny pogrubionej.bez znaczenia jest czy strzeli pierwsza ,ostatnia czy strzeli 1,2,3,4 bramki i czy wygra/przegra.chodzi tylko czy strzeli czy nie.
Hull - Cr.Paalce@1,57
Arsenal - Sothampton@1,57
West Ham - Chelsea@1,57
Cardiff - Man.Utd@1,6
Livorno - Juventus@1,99
Bologna - Inter@1,45
Milan - Genoa@1,84
Napoli - Parma@1,7
AS Roma - Cagliari@1,7
Nurnberg - Wolfsburg@1,32
Braunschweig - Freiburg@1,35
Zawisza - Widzew@1,45
Górnik - Podbeskidzie@1,57
Legia - Pogoń@1,6
Wisła - Korona@1,5
Ajaccio - Marseille@1,52
Reims - PSG@1,75
Nantes - Monaco@1,47
Lille - Toulouse@1,7
Lyon - Valenciennes@1,62
Montpellier - Guingamp@1,5
Rennes - Bordeaux@1,45
Sochaux - Bastia@1,42
Almeria - Real@1,54
Levante - Villareal@1,43
Atletico - Getafe@2,02
S.Sebastian - Celta V@1,53
Sevilla - Betis@1,46
Valladolid - Osasuna@1,45
 
M 19

manyolo

Użytkownik
fajnie że kombinujesz tyle tylko że większość tych kursów jest za niska by grać je jako single , jeśli zdecydujesz się na ako ( a pewnie to rozważasz) to zaczną się schody a jeśli dodasz do tego progresją...... to już będzie czyste szaleństwo. Z tego co obserwowałem podczas Twoich wcześniejszych testów to grałeś na gole umiarkowanych faworytów i poległeś szybko, grając ako na słabeuszy możesz przy odrobinie farta sporo zarobić .... oczywiście jeśli się w porę wycofasz bo na dłuższą metę to chyba nie da rady
 
Do góry Bottom