>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

c1amak

c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
#6/08
JIHLAVA - OLOMOUC 0:4
Typ: Olomouc @2,75 bwin (jest tez dobry kurs na bf), stawka: 3/10 ✅
Kursy lecą na Olomouc. W Czechach w Fortunie zlecieli do 2,0 i wywalili z oferty, Chance ma 2,2, a Tipsport 2,15. Jest value ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
#1/09
FRYDEK - TRINEC 0:1
Typ: FRYDEK -1 @2,95 sportingbet, stawka: 4/10 ⛔
Kursy w Czechach wczoraj mocno poleciały na ten handi. Fortuna zeszła do 1,8 (przy kursie na mecz 1.6!!!) i wywaliła z oferty, tipsport daje 2.0, chance 2.15 i wywaliła. Sportingbet zaspał i można grać.
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
#2/09
ZAGŁĘBIE - OPOLE 29:28
Typ: Opole @5,5 marathon, stawka: 1/10 ⛔
Kurs na gości praktycznie wszędzie leci w dół. Ja dałbym coś w okolicach 3,5 i tak też mają już niektóre firmy. Marathon nie śpieszy się ze zmianami, więc mam value do zagrania.
Spotkanie to będzie z pewnością bardzo ważne dla Opola, nie tylko istotne w walce o utrzymanie ale co ciekawe w zespole z Opola występuje aż czterech zawodników mających za sobą grę w Zagłębiu ;). Układy z pewnością jakieś są i chociażby dlatego warto delikatnie spróbować na gości. Dodatkowo w spotkaniu tym nie zagra Marek Kubiszewski - doświadczony golkiper Miedziowych.
Dla mniej odważnych proponuję handi +4,5. Ja niską stawką gram wygraną Opola.
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
heh, na to wygląda ????
Ten typ z działu ręcznej był jednak bez większej analizy - zagrałem to jak tylko zobaczyłem kursy w przekonaniu, że Opole skoro przegrało łatwo sparing, przegra równie łatwo spotkanie ligowe z Zagłębiem.
Dzisiaj od rana analizowałem sobie dokładnie całą kolejkę i wyszło, że jednak warto za drobne pograć przeciwko Miedziowym. Poszła zatem kontra na to handi z działu ręcznej, oraz typ tutaj podany w SZ.
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
#4/09
CHROBRY GŁOGÓW - POGOŃ SZCZECIN 25:38
Typ: OVER 52,5 @1,88 marathon, stawka: 3/10 ✅
Rozumiem, że Chrobry to drużyna underowa. Jednak linia zaproponowana przez marathon jest trochę zaniżona. W sparingu w Głogowie spotkanie tych drużyn zakończyło się wynikiem 30:34! W pierwszej kolejce Chrobry grał z Wisłą i przegrał 27:33, natomiast Pogoń wygrała 39:28 z MMTSem.
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
#1/10 i #2/10
CCC POLKOWICE - BASKET ROW RYBNIK 47:56
Typ: Rybnik+24,5 @1,76 marathon, stawka: 5/10 ✅
CCC jeszcze z nikim w tym sezonie tak wysoko nie wygrało. Ze słabym Widzewem tylko +16(w), ze słabą Gdynią tylko +12(w), ze średnim Gorzowem tylko +8(d). Z tym samym Gorzowem ostatnio Rybnik wygrał po dogrywce na wyjeździe. Wg mnie linia handi zła. Dla porównania w Fortunie jest -16,5pkt!
TORUŃ - GORZÓW 74:66
Typ: Gorzów+15,5 @1,91 marathon, stawka: 3/10 ✅
Toruń jest mocny w tym sezonie, wg mnie 3.miejsce będą miały. Jednak Gorzów to nie Konin i swoje powinien ugrać w tym meczu. Z Wisła (jeszcze bez wsparcia) przegrał Gorzów tylko 53:58, z Polkowicami tylko 57:65. Dlaczego takie wysokie handi to nie wiem.
gl
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
#3/10
WISŁA KRAKÓW - KONIN 97:19
Typ: over 116,5 @1,91 marathonbet, stawka: 5/10 ⛔
Wg mnie za niska linia ???? Najmocniejsza ekipa grać będzie z najsłabszą. Wisła spokojnie może pokusić się o przekroczenie granicy 100pkt jeżeli będzie chciała. Wg mnie spokojnie 75-80 mogą rzucić. Konin te 40pkt dołoży.
Wyniki Wisły u siebie:
z Widzewem 85:60
z Artego 68:50
Wyniki Konina na wyjeździe:
z Rybnikiem 67:75
z Toruniem 40:68
z Gdynią 58:71
Gram over w marathonie i na zwrot stawki gram kontrę w Fortunie gdzie wisi linia 126pkt. Jak laski przebiją 116,5 to mam zysk, jak nie to jestem na zero.
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
#4/10
GORZÓW - ARTEGO BYDGOSZCZ 76:71
Typ1: Gorzów @3,21 STS (2,84 marathon), stawka: 2/10 ✅
Typ2: Gorzów +5,5 @1,91 marathon, stawka: 5/10 ✅
Wg mnie trochę przesadzony ten kurs na Gorzów. Akademiczki nie grają źle, ostatnio z Toruniem tylko -8 na wyjeździe, wcześniej po dogrywce z Rybnikiem, z CCC na wyjeździe tylko -8 też, z Wisła u siebie -5 tylko. Mają trochę pecha, ale batów od mocnych ekip nie zbierają. Artego moim zdaniem słabsze niż w poprzednim sezonie, ot taki średniak o poziomie podobnym do Gorzowa, Rybnika czy Szczecina (czyli miejsca 4-7 na koniec sezonu). Miały problemy ze Szczecinem na wyjeździe gdzie wygrały po dogrywce, potem z Wisłą -18 i męczarnie ze słabszym Widzewem u siebie 69:64. Dodatkowo Daria Mieloszyńska-Zwolak prawdopodobnie nie zagra i nie wiadomo co z Justyną Jeziorną, która ostatnio nie grała.
Ja max dałbym 2,3-2,4 na Gorzów, więc widzę value ????
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
#1/11
KOSTOVA, ELITSA - KIICK, ALLIE krecz w 2.secie
Typ: Kostova @1,63 pinnek, stawka: 8/10 ⛔ // złego bukmachera wybrałem, bo zakład zaliczyli
Chodzi taka &#39;plotka&#39;, że dzisiaj sfixsowane są 3 spotkania w ITF-ach lasek. W Istanbule mają wygrać: Smitkova i Kozlova. Ta pierwsza już wygrała spokojnie 2:0 a druga prowadzi 5:0 w 1.secie. Podobno na kuponach razem z tymi dwoma była jeszcze Kostova i grano to grubo ???? Źródło mam całkiem dobre i gram to mocniej, kursy zresztą lecą a po wygranej Kozlovej będzie zdecydowanie niżej.
 
Do góry Bottom