>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bonus powitalny 300 PLN na start

Status
Zamknięty.
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
Wpłaciłem 300zł, dostałem bonus 300zł, zrobiłem wymagane obroty i z wygranej 1300zł zleciłem do wypłaty w sobotę. Niestety do dzisiaj kasy nie mam na koncie... rozumiem, że weekendu nie uwzględniają ale w poniedziałek kasa powinna do mnie iść do PKO o tej 11:30, czyli już powinna być zaksięgowana na moim koncie uwzględniając sesje elixir. Ciekawe czy dzisiaj przyjdzie... w Fortunie i STS nie miałem takich opóźnień i kasa szybko przechodziła. nie polecam toto.
 
footballfactory 0

footballfactory

Użytkownik
Na stronie masz zakładkę pomoc i tam wszystko opisane co do wypłat. Może napisz do nich co z kasą? Może to kwestia jakiegoś księgowania.
&quot;Wypłaty wygranych dokonywane są w dni robocze o godzinie 11:30. Wszelkie wnioski o wypłatę złożone po tej godzinie, są realizowane w najbliższym dniu roboczym, czyli wniosek złożony po godzinie 11:30 zostanie wysłany dopiero następnego dnia roboczego. Wnioski, które zostały złożone w dniu wolnym od pracy, realizowane są w najbliższym dniu roboczym, np.: wniosek złożony w sobotę zostanie zrealizowany w poniedziałek.&quot;
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
mozna wplacic z innego konta bankowego niz sie podalo podczas rejestracji? z tego co widze nie ma opcji zmienienia go

w sumie to serwis transferuj i chyba nie wazne skad wplace i tak tego toto nie widzi?
hmm
&quot;
Doładowanie konta możliwe jest tylko i wyłącznie za pośrednictwem przelewu bankowego, z konta podanego podczas rejestracji.&quot;
 
I 14

ice05

Użytkownik
wplacilem 250, bonus 250, zagralem dwa kupony i teraz kwota ktora moge wyplacic to calosc konta... a obrotu nie zrobilem, tez tak macie ?
 
fracek 11

fracek

Użytkownik
W poniedziałek rano od 4 mieli przerwe techniczna...ja czekałem na wpłate i otrzymanie bonusa.Wplaciłem 300zł i dostałem 4x300zł w bonusie!!! Pewnie przez tą przerwe jakis błąd sie wkradł...zagrałem za wszystko odrazu czyli w sumie za 1500zł moze z 30 kuponow i wypłaciłem 1900zł...także promo na plus!!! Jakby nie było za błedy sie płaci...w tym przypadku totolotek ????
 
G 42

gks711

Użytkownik
W poniedziałek rano od 4 mieli przerwe techniczna...ja czekałem na wpłate i otrzymanie bonusa.Wplaciłem 300zł i dostałem 4x300zł w bonusie!!! Pewnie przez tą przerwe jakis błąd sie wkradł...zagrałem za wszystko odrazu czyli w sumie za 1500zł moze z 30 kuponow i wypłaciłem 1900zł...także promo na plus!!! Jakby nie było za błedy sie płaci...w tym przypadku totolotek ????
Dostałeś już wypłatę...? :grin:
 
miasekk 106

miasekk

Użytkownik
Czyli załóżmy, że robię nowe konto, wpłacam 200zł i jest podział jak kiedyś był(lub dalej jest) na Depozyt i bonus? Chodzi mi o to, czy jeśli wpłacę 200zł, to moje 200zł będę mógł spokojnie wypłacić, a na koncie mi zostanie 200zł, które będę mógł sobie obracać. Czyli albo jestem do przodu albo na zero.
 
poznaniak 128

poznaniak

Użytkownik
Czyli załóżmy, że robię nowe konto, wpłacam 200zł i jest podział jak kiedyś był(lub dalej jest) na Depozyt i bonus? Chodzi mi o to, czy jeśli wpłacę 200zł, to moje 200zł będę mógł spokojnie wypłacić, a na koncie mi zostanie 200zł, które będę mógł sobie obracać. Czyli albo jestem do przodu albo na zero.
Aż tak dobrze nie ma, depozytu nie będziesz mógł od razu wypłacić.
 
pompon67 122

pompon67

Użytkownik
Dobrze, najwyżej mnie zganicie jak imbecyla ;) Ale ja trochę tego nie kapuję i jeśli komuś pozostało odrobinę cierpliwości i wytłumaczy na chłopski rozum jak działa ten bonus to stawiam piwo. Wpłacam 50 zł i mam bonus 50 zł. Łącznie 100 zł. Czy stawianie zakładów normalnie w granicach kwoty 1 - 100 zł jest możliwe? Czy moje zakłady opierają się na stawce 50 z depozytu albo 50 z bonusu? No plus ewentualnie coś co jak potem wygram? Chodzi mi o to czy ta kasa jest łączona do grania w zakładach czy posługujemy się jakoś podzielnie? Jeśli podzielnie to jaki wymagany jest obrót 3 x 50 x 1,75? Naprawdę nie stanowi dla mnie problem jakakolwiek bura bo być może jest cofnięty w rozwoju w stosunku do użytkowników forum. Ale jeśli ktoś postanowi mimo wszystko raz jeszcze to wyjaśnić to tak jak pisałem browar za cierpliwość i dobre serce.
Pozdrawiam
 
amaruti 89

amaruti

Użytkownik
wplacasz np. 50zl dostajesz 50zl bonusu, stawiasz za bonus po kursie min. @1.75 i 2x 50zl po jakimkolwiek juz kursie (lacznie obrot 3x 50zl). Uprzedzajac twoje pytanie - bonus nie bedzie widoczny w stanie twojego konta tylko gdy wybierzesz jakis zaklad to w okienku nad stawka bedzie do wyboru opcja graj za bonus, czasami trzeba sie wylogowac i zalogowac jeszcze raz zeby ta opcja sie pojawila ( nie musisz grac za caly bonus od razu, mozesz zagrac kilka zakladow, chodzi o to zebys postawil za caly bonus po kursie min. 1.75), bardziej łopatologicznie nie potrafie;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
lemar 75

lemar

Użytkownik
Możesz , tylko najpierw zagraj za 300 bonusowe , a później ten sam zakład za 600 już z salda głównego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom