>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

3 kolejka fazy grupowej Ligi Europejskiej - 24.10.2013 - czwartek

Status
Zamknięty.
P 31

pryszyn

Użytkownik
Jestem w szoku, że nikt nie pograł tutaj po jakże pięknym kursie DNB na Tromsoe w meczu z nieistniejącym w tym sezonie Anzi, w którym każdy kto zarabiał więcej niż mało został wyprzedany z największą gwiazdą - Eto`o ( Chelsea ) włącznie.
Wiadomo Tromsoe też potęgą nie jest, ale po 5 porażkach z rzędu w ostatniej kolejce wygrali z Vikingiem i myślę ,że podbudowani tym zwycięstwem w Rosji powalczą o zwycięstwo - no bo z kim jak nie z Anzi??
H2H tutaj raczej znaczenia nie ma ( 4:2 w 2012 roku w &quot;turnieju&quot; dla Anzi )
ja gram DNB 4.50 ( kurs poleciał - na fortunie jeszcze koło 4.86 ten jest z Bet365 ) ⛔
oraz x2 2.30 ( bet365 - fortuna ok. 2.50 ) ⛔
edit: no niestety blisko było, Anzi pierwsza wygrana w sezonie...
 
T 0

tomeczek20

Użytkownik
A ja bym dziś zagrał tak
Tottenham
Valencia
Trabzon
Sevilla
&lt;table class=&quot;bet_summary&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr&gt;&lt;th&gt;
&lt;/th&gt;&lt;td class=&quot;total_odd&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;Dlaczego akurat te mecze?
Tottenham powinien na luzie zagrać i wygrać nie stracili jeszcze bramki kolejne pkt na wyciągnięcie ręki i nie mal awans do dalszych rozgrywek
Trabzon katastrofalnie musieli by zagrać żeby nie zgranąć 3 pkt z Legią w nie pełzie.
Valencia ostatni mecz wygrała jesli chodzi o LE
w lidze niestety porażka ale jeśli chcą poważnie zagrać o awans to bez przeszkód powinni wygrać ten St. Gallen przegrał ze Swansea tylko 1:0 ale wynik nie odzwierciedla meczu. Sędzia był na niekorzyść Swansea dyktując dyskusyjny karny dla ekipy ze Szwajcarii, każdy kontakt zawodników był na + dla Szwajcarów, dziś się fart skończy. Ostatni mecz Liberec Sevilla myślę że na Hiszpański klub warto zagrać kurs 2zł jest dobrym aż za dobrym to moje oferty na dziś.
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Spotkanie: Sheriff Tiraspol - Tottenham Hotspur
Typ: HT/FT 2/2 ✅✅✅ (0:1 / 0:2)
Kurs: 1,85
Bukmacher: Oddsring
Analiza:


Tottenham w grupie nie ma sobie równych i tym razem nie powinno być inaczej. Wyjazdowe spotkanie z Anzhi zakończone zwycięstwem 2:0 już do przerwy kończyło się takim wynikiem. Nie ukrywam, że dziś oczekuje czegoś podobnego. Gospodarze zaś 2 mecze, 2 remisy, 1 strzelona bramka póki co.

AVB nie zabrał do Mołdawii (co można było już wcześniej przypuszczać - że nie poleci cała podstawa) 3 piłkarzy a są nimi: Andros Townsend, Kyle Walker i Paulinho jednak mimo wszystko skład jest bardzo silny. Możliwe, że po połowie w ataku zagrają Defoe i Adebayor.

Prawdopodobna podstawa na mecz powinna wyglądać następująco:
Friedel - Fryers, Kaboul, Chiriches, Naughton - Sandro, Dembele - Lamela, Eriksen, Lennon - Defoe. Mi to wystarcza a kurs zachęca. Powodzenia !
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Spotkanie: Trabzponspor - Legia Warszawa
Typ: Trabzonspor -1 AH
Kurs: 2,30
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Witam. Ja dziś idę po najprostszej linii. Kursy moim zdaniem dziwnie wysokie i jak mój jeden kolega stwierdził aż podejrzane. No ale ja nie będę się bawił w Macierewicza tylko pójdę za ogromnym value jakie jest moim zdaniem w tym meczu na gospodarzy. Turcy w przeciwieństwie do Włochów czy Anglików nie traktują LE po macoszemu. Grają pierwszym składem i widocznie chcą zajść jak najdalej. Przewidywane składy to:

Trabzonspor: Onur Kivrak - Bosingwa, Mustafa Yumlu, Aykut Demir, Olcan Adin - Yusuf Erdogan, Zokora, Colman, Malouda - Mierzejewski - Paulo Henrique.

Legia: Skaba - Rzeźniczak, Dossa Junior, Jodłowiec, Wawrzyniak - Kosecki, Vrdoljak, Pinto, Furman, Brzyski - Dwaliszwili.

Niektórzy mówią, że cieszy powrót Koseckiego i niby Dwaliszwili wraca do formy. Proszę was. O ile Kosecki może i ma przyszłośc za granicą to Dwaszwili nie nadaje się na nic poza naszą mierną ligę.
Pomijając brak napastnika można dodać o &quot;geniuszu&quot; Wawrzyniaku i najlepszym transferze roku w Europie czyli Pinto.. dodać ale co?
Analiza może i dość tendencyjna oraz powierzchowna ale sporo już było napisane, statystyki wymieniane, a Legia nie ma tu najmniejszych szans... no szanse zawsze jakieś są ale na pewno warto zagrać zakład.
Na koniec dodam tylko, że po losowaniu grup LE powiedziałem do paru osób, że jedyny punkt jaki mogą zdobyć Legioniści w tej edycji to z Limassol u siebie. Postawiłem tam nawet remis oprócz x2 i niestety nie doceniłem umiejętności naszych. Tak też radzę do końca grać przeciwko Legii bo punktów już raczej nie zdobędą. Chyba, że na koniec ktoś się podłoży. Pozdrawiam :wink:

Do tego bym dorzucił:

Frankfurt 1.55
Sweanse -1 AH
i moze Freiburg 1.83

Kursy z Bet365.

idzie masówka na Trabzonspor, obiecałem sobie, że nie będę stawiał meczy z udziałem polskiego klubu, i tak się dzisiaj stanie, coś mi dzisiaj śmierdzi remisem, Trabzonspor niby taki faworyt, gra u siebie a kurs 1.80? spodziewałem się kursu w okolicach 1.50, Legia przegrywając dzisiaj definitywnie pożegna się z LE, remis daje jej cień nadziei, jednak musiałaby wygrać pozostałe spotkania. Jedyny typ jaki bym dzisiaj postawił na ten mecz to BTS po kursie 1.91 Bet365. Edit: Sędzia się popisał w 1 połowie, ewidentny rzut karny, a sędzia za bramką nawet nei reaguje, ale całej winy nie można zganiać na sędziów, 100 też się powinno wykorzystywać!

Do doubla polecam:

Din. Kiev -1AH 1.65 Bet365 ✅
Salzburg - St. Liege over 2.5 1.57 Bet365
✅

Uważałbym na Freiburg, drużyna ma problem z wygrywaniem meczy w Bundeslidze i w LE, jedyne zwycięstwa odniosła w Pucharze Niemiec, GL
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
ilprincipino 254

ilprincipino

Użytkownik



Nie sposób przejść obojętnie wobec kursów jakie zaproponowali nam bukmacherzy w meczu Pacos de Ferreira - Dnipro w ramach Ligi Europy. Kurs w granicach 1,75 na zwycięstwo Ukraińców to moim zdaniem prezent z którego zamierzam dzisiaj skorzystać.

Pacos de Ferreira w poprzednim roku zanotował sezon życia. Ten malutki portugalski klubik nie miał prawa znaleźć się w czołówce Liga Sagres, a jednak dokonał tego detronizując takie ekipy jak Braga czy Sporting Lizbona. To był jednak jednorazowy wyskok i wiadomo było, że Pacos raczej już tego wyczynu nie powtórzy. Z klubem pożegnało się wielu kluczowych graczy, a także szkoleniowiec zespołu Paulo Fonseca, który zasiadł za sterami FC Porto. To bardzo odbiło się na grze zespołu. Obecnie drużyna jest na dnie tabeli ligi portugalskiej z dorobkiem zaledwie 4 punktów (1-1-5). W takim przypadku Liga Europejska jest im tak potrzebna jak dziwce majtki. Priorytetem jest utrzymanie się w Liga Sagres, bo gra w Europie, mimo iż jest fajną przygodą, to jednak niczego im nie da, bo szans na awans praktycznie nie mają. Dzisiaj mierzą się z Dnipro Dniepropietrowsk i ciężko wróżyć Potrugalczykom dobrego rezultatu w tym meczu.

Dnipro to obecnie 3 ekipa coraz mocniejszej ukraińskiej Premier League. Gracze z Dniepropietrowska tracą zaledwie 1 punkcik do lidera jakim jest Metalist Kharkiv. Skład ukraińskiego zespołu jest naprawdę solidny. Roi się w nim od reprezentatnów Ukrainy: Fedeckyj, Konoplyanka, Rotan, Zozula czy Seleznow. Zespół już doświadczony i ograny na europejskich arenach. Obok Fiorentiny to główny faworyt do awansu z tej grupy, bowiem trudno sobie wyobrazić, aby ktoś z dwójki Pacos - Pandurii miał Ukraińców zdetronizować.

Osobiście polecam grać na Dnipro. Kursy spadają z godziny na godzinę, dlatego polecam łapać już teraz. Ukraincy nie powinni mieć problemów ze słabymi Portugalczykami. Dodatkowym atutem przemawiającym za tym typem jest fakt, że Pacos swój mecz w ramach Ligi Europy nie może rozgrywać na własnym obiekcie. Ich stadion nie spełnia bowiem wymogów UEFA i mecz odbędzie się na neutralnym terenie. Co prawda także w Portugalii, ale mimo wszystko nie jest to zbyt komfortowa sytuacja dla Pacos!


Edit: Dnipro w najsilniejszym składzie. Pacos osłabione brakiem: Hurtado, Carlao i Caetano!


Pacos de Ferreira - Dnipro ✅ 0:2
Dnipro @ 1,75

Dafabet
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
giedezet 398

giedezet

Użytkownik
To coś ode mnie dzisiaj:
Sevilla (1,97) + PSV (2,00) = 3,94 BETSSON
Sevilla zagra ze Slovanem na wyjeździe. Hiszpanie na razie komplet oczek, Czesi cztery punkty na koncie. Sevilla staje przed szansą na odskoczenie reszcie stawki i perspektywę zapewnienia sobie awansu w czwartej serii gier. Goście są faworytem spotkania, co nie powinno budzić wątpliwości. Sevilla ostatnio frajersko straciła trzy oczka w lidze, dlatego powinna chcieć zrewanżować się występem w LE. Skład na wyprawę do Czech mocny: Beto, Varas, Julián, Diogo, Coke, Cala, Pareja, Carriço, Navarro, Alberto Moreno, Iborra, Cristóforo, Jairo, Reyes, Víctor Machín, Perotti, Rabello, Rusescu, Gameiro y Carlos Bacca. Kusząco wygląda tu także over 2,5 gola.
PSV po punkty uda się do Zagrzebia. Dinamo, które dość regularnie grywa w LM, w tym sezonie musi zadowolić się LE. Chorwaci to europejski przeciętniak. W ostatnich pięciu meczach Dinao ugrało tylko 7 oczek, co na potentata ligi chorwackiej jest słabym wynikiem. PSV prezentuje taki sam dorobek w swojej lidze, ale trzeba wziać pod uwagę, że w ostatnim czasie grami m.in. z Twente czy Ajaxem. Sytuacja w grupie LE dość napięta, dlatego Holendrzy nie odposzczą sobie wyjazdowej potyczki. Dinamo będzie musiało się odkryć, jeśli marzy o awansie. Uważam także, jak w meczu wyżej, że można poszukać jakiegoś overa bramkowego. Skład PSV: Tyton, Bertrams, Van Leer; Zanka, Bruma, Schaars, Toivonen, Maher, Matavz, Locadia, Arias, Jozefzoon, Willems, Narsingh, Van Ooijen, Depay, Brenet, Hiljemark en Hendrix.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
FC Sloan Liberec - Sevilla
Sevilla kurs: 2,00 buk: Betsafe ⛔
edit:// po poście kolegi wyżej ze składami postanowiłem jeszcze pograć
Sevilla AH: -1 kurs: 2,60 buk: Bet365 ⛔
Jak dla mnie Sevilla to na dzień dzisiejszy jeden z najlepszych klubów obok angielskich w tych rozgrywkach LE. Od początku też widać, że im zależy na LE. To wszystko + piłkarska przepaść między czeską, a hiszpańską ligą powoduje, że tak właśnie gram. Jeśli tylko sobie nie odpuszczą, a nie sądzę bo walczą z 2 drużyną w grupie powinnni wygrać.
Apollon Limassol v Lazio
Lazio AH: -1 kurs: 1,975 buk: Bet365 ⛔
To, że Legia poległa z drużyną cypryjską nie oznacza, że i Lazio da d... Włoska ekipa od 4 meczy nie zaznała zwycięstwa. Ma tyle samo punktów co dzisiejszy przeciwnik Legii i jeśli nie chce wstydu i cokolwiek myśli o LE powinna to wygrać, mam nadzieję, że wysoko
Gram jeszcze aku: Sevilla (DNB) + Real Betis + Lazio⛔ łączny kurs 3,81 buk: Betsafe
oraz dubelka: Trabzonspor + Lazio⛔ łączny kurs: 2,72 buk: Betsafe⛔
edit po meczach: niestety LE nigdy mi nie leżała. Zawsze sobie obiecuję, że nie będę ich grać. Chyba jestem za cienki na te rozgrywki. Lazio drużyna włoska nie potrafiła strzelić nawet jednej bramki, a może nie chciała. To mi uwaliło wiele kuponów. Sevilla bez Rakitica to nie ta sama Sevilla. Niestety nie sprawdziłem składów. Do tego grali jak bu się im nie chciało. Podsumowanie - dobre drużyny czasami olewają, szczególnie nie grając u siebie, a słabe chcą coś udowodnić i taki Apollon remisuje z beznadziejnie grającym Lazio.
 
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
⚽ Anzhi - Tromsø under 2.5 @ 1.77 unibet ✅
Obie drużyny mają problem ze strzelaniem bramek. Anżi w dwóch meczach nie strzeliło żadnej, Tromso jedną. I co prawda obie grały z Tottenhamem ale obie też grały przeciwko Tiraspol&#39;owi i nawet tutaj nie zaszalały.
Anżi jest w ogólnej rozsypce: ostatnie miejsce w rosyjskiej lidze, wyprzedaż gwiazd, równia pochyła.
A Tromso? Tromso jest po prostu słabe. Sytuacja w tabeli podobna do Anzhi: 3-cie od końca miejsce i batalia o utrzymanie. W niedzielę arcyważny mecz z Lillestrom, można powiedzieć mecz o 6 punktów i wg mnie tam są już myśli Norwegów. Dziś zapowiada się przesłaby mecz, w którym obejrzymy ogólną padakę i wynik w okolicach 0-0.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
groven 2,2K

groven

Forum VIP


Ja bym tak nie szalał stawiając Dnipro w roli zdecydowanego faworyta. Odległość z zimnej wschodniej Ukrainy do słonecznego wybrzeża Ferreira w Portugalii to nie bagatela 4,5 tys. kilometrów. Nie wspomnę już o zmianie czasu (2 godziny różnicy) i warunków pogodowych jakie panują w obydwu państwach. Nie wiem czy to będzie miało jakikolwiek wpływ na grę zawodników, ale ten aspekt proponuję także wziąć pod uwagę stawiając czystą dwójkę na Dnipro. Ja tu bym bardziej pokusił się o BTS. W poprzedniej kolejce Pandurii też przyjechało po pewne 3 punkty a skończyło sie 1:1. W sumie 11 goli w 5 ostatnich meczach Pacos Ferreira daje średnio 2 gole na mecz. Idę dziś w strone BTS-u.

⚽ Pacos Ferreira - Dnipro Dnjepropetrowsk
Typ: obie strzelą - Tak
Kurs: 1.75

__________________________________________________

Jedni i drudzy mieli walczyć o wyjście z grupy. Okazuje sie inaczej.. walczą, ale o byc albo nie byc w Lidze Europy. Dynamo ma nóż na gardle. Po dwóch kolejkach 0 punktów, jedna strzelona bramka. Tragicznie to wygląda, a przecież grupa nie jest mocna. Bo rywale tacy jak Ludogorets czy Chernomorets Odessa są jak najbardziej do ogrania. Okazuje się jednak inaczej. Teraz przyjeżdża PSV, które nie może stracic punktów, choć będzie ciężko. Popularni &quot;Modri&quot; nie będą odstawiać nogi, a defensywa &quot;Boeren&quot; będzie musiała mieć się na baczności i zwrócić większą uwagę na zawodników jak Soudani czy Fernandes, którzy z 18 bramek dla Dinama w lidze zdobyli razem aż 10. Chorwacki klub oprócz piłkarzy wymienionych wyżej posiada na pewno jeszcze innych graczy, którzy mogą zajść mocno za skórę obronie PSV. Nazwiska jak Rukavina, Beqiraj czy choćby bardzo doświadczony Josip Simunić świadczą o jakości teamu, który nastawia się zdecydowanie na coś więcej niż tylko faza grupowa Ligi Europy. PSV stać także na dobre zawody i są niewygodnym przeciwnikiem co udowodnił ostatni wygrany mecz w Odessie 0:2. Proponuję tutaj także typ BTS, bowiem obydwie drużyny muszą dziś pokazać się z jak najlepszej strony, bo inaczej będzie ciężko dalej.

⚽ Dinamo Zagreb - PSV Eindhoven
Typ: obie strzelą - Tak
Kurs: 1.80

__________________________________________________

Zulte Waregem nie strzeliło jeszcze bramki w tej edycji Lig Europy. Pora najwyższa bo Wigan i Rubin Kazań odjeżdżają w tabeli grupy D. Jakby swoją grę z ligi Belgijskiej przełożyli piłkarze Waregem na grę w Lidze Europy to byliby liderem. Na prawdę grają bardzo dobrze. 3 pozycja w Belgium » Jupiler League 2013/2014 budzi podziw. Jak na tą drużynę to doskonały wynik. Teraz na własnym boisku myślę, że ostro zaatakują gości ze Słowenii. A Maribor Pivovarna Lasko powoli.. powoli.. gromadzi punkty. Ma ich aż 0 na swoim koncie. W tym przypadku gra jest o wiele lepsza niż ilośc punktów zgromadzonych. Mecze z Rubinem 2:5 czy Wigan 3:1 pokazują, że ekipa Mariboru nie przyjedzie bronić się, tylko dzielnie atakować. W lidze ostatnio wygrana nie z byle kim, bo ze znaną wszystkim O. Ljubljana 2:0, potem 0:5 na wyjeździe z NK Krka. Strzelać umieją. Dzisiaj na wyjeździe też myślę, że strzelą.

⚽ Zulte Waregem - Maribor Pivovarna Lasko
Typ: obie strzelą - Tak
Kurs: 1.70
 
superfrank 2K

superfrank

Użytkownik
Najpierw parę przemyśleń. Na Anzhi kurs jest dużo zaniżony, to chyba po to, żeby &quot;Janusze&quot; pograły na nich nie wiedząc nawet, że tam z dawnego &quot;dream-teamu&quot; nie ma nikogo. Teraz Anzhi i Tromso to drużyny z tej samej półki, kursy powinny być +/- równe. Ale nie gram nic z tego meczu, może złapię coś live ????
Drużyny z Izraela, Cypru, czy Turcji należy omijać szerokim łukiem (wałki, wałeczki - te sprawy).
Dynamo Kijów, Salzburg, Tottenham nie powinny zawieść, ale kursy kursy nie rozpieszczają. W meczu Spurs można pograć bramkę Jermaine&#39;a Defoe. Musi wykorzystywać każdą nadarzającą się okazje, by wbić się do pierwszego składu za przeciętnego Soldado. Defoe umie bramki strzelać, a będzie miał za plecami dobrych zawodników.

Valencia vs. St Gallen​

vs.
Valencia zawiedzie, jestem o tym może nie przekonany, ale jest duża szansa. St Gallen to bardzo dobra drużyna, wyrzucili w eliminacjach Spartak Moskwa, teraz w fazie grupowej łatwo pokonali Kubań i minimalnie przegrali ze Swansea. Jest to drużyna poukładana i zawalczą o awans z tej grupy. Valencia jest słaba. Kto ogląda ligę hiszpańską i spotkania z udziałem Nietoperzy doskonale o tym wie. Wyniki lepsze niż gra, więcej szczęścia niż rozumu. Ostatnio sprowadziła ich na ziemię pogrążona w kryzysie drużyna Realu Sociedad, to mówi wiele o dyspozycji Valencii.
St Gallen DNB @5,00 bet365 ⛔
St Gallen +1,5 @1,58 bet365
⛔

Elfsborg vs. Esbjerg
vs.

Kilka słów o skandynawskim pojedynku pomiędzy Elfsborgiem, a Esbjergiem, nikt o nim nie wspomniał. Oglądam ligę szwedzką i ligę duńską regularnie, w ostatni weekend widziałem mecze tych dwóch drużyn. Obie zawiodły. Elfsborg był stroną przeważającą w meczu z Hacken, ale mecz skończył się wynikiem 0-0. Razi duża nieskuteczność mistrza Szwecji z ubiegłego sezonu, w ataku bryluje pod tym względem Bangura. Esbjerg ostatnio słabsze wyniki, w niedzielę porażka z Vestsjaelland 1-2. Ale myślę, że to bardziej efekt dobrej postawy beniaminka, aniżeli słabej Esbjerga. W ataku Wikingów brylował Brazylijczyk Borges i on &quot;zrobił&quot; mecz gospodarzom. Esbjerg zagrał swoje - odważnie do przodu, zabrakło czasu i szczęścia (było uderzenie w poprzeczkę). Ta ofensywna postawa cechuje Esbjerg w tym sezonie, w czwartą porażkę z rzędu w ich wykonaniu nie wierzę. Za dużo ostatnio underów w wykonaniu Elfsborga, czas to zmienić. No i przecież rzuty rożne, Esbjerg dysponuje dużą siłą na skrzydłach, lubią &quot;nabijać&quot; rożne, Elfsborg też zazwyczaj ma ich dużą ilość. W eliminacjach z Nordsjaelland (drużyna o podobnej charakterystyce co Esbjerg) pamiętam, że mocno dorobiłem się na live przy obstawianiu rzutów rożnych. Propozycje:
Over 2,5 @1,80 bet365 ✅
Esbjerg DNB @2,37 bet365 ✅
Powyżej 9,5 rożnych @1,66 bet365
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
lukasz84_84 86

lukasz84_84

Użytkownik
Zulte Waregem - Maribor 1:3 ⛔
Typ:1
Kurs: 1,80
Bukmacher: William Hill

Moim zdaniem drużyna gospodarzy powalczy o drugie miejsce i awans z zespołem Wigan - Rubin wydaje się być skazany na 1 miejsce w tej grupie ???? Bardzo dobra gra Zulte w tym sezonie daje im obecnie 3 miejsce w lidze belgijskiej, głównym argumentem jest ich rewelacyjna gra na własnym stadionie wygrali wszystkie 6 mecz ligowych rozgrywanych u siebie i to nie z byle kim bo ostatnio z Standard Liege i Anderlechtem. Liga belgijska jakąś potęgą nie jest ale wydaje się o wiele mocniejsza od słoweńskiej, a jeśli chcą wyjść z grupy muszą ten mecz wygrać...

Bordauex -Apoel 2:1 ✅
Typ:1
Kurs: 1,91
Bukmacher: William Hill

Mecz, którzy Francuzi muszą wygrać by się nie skompromitować. Można spekulować czy odpuszczają te rozgrywki czy też nie - jednakże brak zwycięstwa nad cypryjczykami na własnym obiekcie doprowadzi ich kibiców do szału.Drużyna Apoelu kiepsko radzi sobie na wyjazdach, więc mam nadzieję, że i tym razem tak będzie...
Trabzonspor - Legia 2:0 ✅
Typ:1
Kurs: 1,70
Bukmacher: Bet365

Tu już tyle zostało napisane,że nie warto się rozpisywać... Gorący turecki teren, niesamowita forma na własnym obiekcie, braki kadrowe Legii, ogólnie o wiele lepsi piłkarze w drużynie gospodarzy i styl jaki prezentują obie drużyny w ostatnim czasie...
Salzburg - Standard Liege 2:1 ✅
Obydwie drużyny strzelą ? TAK
Kurs: 1,63
Bukmacher: Bet365

Pierwsza myśl na temat tego meczu - obydwie strzelą, sprawdziłem statystyki - Salzburg strzelał gola w każdym z ostatnich 22 meczy! Natomiast Standard na ostatnich 20 meczy nie strzelił gola tylko z wyżej wspomnianym meczu z Waregem. Wydaje mi się,że gdy spotykają się takie dwie ekipy musi być ciekawy meczyk i kilka goli...
 
seba75 32

seba75

Użytkownik
PAOK - Maccabi Haifa
PAOK @ 1.85
✅ 3-2 z 0-2 na 3-2 i dwa karne nie trafione przez PAOK ;)
PAOK w bardzo dobrej formie.Drugie miejsce w lidze i 3 punkty straty do Olympiakosu.W zasadzie jedyna drużyna która nie odbiega im z punktami.PAOK odpadł z LM,z Schalke chociaż zaprezentował się całkiem przyzwoicie.W LE w pierwszej kolejce ograli u siebie Karagandę 2:1 choć nie bez kłopotów a w drugiej remis z AZ po bramce w doliczonym czasie gry.W składzie doświadczeni zawodnicy jak Tziolis,Katsouranis czy dobrze znany wszystkim Salpingidis.
Haifa w swojej lidze dopiero 6 miejsce.Z Karagandą Izraelczycy przegrywali 2:0 aby doprowadzić do remisu 2:2.Wcześniej porażka na własnym boisku z AZ.W meczu z Alkmaar nie stworzyli nawet żadnej dogodnej sytuacji.
Na trybunach fanatyczni kibice i myślę,że PAOK u siebie ogra Haifę a wówczas będzie niemal pewny awansu z grupy.
Swansea - Kuban
Swansea @ 1.40 ⛔
1-1 Kubań wyrównał z karnego w ostatniej minucie...
Swansea -1,5 @ 2.02 ⛔
Ostatnie spotkanie Swansea 4-0 z Sunderlandem więc w dobrych nastrojach przystąpią do tego spotkania.W LE wyjazdowe zwycięstwo z Valencią 3:0 i u siebie z St.Gallen 1:0 ale nie był to najlepszy mecz Swansea.
Kubań dopiero 11 miejsce w lidze i dwie porażki w LE.W pierwszym meczu 2:0 z St.Gallen i u siebie 2:0 z Valencią która grała w tym meczu osłabiona.Swansea widać,że zależy na LE.Mają dobrych piłkarzy i u siebie potrafią grać na dobrym poziomie.Myślę,że dzisiaj powinni sobie dać radę i wygrać.Mam w pamięci
mecze eliminacji do LE u siebie z Malmo 4:0 i z Petrolulem 5:1 i dlatego dorzucam handi ????
Ferreira - Dnipro
Dnipro @ 1.72
✅ 0-2
Dnipro w gazie czego nie można powiedzieć o gospodarzach.Zajmują oni dopiero ostatnie miejsce w lidze więc chyba wiadomo co jest dla nich w tym momencie priorytetem.Dnipro w LE zawsze się spręża co widać po wynikach gdy ogrywali choćby Napoli.Przegrali z Fiorentiną więc tutaj będą walczyć o 3 punkty.Mają w składzie piłkarzy o dużym potencjale którzy zechcą się pokazać w takim
meczu.Konoplyanka i spółka powinni się dzisiaj rozprawić z Portugalczykami.
Kursy z Bet365
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Tragicznie to wygląda, a przecież grupa nie jest mocna. Bo rywale tacy jak Ludogorets czy Chernomorets Odessa są jak najbardziej do ogrania.
A jak dla mnie to najmocniesza grupa w tej edycji LE, i każdy poza Chorwatami coś wg mnie w LM by uciułał.
Dodatkowo każdemu w tej grupie zależy,chociaż PSV po pierwszej kolejce o to nie podejrzewałem.Cocu pewnie porotuje troche składem,ale skoro PSV potrafiło przełamać calkiem dobrze ułożoną obronę Charnomorca z niezwykle melodyjnie &quot;nazywającym się&quot; prawym obrońcą *****em (serio)na czele,to i chyba będą w stanie zrobić to samo z bardzo bladym (i przegrywającym w europejskich pucharach co sie da na własnym obiekcie- a niegdyś jeden z najtrudniejszych do zdobycia stadionów w Europie)w tym sezonie Dinamem.
Ponadto z tego co wyczytałem UEFA pokarała Dinamo tak jak Legię i spotkanie z PSV odbędzie się przy pustych trybunach.
O wow,nazwisko obrońcy z Odessy automatycznie się wygwiazdkowuje ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
seba75 32

seba75

Użytkownik
W poprzedniej kolejce Pandurii też przyjechało po pewne 3 punkty a skończyło sie 1:1.
Kurs na Pandurii w tamtym meczu wynosił 3.50 więc to gospodarze byli stawiani raczej w roli faworyta.Pandurii to nie jest drużyna która może w LE przyjeżdzać gdziekolwiek po pewne 3 punkty nawet z taką drużyną jak Ferreira.
 
dovolniak 120

dovolniak

Użytkownik
Swansea - Kuban
Anglicy ostatnimi czasy naprawdę bardzo fajnie sobie poczynają i widać, że nie traktują LE jako kary, tylko jako miejsce gdzie może wpaść trochę więcej grosza dla klubu. Ostatnio wygrali 4-0 w lidze co na pewno podniesie ich morale, a dodatkowo wizja 3 wygranej i w zasadzie zagwarantowanie sobie awansu do dalszej części rozgrywek tylko bardziej ich nakręci. Poza tym po dwóch wygranych trzecie z nad wyraz słabym Kubanem, który ostatnie zwycięstwo odniósł 25 września to ich obowiązek.
Swansea @1.40 Bet365 ⛔ 1:1 (karny w 93 minucie, sędzia dolicza 2 minuty... szkoda słów)
Ferreira - Dnipro O tym meczu już zostało powiedziane całkiem sporo i pod większością się podpisuję, rękami i nogami. Dnipro w mega gazie , bo nie licząc ostatniej porażki w LE ostatnią odnieśli aż w Lipcu! I chyba nikt nie ma wątpliwości, że oni LE traktują poważnie. Chcą się tutaj pokazać, a wygrana w przypadku również wygranej Fiorentiny sprawi, że kwestią awansu będzie jeszcze zdobycie 4 pkt, a to jak na tak dobrze grającą ekipie nie powinno być żadnym problemem, zwłaszcza, że mecze rundy rewanżowej z outsiderami tej grupy Dnipro gra u siebie. Pewne 3 punkty powinny polecieć z gorącej Portugalii prosto do Ukrainy.
Dnipro @1.72 Bet365 ✅ 0:2
AKO @2.41 Bet365 ⛔
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Eintracht Frankfurt - M. Tel Aviv 1 @ 1,57✅
To jest mój główny bet dnia dzisiejszego, niemiecki klub jest tutaj wyraźnym faworytem i powinien sobie spokojnie poradzić z Izraelczykami, skoro radził sobie z Bordeaux czy z APOEL-em i to bardzo łatwo. W Bundeslidze idzie im nieco słabiej, ale to dlatego, że dość poważnie skupiają się na LE, dlatego też trener jest zmuszony do rotowania składem, a za tym idzie zmiana ustawienia. W ostatniej kolejce BL zremisowali u siebie dość pechowo z Norymbergą tracąc bramkę w końcowym fragmentach meczu, lecz wtedy już zeszli z murawy Ci główni zawodnicy, by właśnie lekko ich oszczędzić na dzisiejszy mecz. Dzisiaj Einracht prezentuje nam inne zestawienie niż w meczu z Norymbergą, jest to ustawienie bardziej defensywne z 3 pomocnikami grający przed obrońcami, a przed nimi Barnetta, który ma zadbać o piłki dla Kadleca i Meiera. Na ławce zostaje Aigner i Lakić, zawodnicy którzy wystąpili w pierwszym składzie kolejno w BL i LE, Chorwat strzelił nawet bramkę, ale jestem jednak pewien, że oni także pojawią się na murawie jeśli będzie trzeba. Odnosząc się do meczu z APOEL-em jest tylko jedna zmiana, właśnie w ataku, defensywa zostaje taka sama i nią Eintracht wygrywa w LE. Jest też Trapp, który w LE broni bardzo dobrze, gdyż do tej pory w meczach LE patrząc na staty to zarówno ekipa z Francji jak i z Cypru także miała sporo okazji na zdobycie gola. Piłkarze z Izraelu też są w niezłej formie, ograli na wyjeździe Bordeaux i zremisowali u siebie z Cypryjczykami, jednak oba te kluby na tle niemieckiej drużyny są zdecydowanie gorsze i mniej skuteczne. Nie ma co porównywać wyniki w ligach, gdyż liga izraelska nie ma się czym porównać do BL. Po ekipie Eintrachtu widać solidność, jakość, wygrywając dzisiaj, piłkarze z Niemiec już niemal będą pewni awansu do fazy pucharowej. Kursu wyższego ciężko było się spodziewać, więc trzeba brać to co jest!
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom