>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Info Aktualności, transfery, pytania i rozmowy dotyczące lig amerykańskich

J 7K

juanroman08

Forum VIP
Dopiero teraz mogłem zobaczyć powtórki z nocy, ale to co zrobił młody Czech przerosło moje najśmielsze oczekiwania ???? amazing goal :!: Zresztą komentarz komentatora mówisz wszystko &quot;I&#39;m speechless Brad...&quot; no cóż oby więcej takich zagrań i bramek, widać że początek sezonu niesie ze sobą wiele dobrego i miłego dla oka ????
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Zna ktoś buka, w którym będzie opcja na która drużyna będzie miała więcej strzałów na bramkę? na playoff jeszcze to było na unibecie ale chyba nigdzie na razie jeszcze nie ma? Chyba że ktoś coś widział to niech da znaka ;)
 
dax3r 9

dax3r

Użytkownik
Bwin ma chyba opcję która Cię interesuje, przykładowo w meczu &quot;Carolina Hurricanes u Toronto Maple Leafs&quot; masz:

1. Strzały na bramkę - 1 X 2 (regulaminowy czas gry)

2. Ile będzie strzałów na bramkę w regulaminowym czasie gry?
i tu masz 60,5 +/-

;)
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Nie ma na bwin tego .. chyba bo nie widzę tego unfortunately.
Podam przykład Chicago Blackhawks - St Blues
Która ekipa będzie miała więcej strzałów na bramkę.. taka optyka kiedyś dobre profity przynosiła ;)
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Orientuje się ktoś czy zakłady typu over 2 gole, under 3 gole na poszczególne drużyny znajdują się w jakimkolwiek innym buki niż marathonbet ? Chodzi mi dokładnie o te linie w sensie nie połówki under/over 2,5 tylko całe liczby 2 i 3.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
W W.Hill jest to dostepne na 100% Odi
No właśnie nie ma kolego, dawniej było ale teraz jak patrzę to po marne 5 zakładów na każdy mecz standardowe opcje over under i dokładny wynik ... chyba że ja coś źle lookam ale nie sądzę.
 
konrado87 412

konrado87

Użytkownik
Piękna bramka, widać po strzale w głowę, gdzie dostał krążkiem w 2T i padł jak kłoda nie zrobiło to na nim wrażenia, ba dało to jeszcze lepsze efekty ????
 
Do góry Bottom