>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

swergoc

S 408

swergoc

Użytkownik
⚽ Hacken - AIK ✅✅✅
Typ: 2 DNB
Kurs: 2,15
Stawka: 2/10 Betclic
Po raz kolejny na spadki. Betclic znowu zasypia, co prawda różnice mniejsze, ale dalej jest okazja.
Jaka jest różnica pomiędzy zespołami? Hacken jest w słabej formie i dodatkowo gra w Lidze Europy. AIK jest w fantastycznej formie, a ostatnia ich porażka miała miejsce w maju! Niedawno oba zespoły grały ze sobą i AIK wygrało 2-0 u siebie. Dzisiaj oczekuję podobnego wyniku.
 
S 408

swergoc

Użytkownik
⚽ Pogoń - Legia + Lech - Cracovia
Typ: Legia X2 + Lech
Kurs: 1,68
Stawka: 1; Betclic
Jak wejdzie to wyrobię zysk &gt;5% bo na razie jest 2,5% przez tą nieszczęsną wpadkę w el. LM... w sierpniu startuje liga włoska, więc i coś ciekawszego z mojej strony powinno się pokazać.
Gram na dwie najmocniejsze ekipy w tej chwili w naszej lidze. Wg mnie ten sezon będzie wyglądał bliźniaczo do poprzedniego, czyli Legia, Lech i długo, długo nic.
Oczywiście oba zespoły będą po meczach pucharowych, ale wyjazdy już za nimi, więc żadne podróże nie czekają. To dobrze. Zbyt wymagające te mecze też nie będą bo oba zespoły wypracowały sobie solidną zaliczkę w pierwszych meczach. Kurs na Legię w tej chwili na poziomie 1,90, a spadnie pewnie do około 1,70 przed meczem. Na wszelki wypadek zabezpieczam się remisem, bo to jednak wyjazd, ale i tak sądzę że Legia rozbije braci po szalu tak jak w zeszłym sezonie.
Lech gra u siebie z wg mnie najsłabszą, obok Widzewa, drużyną w lidze. Takie mecze u siebie po prostu trzeba wygrywać. Tu również widzę jakieś 2-0 3-0. Na pewno nie widzę zagrożenia ze strony gości. Jedyne czego można się obawiać to chyba tak naprawdę remisu 0-0. Ale linia ataku w Lechu jest mocna i coś ukąszą na pewno. GL!
 
S 408

swergoc

Użytkownik
⚽ Degerfors - IK Brage ✅✅✅
Typ: Degerfors
Kurs: 1,60
Stawka: 1; bwin
Być może znowu zejdę na minus przez ten typ, ale obok takiego kursu nie mogę przejść obojętnie. Stawka niewielka ze względu oczywiście na nieznajomość ligi. W sumie to przez przypadek znalazłem ten mecz. W każdym razie ja bym tu wystawił o wiele niższy kurs na gospodarzy.
Krótki opis sytuacji: gospodarze na 6 miejscu w tabeli, dobra forma (ostatnie 5 spotkań 4W 1L). Goście ostatnie (16) miejsce w tabeli i 5 punktów zdobytych w 15 spotkaniach. W ostatniej kolejce oba zespoły grały ze sobą i Degerfors wygrał na wyjeździe 0-1. Więc u siebie tym bardziej nie powinni mieć problemów z najgorszą drużyną ligi. A w dodatku w historycznych spotkaniach Degerfors zawsze u siebie wygrywali z Brage. Powinno być dobrze.
 
S 408

swergoc

Użytkownik
⚽ Pogoń - Legia + Lech - Cracovia
Typ: Legia X2 + Lech ✅⛔
... Kurs: 1,68
Stawka: 1; Betclic
Jak wejdzie to wyrobię zysk &gt;5% bo na razie jest 2,5% przez tą nieszczęsną wpadkę w el. LM... w sierpniu startuje liga włoska, więc i coś ciekawszego z mojej strony powinno się pokazać.
Gram na dwie najmocniejsze ekipy w tej chwili w naszej lidze. Wg mnie ten sezon będzie wyglądał bliźniaczo do poprzedniego, czyli Legia, Lech i długo, długo nic.
Oczywiście oba zespoły będą po meczach pucharowych, ale wyjazdy już za nimi, więc żadne podróże nie czekają. To dobrze. Zbyt wymagające te mecze też nie będą bo oba zespoły wypracowały sobie solidną zaliczkę w pierwszych meczach. Kurs na Legię w tej chwili na poziomie 1,90, a spadnie pewnie do około 1,70 przed meczem. Na wszelki wypadek zabezpieczam się remisem, bo to jednak wyjazd, ale i tak sądzę że Legia rozbije braci po szalu tak jak w zeszłym sezonie.
Lech gra u siebie z wg mnie najsłabszą, obok Widzewa, drużyną w lidze. Takie mecze u siebie po prostu trzeba wygrywać. Tu również widzę jakieś 2-0 3-0. Na pewno nie widzę zagrożenia ze strony gości. Jedyne czego można się obawiać to chyba tak naprawdę remisu 0-0. Ale linia ataku w Lechu jest mocna i coś ukąszą na pewno. GL!
⚽ Molde - Legia ✅✅✅
Typ: Legia X2
Kurs: 1,62
Stawka: 1,5/10; bet365
Legia moim zdaniem jest zespołem silniejszym od Norwegów. Molde spisuje się fatalnie w lidze i nie można powiedzieć, że wszystkie siły kierują na LM. Bo jak się jest przy strefie spadkowej to po prostu jest się słabym.
A Legia ma w tym sezonie bardzo szeroką kadrę. Co prawda zabraknie Astiza i prawdopodobnie Kucharczyka, ale Legia jest naprawdę mocna na początku tego sezonu. Czego nie można powiedzieć o rywalach. Jednego jestem pewien - remis na pewno legioniści są w stanie ugrać. Widziałem wszystkie mecze Legii w tym sezonie i jeżeli są skupieni to po prostu mają porażającą siłę. Słabsze fragmenty? Pierwsza połowa z TNS - zlekceważenie rywala; i to tyle, no jeszcze chwila rozprężenia z Widzewem. Ale w tym meczu nie ma mowy o rozprężeniu. Legioniści mają świadomość o co grają i jakiego pokroju drużyną jest rywal. Na wyjeździe na pewno gra będzie bardzo rozważna. Nie widzę tutaj porażki.
 
S 408

swergoc

Użytkownik
⚽ Brage - Angelholms ✅✅✅ ciekawe jak długa buki będą dawać tak wysokie kursy na przeciwników Brage ???? Typ: Angelholms DNB
Kurs: 1,50
Stawka: 2/10; William Hill
Kolejny raz przeciw najsłabszej drużynie ligi. Tym razem DNB, ponieważ zespół, który ma wygrać będzie gościem.
Angelholms ostatnie dwa mecze wygrało gromiąc Assyriske. Wynikało to oczywiście ze słabości rywala i jego problemów, ale swoją cegiełkę też trzeba dołożyć, aby wygrać 0-4 i 6-1 (wyjazd i dom). Myślę, że po raz kolejny obędzie się bez niespodzianki i czerwona latarnia przegra kolejny mecz.
 
S 408

swergoc

Użytkownik
⚽ Napoli - Bologna
Typ: Napoli
Kurs: 1,40
Stawka: 1/10; William Hill
Trochę się zastanawiałem czy warto podawać typ z tak niskim kursem i w pierwszym meczu sezonu. No ale Napoli ten mecz po prostu musi wygrać.
Drużynę z Neapolu opuścił tak naprawdę tylko jeden zawodnik - Cavani. Oczywiście strata ogromna, jednak cały zespół pozostał w niezmienionym składzie. Na pewno ważne jest to, że po sukcesie drużyna nie została wyprzedana. Poza Cavanim odeszli De Sanctis i Campanagro. Jednak godni zastępcy zostali sprowadzeni.
Trzeba przyznać, że nazwiska jakie zagrają w niebieskich koszulkach w tym sezonie robią wrażenie. Higuain, Albiol, Callejon, Mertens, Armero. No i dwójka porządnych bramkarzy Reina i Rafael. Skład w porównaniu do zeszłego sezonu w mojej ocenie został wzmocniony. Higuain to naprawdę dobry napastnik.
A Bolonia? Nie sprowadziła nikogo sensownego. Jedynie Marek Cech (rezerwowy Trabzonu w zeszłym sezonie) oraz Rolando Bianchi (podstawowy napastnik Torino) to zawodnicy, którzy będą prawdopodobnie grać w pierwszej jedenastce. Pozostali, którzy przyszli, to raczej uzupełnienie składu. Warto jednak przedstawić zawodników, którzy Bolonię opuścili: Gilardino (N 36/13), Motta (O 19/1), Guarente (P 20/2), Gabbiadini (N 30/6). Część to powroty z wypożyczeń, jednak widać, że byli to zawodnicy, którzy grali. A Gilardino był postacią kluczową.
W poprzednim sezonie Napoli świetnie rozpoczęło rozgrywki. Miejmy nadzieję, że zmiana trenera nie wpłynie negatywnie na zespół. Nie na tyle, aby stracić punkty u siebie z Bolonią.
Stawka niska, bo to pierwszy mecz sezonu.
 
S 408

swergoc

Użytkownik
⚽ Ljungskile - Brage ✅✅✅ 4-1 ;) Typ: Ljungskile
Kurs: 1,45
Stawka: 2; bwin
Bez analizy, bo po meczu i w ogóle... z resztą nie ma się co rozpisywać. Dalej, konsekwentnie przeciw Brage. Tym razem grają na wyjeździe, a rywal solidny. Ljungskile ostatnio u siebie pokonali trzecie w tabeli Falkenbergs. Pomimo, że ostatnio Brage zdołało zdobyć punkt, gram przeciw nim. Kurs wbrew pozorom wydaje się być odpowiedni.
 
S 408

swergoc

Użytkownik
⚽ Napoli - Bologna ✅✅✅ 3-0 Typ: Napoli
Kurs: 1,40
Stawka: 1/10; William Hill
Trochę się zastanawiałem czy warto podawać typ z tak niskim kursem i w pierwszym meczu sezonu. No ale Napoli ten mecz po prostu musi wygrać.
Drużynę z Neapolu opuścił tak naprawdę tylko jeden zawodnik - Cavani. Oczywiście strata ogromna, jednak cały zespół pozostał w niezmienionym składzie. Na pewno ważne jest to, że po sukcesie drużyna nie została wyprzedana. Poza Cavanim odeszli De Sanctis i Campanagro. Jednak godni zastępcy zostali sprowadzeni.
Trzeba przyznać, że nazwiska jakie zagrają w niebieskich koszulkach w tym sezonie robią wrażenie. Higuain, Albiol, Callejon, Mertens, Armero. No i dwójka porządnych bramkarzy Reina i Rafael. Skład w porównaniu do zeszłego sezonu w mojej ocenie został wzmocniony. Higuain to naprawdę dobry napastnik.
A Bolonia? Nie sprowadziła nikogo sensownego. Jedynie Marek Cech (rezerwowy Trabzonu w zeszłym sezonie) oraz Rolando Bianchi (podstawowy napastnik Torino) to zawodnicy, którzy będą prawdopodobnie grać w pierwszej jedenastce. Pozostali, którzy przyszli, to raczej uzupełnienie składu. Warto jednak przedstawić zawodników, którzy Bolonię opuścili: Gilardino (N 36/13), Motta (O 19/1), Guarente (P 20/2), Gabbiadini (N 30/6). Część to powroty z wypożyczeń, jednak widać, że byli to zawodnicy, którzy grali. A Gilardino był postacią kluczową.
W poprzednim sezonie Napoli świetnie rozpoczęło rozgrywki. Miejmy nadzieję, że zmiana trenera nie wpłynie negatywnie na zespół. Nie na tyle, aby stracić punkty u siebie z Bolonią.
Stawka niska, bo to pierwszy mecz sezonu.
Tak powinien wyglądać każdy miesiąc... 3/3 100%
 
S 408

swergoc

Użytkownik
Nie ma nic do grania w tym miesiącu...
⚽ Napoli - Sassuolo ⛔
Typ: Napoli (-2) (wygrana dwiema bramkami = zwrot)
Kurs: 1,83
Stawka: 1/10; Pinnacle

Szykują się kolejne baty dla beniaminka. Co prawda trener zwolniony i prawdopodobnie zespół zagra o wiele defensywniej, ale mimo wszystko w tej chwili gra z Napoli na wyjeździe do łatwych należeć nie będzie.
Napoli, obok Romy, to jedyny zespół z kompletem punktów do tej pory. I chyba nikt nie ma wątpliwości, że po tej kolejce nic w tej kwestii się nie zmieni. Benitez do spółki z Albiolem i Callejonem przełamują tezę, że Hiszpanie w Serie A nie są w stanie grać dobrze.
Nie ma co się rozpisywać. Napoli jest klasowym zespołem, a Sassuolo przystąpiło kompletnie nieprzygotowane do rozgrywek Serie A i podzielą los Pescary. Wydaje mi się, że handicap jest wskazany do grania.
 
S 408

swergoc

Użytkownik
⚽ Zagłębie - Jagiellonia zwrot
Typ: Zagłębie DNB
Kurs: 1,67
Stawka: 2/10; Sportingbet
Nowa miotła (trener) w zespole gospodarzy. A jak zwykle przy takich sytuacjach bywa zespół prezentuje się o wiele lepiej niż zwykle. Do Lubina zawitał znany Orest Lenczyk i wg mnie ma spore szanse, aby wyprowadzić ten klub na prostą. Bo piłkarzy drużyna Zagłębia ma naprawdę dobrych.
Jagiellonia jest trochę jak Śląsk, mnóstwo szczęścia i dzięki temu wysokie miejsce w tabeli. Śląsk w tym sezonie szczęścia ma mniej, co widać po tabeli. Od Jagi też się odwróci los. Ale nawet czysto sportowo to Zagłębie ma zespół porównywalny, jeśli nie lepszy. Dodając do tego fakt, że Jaga gra na wyjeździe, nie dawałbym Białostoczanom szans na zdobycie 3 punktów w tym meczu. Bardzo liczę na efekt nowej miotły. Dla mnie tu będzie jakieś 2-0.
 
S 408

swergoc

Użytkownik
⚽ Roma - Chievo ⛔
Typ: Roma (-1)
Kurs: 1,75
Stawka: 2/10; William Hill
Sprawa jest dość prosta. Roma lider - 9 zwycięstw w 9 meczach. Ostatnie wyjazdowe spotkanie z Udine było pierwszym, kiedy Roma nie wygrała co najmniej dwiema bramkami.
Chievo to oczywiście o wiele słabszy rywal od Udinese, no i teraz Roma ma mecz u siebie, a nie na wyjeździe. Chievo w 4 meczach wyjazdowych tylko 1 punkt. Ich gra jest fatalna.
Roma pomimo braku Tottiego i Gervinho spokojnie wygra ten mecz co najmniej dwiema bramkami. Garcia to typ trenera, który nie dopuści do zlekceważenia rywala. Naprawdę polecam grać, bo warto.
 
Do góry Bottom