>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Dlaczego większość twierdzi, że na live nie da się zarobić ?

przemkowsky 52

przemkowsky

Użytkownik
Na live&#39;ach trzeba niestety liczyć trochę już na szczęście, bo analizy odchodzą na drugi plan.
Nie mogę się z Tobą do końca zgodzić, wybacz. Patrz: Obserwujesz/Oglądasz spotkanie w tenisie, widzisz jak już pierwsze idą przełamania. Jeśli powiedzmy gracz 1 jest faworytem spotkania, a gracz 2 jest średnim graczem (nawet kurs jest powiedzmy koło 2.60 na niego, a na gracza 1 powiedzmy koło 1.30) i przy pierwszym gemie gracza 2 jest 40:40 (dodajmy jeszcze do tego podwójny błąd zawodnika numer 2) to kurs na wygranie seta dla zawodnika 1 wynosi około 1.10-1.20, wtedy ja np. wchodzę w taki zakład za większą kasę. Jeszcze jeśli jest dobry serwujący gracz to śmiało można ładować. Założe temat w &quot;Systemy Bukmacherskie&quot; i pokaże jak mniej więcej ja próbuję, opiszę ładnie ???? - Ale to po weekendzie.
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Pultacie się tutaj za mocno, dogryzając sobie za szczegóły, a temat bardzo ciekawy i wart rozważania.
Faktycznie napisałem trochę sprzecznie mój poprzedni post i sam o tym wiedziałem pisząc go, bo wg mnie ta metoda może przynieść na prawdę profity z tym, że trzeba ją udoskonalić.
Na over 6.5 gema w przypadku w miarę wyrównanych (kursowo) zawodników/czek jest kurs od 1.015 do 1.030 z tym, że to nie dotyczy oczywiście ATP (gdzie kursy najczęściej to śmieszne 1.005 albo i mniej). Tak więc, żeby te 200 zł uciulać dziennie grając za tysiaka, trzeba trafić około 8 gemów Wydaje się nie tak dużo w gąszczu codziennych spotkań na bet365.
Ale co najważniejsze - over 6.5 gema to czysta loteria. Obserwowałem, wnioskowałem i wyprowadzałem różne założenia żeby zminimalizować ryzyko wtopy. Nie ruszałem spotkań, w których wyjściowe kursy na któregoś z zawodników były mniejsze, niż 1.3 (wiem kursy nie grają, ale nie da rady analizować każde spotkanie codziennie) - nic to nie zmieniło, wtopy zdażały sięna wyrównanych kursowo spotkaniach. Nie ma też znaczenia wynik poprzedniego gema - sądziłem, że będę przykładał w drugie gemy patrząc na to jak potoczył sięgem pierwszy. I tutaj nawet przy 7:6 w 1. gemie zdarzały się potem 6:0 w drugim gemie. Analogicznie po 6:0 w pierwszym gemie najczęściej potem padał co najmniej over 8.5 gema, ale to też nie ma reguły. Jednym słowem loteria.
Mam za to inny pomysł na zgarnianie za tysiaka 2 stówek dziennie, ale to nie dotyczny gry live, także nie będę już o tym pisał.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Z mojego punktu widzenia, odpowiedź na pytanie jest następująca.

Na live da się zarobić, a czemu ktoś mówi. że nie ?
widocznie nie ma czasu siedzieć i oglądać spotkań, nie jest cierpliwy i nie ma zimnej krwi .

Cytując pewnego usera:

tylko głupek przegra live
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
I tym oto sposobem Dawczan i Fonfe się zgodzili ze sobą ???? Można? Można ???? i apeluję byście se tak nie skakali do oczu bo tu dyskusja dotyczy bukmacherki i stawiania live... ???? A nie jakiś naprawdę istotnych spraw. Podejdźcie do sprawy na większym luzie i z większym dystansem. Pozdrawiam ????
kurde, nawaliłem emotikonów jak jakaś nastolatka ????
 
M 0

micklbn

Użytkownik
Co do zakładów live, może i da się coś ugrąc ale bez przesady. Właśnie skończył się mecz Nishikori - Tsonga, pierwszy set wyrównany 6:7 tsonga wygrał, tuż przed końcem seta postawiłem 7.5 gema w drugim secie zadowolony poszedłem do sklepu przychdozę po 10 minutach a tam 0:5 Tsonga i serwuje, pomyślalem sobie że ktoś robi sobie ze mnie niezle jaja. Typ oczywiscie nie wszedł takie jaja się zdarzają często na live niby wszystko gra wyrównany mecz a pozniej takie cos.
 
S 1

smutna-zaba

Użytkownik
A co jeśli byś postawił przedmeczowego overa na gemy? Jeden pies, nie masz wpływu na to co się dzieje w trakcie meczu. Po prostu tak sądzisz jak i przed meczem. Niestety, bukmacherka to nie tylko analiza, ale i trochę szczęścia.
 
M 0

micklbn

Użytkownik
tylko na bet365 chyba nie ma przed meczem postawienia ilosc gemow w 1 secie czy 2, jest over na cale spotkanie a na zywca masz 6.5, 7.5, 8.5 itd dodatkowo ogladasz sptoaknei to widzisz tak czy siak nie ejst lepiej
 
adrianzz 146

adrianzz

Użytkownik
Wg. mnie na live łatwiej wygrać. Czemu? Bo do analizy przed meczowej dochodzą statystyki już z trwania meczu, obserwacje itp. itd. A losowość jest wszędzie i zawsze niestety. I na live i typując przed spotkaniem można przegrać. Ja osobiście gram live progresje na przełamania i jestem zadowolony. Każdy chwali swoje...
 
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
Polecam na live obstawianie na przełamania w meczach tenisa ziemnego. Regularnie obstawiam na live mecze Nadala i Djokovica, zwłaszcza przełamania. Idze wyłapać naprawdę cudne kursy, zwłaszcza, gdy mój zawodnik traci pierwszy punkt w gemie. Oczywiście nie mówię, że stawiam nagminnie każdego gema, że połamią, ale ogólnie to bardzo duże value tu leży. Obstawianie breaków u Rafy na żywo na kortach ziemnych to żyła złota (no, może nie w tym sezonie, chociaż finał RG przeciwko Ferrerowi wspominam bardzo przyjemnie).
 
L 2

lotros

Użytkownik
a ja wam polecam iść do lekarza od głowy grajcie sobie kursy live na bet 365 kto rozpocznie mecz przy kursie 1.83 na każda z drużyn, co tam za słaby kurs zawsze można go z progesji potraktować
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Ja mam taki sposób, że mam określoną stawkę na spotkanie przedmeczowo, i określoną max. stawkę na live na poprawienie. Mam też system kontr. Jak się tego trzymam jest ok, jak nie to wpadka. A tak naprawdę najlepszy sposób to taki kiedy faworyt, ale drużyna naprawdę wybitna jak Bayern Monachium czy Barcelona przegrywa u siebie z jakimś ogórkiem wtedy można złapać dobre kursy nawet na single. Dzięki temu jakiś czas temu kiedy przegrywał właśnie Bayern M i Man. Utd też przegrywało, pograłem dubelka na winy i w ciągu 20 min byłem w domu. Oczywiście sztuka to wiedzieć dużo już przed spotkaniem o każdym zespole, kondycji, kontuzjach, ale jak się ma zielone światło to można na tym zarobić.
 
V 31

vector77

Użytkownik
mozan wygrac na live i to wiecej niz sie niektorzy spodziewaja. wystarczy sprawdzac przewidywania przed wydarzeniem w postach kolegow na forum i wyciagajac wnioski z tej analizy juz w trakcie meczu obstawiac z sukcesem reagujac na wydarzenie meczowe. najwazniejsze to sie nie podpalac. wygrac mozna wiecej bo obrot pieniadzem jest szybszy ale trzeba grac z glowa bo mozna bardzo latwo wtopic cala kase. niskie kursy kusza szczegolnie...
 
Do góry Bottom