>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Sezon 2013/2014 - ciekawostki, pytania, rozmowy o NBA.

Status
Zamknięty.
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
po prostu musi to wykorzystac atakujac obrecz za kazdym razem jesli jest na to miejsce, napewno nie powiedzial bym ze jest samolubem bo jednak srednio w karierze te 8 as robi(najlepiej z wszystkich moldych rozgrywaczy(nawet rubio))
No tak masz rację - wykorzystuje to co ma najlepsze, ale po prostu pisałem to pod względem Gortata. No i tu Wall jakos za specjalnie nie gra super z centrami, no ale pożyjemy zobaczymy. Samolub chodziło mi o to, że po prostu naprawdę dużo rzuca. A Gortat potrzebuje typowego rozgrywającego, ale nie ma co gdybać - zobaczymy co przyniesie sezon.
 
kkslec 459

kkslec

Użytkownik
Witam. Ja mam pytanie o League Pass. Jak wzwykle pierwsze dni darmowe tylko trzeba podać kartę kredytową. Mimo że podaje dane prawidłowo to cały czas wyskakuje błąd.
*** PLEASE NOTE *** There was an error processing payment using the payment option you supplied. If paying by PayPal, please try again at a later time. If paying by credit card, please check that the billing address you entered matches the address on your credit card account or use a different credit card and try again. If you need further help with your purchase, please contact customer support.

Ktoś rejestrował już się i miał taki problem czy poszło bez problemu ?
 
bizon91 3,3K

bizon91

Użytkownik
Nie wiem czy to dobre miejsce w każdym razie chciałem zaproponować kilka długoterminówek:
-Kevin Durant: średnia punktów over 28@1,90 (betsson)

Westbrook poza grą na 4-6 tygodni i tyle powinno wystarczyć, by Kevin odpowiednio napompował swoje średnie punktowe. Przez ostatnie 4 sezony Kevin utrzymuje średnią na poziomie 28 pkt (27,7 najmniej, 30 najwięcej) pomimo takiego &quot;smoka&quot; strzeleckiego jakim jest Russell, a wcześniej jeszcze był przecież Harden, który też odciążał często Kevina z punktowania. Co prawda Brooks zapowiada, że Durant będzie więcej dzielił się piłką, jednak moim zdaniem nie wpłynie to aż tak na jego punktowanie. Thunder mają za mało konkretnych opcji strzeleckich, by Durant mógł stać z boku i patrzeć. Reggie Jackson jest graczem w typie Westbrooka, nieco szalonym i bardziej combo niż typową jedynką, jednak aż tyle rzutów co Russel oddawać nie powinien (18). Drugą opcją ataku będzie Ibaka, który robi niesamowite postępy w ofensywie, jestem fanem jego talentu, jednak nie przesadzajmy - nie jest strzelec jak choćby niedawno Kevin Martin. Durant powinien więc rzucać nieco więcej i to nieco powinno wystarczyć na over typu, tym bardziej, że z roku na rok Kevin poprawia swoje procenty z gry, za trzy i na linii (nieznacznie, ale jednak).
-Phoenix Suns zwycięstwa w sezonie regularnym: under 21,5@1,83 (sportingbet)
To pisałem w analizie meczu Suns - Blazers:
Suns są w zupełnej przebudowie, wszystkie ruchy kadrowe podporządkowali pod następny draft, który ma być obfity w dobrych graczy. Pod ten draft zapewne &quot;przygotują&quot; też swój bilans, bo o walce o jakiekolwiek dobre wyniki z obecnym składem nie ma mowy. Bledsoe, atletyczny, przebojowy, do niedawna zmiennik Paula w Clippers gdzie pokazał się z dobrej strony i chimeryczny Dragic, który jak ma dzień może sypnąć 20 pkt w kwarcie (patrz pamiętny mecz ze Spurs), a jak nie ma dnia...wtedy jest przeciętny. Ta dwójka wnosi jakąś tam jakość do gry Suns, ale poza tym? Bracia Morrisowie (z których jak napisał marcin Markieffa nie zobaczymy z Blazers), Channing Frye, który kiedyś był niezły jednak dopiero wraca po rocznej przerwie, rookie Alex Len, który narzeka na kostkę i jego występ jest wątpliwy, czy Plumlee, którego jednak widziałem tylko w highlitach, więc trudno mi go oceniać. No i Okafor kiedyś ROY a obecnie weteran którego trzeba poskładać po kontuzji. Nie wygląda to na zwycięski zespół, zdecydowanie.
No i to w zasadzie wystarczy za komentarz. Nie widzę Suns wygrywających co najmniej 22 spotkań, tym bardziej, że konferencja Zachodnia wydaje się w tym sezonie wyjątkowo mocna i to właśnie Suns wydają się być jedynym naprawdę odstającym zespołem.
-Derrick Rose zdobędzie miejsce w pierwszej drużynie ALL-NBA@2,05 (unibet)
Jedni twierdzą, że po urazie i długiej pauzie Rose będzie miał blokadę i nie wróci już na swoje najwyższe obroty, ja jednak jestem zdania, że Rose ma wystarczająco mocną psychę, by znów zamieszać tej lidze jak wtedy, gdy został wybrany MVP.
Staty Rose&#39;a z preseason:
27.2 PPG, 6.6 APG, 4.3 RPG, 1.7 SPG, 47.6% FG, 44.4% 3PT, 34.97 PER
To oczywiście tylko preseason, jednak wierzę, że podobne cyfry Rose będzie wykręcał i w regularze - stać go na to. A jeśli wykręci podobne cyfry to nie wyobrażam sobie by dziennikarze nie dali mu miejsca w ALL-NBA first team. Robi wrażenie zwłaszcza jeszcze lepsza statystyka trójek, której nic nie ujmuje fakt, że były to sparingi.
Napisał: xmarcinx -&gt;
Bizon91 Tylko pozostaje pytanie czy jest sens mrozić kasę na cały sezon? Fajny typ znalazłem kilka dni temu w marathonie Utah poniżej 28,5 zwycięstw(inne buki linia 25) ale limit był raptem 10e.
Napisał maximus88 -&gt;
jeśli masz budżet, którego kilka betów nie zachwieje to pewnie że jest sens
Dokładnie tak jak napisał maximus. Ja gram te typy płaską stawką 1k ale za parę stówek też moim zdaniem warto. To są zakłady powiedzmy na 6 miesięcy, przy kursie 1,90 daje nam to 15% miesięcznie, więc godnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
milan78 33,9K

milan78

Użytkownik
Czy ma ktoś informacje na temat tego czy na wyspach brytyjskich będą mogli oglądać mecze NBA? Jeśli tak to w jakim kanale bo ja nic nie znalazłem a obecnie mam antenę ustawioną właśnie na brytyjskie kanały (28.2E). Bardzo proszę o odpowiedź.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Bizon91 Tylko pozostaje pytanie czy jest sens mrozić kasę na cały sezon? Fajny typ znalazłem kilka dni temu w marathonie Utah poniżej 28,5 zwycięstw(inne buki linia 25) ale limit był raptem 10e.
Jakby te typy można było grać w ako to spoko ale na każdy pojedynczy trzeba by grać za co najmniej 1-2k żeby to miało sens(a tez nie wiadomo czy na 100% wejdzie)
chyba lepiej sobie odpuścić większą ilość takich zakładów i ten hajs wykorzystać do grania bieżących zdarzeń.
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Bizon91 Tylko pozostaje pytanie czy jest sens mrozić kasę na cały sezon?
jeśli masz budżet, którego kilka betów nie zachwieje to pewnie że jest sens
za 1-2 K żeby miało sens ? A to dlaczego ? Kursy przeważnie są co najmniej 50-50 (minus marża) więc mamy szansę na co najmniej 85 % zysku. Ludzie wkładają na rok 10 K żeby wyciągnąć 5% na lokatach np, więc nie widzę powodów by żałować paru stówek na bety długoterminowe. Dziś np na win Miami w konferencji mamy 1.9, a pod koniec ubiegłego regular było bodajże 1.3. Zakład jak zakład, wszystko jest dla ludzi. Ale ogólnie dyskusja off top i możnaby ją przenieść do kącika z pytaniem - Czy jest sens grania długoterminówek - moim zdaniem tak, jeśli ktoś może sobie na to pozwolić, jak najbardziej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Widzisz jakieś value w graniu na Heat po kursie 1,9 na zwycięstwo konferencji? Tu nie mamy 50-50 tylko jeszcze inaczej się to rozkłada i grać taki typ za kilka stówek nie jest mądre.
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Widzisz jakieś value w graniu na Heat po kursie 1,9 na zwycięstwo konferencji? Tu nie mamy 50-50 tylko jeszcze inaczej się to rozkłada i grać taki typ za kilka stówek nie jest mądre.
ja widzę, na tą chwilę żadna z ekip na wschodzie dla mnie nie jest lepsza na papierze (albo prostu żadna inna nie ma LBJ&#39;a), jak będzie po całym regular na wiosnę 2014 ? Zobaczymy.

Jeśli chodzi o stawki to dla mnie normalne typy, czyli płaskie 1-2/10. Ogólnie nie gram NBA mocniej niż 5/10 i długoterminówki nie są wyjątkiem.
 
sewerynkg 16,2K

sewerynkg

Użytkownik
Przypominam, że NBA league pass jest za darmo do 5 listopada, a dzisiaj w c+ sport zacznamy impreze od godziny 1 z Heat i Bulls, a konczymy na derbach Los Angeles ????
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
ja widzę, na tą chwilę żadna z ekip na wschodzie dla mnie nie jest lepsza na papierze (albo prostu żadna inna nie ma LBJ&#39;a), jak będzie po całym regular na wiosnę 2014 ? Zobaczymy.
Jeśli chodzi o stawki to dla mnie normalne typy, czyli płaskie 1-2/10. Ogólnie nie gram NBA mocniej niż 5/10 i długoterminówki nie są wyjątkiem.
Na papierze to Nets są jedną z najlepszych drużyn w historii ligi, czy zdobędą mistrzostwo to inna sprawa. Jeżeli Wade będzie miał przez cały sezon problemy z kolanami a nie można tego wykluczyć to wątpie żeby Heat zdobyli mistrzostwo, nawet nie sądzę żeby wygrali wschód. Pacers, Nets i Bulls są znacznie bliżej Miami niż rok temu.
Ma ktoś może jakieś kody zniżkowe na League Pass?
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
jeśli masz budżet, którego kilka betów nie zachwieje to pewnie że jest sens
Ale tu chodzi o to, ze są naprawdę duże ograniczenia na takie bety, a na rozliczenia trzeba czekac calutki sezon - troche to wszystko trwa...Więc pytanie czy jest sens mrozić budzet...
 
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Przypominam, że NBA league pass jest za darmo do 5 listopada, a dzisiaj w c+ sport zacznamy impreze od godziny 1 z Heat i Bulls, a konczymy na derbach Los Angeles ????
League Pass mam wykupiony na caly sezon z PO za 150 funtow ???? przy 30mb/s spokojnie w hd ogladac ???? ale fakt jest za darmo i zadnych kodow nie trzeba. ale pamietam za dwa sezony temu mozna bylo kupic za 99 funtow lub mniej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
milan78 33,9K

milan78

Użytkownik
Przypominam, że NBA league pass jest za darmo do 5 listopada, a dzisiaj w c+ sport zacznamy impreze od godziny 1 z Heat i Bulls, a konczymy na derbach Los Angeles ????
A jak to dokładnie wygląda z tym passami itp? To się wówczas ogląda w przeglądarce czy w jakimś programiku? Można wówczas nagrywać z tego?
 
bizon91 3,3K

bizon91

Użytkownik
Napisał: milan78 -&gt;
A jak to dokładnie wygląda z tym passami itp? To się wówczas ogląda w przeglądarce czy w jakimś programiku? Można wówczas nagrywać z tego?
W przeglądarce, jakość transmisji można zmieniać, domyślnie dopasowuje się ona do szybkości połączenia. Pod okienkiem z meczem masz taką oś czasu, na której możesz w każdej chwili kliknąć i wrócić do wybranej akcji. Można też odpalić mecz już zakończony. A teraz w premium jest archiwum na 2 lata wstecz. Ogółem wygoda i komfort użytkowania bardzo duży, do tego wiadomo, dobry amerykański komentarz, w premium jeszcze kilka bonusów jest z którymi się nie zdążyłem zapoznać. Generalnie polecam, mnie osobiście mocno irytuje szukanie streamów, użeranie się z reklamami (czasami wirusami) itp.
 
bbadii 23,4K

bbadii

Użytkownik
W przeglądarce, jakość transmisji można zmieniać, domyślnie dopasowuje się ona do szybkości połączenia. Pod okienkiem z meczem masz taką oś czasu, na której możesz w każdej chwili kliknąć i wrócić do wybranej akcji. Można też odpalić mecz już zakończony. A teraz w premium jest archiwum na 2 lata wstecz. Ogółem wygoda i komfort użytkowania bardzo duży, do tego wiadomo, dobry amerykański komentarz, w premium jeszcze kilka bonusów jest z którymi się nie zdążyłem zapoznać. Generalnie polecam, mnie osobiście mocno irytuje szukanie streamów, użeranie się z reklamami (czasami wirusami) itp.
http://www.viponlinesports.eu/
wszystkie mecze po kolei
jakosc taka, ze da sie ogladac ???? co prawda, nie HD, ale mysle ze takie 480p w miare, ewentualnie 360p.
 
twojprzyjaciel 70

twojprzyjaciel

Użytkownik
W przeglądarce, jakość transmisji można zmieniać, domyślnie dopasowuje się ona do szybkości połączenia. Pod okienkiem z meczem masz taką oś czasu, na której możesz w każdej chwili kliknąć i wrócić do wybranej akcji. Można też odpalić mecz już zakończony. A teraz w premium jest archiwum na 2 lata wstecz. Ogółem wygoda i komfort użytkowania bardzo duży, do tego wiadomo, dobry amerykański komentarz, w premium jeszcze kilka bonusów jest z którymi się nie zdążyłem zapoznać. Generalnie polecam, mnie osobiście mocno irytuje szukanie streamów, użeranie się z reklamami (czasami wirusami) itp.
Same plusy wymienione widze, ale ta minuta obsuwy za live ktora dla mnie jest najwieksza bolaczką League Passa mnie naprawde dobija...
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
Dokładnie, miałem to samo pisać, LP jest super ale to kilkudziesięciosekundowe opoznienie to duża wada. Parę razy udało mi się na live oskubać śmieciowe buki bo miałem szybszego streama. Przykładowo w ostatnich 3 minutach jak ktoś trafiał trójke to u niektórych buków udawało się czasami złapać kurs jeszcze sprzed tej trójki czyli nawet o 0.5 albo jeszcze więcej większy niż być powinien. Być może live robili na podstawie league passa. Z kolei u buków szybko zmieniających kurs tylko stawianie podczas dłuższych przerw wchodzi w grę bo buk jest ze 40 sekund do przodu w stosunku do twojej transmisji.
Do oglądania super ale jak ktoś się nastawia na stawianie live to streamy z neta raczej lepiej się nadają o ile mają przyzwoitą jakość.
 
bizon91 3,3K

bizon91

Użytkownik
Zgadza się, dlatego zwykle na końcówki spotkań zmieniam transmisje na jakąś bardziej &quot;na żywo&quot;, niemniej dotyczy to ostatnich powiedzmy 3 minut u mnie, do tego czasu spokojnie na LP sobie patrzę. Choć ja jestem trochę leniwy jeśli chodzi o te streamy, odkąd na atdhe coś pozmieniali i spadła im jakość transmisji, zapewne jest kilka stronek gdzie da się jakieś solidne streamy wyłapać, ale nie chce mi się w to bawić. Ja już miałem dość akcji w stylu w połowie czwartej kwarty transmisja pada czy reklama z &quot;niespodzianką&quot; w postaci wirusa latająca po obrazie. No ale jak ktoś ma dobry płynny stream to czemu nie, wiadomo zawsze to oszczędność kasy.
Sam pamiętam Toudi jak w którymś z meczów NBA było kilka sekund do końca i jakiś buk, już nie pamiętam który, wystawił kursy jakby piłkę miała drużyna a podczas gdy w rzeczywistości należała do b...nie trzeba dodawać, że value było kosmiczne. Jednak przez pierwsze 3 kwarty chyba ciężko o takie promocje?
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Jak tak czytam to forum czy inne, to na Clippers jest taka masówka, jakiej dawno nie widziałem. Wiele osób traktuje wygraną Clippers jako lokatę. Jeśli Lakers jakimś cudem wygrają, albo chociaż zrobią dodatnie handi, to buki ładnie się obłowią na starcie tego sezonu;).
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom